Anaconda - en to or translation catalogue (199 entries)

en: 
    
    Unknown Error.  Aborting.
or: 
    
    ଅଜଣା ତୃଟି।  ପରିତ୍ୟାଗ କରୁଅଛି।

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
or: 
    
    ଚେତାବନୀ!!! VNC ସର୍ଭରଟି ବିନା ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ରେ ଚାଲିଛି!
    ଆପଣ vncpassword=<password> ବୁଟ୍ ବିକଳ୍ପକୁ ବ୍ଯବହାର କରି ପାରିବେ
    ଯଦି ଆପଣ ସର୍ଭରକୁ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି

en: 
    
    You chose to connect to a listening vncviewer. 
    This does not require a password to be set.  If you 
    set a password, it will be used in case the connection 
    to the vncviewer is unsuccessful
or: 
    
    ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଶ୍ରବଣୀୟ vnc ପ୍ରଦର୍ଶକ ସହିତ ସଂଯୋଗ ହେବାପାଇଁ ଚୟନ କରିଛନ୍ତି। 
    ଏହା ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ସେଟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରେ ନାହିଁ।  ଯଦି ଆପଣ 
    ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ସେଟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା vnc ପ୍ରଦର୍ଶକ ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ 
    ବିଫଳ ହେଲାପରେ ବ୍ୟବହୃତ ହେବ

en: 
    
    You chose to execute vnc with a password.
or: 
    
    ଆପଣ vnc କୁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ସହିତ ନିଷ୍ପାଦନ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି।

en:  Starting text mode.
or: ପାଠ୍ଯ ଧାରାକୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି।

en:  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
or:  ଆପଣ ସେଲରୁ ବାହାରକୁ ଗଲେ ତନ୍ତ୍ରଟି ସ୍ବତଃ ପୁନର୍ଚାଳିତ ହେବ।

en:  Try the text mode installer by running:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     from a root terminal.
or: ଏହାକୁ ଚଲାଇ ପାଠ୍ୟ ଧାରା ସ୍ଥାପକକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ :
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକ ଟର୍ମିନାଲରୁ।

en:  against anaconda at %s
or: %s ଠାରେ ଆନାକୋଣ୍ଡା ବିପକ୍ଷରେ

en:  with the provider of this software.
or:  ଏହି ସଫ୍ଟୱେରର ଦାତା ସହିତ।

en: %(productName)s %(productVersion)s installation
or: %(productName)s %(productVersion)s ସ୍ଥାପନ

en: %(productName)s %(productVersion)s installation on host %(name)s
or: ଆଧାର %(name)s ରେ %(productName)s %(productVersion)s ସ୍ଥାପନ

en: %(type)s filesystem check failure on %(device)s:
or: %(type)s ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର %(device)s ଉପରେ ବିଫଳତାକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଅଛି:

en: %s Byte | %s Bytes
or[0]: %s ବାଇଟ
or[1]: %s ବାଇଟ

en: %s KB
or: %s କିଲୋ-ବାଇଟ୍

en: %s MB
or: %s ମେଗା-ବାଇଟ୍

en: %s requires %s MB of memory to install, but you only have %s MB on this machine.
or: %s ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ %s MB ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହି ତନ୍ତ୍ରରେ କେବଳ %s MB ଅଛି।

en: '%s' is an invalid IP address.
or: '%s' ଗୋଟିଏ ଅବୈଧ ଆଇ.ପି. ଠିକଣା ଅଟେ।

en: '%s' is not a valid IPv6 address.
or: %s ଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ IPv6 ଠିକଣା ନୁହେଁ।

en: <b>Cleaning up %s</b>
or: <b>%s କୁ ସଫାକରୁଅଛି</b>

en: <b>Installing %(pkgStr)s</b> (%(size)s)
or: <b>%(pkgStr)s କୁ ସ୍ଥାପନ କରୁଅଛି</b> (%(size)s)

en: <b>Upgrading %(pkgStr)s</b> (%(size)s)
or: <b>%(pkgStr)s କୁ ଉନ୍ନୟନ କରୁଅଛି</b> (%(size)s)

en: After shutdown, please perform a manual IPL from %s to continue installation.
or: ବନ୍ଦ କରିସାରିବା ପରେ, ସ୍ଥାପନ କ୍ରିୟାକୁ ଅଗ୍ରସର କରିବା ପାଇଁ ଦୟାକରି ଉପକରଣ %sରୁ ଗୋଟିଏ ହସ୍ତକୃତ IPLକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ।

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please save a copy of the detailed exception and file a bug report
or: ଗୋଟିଏ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ଅପବାଦ ଘଟିଲା। ଏହା ସମ୍ଭବତଃ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ଅଟେ। ଦୟାକରି ବିସ୍ତୃତ ବ୍ଯତିକ୍ରମର ଗୋଟିଏ ନକଲକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ବିବରଣୀ ଦାଖଲ କରନ୍ତୁ।

en: Are you sure you want to skip entering a passphrase for device %s?
    
