Anaconda - en to lt translation catalogue (701 entries)

en: 	Installation complete.  Press return to quit
lt: 	Diegimas baigtas.  Spauskite grįžti išėjimui

en: 
    
    Unknown Error.  Aborting.
lt: 
    
    Nežinoma klaida.  Nutraukiama.

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
lt: 
    
    ĮSPĖJIMAS!!! VNC serveris veikia be slaptažodžio!
    Jūs galite naudoti įkėlimo parametrą vncpassword=<slaptažodis>,
    jei norite apsaugoti serverį.

en: 
    
    You chose to connect to a listening vncviewer. 
    This does not require a password to be set.  If you 
    set a password, it will be used in case the connection 
    to the vncviewer is unsuccessful
lt: 
    
    Jūs pasirinkote prisijungti prie besiklausančio vncviewer. 
    Tai nereikalauja slaptažodžio nustatymo.  Jei jūs 
    nustatysite slaptažodį, jis bus naudojamas prisijungimo 
    prie vncviewer atveju, jei sėkmingas

en: 
    
    You chose to execute vnc with a password.
lt: 
    
    Jūs galite pasirinkti paleisti vnc su slaptažodžiu.

en: 
    Would you like to use it anyway?
lt: 
    Ar vistiek norite jį naudoti?

en:   Please make your choice from above ['q' to quit | 'c' to continue]:
lt:   Pasirinkite iš aukščiau [„q“ išėjimui | „c“ tęsimui]:

en:  Starting text mode.
lt:  Paleidžiama tekstinė veiksena.

en:  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
lt: Sistema bus automatiškai įkelta iš naujo, kai paliksite apvalkalą.

en:  Try the text mode installer by running:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     from a root terminal.
lt:  Mėginkite tekstinę diegyklę paleisdami:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     iš root terminalo.

en:  against anaconda at %s
lt:  paketui anaconda vietoje %s

en:  with the provider of this software.
lt:  pas šios programinės įrangos tiekėją.

en: %(product)s Linux %(version)s for %(arch)s
lt: %(product)s Linux %(version)s architektūrai %(arch)s

en: %(productName)s %(productVersion)s INSTALLATION
lt: %(productName)s %(productVersion)s DIEGIMAS

en: %(productName)s %(productVersion)s installation
lt: %(productName)s %(productVersion)s diegimas

en: %(productName)s %(productVersion)s installation on host %(name)s
lt: %(productName)s %(productVersion)s diegimas kompiuteryje %(name)s

en: %(type)s filesystem check failure on %(device)s:
lt: %(type)s failų sistemos tikrinimo klaida įrenginyje %(device)s:

en: %d disk selected; %s capacity; %s free | %d disks selected; %s capacity; %s free
lt[0]: Pasirinktas %d diskas; talpa %s; laisva %s
lt[1]: Pasirinkti %d diskai; talpa %s; laisva %s
lt[2]: Pasirinkta %d diskų; talpa %s; laisva %s

en: %d storage device selected | %d storage devices selected
lt[0]: Pasirinktas %d saugyklos įrenginys
lt[1]: Pasirinkti %d saugyklos įrenginiai
lt[2]: Pasirinkta %d saugyklos įrenginių

en: %s
    The disks you've selected have the following amounts of free space:
lt: %s
    Jūsų pasirinkti diskai turi tiek laisvos vietos:

en: %s
    You don't have enough space available to install <b>%s</b>, even if you used all of the free space
    available on the selected disks.
lt: %s
    Jūs neturite pakankamai vietos <b>%s</b> diegimui, net jei naudosite visą laisvą vietą
    pasirinktuose diskuose.

en: %s Byte | %s Bytes
lt[0]: %s Baitas
lt[1]: %s Baitas
lt[2]: %s Baitas

en: %s cannot be encrypted
lt: %s negali būti šifruotas

en: %s cannot be of type %s
lt: %s negali būti %s tipo

en: %s cannot be of type %s.
lt: %s negali tūri %s tipo.

