Anaconda - en to sk translation catalogue (643 entries)

en: 	Installation complete.  Press return to quit
sk: 	Inštalácia bola dokončená.  Stlačte enter na ukončenie.

en: 
    
    Unknown Error.  Aborting.
sk: 
    
    Neznáma chyba. Prerušuje sa.

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
sk: 
    
    UPOZORNENIE!!! VNC server beží BEZ HESLA!
    Môžete použiť voľbu vncpassword=<heslo> pri zavádzaní systému,
    ak chcete server zabezpečiť.

en: 
    
    You chose to connect to a listening vncviewer. 
    This does not require a password to be set.  If you 
    set a password, it will be used in case the connection 
    to the vncviewer is unsuccessful
sk: 
    
    Zvolili ste si pripojiť sa k načúvajúcemu vncviewer-u.
    Toto nevyžaduje nastavenie hesla. Ak heslo nastavíte, 
    bude použité v prípade neúspešného pripojenia k 
    vncviewer-u.

en: 
    
    You chose to execute vnc with a password.
sk: 
    
    Zvolili ste spustenie vnc s heslom.

en: 
    Would you like to use it anyway?
sk: 
    Chcete ho aj tak použiť?

en:   Please make your choice from above ['q' to quit | 'c' to continue]:
sk: Prosím, zadajte voľbu nižšie [„q“ na ukončenie | „c“ na pokračovanie]:

en:  Starting text mode.
sk:  Spúšťa sa textový režim

en:  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
sk: Systém sa reštartuje automaticky po ukončení terminálu.

en:  Try the text mode installer by running:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     from a root terminal.
sk:  Skúste textový režim inštalácie spustením:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     z root terminálu.

en:  against anaconda at %s
sk:  pre program anaconda na %s

en:  with the provider of this software.
sk:  poskytovateľovi tohto softvéru.

en: %(product)s Linux %(version)s for %(arch)s
sk: %(product)s Linux %(version)s pre %(arch)s

en: %(productName)s %(productVersion)s installation
sk: Inštalácia %(productName)s %(productVersion)s

en: %(productName)s %(productVersion)s installation on host %(name)s
sk: Inštalácia %(productName)s %(productVersion)s na počítač %(name)s

en: %(type)s filesystem check failure on %(device)s:
sk: Kontrola %(type)s súborového systému zlyhala na %(device)s:

en: %d disk selected; %s capacity; %s free | %d disks selected; %s capacity; %s free
sk[0]: vybraný %d disk; kapacita %s; voľných %s
sk[1]: vybrané %d disky; kapacita %s; voľných %s
sk[2]: vybraných %d diskov; kapacita %s; voľných %s

en: %d storage device selected | %d storage devices selected
sk[0]: Vybrané %d úložné zariadenie
sk[1]: Vybrané %d úložné zariadenia
sk[2]: Vybraných %d úložných zariadení

en: %s
    The disks you've selected have the following amounts of free space:
sk: %s
    Disky, ktoré ste vybrali obsahujú nasledovné množstvo voľného miesta:

en: %s
    You don't have enough space available to install <b>%s</b>, even if you used all of the free space
    available on the selected disks.
sk: %s
    Nemáte dostupný dostatok miesta na inštaláciu systému <b>%s</b>, aj keby použijete všetko voľné miesto
    dostupné na vybraných diskoch.

en: %s Byte | %s Bytes
sk[0]: %s bajtov
sk[1]: %s bajt
sk[2]: %s bajty

en: %s cannot be encrypted
sk: %s nemôže byť zašifrovaný

en: %s cannot be of type %s
sk: %s nemôže byť typu %s

en: %s cannot be of type %s.
sk: %s nemôže byť typu %s.

en: %s cannot be on an encrypted block device.
sk: %s nemôže byť na zakódovanom blokovom zariadení.

en: %s is missing. Cannot setup firewall.
sk: %s chýba. Nedá sa nastaviť firewall.

en: %s is now successfully installed on your system and ready
    for you to use!  Go ahead and reboot to start using it!
sk: Systém %s je teraz úspešne nainštalovaný vo vašom počítači
    a je pripravený na použitie!  Môžete ho začať používať po reštartovaní!

en: %s is now successfully installed on your system, but some configuration still needs to be done. 
    Finish it and then click the Finish configuration button please.
sk: Systém %s je teraz úspešne nainštalovaný vo vašom počítači, ale niektoré konfigurácie musia byť ešte dokončené.
    Dokončite ich a potom kliknite na tlačidlo Dokončiť konfiguráciu.

en: %s must be between %d and %d MB in size
sk: %s musí mať veľkosť medzi %d a %d MB

en: %s must be mounted on one of %s.
sk: %s musí byť pripojený na jednom z %s.

en: %s must be on a device of type %s
sk: %s musí byť na zariadení typu %s

en: %s must be on a primary partition.
sk: %s musí byť na primárnom oddieli

en: %s must be within the first %dMB of the disk.
sk: %s musí byť v prvých %dMB disku.

en: %s must have one of the following disklabel types: %s.
sk: %s musí obsahovať jeden z nasledovných typov menoviek disku: %s.

en: %s must not be larger than %dMB.
sk: %s nemôže byť väčší ako %dMB.

en: %s must not be smaller than %dMB.
sk: %s nemôže byť menší ako %dMB.

en: %s of %s
sk: %s z %s

en: %s requires %s MB of memory to install, but you only have %s MB on this machine.
sk: %s potrebuje %s MB pamäte na inštaláciu, ale vy máte iba %s MB na tomto stroji.

en: %s timezone
sk: %s časová zóna

en: %s to switch layouts.
sk: Prepnúť rozloženie stlačením %s.

en: '%s' is an invalid IP address.
sk: '%s' nie je platná IP adresa.

en: '%s' is not a valid IPv6 address.
sk: '%s' nie je platná IPv6 adresa.

en: (%s)
    Command line mode requires all choices to be specified in a kickstart configuration file.
sk: (%s)
    Režim príkazového riadku vyžaduje určenie všetkých volieb v konfiguračnom súbore kickstart-u.

en: /boot filesystem
sk: súborový systém /boot

en: /boot/efi must be on a device of type %s
sk: /boot/efi musí byť na zariadení typu %s

en: 24-hour
sk: 24-hodinový

en: <b>%s disk; %s reclaimable space</b> (in filesystems) | <b>%s disks; %s reclaimable space</b> (in filesystems)
sk[0]: <b>%s disk; %s získateľného miesta</b> (v súborovych systémoch)
sk[1]: <b>%s disky; %s získateľného miesta</b> (v súborovych systémoch)
sk[2]: <b>%s diskov; %s získateľného miesta</b> (v súborovych systémoch)

en: <b>%s disks; %s reclaimable space</b> (in filesystems)
sk: <b>%s disky; %s získateľného miesta</b> (v súborových systémoch)

en: <b>Cleaning up %s</b>
sk: <b>Čistí sa %s</b>

en: <b>Desired Capacity (MB):</b>
sk: <b>Požadovaná kapacita (MB):</b>

en: <b>Desired Capacity:</b>
sk: <b>Požadovaná kapacita:</b>

en: <b>Device Type:</b>
sk: <b>Typ zariadenia:</b>

en: <b>File System:</b>
sk: <b>Systém súborov:</b>

en: <b>Installing %(pkgStr)s</b> (%(size)s)
sk: <b>Inštaluje sa %(pkgStr)s</b> (%(size)s)

en: <b>Label:</b>
sk: <b>Menovka:</b>

en: <b>Mount Point:</b>
sk: <b>Bod pripojenia:</b>

en: <b>Partition type:</b>
sk: <b>Typ oddielu:</b>

en: <b>Password</b>
sk: <b>Heslo</b>

en: <b>Proxy URL</b>
sk: <b>URL proxy</b>

en: <b>Upgrading %(pkgStr)s</b> (%(size)s)
sk: <b>Aktualizuje sa %(pkgStr)s</b> (%(size)s)

en: <b>Username</b>
sk: <b>Meno používateľa</b>

en: <b>You don't have enough space available to install %s</b>, but we can help you
    reclaim space by shrinking or removing existing partitions.
sk: <b>Nemáte dostupný dostatok miesta na inštaláciu systému %s</b>, ale môžeme vám pomôcť
    získať miesto zmenšením alebo odstránením existujúcich oddielov.

en: <b>You don't have enough space available to install %s</b>, even if you used all of the free space
    available on the selected disks.  You could add more disks for additional space,
    modify your software selection to install a smaller version of <b>%s</b>, or quit the installer.
sk: <b>Nemáte dostupný dostatok miesta na inštaláciu systému %s</b>, aj keby použijete všetko voľné miesto
    dostupné na vybraných diskoch.  Môžete pridať viac diskov pre získanie dodatočného miesta,
    upraviť váš výber softvéru a nainštalovať tak menšiu verziu systému <b>%s</b>, alebo ukončiť inštalátor.