    If you skip this step the device's contents will not be available during installation.
or: ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ଆପଣ ଯନ୍ତ୍ର %s ରେ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ଭରଣକୁ ଏଡାଇଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?
    
    ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସୋପାନକୁ ଏଡାଇଯାଆନ୍ତି ତେବେ ସ୍ଥାପନ ସମୟରେ ଯନ୍ତ୍ରର ସୂଚି ଗୁଡିକ ଉପଲବ୍ଧ ହେବନାହିଁ।

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
or: vnc ଗ୍ରାହକ ସହିତ %s ଆଧାର ରେ ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରୁଛି

en: Back
or: ପଛକୁ

en: Can't have a question in command line mode!
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଧାରାରେ କୌଣସି ପ୍ରଶ୍ନ ରହି ପାରିବ ନାହିଁ!

en: Capacity
or: କ୍ଷମତା

en: Checking dependencies in packages selected for installation
or: ସ୍ଥାପନ ପାଇଁ ଚୟିତ ହୋଇଥିବା ପ୍ଯାକେଜ ମାନଙ୍କରେ ନିର୍ଭରକ ମାନଙ୍କୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଅଛି

en: Completed
or: ସମାପ୍ତ

en: Confirm
or: ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ

en: Connected!
or: ସଂଯୋଗ ହୋଇଗଲା

en: Continue
or: ଆଗକୁ ବଢନ୍ତୁ

en: Could not add LUN %(fcplun)s to WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
or: LUN %(fcplun)s କୁ WWPN %(wwpn)s ଯାହାକି zFCP ଉପକରଣ %(devnum)s (%(e)s) ଉପରେ ଥାଏ, ତାହାକୁ ଯୋଗ କରିହେଲା ନାହିଁ।

en: Could not add WWPN %(wwpn)s to zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
or: WWPN %(wwpn)s କୁ zFCP ଉପକରଣ %(devnum)s (%(e)s) ରେ ଯୋଗ କରିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Could not correctly delete SCSI device of zFCP %(devnum)s %(wwpn)s %(fcplun)s (%(e)s).
or: zFCP %(devnum)s %(wwpn)s %(fcplun)s (%(e)s) ର SCSI ଉପକରଣକୁ ସଠିକ ଭାବରେ ଅପସାରଣ କରିହେଲା ନାହିଁ।

en: Could not read failed attribute of LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
or: zFCP ଉପକରଣ %(devnum)s (%(e)s) ଉପରେ WWPN %(wwpn)s ରେ ଥିବା LUN %(fcplun)s ର ଅସଫଳ ଗୁଣକୁ ପଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Could not remove LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
or: zFCP ଉପକରଣ %(devnum)s (%(e)s) ଉପରେ WWPN %(wwpn)s ରେ ଥିବା LUN %(fcplun)s କୁ କାଢ଼ିହେଲା ନାହିଁ।

en: Could not remove WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
or: zFCP ଉପକରଣ %(devnum)s (%(e)s) ଉପରେ ଥିବା WWPN %(wwpn)s କୁ କାଢ଼ିହେଲା ନାହିଁ।

en: Could not set zFCP device %(devnum)s offline (%(e)s).
or: zFCP ଉପକରଣ %(devnum)s କୁ ଅଫଲାଇନ (%(e)s) ରେ ସେଟ କରିହେଲା ନାହିଁ।

en: Could not set zFCP device %(devnum)s online (%(e)s).
or: zFCP ଉପକରଣ %(devnum)s କୁ ଅନଲାଇନ (%(e)s) ରେ ସେଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Creating %(type)s on %(device)s
or: %(device)s ଉପରେ %(type)s କୁ ନିର୍ମାଣ କରୁଅଛି

en: DISPLAY variable not set. Starting text mode.
or: DISPLAY ପ୍ରାଚଳ ସେଟ ହୋଇନାହିଁ। ଅକ୍ଷରାବସ୍ଥାକୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି।

en: Dependency Check
or: ନିର୍ଭରକ ଯାଞ୍ଚ

en: EFI System Partition
or: EFI ତନ୍ତ୍ର ବିଭାଜନ

en: Edit
or: ଅଦ୍ଯତନ କରନ୍ତୁ

en: Encrypted
or: ସଂଗୁପ୍ତ

en: Error
or: ତୃଟି

en: Error Installing Package
or: ପ୍ଯାକେଜ ସ୍ଥାପନ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error Running Transaction
or: ବିନିମୟ ଚାଲୁଥିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: Error Setting Up Repository
or: ସଂଗ୍ରହାଳୟକୁ ବିନ୍ୟାସ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Exit
or: ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ

en: Exit installer
or: ସ୍ଥାପକକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: FCoE not available
or: FCoE ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: Failed LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s removed again.
or: zFCP ଉପକରଣ %(devnum)s ଉପରେ WWPN %(wwpn)s ରେ ଥିବା ଅସଫଳ LUN %(fcplun)sକୁ ପୁଣି କଢ଼ାଗଲା।

en: File system errors left uncorrected.
or: ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର ତ୍ରୁଟିଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ ନକରି ଛାଡ଼ିଦିଆଯାଇଛି।

en: First sector of boot partition
or: ବୁଟ ବିଭାଜନର ପ୍ରଥମ ଖଣ୍ଡ

en: Formatting DASD Device | Formatting DASD Devices
or[0]: DASD ଉପକରଣକୁ ସଜାଡ଼ୁଅଛି
or[1]: DASD ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ସଜାଡ଼ୁଅଛି

en: Free
or: ମୁକ୍ତ

en: Giving up attempting to connect after %d try!
     | Giving up attempting to connect after %d tries!
or[0]: %d ଥର ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ ତ୍ୟାଗ କରୁଅଛି!
or[1]: %d ଥର ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ ତ୍ୟାଗ କରୁଅଛି!

en: Graphical Desktop
or: ଆଲେଖୀକ ଡେସ୍କଟପ

en: Graphical installation is not available. Starting text mode.
or: ଆଲେଖୀକ ସ୍ଥାପନ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ। ଅକ୍ଷରାବସ୍ଥାକୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି।

en: Hostname must be 255 or fewer characters in length.
or: ଆଧାରନାମଟି 255 କିମ୍ବା ତଦନିମ୍ନ ଅକ୍ଷର ବିଶିଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଉଚିତ.

en: Hostname must start with a valid character in the ranges 'a-z', 'A-Z', or '0-9'
or: ଆଧାରନାମଟି 'a-z', 'A-Z' କିମ୍ବା '0-9' ପରିସର ମଧ୍ଯରେ ଥିବା ଗୋଟିଏ ବୈଧ ଅକ୍ଷର ସହିତ ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ଉଚିତ

en: IP address is missing.
or: ଆଇ.ପି. ଠିକଣା ମିଳୁନାହିଁ।

en: IPv4 Address
or: IPv4 ଠିକଣା

en: IPv4 addresses must contain four numbers between 0 and 255, separated by periods.
or: IPv4 ଠିକଣା ଗୁଡିକ ବିନ୍ଦୁ ଦ୍ବାରା ପୃଥକ 0 ଏବଂ 255 ମଧ୍ଯରେ ଚାରିଟି ସଂଖ୍ଯା ଧାରଣ କରିବା ଉଚିତ।

en: IPv6 Address
or: IPv6 ଠିକଣା

en: In progress
or: ପ୍ରଗତି ପଥେ

en: Install
or: ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Install on System
or: ତନ୍ତ୍ରରେ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Install the live CD to your hard disk
or: ଆପଣଙ୍କ ହାର୍ଡ ଡିସ୍କରେ ପ୍ରତ୍ଯେକ୍ଷ ସି.ଡି.କୁ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Install to Hard Drive
or: ହାର୍ଡ ଡ୍ରାଇଭରେ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Installation Progress
or: ସ୍ଥାପନ ପ୍ରକ୍ରିୟା

en: Installation Starting
or: ସ୍ଥାପନ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରୁଅଛି

en: Installing on a FireWire device.  This may or may not produce a working system.
or: ଅଗ୍ନିକବଚ ଉପକରଣରେ ସ୍ଥାପନ କରୁଅଛି। ଏହା ଗୋଟିଏ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷମ ତନ୍ତ୍ର ଉତ୍ପାଦନ କରିପାରେ କିମ୍ବା କରି ନପାରେ।

en: Installing on a USB device.  This may or may not produce a working system.
or: ଗୋଟିଏ USB ଉପକରଣରେ ସ୍ଥାପନ କରୁଅଛି। ଏହା ଗୋଟିଏ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷମ ତନ୍ତ୍ର ଉତ୍ପାଦନ କରିପାରେ କିମ୍ବା କରି ନପାରେ।

en: LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s already configured.
or: zFCP ଉପକରଣ %(devnum)s ଉପରେ WWPN %(wwpn)s ରେ ଥିବା LUN %(fcplun)s ପୂର୍ବରୁ ବିନ୍ୟାସିତ ଅଛି।

en: Logging in to iSCSI node
or: iSCSI ନୋଡଗୁଡ଼ିକରେ ଲଗଇନ ହେଉଅଛି

en: Logging in to iSCSI node %s
or: iSCSI ନୋଡ %s ରେ ଲଗଇନ ହେଉଅଛି

en: Minimal
or: ସର୍ବନିମ୍ନ

en: Must provide an iSCSI initiator name
or: iSCSI ପ୍ରାରମ୍ଭକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରଦାନ କରିବା ଉଚିତ