en: %s cannot be on an encrypted block device.
lt: %s negali būti šifruotas blokinis įrenginys.

en: %s is missing. Cannot setup firewall.
lt: Trūksta %s. Nepavyko nustatyti ugniasienės.

en: %s is now successfully installed on your system and ready
    for you to use!  Go ahead and reboot to start using it!
lt: %s sėkmingai įdiegta jūsų sistemoje ir paruošta naudojimui!
    Įkelkite iš naujo ir pradėkite ja naudotis!

en: %s is now successfully installed on your system, but some configuration still needs to be done. 
    Finish it and then click the Finish configuration button please.
lt: %s sėkmingai įdiegta jūsų sistemoje, bet dar reikia atlikti šiek tiek konfigūracijos.
    Užbaikite ją ir paspauskite mygtuką Baigti konfigūravimą.

en: %s may not have enough space for grub2 to embed core.img when using the %s filesystem on %s
lt: %s gali neturėti pakankamai vietos grub2 įtraukti core.img naudojant %s failų sistemą %s

en: %s must be between %d and %d MB in size
lt: %s turi būti tarp %d ir %d MB dydžio

en: %s must be mounted on one of %s.
lt: %s turi būti prijungta viename iš %s.

en: %s must be on a device of type %s
lt: %s turi būti %s tipo įrenginyje

en: %s must be on a primary partition.
lt: %s turi būti pirminis skirsnis.

en: %s must be within the first %dMB of the disk.
lt: %s turi būti disko pirmuose %dMB.

en: %s must have one of the following disklabel types: %s.
lt: %s turi turėti vieną iš šių disko etikečių tipų: %s.

en: %s must not be larger than %dMB.
lt: %s negali būti didesnis nei %dMB.

en: %s must not be smaller than %dMB.
lt: %s turi būti ne mažesnis nei %dMB.

en: %s of %s
lt: %s ir %s

en: %s requires %s MB of memory to install, but you only have %s MB on this machine.
lt: %s reikalauja %s MB atminties įdiegimui, bet jūs turite tik %s MB šiame kompiuteryje.

en: %s timezone
lt: %s laiko juosta

en: %s to switch layouts.
lt: %s išdėstymams keisti.

en: '%s' is an invalid IP address.
lt: „%s“ yra netinkamas IP adresas.

en: '%s' is not a valid IPv6 address.
lt: „%s“ nėra tinkamas IPv6 adresas.

en: (%s)
    Command line mode requires all choices to be specified in a kickstart configuration file.
lt: (%s)
    Komandų eilutės veiksena reikalauja visas parinktis nurodyti kickstart konfigūracijos faile.

en: /boot filesystem
lt: /boot failų sistema

en: /boot/efi must be on a device of type %s
lt: /boot/efi turi būti %s tipo įrenginyje

en: 24-hour
lt: 24-valandų

en: <b>%d disk; %s capacity; %s free space</b> (unpartitioned and in filesystems) | <b>%d disks; %s capacity; %s free space</b> (unpartitioned and in filesystems)
lt[0]: <b>%d diskas; talpa %s; %s laisvos vietos</b> (nepaskirstyta ir failų sistemose)
lt[1]: <b>%d diskai; talpa %s; %s laisvos vietos</b> (nepaskirstyta ir failų sistemose)
lt[2]: <b>%d diskų; talpa %s; %s laisvos vietos</b> (nepaskirstyta ir failų sistemose)

en: <b>%s disk; %s reclaimable space</b> (in filesystems) | <b>%s disks; %s reclaimable space</b> (in filesystems)
lt[0]: <b>%s diskas; %s atkovojamos vietos</b> (failų sistemose)
lt[1]: <b>%s diskai; %s atkovojamos vietos</b> (failų sistemose)
lt[2]: <b>%s diskų; %s atkovojamos vietos</b> (failų sistemose)