en: <span size="small" foreground="white">AVAILABLE SPACE</span>
sk: <span size="small" foreground="white">DOSTUPNÉ MIESTO</span>

en: <span size="small" foreground="white">TOTAL SPACE</span>
sk: <span size="small" foreground="white">CELKOVÉ MIESTO</span>

en: <span size="small"><b>Example:</b> squid.mysite.org:3128</span>
sk: <span size="small"><b>Príklad:</b> squid.mysite.org:3128</span>

en: A %s error occurred when installing the %s package.  This could indicate errors when reading the installation media.  Installation cannot continue.
sk: Nastala chyba %s počas inštalácie balíka %s. Môže to byť znakom chýb počas čítania inštalačného média. Inštalácia nemôže pokračovať.

en: A RAID%(raidLevel)d set requires at least %(minMembers)d member | A RAID%(raidLevel)d set requires at least %(minMembers)d members
sk[0]: RAID%(raidLevel)d sada potrebuje aspoň %(minMembers)d členov
sk[1]: RAID%(raidLevel)d sada potrebuje aspoň %(minMembers)d člena
sk[2]: RAID%(raidLevel)d sada potrebuje aspoň %(minMembers)d členov

en: ADD A CUSTOM ADD-ON
sk: PRIDANIE VLASTNÉHO DOPLNKU

en: ADD A KEYBOARD LAYOUT
sk: PRIDANIE ROZLOŽENIA KLÁVESNICE

en: ADD A NEW MOUNT POINT
sk: PRIDAŤ NOVÝ BOD PRIPOJENIA

en: Action
sk: Akcia

en: Add a new mountpoint.
sk: Pridať nový bod pripojenia.

en: Add and mark for usage NTP servers
sk: Pridať a označiť na použitie so servermi NTP

en: Add layout
sk: Pridať rozloženie

en: Added new %s to existing container %s.
sk: Bol pridaný nový %s do existujúceho kontajnera %s.

en: After shutdown, please perform a manual IPL from %s to continue installation.
sk: Po vypnutí, prosím vykonajte manuálne IPL z %s na pokračovanie inštalácie.

en: Air_plane Mode
sk: Režim v _lietadle

en: Alt + Shift to switch layouts.
sk: Prepnúť rozloženia stlačením Alt + Shift.

en: An error occurred trying to mount some or all of your system. Some of it may be mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell.
sk: Vyskytla sa chyba počas pokusu o pripojenie niektorých alebo všetkých vašich systémov. Niektoré z nich môžu byť pripojené pod %s.
    
    Stlačte <Enter> pre získanie terminálu.

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please save a copy of the detailed exception and file a bug report
sk: Vyskytla sa nespracovaná výnimka.  Toto je väčšinou chyba.  Prosím skopírujte celý text tejto výnimky a vyplňte správu o chybe

en: An unknown error occurred during installation.  Details are below.
sk: Počas inštalácie sa vyskytla neznáma chyba.  Podrobnosti sú nižšie.

en: Apple Bootstrap Partition
sk: Partícia Apple Bootstrap

en: Apple EFI Boot Partition
sk: Zavádzací EFI oddiel Apple

en: Are you sure you want to delete all of the data on %s?
sk: Naozaj chcete odstrániť všetky údaje na %s?

en: Are you sure you want to skip entering a passphrase for device %s?
    
    If you skip this step the device's contents will not be available during installation.
sk: Ste si istý, že chcete vynechať zadanie hesla pre zariadenie %s?
    
    Ak tento krok preskočíte, obsah zariadenia nebude počas inštalácie k dispozícií.

en: Are you sure you wish to quit the
    installation process?
sk: Naozaj chcete ukončiť
    proces inštalácie?

en: At least one of your swap devices does not have a UUID, which is common in swap space created using older versions of mkswap. These devices will be referred to by device path in /etc/fstab, which is not ideal since device paths can change under a variety of circumstances.
sk: Minimálne jedno z Vašich odkladacích(swap) zariadení nemá UUID, ktoré je spoločné v odkladacom priestore vytvorenom použitím staršej verzie mkswap. Tieto zariadenia budú referované cestou zariadenia v /etc/fstab, čo nie je ideálne, pretože cesty zariadení sa môžu zmeniť za viacerých okolností.

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
sk: Pokus o pripojenie k vnc klientovi na hostiteľovi %s...

en: Authentication required
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti

en: Automatic partitioning failed. Click for details.
sk: Automatické rozdelenie diskov zlyhalo. Kliknite pre podrobnosti.

en: Automatic partitioning selected
sk: Bolo vybrané automatické rozdelenie diskov

en: Autopartitioning Options
sk: Voľby automatického rozdelenia diskov

en: Available regions
sk: Dostupné oblasti

en: Available timezones in region %s
sk: Dostupné časové zóny pre oblasť %s

en: Back
sk: Späť

en: Boot
sk: Zavádzanie

en: CD/DVD drive
sk: Jednotka CD/DVD

en: CONFIGURATION
sk: KONFIGURÁCIA

en: CONFIGURE MOUNT POINT
sk: KONFIGUROVAŤ BOD PRIPOJENIA

en: CONFIGURE VOLUME GROUP
sk: KONFIGURÁCIA SKUPINY ZVÄZKOV

en: C_onfigure...
sk: K_onfigurovať...

en: Cable unplugged
sk: Odpojený kábel

en: Can't have a question in command line mode!
sk: Nie je možné sa pýtať v režime príkazového riadku!

en: Cancel & _add more disks
sk: Zrušiť a prid_ať viac diskov

en: Capacity
sk: Kapacita

en: Checking dependencies in packages selected for installation
sk: Kontrolujú sa závislosti v balíkoch vybraných na inštaláciu

en: Checking software dependencies...
sk: Kontrolujú sa závislosti softvéru...

en: Checking storage configuration...
sk: Kontroluje sa konfigurácia úložiska...

en: Choose your add-ons
sk: Vyberte vaše doplnky

en: Choose your environment
sk: Vyberte vaše prostredie

en: City:
sk: Mesto:

en: Click here to create them automatically.
sk: Kliknite sem na ich automatické vytvorenie.

en: Close
sk: Zavrieť

en: Closest mirror
sk: Najbližšie zrkadlo

en: Complete!
sk: Dokončené!

en: Completed
sk: Hotovo

en: Configure selected mountpoint.
sk: Konfigurovať vybraný bod pripojenia.

en: Configuring installed system
sk: Konfiguruje sa nainštalovaný systém

en: Confirm
sk: Potvrdenie

en: Confirm:
sk: Potvrdenie:

en: Connected
sk: Pripojené

en: Connected!
sk: Spojené!

en: Connected: %s
sk: Pripojené k: %s

en: Connecting
sk: Pripája sa

en: Connecting...
sk: Pripája sa...

en: Connection failed
sk: Pripojenie zlyhalo

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Could not add LUN %(fcplun)s to WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
sk: Nedá sa pridať LUN %(fcplun)s do WWPN %(wwpn)s na zFCP zariadení %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not add WWPN %(wwpn)s to zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
sk: Nedá sa pridať WWPN %(wwpn)s do zFCP zariadenia %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not correctly delete SCSI device of zFCP %(devnum)s %(wwpn)s %(fcplun)s (%(e)s).
sk: Nedá sa správne vymazať SCSI zariadenie patriace zFCP %(devnum)s %(wwpn)s %(fcplun)s (%(e)s).

en: Could not log in to any of the discovered nodes
sk: Nepodarilo sa prihlásiť sa na žiadny z nájdených uzlov

en: Could not read failed attribute of LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
sk: Nedá sa načítať zlyhaný atribút LUN %(fcplun)s na WWPN %(wwpn)s na zFCP zariadení %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not remove LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
sk: Nedá sa odstrániť LUN %(fcplun)s na WWPN %(wwpn)s na zFCP zariadení %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not remove WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
sk: Nedá sa odstrániť WWPN %(wwpn)s na zFCP zariadení %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not set zFCP device %(devnum)s offline (%(e)s).
sk: Nedá sa nastaviť zFCP zariadenie %(devnum)s offline (%(e)s).

en: Could not set zFCP device %(devnum)s online (%(e)s).
sk: Nedá sa nastaviť zFCP zariadenie %(devnum)s online (%(e)s).

en: Create a new volume group ...
sk: Vytvoriť novú skupinu zväzkov...