en: No Network Available
or: କୌଣସି ନେଟୱାର୍କ ଉପକରଣ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: No initiator name set
or: କୌଣସି ପ୍ରାରମ୍ଭିକଙ୍କ ନାମ ସେଟ କରାଯାଇନାହିଁ

en: No new iSCSI nodes discovered
or: କୌଣସି ନୂତନ iSCSI ନୋଡଗୁଡ଼ିକୁ ଆବିଷ୍କାର କରାଯାଇନାହିଁ

en: Not enough RAM
or: ଯଥେଷ୍ଟ RAM ନାହିଁ

en: OK
or: ଠିକ ଅଛି

en: Operational error.
or: ପ୍ରୟୋଗାତ୍ମକ ତ୍ରୁଟି।

en: Packages completed: %(donepkgs)d of %(numpkgs)d | Packages completed: %(donepkgs)d of %(numpkgs)d
or[0]: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବା ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକ: %(numpkgs)d ର %(donepkgs)d
or[1]: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବା ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକ: %(numpkgs)d ର %(donepkgs)d

en: Performing post-installation configuration
or: ସ୍ଥାପନ ପରବର୍ତ୍ତୀ ବିନ୍ଯାସକୁ ପରିବେଷଣ କରୁଅଛି

en: Performing post-upgrade configuration
or: ଉନ୍ନୟନ ପରବର୍ତ୍ତୀ ବିନ୍ଯାସ କୁ ପରିବେଷଣ କରୁଅଛି

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
or: ସ୍ଥାପନ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦୟାକରି vnc ଗ୍ରାହକ କୁ %s ସହିତ ନିଜ ହାତ ରେ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Post Installation
or: ପଶ୍ଚାତ ସ୍ଥାପନ

en: Post Upgrade
or: ପଶ୍ଚାତ ଉନ୍ନୟନ

en: Preparing %d DASD device for use with Linux... | Preparing %d DASD devices for use with Linux...
or[0]: Linux ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ %d DASD ଉପକରଣକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଅଛି...
or[1]: Linux ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ %d DASD ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଅଛି...

en: Preparing to install
or: ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଅଛି

en: Preparing transaction from installation source
or: ସ୍ଥାପନ ଉତ୍ସରୁ ବିନିମୟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଅଛି

en: RAID Device
or: RAID ଉପକରଣ

en: Re_boot
or: ପୁନର୍ଚାଳନ କରନ୍ତୁ (_b)

en: Read-Only
or: କେବଳ ପଠନୀୟ

en: Recoverable errors have been detected or dosfsck has discovered an internal inconsistency.
or: ପୁନରୁଦ୍ଧାର ଯୋଗ୍ୟ ତ୍ରୁଟିଗୁଡ଼ିକୁ ଧରାପଡ଼ିଛି କିମ୍ବା dosfsck ଗୋଟିଏ ଆଭ୍ୟନ୍ତରିଣ ଅସ୍ଥିରତା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

en: Repository %r is missing name in configuration, using id
or: ପରିଚୟ ବ୍ୟବହାର କରି, ବିନ୍ୟାସରେ ସଂଗ୍ରହାଳୟ %r ର ନାମ ନାହିଁ

en: Rescue
or: ଉଦ୍ଧାର କରନ୍ତୁ

en: Rescue Mode
or: ଉଦ୍ଧାର ଧାରା

en: Retrieving installation information for %s.
or: %s ପାଇଁ ସ୍ଥାପନ ସୂଚନାକୁ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରୁଅଛି।

en: Retrieving installation information.
or: ସ୍ଥାପନ ସୂଚନାକୁ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରୁଅଛି।

en: Retrying
or: ପୁନଃ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରୁଅଛି

en: Retrying download.
or: ଆହରଣ ପାଇଁ ପୁନଃ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରୁଅଛି।

en: Run %s to unmount the system when you are finished.
or: ତନ୍ତ୍ରକୁ ବିସ୍ଥାପିତ କରିବା ପାଇଁ %s କୁ ଚଲାନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ।

en: Running pre-installation scripts
or: ପ୍ରାକ-ସ୍ଥାପନ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ଚଳାଉଛି

en: Shared library error.
or: ସହଭାଗୀ ଲାଇବ୍ରେରୀ ତ୍ରୁଟି।

en: Skip
or: ଛାଡି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Software Development
or: ସଫଟୱେର ବିକାଶ