en: <b>%s disks; %s reclaimable space</b> (in filesystems)
lt: <b>%s diskai; %s atkovojamos vietos</b> (failų sistemose)

en: <b>Cleaning up %s</b>
lt: <b>Išvalomas %s</b>

en: <b>Desired Capacity (MB):</b>
lt: <b>Pageidaujama talpa (MB):</b>

en: <b>Desired Capacity:</b>
lt: <b>Pageidaujama talpa:</b>

en: <b>Device Type:</b>
lt: <b>Įrenginio tipas:</b>

en: <b>File System:</b>
lt: <b>Failų sistema:</b>

en: <b>Installing %(pkgStr)s</b> (%(size)s)
lt: <b>Diegiamas %(pkgStr)s</b> (%(size)s)

en: <b>Label:</b>
lt: <b>Etiketė:</b>

en: <b>Mount Point:</b>
lt: <b>Prijungimo taškas:</b>

en: <b>Partition type:</b>
lt: <b>Skirsnio tipas:</b>

en: <b>Password</b>
lt: <b>Slaptažodis</b>

en: <b>Proxy URL</b>
lt: <b>Tarpinio serverio URL</b>

en: <b>Upgrading %(pkgStr)s</b> (%(size)s)
lt: <b>Atnaujinamas %(pkgStr)s</b>  (%(size)s)

en: <b>Username</b>
lt: <b>Naudotojo vardas</b>

en: <b>You don't have enough space available to install %s</b>, but we can help you
    reclaim space by shrinking or removing existing partitions.
lt: <b>Jūs neturite pakankama vietos %s diegimui</b>, bet galime jums padėti
    atgauti vietos sumažinant arba pašalinant esamus skirsnius.

en: <b>You don't have enough space available to install %s</b>, even if you used all of the free space
    available on the selected disks.  You could add more disks for additional space,
    modify your software selection to install a smaller version of <b>%s</b>, or quit the installer.
lt: <b>Neturite pakankamai vietos %s diegimui</b>, net jei naudosite visą laisvą vietą pasirinktuose
    diskuose.  Galite pridėti daugiau diskų papildomai vietai gauti, pakeisti jūsų programinės
    įrangos pasirinkimą į mažesnę <b>%s</b> versiją arba išeiti iš diegyklės.

en: <span size="small" foreground="white">AVAILABLE SPACE</span>
lt: <span size="small" foreground="white">PRIEINAMA VIETOS</span>

en: <span size="small" foreground="white">TOTAL SPACE</span>
lt: <span size="small" foreground="white">IŠ VISO VIETOS</span>

en: <span size="small"><b>Example:</b> squid.mysite.org:3128</span>
lt: <span size="small"><b>Pavyzdys:</b> squid.mysite.org:3128</span>

en: A %s error occurred when installing the %s package.  This could indicate errors when reading the installation media.  Installation cannot continue.
lt: Kilo %s klaida diegiant paketą %s.  Tai gali būti diegimo laikmenos klaidų požymis.  Negalima tęsti diegimo.

en: A RAID%(raidLevel)d set requires at least %(minMembers)d member | A RAID%(raidLevel)d set requires at least %(minMembers)d members
lt[0]: RAID%(raidLevel)d aibė reikalauja bent %(minMembers)d nario
lt[1]: RAID%(raidLevel)d aibė reikalauja bent %(minMembers)d narių
lt[2]: RAID%(raidLevel)d aibė reikalauja bent %(minMembers)d narių

en: ADD A CUSTOM ADD-ON
lt: PRIDĖTI PRIEDĄ

en: ADD A KEYBOARD LAYOUT
lt: PRIDĖTI KLAVIATŪROS IŠDĖSTYMĄ

en: ADD A NEW MOUNT POINT
lt: PRIDĖTI NAUJĄ PRIJUNGIMO TAŠKĄ

en: AM/PM
lt: Nakt/Dien

en: Action
lt: Veiksmas

en: Add a new mountpoint.
lt: Pridėti naują prijungimo tašką.