en: Creating %(type)s on %(device)s
sk: Vytvára sa %(type)s na %(device)s

en: Creating users
sk: Vytvárajú sa používatelia

en: Custom partitioning selected
sk: Bolo vybrané vlastné rozdelenie diskov

en: Custom software selected
sk: Vybraný vlastný softvér

en: DATA
sk: ÚDAJE

en: DATE & TIME
sk: DÁTUM A ČAS

en: DEFAULT TITLE
sk: PREDVOLENÝ NÁZOV

en: DISK ENCRYPTION PASSPHRASE
sk: HESLO PRE ZAŠIFROVANIE DISKU

en: DISPLAY variable not set. Starting text mode.
sk: Premenná DISPLAY nebola nastavená. Spúšťa sa textový režim.

en: DISTRIBUTION INSTALLATION
sk: INŠTALÁCIA DISTRIBÚCIE

en: Default HUB title
sk: Názov predvoleného HUB-u

en: Default Route
sk: Predvolené smerovanie

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Dependency Check
sk: Kontrola závislostí

en: Description
sk: Popis

en: Description goes here.
sk: Tu je popis.

en: Device description
sk: Popis zariadenia

en: Device reconfiguration failed. Click for details.
sk: Znovukonfigurácia zariadenia zlyhala. Kliknite pre podrobnosti.

en: Device reformat request failed. Click for details.
sk: Požiadavka na znovunaformátovanie zariadenia zlyhala. Kliknite pre podrobnosti.

en: Device removal request failed. Click for details.
sk: Požiadavka na odstránenie zariadenia zlyhala. Kliknite pre podrobnosti.

en: Device resize request failed. Click for details.
sk: Požiadavka na zmenu veľkosti zariadenia zlyhala. Kliknite pre podrobnosti.

en: Device:
sk: Zariadenie:

en: Devices of type %s require a valid RAID level selection.
sk: Zariadenia typu %s vyžadujú platný výber úrovne poľa RAID.

en: Disconnected
sk: Odpojené

en: Disconnecting
sk: Odpája sa

en: Disconnecting...
sk: Odpája sa...

en: Disk summary goes here
sk: Tu je súhrn o disku

en: Distributed
sk: Distribuovane

en: Do you really want to quit?
sk: Naozaj chcete skončiť?

en: Downloading group metadata...
sk: Preberajú sa metaúdaje skupín...

en: Downloading package metadata...
sk: Preberajú sa metaúdaje balíkov...

en: EFI System Partition
sk: Systémový oddiel EFI

en: Edit
sk: Upraviť

en: Encrypt my data. I'll set a passphrase later.
sk: Zašifrovať moje údaje. Heslo nastavím neskôr.

en: Encrypted
sk: Šifrované

en: Enterprise
sk: Podnikové

en: Error
sk: Chyba

en: Error Installing Package
sk: Chyba pri inštalácii balíka

en: Error Running Transaction
sk: Chyba spustenia transakcie

en: Error Setting Up Repository
sk: Chyba pri nastavovaní repozitára

en: Error checking software dependencies
sk: Chyba pri kontrolovaní závislostí softvéru

en: Error checking software dependencies.  Click for details.
sk: Chyba pri kontrolovaní závislostí softvéru.  Kliknite pre viac podrobností.

en: Error checking software selection
sk: Chyba pri kontrolovaní výberu softvéru

en: Error checking storage configuration
sk: Chyba pri kontrolovaní konfigurácie úložiska

en: Error checking storage configuration.  Click for details.
sk: Chyba pri kontrole konfigurácie úložísk.  Kliknite pre podrobnosti.

en: Error detection (parity)
sk: Zistenie chýb (parita)

en: Error downloading package metadata...
sk: Chyba pri preberaní metaúdajov balíkov...

en: Error setting root password
sk: Chyba pri nastavovaní hesla správcu

en: Error setting up software source
sk: Chyba pri nastavovaní zdroja softvéru

en: Escrow certificate %s requires the network.
sk: Certifikát Escrow %s vyžaduje pripojenie k sieti.

en: Exit
sk: Ukončiť

en: Exit installer
sk: Ukončiť inštalátor

en: FCoE not available
sk: FCoE nie je k dispozícii

en: Failed LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s removed again.
sk: Zlyhal LUN %(fcplun)s na WWPN %(wwpn)s na zFCP zariadení %(devnum)s znovu odstránený.

en: Failed to add new device. Click for details.
sk: Zlyhalo pridávanie nového zariadenia. Kliknite pre podrobnosti.

en: Failed to save storage configuration...
sk: Zlyhalo ukladanie konfigurácie úložísk...

en: Failed to set up install source
sk: Zlyhalo nastavovanie zdroja inštalácie

en: Failed to set up install source, check the repo url
sk: Zlyhalo nastavovanie zdroja inštalácie, skontrolujte URL repozitára

en: Failed to set up install source, check the repo url and proxy settings
sk: Zlyhalo nastavovanie zdroja inštalácie, skontrolujte URL repozitára a nastavenia proxy

en: Failed to unlock encrypted block device. Click for details
sk: Zlyhalo odblokovanie zašifrovaného blokového zariadenia. Kliknite pre podrobnosti.

en: Fair
sk: Uspokojivé

en: Fedora People Repositories
sk: Repozitáre projektu Fedora People

en: File system errors left uncorrected.
sk: Chyba súborového systému ostala neopravená.

en: Filesystem
sk: Systém súborov

en: Firmware missing
sk: Chýbajúci firmvér

en: First sector of boot partition
sk: Prvý sektor zavádzacieho oddielu

en: Formatting DASD Device | Formatting DASD Devices
sk[0]: Formátujú sa DASD zariadenia
sk[1]: Formátuje sa DASD zariadenie
sk[2]: Formátujú sa DASD zariadenia

en: Free
sk: Voľný

en: Free space available for use.
sk: Dostupné miesto pre používateľa.

en: Free space unavailable but reclaimable from existing partitions.
sk: Voľné miesto nie je dostupné, ale dá sa získať z existujúcich oddielov.

en: Full disk summary and options...
sk: Súhrn celého disku a voľby...

en: Gateway
sk: Brána

en: Generating updated storage configuration
sk: Generuje sa aktualizovaná konfigurácia úložiska

en: Getting info about requested repository
sk: Získavajú sa informácie o požadovanom repozitári

en: Good
sk: Dobré

en: Graphical Desktop
sk: Grafické rozhranie

en: Graphical installation is not available. Starting text mode.
sk: Grafická inštalácia nie je dostupná. Spúšťa sa textový režim.

en: Group Name
sk: Názov skupiny

en: Group Password
sk: Heslo pre skupinu

en: H_TTPS Proxy
sk: Proxy H_TTPS

en: Hardware Address
sk: Hardvérová adresa

en: Hardware Error Encountered
sk: Nastala hardvérová chyba

en: Here we'll describe how much space is needed for the current software selection.
sk: Tu uvádzame koľko miesta je potrebného pre aktuálny výber softvéru.

en: Here we'll describe what your options are.
sk: Tu uvádzame voľby, ktoré máte na výber.

en: Hostname
sk: Názov hostiteľa

en: Hostname cannot be None or an empty string.
sk: Názov hostiteľa nemôže byť prázdny.

en: Hostname must be 255 or fewer characters in length.
sk: Názov hostiteľa musí mať menej ako 255 znakov.

en: Hostname must start with a valid character in the ranges 'a-z', 'A-Z', or '0-9'
sk: Názov hostiteľa musí začínať platným znakom v rozsahu a-z', 'A-Z', alebo '0-9'

en: Hostnames can only contain the characters 'a-z', 'A-Z', '0-9', '-', or '.', parts between periods must contain something and cannot start or end with '-'.
sk: Názvy hostiteľov môžu obsahovať iba znaky „a-z“, „A-Z“, „0-9“, „-“ alebo „.“, časti medzi bodkami musia obsahovať niečo a nemôžu začínať alebo končiť s „-“.

en: I don't need help; let me customize disk _partitioning.
sk: Nepotrebujem pomoc. Chcem _prispôsobiť rozdelenie disku sám.

en: INSTALLATION DESTINATION
sk: CIEĽ INŠTALÁCIE

en: INSTALLATION OPTIONS
sk: VOĽBY INŠTALÁCIE

en: INSTALLATION SOURCE
sk: ZDROJ INŠTALÁCIE

en: INSTALLATION SUMMARY
sk: SÚHRN INŠTALÁCIE

en: IP Address
sk: Adresa IP

en: IP address is missing.
sk: Chýba IP adresa.

en: IPv4 Address
sk: IPv4 adresa

en: IPv4 addresses must contain four numbers between 0 and 255, separated by periods.
sk: IPv4 adresy musia obsahovať štyri čísla medzi 0 a 255, oddelené bodkami.