en: Some of the packages you have selected for install are missing dependencies.  You can exit the installation, go back and change your package selections, or continue installing these packages without their dependencies.  If you continue, these packages may not work correctly due to missing components.
or: ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ବାଛିଥିବା କିଛି ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକରେ ନିର୍ଭୋରକ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି। ଆପଣ ସ୍ଥାପନ କ୍ରିୟାରୁ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରିପାରିବେ, ପଛକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ୟାକେଜ ଚୟନକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ, କିମ୍ବା ଏହି ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକୁ ସେମାନଙ୍କର ନିର୍ଭୋରକ ବିନା ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଅଗ୍ରସର ହେବେ, ତେବେ ଏହି ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକ ହେତୁ ହୁଏତ ସଠିକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିନପାରେ।

en: Some of your software repositories require networking, but there was an error enabling the network on your system.
or: ଆପଣଙ୍କ ସଫ୍ଟୱେର ସଂଗ୍ରହାଳୟ ମଧ୍ଯରୁ କିଛି ନେଟୱର୍କିଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକ କରେ, କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରରେ ନେଟୱର୍କକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଥିଲା।

en: Start VNC
or: VNC କୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Starting Install to Hard Drive
or: ହାର୍ଡ ଡ୍ରାଇଭରେ ସ୍ଥାପନ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Starting VNC...
or: VNC ଆରମ୍ଭ କରୁଛି

en: Starting installation process
or: ସ୍ଥାପନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭକରୁଅଛି

en: System to Rescue
or: ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ ତନ୍ତ୍ର

en: Text mode provides a limited set of installation options. It does not allow you to specify your own partitioning layout or package selections. Would you like to use VNC mode instead?
or: ପାଠ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ସୀମିତ ସ୍ଥାପନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିକଳ୍ପ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ। ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ନିଜର ବିଭାଜନ ବିନ୍ୟାସକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେଇନଥାଏ। ଆପଣ ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତେ VNC ଧାରାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରିବେ କି?

en: That's not the correct %s disc.
or: ତାହା ସଠିକ %s ଡିସ୍କ ନୁହେଁ।

en: The %s graphical installer requires %s MB of memory, but you only have %s MB.
or: ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ %s ଆଲେଖିକ ସ୍ଥାପକ %s MB ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହି ତନ୍ତ୍ରରେ କେବଳ %s MB ଅଛି।

en: The VNC server is now running.
or: VNC ସେବକ ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାଲିଛି

en: The default installation of %s includes a set of software applicable for general internet usage. You can optionally select a different set of software now.
or: %s ର ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସ୍ଥାପନ ସାଧାରଣ ଇଣ୍ଟରନେଟ ବ୍ଯବହାର ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ସଫଟୱେର ମାନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ସେଟକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରିଥାଏ।  ଆପଣଙ୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଚ୍ଛା ଅନୁସାରେ ଭିନ୍ନ ଏକ ସଫ୍ଟୱେର ସେଟକୁ ବାଛି ପାରିବେ।

en: The default installation of %s is a minimum install. You can optionally select a different set of software now.
or: %s ର ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସ୍ଥାପନଟି ସର୍ବନିମ୍ନ ସ୍ଥାପନ ଅଟେ। ଆପଣଙ୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଚ୍ଛା ଅନୁସାରେ ଭିନ୍ନ ଏକ ସଫ୍ଟୱେର ସେଟକୁ ବାଛି ପାରିବେ।

en: The file %s cannot be opened.  This is due to a missing file, a corrupt package or corrupt media.  Please verify your installation source.
    
    If you exit, your system will be left in an inconsistent state that will likely require reinstallation.
or: %s ଫାଇଲକୁ ଖୋଲିହେବ ନାହିଁ। ଏହା ସମ୍ଭବତଃ ଗୋଟିଏ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଫାଇଲ, ଗୋଟିଏ ତୃଟିଯୁକ୍ତ ପ୍ଯାକେଜ କିମ୍ବା ତୃଟିଯୁକ୍ତ ସଞ୍ଚାର ମାଧ୍ଯମ ଯୋଗୁଁ ହୋଇଅଛି।  ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥାପନ ଉତ୍ସକୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ।
    
    ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ର ଗୋଟିଏ ଅପ୍ରିତୀକର ଅବସ୍ଥାକୁ ଚାଲିଯିବ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁନଃ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ପଡିବ।

en: The following error was encountered while downloading the escrow certificate:
    
    %s
or: ଏସ୍କ୍ରୋ ପ୍ରମାଣପତ୍ରକୁ ଆହରଣ କରିବା ସମୟରେ ନିମ୍ନଲିଖିତ ତୃଟିମାନ ପରିଲିଖିତ ହେଲା:
    
    %s

en: The following error was found while parsing the kickstart configuration file:
    
    %s
or: କିକ-ଷ୍ଟାର୍ଟ ବିନ୍ଯାସକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ସମୟରେ ନିମ୍ନଲିଖିତ ତୃଟି ମାନ ପରିଲିଖିତ ହେଲା:
    