en: IPv6 Address
sk: IPv6 adresa

en: In interactive step can't continue. (%s)
sk: Nedá sa pokračovať v interaktívnom kroku. (%s)

en: In progress
sk: Prebieha

en: Install
sk: Inštalácia

en: Install Destination
sk: Cieľ inštalácie

en: Install hub
sk: Inštalovať Hub

en: Install on System
sk: Inštalovať na systém

en: Install the live CD to your hard disk
sk: Inštalácia Live CD na váš pevný disk

en: Install to Hard Drive
sk: Inštalácia na pevný disk

en: Installation Hub
sk: Inštalácia Hub-u

en: Installation Progress
sk: Postup inštalácie

en: Installation Starting
sk: Inštalácia začína

en: Installation requires a total of <b>%s</b> for system data.
sk: Inštalácia vyžaduje celkovo <b>%s</b> pre systémové údaje.

en: Installation requires partitioning of your hard drive.  Select what space to use for the install target.
sk: Inštalácia vyžaduje rozdelenie vášho pevného disku.  Vyberte, ktoré miesto sa má použiť pre cieľ inštalácie.

en: Installation source not set up
sk: Zdroj inštalácie nie je nastavený

en: Installing
sk: Inštaluje sa

en: Installing bootloader
sk: Inštaluje sa zavádzač

en: Installing on a FireWire device.  This may or may not produce a working system.
sk: Inštalácia na zariadenie FireWire.  Toto môže ale nemusí vytvoriť funkčný systém.

en: Installing on a USB device.  This may or may not produce a working system.
sk: Inštalácia na USB zariadenie.  Toto môže ale nemusí vytvoriť funkčný systém.

en: Installing software
sk: Inštaluje sa softvér

en: Invalid partition size set. Use a valid integer.
sk: Je nastavená neplatná veľkosť oddielu. Použite platné celé číslo.

en: Invalid timezone
sk: Neplatná časová zóna

en: KEYBOARD
sk: KLÁVESNICA

en: KEYBOARD LAYOUT
sk: ROZLOŽENIE KLÁVESNICE

en: LANGUAGE
sk: JAZYK

en: LAYOUT SWITCHING OPTIONS
sk: VOĽBY PREPÍNANIA ROZLOŽENÍ

en: LOCALIZATION
sk: LOKALIZÁCIA

en: LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s already configured.
sk: LUN %(fcplun)s z WWPN %(wwpn)s na zFCP zariadení %(devnum)s je už nakonfigurované.

en: Layout switching not configured.
sk: Prepínanie rozložení nie je nakonfigurované.

en: Let me customize the _partitioning of the disks instead.
sk: Chcem miesto toho _prispôsobiť rozdelenie diskov sám.

en: Linux on %s
sk: Linux na %s

en: Local Standard Disks
sk: Lokálne obvyklé disky

en: Logging in to iSCSI node
sk: Prihlasuje sa na iSCSI uzol

en: Logging in to iSCSI node %s
sk: Prihlasuje sa na iSCSI uzol %s

en: MANUAL PARTITIONING
sk: RUČNÉ ROZDELENIE DISKOV

en: MEDIA VERIFICATION
sk: OVERENIE MÉDIA

en: Master Boot Record
sk: Hlavný zavádzací záznam (MBR)

en: Migrating filesystem on %(device)s
sk: Migruje sa systém súborov na zariadení %(device)s

en: Minimal
sk: Minimálna

en: Modify ...
sk: Upraviť...

en: More customization options are available
    after creating the mount point below.
sk: Viac upraviteľných volieb získate po
    vytvorení bodu pripojenia nižšie.

en: Move selected layout down
sk: Presunúť vybrané rozloženie nižšie

en: Move selected layout up
sk: Presunúť vybrané rozloženie vyššie

en: Must provide an iSCSI initiator name
sk: Musíte poskytnúť názov iniciátora iSCSI

en: NETWORK CONFIGURATION
sk: KONFIGURÁCIA SIETE

en: NFS mount options:
sk: Voľby pripojenia NFS:

en: NFS server %s
sk: Server NFS %s

en: Name
sk: Názov

en: Name:
sk: Názov:

en: Network Name
sk: Názov siete

en: Network Time
sk: Čas cez sieť

en: New %s %s Installation
sk: Nová inštalácia systému %s %s

en: New Device
sk: Nové zariadenie

en: No Network Available
sk: Sieť nie je dostupná

en: No disks detected.  Please shut down the computer, connect at least one disk, and restart to complete installation.
sk: Nezistili sa žiadne disky.  Prosím, vypnite počítač, pripojte aspoň jeden disk a reštartujte počítač na dokončenie inštalácie.

en: No disks selected
sk: Nie sú vybrané žiadne disky

en: No disks selected.
sk: Nie sú vybrané žiadne disky.

en: No disks selected; please select at least one disk to install to.
sk: Nie sú vybrané žiane disky. Prosím, vyberte aspoň jeden disk pre inštaláciu.

en: No iSCSI nodes discovered
sk: Neboli nájdené žiadne iSCSI uzly

en: No initiator name set
sk: Nie je nastavený názov iniciátora

en: No installation source available
sk: Nie je dostupný žiadny zdroj inštalácie

en: No network devices available
sk: Nie sú dostupné žiadne sieťové zariadenia

en: No new iSCSI nodes discovered
sk: Neboli nájdené nové iSCSI uzly

en: None
sk: Žiadne

en: Not connected
sk: Nepripojené

en: Not enough RAM
sk: Nedostatok RAM pamäti

en: Not enough free space on selected disks.
sk: Nie je dostatok voľného miesta na vybraných diskoch.

en: Not ready
sk: Nie je pripravené

en: Nothing selected
sk: Nič nie je vybrané

en: OK
sk: Ok

en: On the _network:
sk: V _sieti:

en: Operational error.
sk: Prevádzková chyba.

en: Optimized performance (stripe)
sk: Optimalizovaný výkon (stripe)

en: Or, create new mount points below with the '+' icon.
sk: Nižšie môžete vytvoriť nové body pripojenia pomocou ikony „+“.

en: PRE-RELEASE / TESTING
sk: PREDČASNÉ VYDANIE / TESTOVANIE

en: PReP Boot Partition
sk: Partícia PReP zavádzača

en: Packages completed: %(donepkgs)d of %(numpkgs)d | Packages completed: %(donepkgs)d of %(numpkgs)d
sk[0]: Dokončené balíky: %(donepkgs)d z %(numpkgs)d
sk[1]: Dokončený balík: %(donepkgs)d z %(numpkgs)d
sk[2]: Dokončené balíky: %(donepkgs)d z %(numpkgs)d

en: Partition scheme configuration
sk: Konfigurácia schémy oddielov

en: Passphrase:
sk: Heslo:

en: Passphrases do not match.
sk: Heslá sa nezhodujú.

en: Password (confirm):
sk: Heslo (na potvrdenie):

en: Password is not set.
sk: Heslo nie je nastavené.

en: Password is set.
sk: Heslo je nastavené.

en: Password:
sk: Heslo:

en: Passwords do not match!
sk: Heslá nie sú zhodné!

en: Performing post-install setup tasks
sk: Vykonávajú sa poinštalačné úlohy inštalácie

en: Performing post-installation configuration
sk: Vykonáva sa po-inštalačná konfigurácia

en: Performing post-upgrade configuration
sk: Vykonáva sa konfigurácia po aktualizácii

en: Please complete items marked with this icon before continuing to the next step.
sk: Prosím, pred pokračovaním na ďalší krok dokončite položky označené touto ikonou.

en: Please create a name for your volume group and select at least one disk below.
sk: Prosím, vytvorte názov pre vašu skupinu zväzkov a vyberte aspoň jeden disk nižšie.

en: Please enter a valid mountpoint.
sk: Prosím, zadajte platný bod pripojenia.

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
sk: Prosím manuálne pripojte vášho vnc klienta k %s na začatie inštalácie.

en: Please respond 'yes' or 'no':
sk: Prosím, odpovedzte „áno“ alebo „nie“:

en: Please select new root password. You will have to type it twice.
sk: Prosím, vyberte nové heslo správcu. Budete ho musieť zadať dvakrát.

en: Please select the timezone.
    Use numbers or type names directly [b to region list, q to quit]:
sk: Prosím, vyberte časovú zónu.
    Použite čísla alebo zadajte priamo názvy [b pre zoznam oblastí, q na ukončenie]

en: Please ssh install@%s to begin the install.
sk: Prosím, spustite ssh install@%s na začatie inštalácie.

en: Please ssh install@<host> to continue installation.
sk: Prosím, spustite ssh install@<hostiteľ> na pokračovanie v inštalácii.

en: Please wait... software metadata still loading.
sk: Prosím, čakajte... metaúdaje softvéru sa stále načítavajú.

en: Post Installation
sk: Po inštalácii

en: Post Upgrade
sk: Po aktualizácii

en: Preparing %d DASD device for use with Linux... | Preparing %d DASD devices for use with Linux...
sk[0]: Pripravuje sa %d DASD zariadení na použitie s Linuxom...
sk[1]: Pripravuje sa %d DASD zariadenie na použitie s Linuxom...
sk[2]: Pripravujú sa %d DASD zariadenia na použitie s Linuxom...

en: Preparing to install
sk: Pripravuje sa inštalácia

en: Preparing transaction from installation source
sk: Pripravuje sa transakcia z inštalačného zdroja

en: Preserve
sk: Uchovať

en: Press enter to exit.
sk: Stlačte enter na ukončenie.

en: Preview layout
sk: Ukážka rozloženia

en: Probing storage...
sk: Preskúšava sa úložisko...

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Question
sk: Otázka

en: RAID Device
sk: Zariadenie RAID

en: RAID sets that contain '%s' must have one of the following device types: %s.
sk: Sady RAID, ktoré obsahujú '%s' musia mať jeden z nasledovných typov zariadení: %s.

en: RAID sets that contain '%s' must have one of the following metadata versions: %s.
sk: Sady RAID, ktoré obsahujú '%s' musia mať jednu z nasledovných verzií metaúdajov: %s.

en: RAID sets that contain '%s' must have one of the following raid levels: %s.
sk: Sady RAID, ktoré obsahujú '%s' musia mať jednu z nasledovných úrovní raidu: %s.

en: RECLAIM DISK SPACE
sk: ZÍSKANIE MIESTA NA DISKU

en: ROOT PASSWORD
sk: HESLO SPRÁVCU

en: Re_boot
sk: _Reštart

en: Read-Only
sk: Len na čítanie

en: Reclaim _space
sk: Získať mie_sto

en: Reclaimable Space
sk: Získateľné miesto

en: Recoverable errors have been detected or dosfsck has discovered an internal inconsistency.
sk: Boli zistené opraviteľné chyby alebo dosfsck objavil internú nestálosť.

en: Redundant
sk: Prebytočne

en: Reformat
sk: Znovu naformátovať

en: Region:
sk: Oblasť:

en: Remove layout
sk: Odstrániť rozloženie

en: Remove the selected mountpoint(s.)
sk: Odstrániť vybraný(é) bod(y) pripojenia.

en: Replace Existing Linux system(s)
sk: Nahradiť existujúci(e) systém(y) Linux

en: Repository
sk: Repozitár

en: Repository %r is missing name in configuration, using id
sk: Repozitár %r nemá v konfigurácii názov, použije sa id

en: Rescue
sk: Záchrana

en: Rescue Mode
sk: Záchranný režim

en: Resizing filesystem on %(device)s
sk: Mení sa veľkosť systému súborov na zariadení %(device)s

en: Retrieving installation information for %s.
sk: Získavajú sa inštalačné informácie pre %s.

en: Retrieving installation information.
sk: Získavajú sa inštalačné informácie.

en: Retrying
sk: Opätovný pokus

en: Retrying download.
sk: Obnovuje sa sťahovanie.

en: Root
sk: Koreň

en: Root Password:
sk: Heslo správcu:

en: Root account is disabled
sk: Účet správcu je zakázaný

en: Root account is disabled.
sk: Účet správcu je zakázaný.

en: Root password is not set
sk: Heslo správcu nie je nastavené

en: Root password is set
sk: Heslo správcu je nastavené

en: Run %s to unmount the system when you are finished.
sk: Spustite %s na odpojenie systému po ukončení.

en: Running post install scripts
sk: Spúšťajú sa poinštalačné skripty

en: Running pre-installation scripts
sk: Spúšťajú sa pred-inštalačné skripty

en: SELECTED DISKS
sk: VYBRANÉ DISKY

en: SOFTWARE
sk: SOFTVÉR

en: SOFTWARE SELECTION
sk: VÝBER SOFTVÉRU

en: STORAGE
sk: ÚLOŽISKO

en: SYSTEM
sk: SYSTÉM

en: Save Passphrase
sk: Uložiť heslo

en: Saving storage configuration...
sk: Ukladá sa konfigurácia úložiska...

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Security Key
sk: Bezpečnostný kľúč

en: Selected Device
sk: Vybrané zariadenie

en: Set root password
sk: Nastaviť heslo správcu

en: Setting up installation source...
sk: Nastavuje sa zdroj inštalácie...

en: Shared library error.
sk: Chyba zdieľanej knižnice.

en: Shrink
sk: Zmenšiť

en: Skip
sk: Vynechať

en: Software Development
sk: Softvérový vývoj

en: Some of the packages you have selected for install are missing dependencies.  You can exit the installation, go back and change your package selections, or continue installing these packages without their dependencies.  If you continue, these packages may not work correctly due to missing components.
sk: Niektorým balíkom, ktoré ste vybrali na inštaláciu, chýbajú závislosti.  Môžete ukončiť inštaláciu, ísť späť a zmeniť Váš výber balíkov, alebo pokračovať v inštalácii týchto balíkov bez ich závislostí.  Ak budete pokračovať, tieto balíky nemusia pracovať správne, kvôli chýbajúcim súčastiam.

en: Some of your software repositories require networking, but there was an error enabling the network on your system.
sk: Niektoré vaše repozitáre softvéru požadujú sieť, ale nastala chyba pri aktivovaní siete v systéme.

en: Space in selected disks reclaimable by deleting existing partitions.
sk: Miesto na vybraných diskoch získané odstránením existujúcich oddielov.

en: Specified name %s already in use.
sk: Zadaný názov %s sa už používa.

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Standard Partition
sk: Obvyklý oddiel

en: Standard YUM repository:
sk: Obvyklý repozitár YUM:

en: Start VNC
sk: Spustiť VNC

en: Starting Install to Hard Drive
sk: Spúšťa sa inštalácia na pevný disk

en: Starting VNC...
sk: Spúšťa sa VNC...

en: Starting automated install
sk: Spúšťa sa automatizovaná inštalácia

en: Starting installation process
sk: Spúšťa sa inštalačný proces

en: Starting package installation process
sk: Spúšťa sa proces inštalácie balíkov

en: Status unknown
sk: Neznámy stav

en: Status unknown (missing)
sk: Neznámy stav (chýba)

en: Storage configuration reset due to unrecoverable error. Click for details.
sk: Konfigurácia úložísk bola vynulovaná kvôli neopraviteľnej chybe. Kliknite pre podrobnosti.

en: Strong
sk: Silné

en: Subnet Mask
sk: Maska podsiete

en: System to Rescue
sk: Systém na záchranu

en: Testing layouts configuration not available.
sk: Konfigurácia skúšobných rozložení nie je dostupná.

en: Text mode provides a limited set of installation options. It does not allow you to specify your own partitioning layout or package selections. Would you like to use VNC mode instead?
sk: Textový režim poskytuje obmedzenú množinu inštalačných volieb. Nedovoľuje vám určiť vlastné rozloženie partícií ani výber balíkov. Chcete namiesto toho použiť režim VNC?

en: That mount point is already in
    use.  Try something else?
sk: Tento bod pripojenia sa už používa.
    Skúsiť niektorý iný?

en: That mount point is already in use. Try something else?
sk: Tento bod pripojenia sa už používa. Skúsiť niektorý iný?

en: That mount point is invalid. Try something else?
sk: Tento bod pripojenia je neplatný. Skúsiť niektorý iný?

en: That's not the correct %s disc.
sk: To je nesprávny disk %s.

en: The %s graphical installer requires %s MB of memory, but you only have %s MB.
sk: %s grafický inštalátor potrebuje %s MB pamäte, ale vy máte iba %s MB.

en: The 'boot' area on your computer is where files needed
    to start the operating system are stored.
sk: Oblasť „boot“ je miestom vo vašom počítači, kde sú
    uložené súbory potrebné na zavedenie operačného
    systému.

en: The 'home' area on your computer is where all your personal
    data is stored.
sk: Oblasť „home“ je miestom vo vašom počítači, kde sú
    uložené všetky vaše osobné údaje.

en: The 'root' area on your computer is where core system
    files and applications are stored.
sk: Oblasť „root“ je miestom vo vašom počítači, kde sú
    uložené systémové súbory jadra a aplikácií.

en: The 'swap' area on your computer is used by the operating
    system when running low on memory.
sk: Oblasť „swap“ je miestom vo vašom počítači, ktoré
    je použité pri nedostatku pamäte.

en: The BIOS boot partition is required to enable booting
    from GPT-partitioned disks on BIOS hardware.
sk: Oddiel BIOS boot je vyžadovaný na povolenie zavádzania
    z diskov rozdelených pomocou GPT na hardvéri systému BIOS.

en: The PReP boot partition is required as part of the
    bootloader configuration on some PPC platforms.
sk: Zavádzací oddiel typu PReP je vyžadovaný ako súčasť
    konfigurácie zavádzača na niektorých platformách PPC.

en: The RAID level you have selected requires more disks than you currently have selected.
sk: Úroveň poľa RAID, ktorú ste vybrali, vyžaduje viac diskov ako máte momentálne vybraných.

en: The VNC server is now running.
sk: VNC server je teraz spustený.

en: The default installation of %s includes a set of software applicable for general internet usage. You can optionally select a different set of software now.
sk: Štandardná inštalácia systému %s zahŕňa sadu programov použiteľných pre všeobecné pužitie internetu. Teraz môžete voliteľne vybrať inú sadu programov.

en: The default installation of %s is a minimum install. You can optionally select a different set of software now.
sk: Štandardná inštalácia systému %s je Minimálna inštalácia. Teraz môžete voliteľne vybrať inú sadu programov.

en: The file %s cannot be opened.  This is due to a missing file, a corrupt package or corrupt media.  Please verify your installation source.
    