    %s

en: The mount point %s must be on a linux file system.
or: %s ମାଉଣ୍ଟ ବିନ୍ଦୁଟି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଗୋଟିଏ linux ଫାଇଲତନ୍ତ୍ରରେ ଥିବା ଉଚିତ।

en: The password must be at least six characters long.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତଟି ଅତିକମରେ ୬ ଅକ୍ଷର ବିଶିଷ୍ଟ ହେବା ଉଚିତ।

en: The system will reboot automatically when you exit from the shell.
or: ଆପଣ ସେଲରୁ ବାହାରକୁ ଗଲେ ତନ୍ତ୍ରଟି ସ୍ବତଃ ପୁନର୍ଚାଳିତ ହେବ।

en: There was an error running your transaction for the following reason(s): %s.
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ କାରଣ(ଗୁଡିକ) ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ତଥ୍ଯ ବିନିମୟ ଚାଲିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ପରିଲକ୍ଷିତ ହେଲା: %s s.

en: There was an error running your transaction for the following reason: %s
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ତଥ୍ଯ ବିନିମୟ ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ପରିଲକ୍ଷିତ ହେଲା: %s

en: There were file conflicts when checking the packages to be installed:
    %s
or: ସ୍ଥାପନ କରାଯିବା ପ୍ଯାକେଜ ମାନଙ୍କୁ ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବା ସମୟରେ ଫାଇଲ ମତାନୈକ୍ୟ ହେଉଛି:
    %s

en: This device is an extended partition which contains logical partitions that cannot be deleted:
or: ଏହି ଉପକରଣଟି ଗୋଟିଏ ଅନୁଲମ୍ବିତ ବିଭାଜନ ଯାହାକି ତାର୍କିକ ବିଭାଜନକୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ ଯାହାକୁକି ଅପସାରଣ କରିହେବ ନାହିଁ:

en: This device is part of a LVM volume group.
or: ଏହି ବିଭାଜନଟି ଗୋଟିଏ LVM ଘନଫଳ ସମୂହର ଅଂଶ ଅଟେ।

en: This device is part of a RAID device.
or: ଏହି ବିଭାଜନଟି ଗୋଟିଏ RAID ଉପକରଣର ଅଂଶ ଅଟେ।

en: This device is part of the LVM volume group '%s'.
or: ଏହି ବିଭାଜନଟି LVM ଘନଫଳ ସମୂହ '%s'ର ଅଂଶ ଅଟେ।

en: This device is part of the RAID device %s.
or: ଏହି ଉପକରଣଟି RAID ଉପକରଣ %sର ଅଂଶ ଅଟେ।

en: This mount point is invalid.  The %s directory must be on the / file system.
or: ଏହି ମାଉଣ୍ଟ ବିନ୍ଦୁଟି ଅବୈଧ ଅଟେ। %s ଡିରେକ୍ଟୋରିଟି / ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ରରେ ଥିବା ଉଚିତ।

en: This partition is holding the data for the hard drive install.
or: ଏହି ବିଭାଜନଟି ହାର୍ଡ ଡ୍ରାଇଭ ସ୍ଥାପନ ପାଇଁ ତଥ୍ଯ ଧାରଣ କରିଛି।

en: Unable to change iSCSI initiator name once set
or: ଥରେ ସେଟ କରିବା ପରେ iSCSI ପ୍ରାରମ୍ଭି କର୍ତ୍ତାଙ୍କ ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to find /bin/sh to execute!  Not starting shell
or: ନିଷ୍ପାଦନ କରିବା ପାଇଁ /bin/shକୁ ଖୋଜିବାରେ ଅସମର୍ଥ!  ସେଲ ଆରମ୍ଭ କରୁନାହିଁ

en: Unable to read group information from repositories.  This is a problem with the generation of your install tree.
or: ଭଣ୍ଡାରରୁ ସମୂହ ସୂଚନା ପଢିବାରେ ଅସମର୍ଥ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଥାପନ ବୃକ୍ଷର ଉତ୍ପତ୍ତ ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ସମସ୍ଯା ଅଟେ।

en: Unable to read package metadata. This may be due to a missing repodata directory.  Please ensure that your install tree has been correctly generated.
    