    If you exit, your system will be left in an inconsistent state that will likely require reinstallation.
sk: Súbor %s nemôže byť otvorený.  Toto mohlo byť spôsobené chýbajúcim súborom, poškodeným balíkom alebo chybou média.  Prosím, skontrolujte váš inštalačný zdroj.
    
    Ak teraz skončíte, váš systém zostane v nekonzistentnom stave, čo bude zrejme vyžadovať reinštaláciu.

en: The following error occurred while setting up the installation repository:
    
    %(e)s
    
    Installation can not continue.
sk: Počas nastavovania inštalačného repozitára nastala nasledujúca chyba:
    
    %(e)s
    
    Inštalácia nemôže pokračovať.

en: The following error was encountered while downloading the escrow certificate:
    
    %s
sk: Nasledujúca chyba nastala počas sťahovania escrow certifikátu:
    
    %s

en: The following error was found while parsing the kickstart configuration file:
    
    %s
sk: Bola nájdená nasledujúca chyba pri analýze konfiguračného súboru kickstart:
    
    %s

en: The following errors were encountered when checking your storage configuration.  You can modify your storage layout
    or quit the installer.
sk: Nasledovné chyby sa vyskytli počas kontroly vašej konfigurácie úložísk.  Môžete upraviť vaše rozloženie úložísk,
    alebo ukončiť inštalátor.

en: The following software marked for installation has errors.  This is likely caused by an error with
    your installation source.  You can attempt to remove these packages from your installation.
    change your installation source, or quit the installer.
sk: Nasledovný softvér označený na inštaláciu obsahuje chyby.  Toto môže byť spôsobené chybou
    v zdroji inštalácie.  Môžete sa pokúsiť odstrániť tieto balíky z inštalácie,
    zmeniť zdroj inštalácie, alebo ukončiť inštalátor.

en: The installation was stopped due to what seems to be a problem with your hardware. The exact error message is:
    
    %s.
    
     The installer will now terminate.
sk: Inštalácia bola zastavená pravdepodobne kvôli problému s Vašim hardvérom. Presná chybová hláška je:
    
    %s.
    
    Inštalátor sa teraz ukončí.

en: The mount point %s must be on a linux file system.
sk: Bod pripojenia %s musí byť na linuxovom súborovom systéme.

en: The password must be at least six characters long.
sk: Heslo musí mať aspoň šesť znakov.

en: The rescue environment will now attempt to find your Linux installation and mount it under the directory %s.  You can then make any changes required to your system.  If you want to proceed with this step choose 'Continue'.  You can also choose to mount your file systems read-only instead of read-write by choosing 'Read-Only'.  
    
    If for some reason this process fails you can choose 'Skip' and this step will be skipped and you will go directly to a command shell.
sk: Záchranné prostredie sa teraz pokúsi nájsť vašu inštaláciu operačného systému Linux a pripojiť ju do adresára %s.  Potom budete môcť vykonať potrebné zmeny.  Ak chcete vykonať tento krok, zvoľte „Pokračovať“.  Taktiež môžete pripojiť váš súborový systém iba na čítanie namiesto možnosti čítania aj zápisu a to vybratím voľby „Iba na čítanie“.  
    
    Ak z nejakých príčin tento úkon zlyhá, môžete zvoliť voľbu „Vynechať“ a tento krok bude vynechaný a prejdete priamo do príkazového riadku.

en: The root account is used for administering the system.  Enter a password for the root user.
sk: Účet správcu je použitý na spravovanie systému.  Zadajte heslo pre správcu.

en: The system will reboot automatically when you exit from the shell.
sk: Systém sa automaticky reštartuje, keď ukončíte príkazový riadok.

en: There was an error running your transaction for the following reason(s): %s.
sk: Pri behu vašej transakcie nastala chyba z nasledujúceho dôvodu: %s

en: There was an error running your transaction for the following reason: %s
sk: Pri behu vašej transakcie nastala chyba z nasledujúceho dôvodu: %s

en: There was an error running your transaction for the following reason: %s.
sk: Pri behu vašej transakcie nastala chyba z nasledujúceho dôvodu: %s.

en: There were file conflicts when checking the packages to be installed:
    %s
sk: Počas kontroly balíkov na inštalovanie sa vyskytli konflikty súborov:
    %s

en: This URL refers to a _mirror list.
sk: Táto URL odkazuje na zozna_m zrkadiel.

en: This device cannot be edited directly. You can remove it or select a different device.
sk: Toto zariadenie nemôže byť priamo upravené. Môžete ho odstrániť alebo vybrať iné zariadenie.

en: This device contains the installation source.
sk: Toto zariadenie obsahuje zdroj inštalácie.

en: This device is an extended partition which contains logical partitions that cannot be deleted:
sk: Toto zariadenie je rozšírený oddiel, obsahuje logické oddiely, ktoré nie je možné odstrániť:

en: This device is encrypted and cannot be read without a valid passphrase. You may unlock it below.
sk: Toto zariadenie je zašifrované a nemôže byť čítané bez zadania platného hesla. Môžete ho odomknúť nižšie.

en: This device is part of a LVM volume group.
sk: Toto zariadenie je súčasťou LVM skupiny zväzkov (VG).

en: This device is part of a RAID device.
sk: Toto zariadenie je súčasťou RAID zariadenia.

en: This device is part of an inconsistent LVM Volume Group.
sk: Toto zariadenie je súčasťou nestálej LVM skupiny zväzkov.

en: This device is part of the LVM volume group '%s'.
sk: Toto zariadenie je súčasťou LVM skupiny zväzkov (VG) '%s'.

en: This device is part of the RAID device %s.
sk: Toto zariadenie je súčasťou RAID zariadenia %s.

en: This field is optional.
sk: Toto pole je voliteľné.

en: This file system does not support labels.
sk: Systém súborov nepodporuje menovky.

en: This file system may not be resized.
sk: Systém súborov nemôže mať zmenenú veľkosť.

en: This is unstable, pre-release software.
sk: Toto je nestabilný, predčasne uvoľnený softvér.

en: This media is good to install from.
sk: Toto médium je vhodné ako zdroj inštalácie.

en: This media is not good to install from.
sk: Toto médium nie je vhodné ako zdroj inštalácie.

en: This mount point is invalid.  The %s directory must be on the / file system.
sk: Tento bod pripojenia je neplatný.  Adresár %s musí byť na súborovom systéme /.

en: This partition is holding the data for the hard drive install.
sk: Tento oddiel obsahuje údaje pre inštaláciu na pevný disk.

en: This platform requires /boot on a dedicated partition or logical volume.  If you do not want a /boot volume, you must place / on a dedicated non-LVM partition.
sk: Táto platforma vyžaduje /boot na vyhradenej partícii alebo logickom zväzku.  Ak nechcete /boot zväzok, musíte umiestniť / na vyhradenej nie-LVM partícii.

en: Timezone is not set.
sk: Časová zóna nie je nastavená.

en: Timezone settings
sk: Nastavenia časovej zóny

en: Total selected space to reclaim:  <b>%s</b>
sk: Celkom vybrané miesto na získanie:  <b>%s</b>

en: Total selected space to reclaim: <b>%s</b>
sk: Celkom vybrané miesto na získanie:  <b>%s</b>

en: Try Fedora
sk: Skúsiť systém Fedora

en: U-Boot Partition
sk: Oddiel U-Boot

en: USER SETTINGS
sk: NASTAVENIA POUŽÍVATEĽOV

en: Unable to change iSCSI initiator name once set
sk: Nedá sa zmeniť už raz nastavený názov iniciátora iSCSI

en: Unable to find /bin/sh to execute!  Not starting shell
sk: Nepodarilo sa nájsť a spustiť /bin/sh!  Nespúšťa sa shell

en: Unable to read group information from repositories.  This is a problem with the generation of your install tree.
sk: Nepodarilo sa načítať informácie skupiny z repozitárov.  Je to problém s vytváraním inštalačného stromu.

en: Unable to read package metadata. This may be due to a missing repodata directory.  Please ensure that your install tree has been correctly generated.
    
    %s
sk: Nepodarilo sa prečítať metadáta balíkov. Toto môže byť spôsobené chýbajúcim adresárom repodata.  Prosím zaistite, že váš inštalačný strom bol správne vytvorený.
    
    %s

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Unknown Linux
sk: Neznámy Linux

en: Unknown return code: %d.
sk: Neznámy návratový kód: %d.

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Unmanaged
sk: Nespravovaná

en: Upgrading
sk: Aktualizuje sa

en: Usage error.
sk: Chyba použitia.

en: Usage or syntax error.
sk: Chyba syntaxe alebo použitia.

en: Use
sk: Použiť

en: Use All Space
sk: Použiť všetko miesto

en: Use Free Space
sk: Použiť voľné miesto

en: Use text mode
sk: Použiť textový režim

en: Username
sk: Užívateľské meno

en: VNC Password
sk: Heslo pre VNC

en: VNC password provided was not at least 6 characters long.
    Please enter a new one.  Leave blank for no password.
sk: Poskytnuté heslo pre VNC neobsahuje aspoň 6 znakov.
    Prosím, zadajte nové heslo.  Nechajte prázdne, ak nechcete použiť heslo.

en: VPN Type
sk: Typ VPN

en: Verifying media, please wait...
sk: Overuje sa médium, prosím, čakajte...

en: Volume Group name %s is already in use. Not saving changes.
sk: Názov skupiny zväzkov %s sa už používa. Zmeny nebudú uložené.

en: Volume Group:
sk: Skupina zväzkov:

en: WELCOME TO %s %s.
sk: VITAJTE V SYSTÉME %s %s.

en: WWPN %(wwpn)s not found at zFCP device %(devnum)s.
sk: WWPN %(wwpn)s nenájdené na zFCP zariadení %(devnum)s.

en: Warning
sk: Upozornenie

en: Warning: Your current keyboard layout is <b>%s</b>.If you change your keyboard layout, you may not be able to decrypt your disks after install.
sk: Upozornenie: Vaše aktuálne rozloženie klávesnice je <b>%s</b>. Ak zmeníte vaše rozloženie klávesnice, možno nebudete môcť po inštalácii zašifrovať vaše disky.

en: We'll need network access to fetch information about your location and to make software
    updates available for you.
sk: Potrebujeme prístup k sieti kvôli získaniu informácií o vašom umiestnení a na vykonanie
    aktualizácie softvéru.

en: Weak
sk: Slabé

en: Web Server
sk: WWW server

en: Welcome to Fedora
sk: Vitajte v systéme Fedora

en: What language would you like to use during the installation process?
sk: Ktorý jazyk má byť použitý počas procesu inštalácie?

en: When all items marked with this icon are complete, installation will automatically continue.
sk: Keď budú všetky položky označené touto ikonou dokončené, inštalácia bude automaticky pokračovať.

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
sk: Po dokončení práce ukončite shell a váš systém bude reštartovaný.

en: When you create mount points for your %s %s install,
    you'll be able to view their details here.
sk: Keď vytvoríte body pripojenia pre vašu inštaláciu systému %s %s,
    tu môžete vidieť podrobnosti o nich.

en: Where is the yum repository for your add-on?
sk: Kde sa nachádza repozitár yum pre váš doplnok?

en: Which combination(s) would you prefer for switching between keyboard layouts?
sk: Ktorú klávesovú kombináciu(e) preferujete na prepínanie medzi rozloženiami klávesnice?

en: Which device holds the root partition of your installation?
sk: Ktoré zariadenie obsahuje koreňový oddiel (root) vašej inštalácie?

en: Which installation source would you like to use?
sk: Ktorý zdroj inštalácie chcete použiť?

en: Which keyboard layouts would you like to use on this system?  You may move any layout to the top of the list to select it as the default.
sk: Ktoré rozloženia klávesnice chcete použiť v systéme?  Môžete ktorékoľvek rozloženie presunúť na vrch zoznamu a nastaviť ho tak ako predvolené.

en: Whole disks are not editable.
sk: Celé disky nie sú upraviteľné.

en: Will try to connect again in 15 seconds...
sk: Pokúsi sa opäť spojiť o 15 sekúnd...

en: Wired (%s) connected
sk: Pripojené cez kábel (%s)

en: Wireless
sk: Bezdrôtová

en: Wireless connected to %s
sk: Bezdrôtovo pripojené k sieti %s

en: Working
sk: Prebieha spracovanie

en: Writing network configuration
sk: Zapisuje sa konfigurácia siete

en: Wrong Disc
sk: Nesprávny disk

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical install or continue with a text mode install?
sk: Na vašom počítači sa nepodarilo spustiť grafické prostredie X.  Želáte si spustiť VNC na pripojenie na tento počítač z iného počítača a vykonanie grafickej inštalácie, alebo pokračovať s inštaláciou v textovom režime?

en: You are currently running Fedora from live media.
    You can install Fedora now, or choose "Install to Hard Drive" in the Activities Overview at any later time.
sk: Momentálne máte spustený systém Fedora z live média.
    Môžete ho nainštalovať ihneď alebo kedykoľvek neskôr spustením odkazu „Inštalovať na pevný disk“ v prehľade Aktivít.

en: You can choose "Install to Hard Drive"
    in the Activities Overview at any later time.
sk: Môžete vybrať odkaz „Inštalovať na pevný disk“
    kedykoľvek neskôr.

en: You cannot delete a partition of a LDL formatted DASD.
sk: Nemôžete odstrániť oddiel LDL formátovaný DASD.

en: You don't have any Linux partitions.  Rebooting.
sk: Nemáte žiadne linuxové oddiely.  Reštartuje sa.

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell.%s
sk: Nemáte žiadne Linuxové partície. Stlačte Enter pre spustenie terminálu.%s

en: You don't have enough free space available for this installation.
    
    You can remove existing filesystems you no longer need to free up space for this installation.  Removing a filesystem will permanently delete all of the data it contains.
sk: Nemáte dostatok voľného miesta pre túto inštaláciu.
    
    Na uvoľnenie miesta pre túto inštaláciu môžete odstrániť existujúce súborové systémy, ktoré už nepoužívate.  Odstránením súborového systému natrvalo vymažete všetky údaje, ktoré obsahuje.

en: You have chosen to encrypt some of your data. You will need to create a passphrase that you will use to access your data when you start your computer.
sk: Vybrali ste zašifrovanie niektorých vašich údajov. Musíte vytvoriť heslo, ktoré budete používať na prístup k vašim údajom, keď spustíte počítač.

en: You have chosen to skip bootloader installation.  Your system may not be bootable.
sk: Vybrali ste vynechanie inštalácie zavádzača.  Váš systém nemusí byť preto úspešne zavedený.

en: You have no working NTP server configured
sk: Nemáte nakonfigurovaný žiadny fungujúci server NTP

en: You have not created a bootable partition.
sk: Nevytvorili ste zavádzací oddiel (boot).

en: You have not defined a root partition (/), which is required for installation of %s to continue.
sk: Nestanovili ste žiaden koreňový oddiel (/), ktorý je vyžadovaný na pokračovanie v inštalácii %s.

en: You have not specified a FCP LUN or the number is invalid.
sk: Nezadali ste FCP LUN, alebo je číslo neplatné.

en: You have not specified a device number or the number is invalid
sk: Nezadali ste číslo zariadenia, alebo je číslo neplatné

en: You have not specified a swap partition.  %(requiredMem)s MB of memory is required to continue installation without a swap partition, but you only have %(installedMem)s MB.
sk: Neurčili ste odkladaciu jednotku.  Je portebných %(requiredMem)s MB pamäte pre pokračovanie inštalácie bez odkladacej jednotky, ale vy máte iba %(installedMem)s MB.

en: You have not specified a swap partition.  Although not strictly required in all cases, it will significantly improve performance for most installations.
sk: Neurčili ste odkladací oddiel.  Aj keď to nie je nutné vo všetkých prípadoch, pre väčšinu inštalácií to významne zvýši výkon.

en: You have not specified a worldwide port name or the name is invalid.
sk: Nezadali ste všeobecne platný názov portu, alebo je názov neplatný.

en: You have provided a weak passphrase: %s
sk: Zadali ste slabé heslo: %s

en: You have provided a weak password: %s.
sk: Poskytli ste nedostatočné heslo: %s.