    %s
or: ପ୍ଯାକେଜ ଅଧିତଥ୍ଯକୁ ପଢିବାରେ ଅସମର୍ଥ। ଏହା ଗୋଟିଏ ଅନୁପସ୍ଥିତ repodata ଡିରେକ୍ଟୋରି ପାଇଁ ହୋଇଥାଏ ପାରେ। ଦୟାକରି ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଥାପନ ବୃକ୍ଷଟି ସଠିକ ଭାବରେ ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇଛି।
    
    %s

en: Unknown return code: %d.
or: ଅଜଣା ଫେରିବା ସଂକେତ: %d.

en: Usage error.
or: ବ୍ୟବାହର ବିଧି ତୃଟି।

en: Usage or syntax error.
or: ବ୍ୟବାହର ବିଧି କିମ୍ବା ବାକ୍ୟବିନ୍ୟାସ ତ୍ରୁଟି।

en: Use text mode
or: ପାଠ୍ଯ ଧାରାକୁ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: WWPN %(wwpn)s not found at zFCP device %(devnum)s.
or: WWPN %(wwpn)s zFCP ଉପକରଣ %(devnum)s ରେ ମିଳୁନାହିଁ।

en: Warning
or: ଚେତାବନୀ

en: Web Server
or: ୱେବ ସର୍ଭର

en: What language would you like to use during the installation process?
or: ଏହି ସ୍ଥାପନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ସମୟରେ ଆପଣ କେଉଁ ଭାଷା ର ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
or: ସମାପ୍ତ ହୋଇସାରିଲା ପରେ ଦୟାକରି ଆବରଣରୁ ବାହାରକୁ ଚାଲି ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରକୁ ପୁନର୍ଚାଳନ କରନ୍ତୁ।

en: Which device holds the root partition of your installation?
or: ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରର ପ୍ରମୂଖ ଚାଳକ (ରୁଟ) ର ବିଭାଜନକୁ କେଉଁ ବିଭାଜନ ଧାରଣ କରିଅଛି?

en: Will try to connect again in 15 seconds...
or: ୧୫ ସେକେଣ୍ଡ ମଦ୍ଧ୍ଯ ରେ ପୂର୍ନବାର ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରିବ

en: Wrong Disc
or: ଭୂଲ ଡିସ୍କ

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical install or continue with a text mode install?
or: X ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେଲା।  ଆପଣ ଅନ୍ଯ ଗୋଟିଏ କମ୍ପୁଟରରୁ ଏହି କମ୍ପୁଟରକୁ ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ VNC ପ୍ରାରମ୍ଭ କରି ଗୋଟିଏ ଆଲେଖୀକ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠରେ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଗୋଟିଏ ପାଠ୍ଯ ଧାରାରେ ସ୍ଥାପନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜାରି ରଖିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: You cannot delete a partition of a LDL formatted DASD.
or: ଗୋଟିଏ LDL ଫର୍ମାଟ DASDର ଏକ ବିଭାଜନକୁ ଆପଣ ଅପସାରିତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: You don't have any Linux partitions.  Rebooting.
or: ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ କୌଣସି Linux ବିଭାଜନ ନାହିଁ।  ପୁନଃ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରୁଅଛି।

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell.%s
or: ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ କୌଣସି Linux ବିଭାଜନ ନାହିଁ। ଗୋଟିଏ ସେଲ ପାଇବା ପାଇଁ ଫେରିବା ବଟନକୁ ଦବାନ୍ତୁ।%s

en: You have not created a bootable partition.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ବୁଟ ଯୋଗ୍ୟ ବିଭାଜନ ସୃଷ୍ଟି କରିନାହାନ୍ତି।

en: You have not defined a root partition (/), which is required for installation of %s to continue.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ରୁଟ ବିଭାଜନ (/) କୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରି ନାହାଁନ୍ତି, ଯାହାକି %s ର ସ୍ଥାପନକୁ ଜାରି ରଖିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ।

en: You have not specified a FCP LUN or the number is invalid.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ FCP LUN କୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରି ନାହାଁନ୍ତି କିମ୍ବା ନମ୍ବର ଟି ଅବୈଧ ଅଟେ।

en: You have not specified a device number or the number is invalid
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଉପକରଣର ନମ୍ବର ଅଲ୍ଲେଖ କରି ନାହାଁନ୍ତି କିମ୍ବା ନମ୍ବର ଟି ଅବୈଧ ଅଟେ।

en: You have not specified a swap partition.  Although not strictly required in all cases, it will significantly improve performance for most installations.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ swap ବିଭାଜନକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରି ନାହାଁନ୍ତି। ଯଦିଓ ଏହା ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବରେ ସମସ୍ତ ସ୍ଥିତିରେ ଏହା ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁ, ତଥାପି ଏହା ଅଧିକାଂଶ ସ୍ଥାପନର ଉତ୍ପାଦନ ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ଯ ଭାବରେ ବ୍ରୁଦ୍ଧି କରାଇଥାଏ>

en: You have not specified a worldwide port name or the name is invalid.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ବୈଷୟିକ ସଂଯୋଗିକୀ ନମ୍ବର କୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରି ନାହାଁନ୍ତି କିମ୍ବା ନମ୍ବରଟି ଅବୈଧ ଅଟେ।

en: You need more space on the following file systems:
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର ରେ ଆପଣ ଅଧିକ ସ୍ଥାନ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ:

en: Your %(mount)s partition is less than %(size)s megabytes which is lower than recommended for a normal %(productName)s install.
or: ଆପଣଙ୍କର %(mount)s ବିଭାଜନଟି %(size)s ମେଗା-ବାଇଟରୁ କମ ଅଟେ ଯାହାକି ଗୋଟିଏ ସାଧାରଣ %(productName)s ସ୍ଥାପନ ପାଇଁ ପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ଆକାରରୁ ଛୋଟ ଅଟେ।

en: Your root partition is less than 250 megabytes which is usually too small to install %s.
or: ଆପଣଙ୍କର ରୁଟ ବିଭାଜନ ୨୫୦ ମେଗା-ବାଇଟରୁ କମ ଅଛି ଯାହାକି ସାଧାରଣତଃ %sର ସ୍ଥାପନ ପାଇଁ ବହୁତ କମ ଅଟେ।

en: Your selected packages require %d MB of free space for installation, but you do not have enough available.  You can change your selections or exit the installer.
or: ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଚୟିତ ପ୍ଯାକେଜଟି ସ୍ଥାପନ ପାଇଁ %d ମେଗା-ବାଇଟ ଖାଲି ସ୍ଥାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ।  ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଚୟନକୁ ବଦଳାଇ ପାରିବେ କିମ୍ବା ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ।

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  Press return to get a shell from which you can fsck and mount your partitions. %s
or: ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରରେ ଅପ୍ରୀତିକର ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର ମାନ ଅଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ମାଉଣ୍ଟ (ମାଉଣ୍ଟ) ନ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ଥିର କରିଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ବିଭାଜନକୁ fsck ଏବଂ ମାଉଣ୍ଟ ସମୟରେ ଆବଶ୍ୟକ ଗୋଟିଏ ଆବରଣକୁ ପାଇବା ପାଇଁ ଫେରନ୍ତୁ ବଟନକୁ ଦବାନ୍ତୁ। %s

en: Your system has been mounted under %(rootPath)s.
    
    Press <return> to get a shell. If you would like to make your system the root environment, run the command:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s
or: ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରକୁ %(rootPath)s ଅଧୀନରେ ମାଉଣ୍ଟ କରାଯାଇଛି।
    
    ସେଲ ପାଇବା ପାଇଁ <return> କୁ ଦବାନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରକୁ ରୂଟ ପରିବେଶକୁ ଆଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଚଲାନ୍ତୁ:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s

en: Your system is mounted under the %s directory.
or: %s ଡିରେକ୍ଟୋରି ଅଧୀନରେ ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରକୁ ମାଉଣ୍ଟ କରାଯାଇଛି।

en: _Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Back
or: ପଛକୁ (_B)

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Continue
or: ଆଗକୁ ବଢନ୍ତୁ (_C)

en: _Eject
or: ବାହାର କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Exit installer
or: ସ୍ଥାପକକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Retry
or: ପୁନଃପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ(_R)

en: e2fsck cancelled by user request.
or: e2fsck କୁ ଚାଳକ ଅନୁରୋଧ ଦ୍ୱାରା ବାତିଲ କରାହୋଇଛି।

en: file conflicts
or: ଫାଇଲ ବିରୋଧ

en: filesystem configuration missing a type
or: ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ବିନ୍ୟାସରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରକାର ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି

en: iSCSI not available
or: iSCSI ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: insufficient disk inodes
or: ପର୍ଯ୍ଯାପ୍ତ ଡିସ୍କ ଆଇ.ନୋଡ୍ସ ନାହିଁ

en: insufficient disk space
or: ପର୍ଯ୍ଯାପ୍ତ ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ

en: lvs failed for %s
or: %s ପାଇଁ lvs ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: older package(s)
or: ପୁରୁଣା ପ୍ଯାକେଜ(ମାନ)

en: package already installed
or: ପ୍ଯାକେଜ ଟି ପୂର୍ବରୁ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇ ସାରିଛି

en: package conflicts
or: ପ୍ଯାକେଜ ବିରୋଧ

en: package for incorrect arch
or: ଭୂଲ ସ୍ଥାପତ୍ଯ ପାଇଁ ପ୍ଯାକେଜ

en: package for incorrect os
or: ଭୂଲ ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ର ପାଇଁ ପ୍ଯାକେଜ

en: required package
or: ଜରୂରୀ ପ୍ଯାକେଜ

en: the device containing /boot
or: /boot ଧାରଣ କରିଥିବା ଉପକରଣକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: vginfo failed for %s
or: %s ପାଇଁ vginfo ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: zFCP device %s not found, not even in device ignore list.
or: zFCP ଉପକରଣ %s ମିଳୁନାହିଁ, ଉପକରଣ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ ତାଲିକାରେ ମଧ୍ଯ ନାହିଁ।