en: You have provided a weak password: %s.  Press Done again to use anyway.
sk: Poskytli ste slabé heslo: %s.  Stlačte znovu Hotovo, ak ho chcete aj tak použiť.

en: You haven't created any mount points for your %s %s installation yet:
sk: Zatiaľ ste nevytvorili žiadne body pripojenia pre vašu inštaláciu systému %s %s:

en: You may add a keyboard layout by selecting it below:
sk: Môžete pridať rozloženie klávesnice výberom nižšie:

en: You must create a new filesystem on the root device.
sk: Musíte vytvoriť nový súborový systém na koreňovom zariadení.

en: You must provide and confirm a password.
sk: Musíte poskytnúť a potvrdiť heslo.

en: You need more space on the following file systems:
sk: Potrebujete viac miesta na nasledujúcich súborových systémoch:

en: You need to set up networking first if you want to use NTP
sk: Pred tým, než začnete používať NTP, musíte nastaviť sieť

en: Your %(mount)s partition is less than %(size)s megabytes which is lower than recommended for a normal %(productName)s install.
sk: Vaša %(mount)s jednotka má menej ako %(size)s megabajtov, čo je menej, ako je doporučené pre normálnu inštaláciu %(productName)s.

en: Your %(mount)s partition is too large for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)d MB to %(maxSize)d MB)
sk: Vaša %(mount)s jednotka je príliš veľká na formátovanie pomocou %(format)s  (prípustná veľkosť je %(minSize)d MB až %(maxSize)d MB)

en: Your %(mount)s partition is too small for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)d MB to %(maxSize)d MB)
sk: Vaša %(mount)s jednotka je príliš malá na formátovanie pomocou %(format)s  (prípustná veľkosť je %(minSize)d MB až %(maxSize)d MB)

en: Your BIOS-based system needs a special partition to boot with %s's new disk label format (GPT). To continue, please create a 1MB 'BIOS Boot' type partition.
sk: Váš systém založený na systéme BIOS vyžaduje špeciálny oddiel na správne zavedenie s novým formátom menoviek (GPT) systému %s. Na pokračovanie vytvorte oddiel typu „BIOS Boot“ o veľkosti 1MB.

en: Your current <b>%s</b> software selection requires <b>%s</b> of available space.
sk: Váš aktuálny výber softvéru systému <b>%s</b> vyžaduje <b>%s</b> voľného miesta.

en: Your root partition is less than 250 megabytes which is usually too small to install %s.
sk: Váš koreňový oddiel je menší ako 250 megabajtov, čo je obvykle príliš málo pre inštaláciu %s.

en: Your selected packages require %d MB of free space for installation, but you do not have enough available.  You can change your selections or exit the installer.
sk: Vybrané balíky vyžadujú na inštaláciu %d MB voľného priestoru , ale nemáte ho dostatok k dispozícii.  Môžete zmeniť váš výber alebo ukončiť inštalačný program.

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  Press return to get a shell from which you can fsck and mount your partitions. %s
sk: Váš systém má znečistené súborové systémy, ktoré ste sa rozhodli nepripojiť.  Stlačte Enter na spustenie terminálu, z ktorého môžete fsck a pripojiť Vaše partície. %s

en: Your system has been mounted under %(rootPath)s.
    
    Press <return> to get a shell. If you would like to make your system the root environment, run the command:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s
sk: Váš systém bol pripojený pod %(rootPath)s.
    
    Stlačte <Enter> na spustenie terminálu. Ak budete chcieť prepnúť Váš systém do prostredia správcu, spustite príkaz:
    
    <span class="whitespace other" title="Tab">»</span>chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s

en: Your system is mounted under the %s directory.
sk: Váš systém je pripojený pod adresárom %s.

en: _Add
sk: _Pridať

en: _Add custom add-on...
sk: Prid_ať vlastný doplnok...

en: _Add mount point
sk: _Pridať bod pripojenia

en: _Apply Changes
sk: _Použiť zmeny

en: _Auto-detected install media:
sk: _Automaticky rozpoznať inštalačné médium:

en: _Back
sk: _Späť

en: _Back to destination selection
sk: _Späť na výber cieľa

en: _Begin Installation
sk: _Začať inštaláciu

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Choose an ISO
sk: _Vybrať súbor ISO

en: _Configuration URL
sk: _Konfiguračná URL

en: _Configure...
sk: _Konfigurovať...

en: _Continue
sk: _Pokračovať

en: _Customize...
sk: _Prispôsobiť...

en: _Delete It
sk: _Odstrániť ho

en: _Do not install bootloader
sk: _Neinštalovať zavádzač

en: _Done
sk: _Hotovo

en: _Eject
sk: Vy_sunúť disk

en: _Enable HTTP Proxy
sk: _Povoliť HTTP proxy

en: _Encrypt
sk: _Zašifrovať

en: _Exit Installer
sk: _Ukončiť inštalátor

en: _Exit installer
sk: _Ukončiť inštalátor

en: _FTP Proxy
sk: Proxy _FTP

en: _Finish Partitioning
sk: _Dokončiť rozdelenie diskov

en: _Finish configuration
sk: _Dokončiť konfiguráciu

en: _Get me out of here!
sk: _Chcem zmiznúť odtiaľto!

en: _HTTP Proxy
sk: Proxy _HTTP

en: _I accept my fate.
sk: _Prijímam svoj osud.

en: _ISO file:
sk: Súbor _ISO

en: _Method
sk: _Spôsob

en: _Modify Software Source
sk: U_praviť zdroj softvéru

en: _Modify Storage Layout
sk: _Upraviť rozloženie úložísk

en: _Modify software selection
sk: _Upraviť výber softvéru

en: _Network Name
sk: _Názov siete

en: _No
sk: _Nie

en: _Options
sk: V_oľby

en: _Proxy setup...
sk: Nastavenie _proxy...

en: _Quit
sk: _Ukončiť

en: _Quit installer
sk: _Ukončiť inštalátor

en: _Reboot
sk: _Reštartovať

en: _Reclaim space
sk: _Získať miesto

en: _Remove Packages
sk: _Odstrániť balíky

en: _Retry
sk: _Znova

en: _Save
sk: _Uložiť

en: _Set as Boot Device
sk: _Nastaviť ako zavádzacie zariadenie

en: _Stop Hotspot...
sk: _Vypnúť hotspot

en: _Unlock
sk: _Odomknúť

en: _Use Authentication
sk: P_oužiť overenie totožnosti

en: _Use as Hotspot...
sk: _Použiť ako hotspot

en: _Verify
sk: _Overiť

en: _Yes
sk: Án_o

en: bootloader device
sk: zariadenie systémového zavádzača

en: column
sk: stĺpec

en: description
sk: popis

en: disks size
sk: veľkosť diskov

en: e2fsck cancelled by user request.
sk: e2fsck bol zrušený na žiadosť užívateľa.

en: eg: "/", "/home", "swap" (minus the quotation marks)
sk: napr.: „/“, „/home“, „swap“ (bez úvodzoviek)

en: eg: "20 GB", "500mb" (minus the quotation marks)
sk: napr.: „20 GB“, „500mb“ (bez úvodzoviek)

en: enter URL of your desired repository
sk: zadajte URL vášho požadovaného repozitára

en: file conflicts
sk: súbor je v konflikte

en: filesystem configuration missing a type
sk: chýba typ v konfigurácii súborového systému

en: iSCSI not available
sk: iSCSI nie je dostupné

en: insufficient disk inodes
sk: nedostatok diskových i-uzlov

en: insufficient disk space
sk: nedostatok diskového priestoru

en: lvs failed for %s
sk: lvs pre %s zlyhalo

en: name
sk: názov

en: no
sk: nie

en: older package(s)
sk: starší balík(y)

en: package already installed
sk: balík je už nainštalovaný

en: package conflicts
sk: konflikt balíkov

en: package for incorrect arch
sk: balík pre nesprávnu architektúru

en: package for incorrect os
sk: balík pre nesprávny os

en: required package
sk: vyžadovaný balík

en: script
sk: skript

en: storage configuration failed: %s
sk: konfigurácia úložísk zlyhala: %s

en: summary
sk: súhrn

en: testing status...
sk: testuje sa stav...

en: the device containing /boot
sk: zariadenie už obsahuje /boot

en: unplugged
sk: odpojené

en: use
sk: použiť

en: vginfo failed for %s
sk: vginfo pre %s zlyhalo

en: yes
sk: áno

en: you have not created a bootloader stage1 target device
sk: nevytvorili ste cieľové zariadenie so zavádzačom stage1

en: zFCP device %s not found, not even in device ignore list.
sk: Nepodarilo sa nájsť zariadenie zFCP %s, ani v zozname ignorovaných zariadení.