en: Add and mark for usage NTP servers
lt: Pridėti ir pažymėti naudojamais NTP serverius

en: Add layout
lt: Pridėti išdėstymą

en: Added new %s to existing container %s.
lt: Pridėtas naujas %s prie esamo konteinerio %s.

en: After shutdown, please perform a manual IPL from %s to continue installation.
lt: Po išjungimo, įvykdykite rankinį IPL iš %s diegimui tęsti.

en: Air_plane Mode
lt: Skr_ydžio veiksena

en: Alt + Shift to switch layouts.
lt: Alt + Lyg2 išdėstymams keisti.

en: An error occurred trying to mount some or all of your system. Some of it may be mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell.
lt: Kilo klaida bandant prijungti dalį ar visą jūsų sistemą. Dalis jos gali būti prijungta %s.
    
    Spauskite <grįžti> grįžimui į apvalkalą.

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please save a copy of the detailed exception and file a bug report
lt: Kilo neapdorota išskirtinė situacija.  Tai greičiausiai yra klaida.  Nukopijuokite išskirtinės situacijos detales ir užregistruokite pranešimą apie klaidą

en: An unknown error occurred during installation.  Details are below.
lt: Diegimo metu kilo nežinoma klaida.  Detalės žemiau.

en: Apple Bootstrap Partition
lt: Apple pakopinio paleidimo skirsnis

en: Apple EFI Boot Partition
lt: Apple EFI paleidimo skirsnis

en: Are you sure you want to delete all of the data on %s?
lt: Ar tikrai norite ištrinti visus %s duomenis?

en: Are you sure you want to skip entering a passphrase for device %s?
    
    If you skip this step the device's contents will not be available during installation.
lt: Are tikrai norite praleisti slaptažodžio įvedimą įrenginiui %s?
    
    Jei praleisite šį žingsnį, įrenginio turinys nebus prieinamas diegimo metu.

en: Are you sure you wish to quit the
    installation process?
lt: Ar tikrai norite išeiti iš diegimo
    proceso?

en: At least one of your swap devices does not have a UUID, which is common in swap space created using older versions of mkswap. These devices will be referred to by device path in /etc/fstab, which is not ideal since device paths can change under a variety of circumstances.
lt: Bent vienas iš jūsų mainų įrenginių neturi UUID, tai yra dažna mainų sritis, sukurta naudojant senesnes mkswap versijas. Į šiuos įrenginius bus kreipiamasi pagal įrenginio kelią iš /etc/fstab, o tai nėra idealu, kadangi įrenginių keliai gali keistis dėl įvairių priežasčių.

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
lt: Bandoma prisijungti prie vnc kliento į serverį %s...

en: Authentication required
lt: Reikia patvirtinti tapatybę

en: Automatic partitioning failed. Click for details.
lt: Automatinis skaidymas skirsniais nepavyko. Paspaudę gausite daugiau informacijos.

en: Automatic partitioning selected
lt: Pasirinktas automatinis skaidymas skirsniais

en: Autopartitioning Options
lt: Automatinio skaidymo skirsniais parinktys

en: Available regions
lt: Galimi regionai

en: Available timezones in region %s
lt: Regione galimos laiko juostos %s

en: Back
lt: Atgal

en: Boot
lt: Įkelti

en: CD/DVD drive
lt: CD/DVD diskas

en: CONFIGURATION
lt: KONFIGŪRACIJA

en: CONFIGURE MOUNT POINT
lt: KONFIGŪRUOTI PRIJUNGIMO TAŠKĄ

en: CONFIGURE VOLUME GROUP
lt: KONFIGŪRUOTI TOMŲ GRUPĘ

en: C_onfigure...
lt: K_onfigūruoti...

en: Cable unplugged
lt: Kabelis neįjungtas

en: Can't have a question in command line mode!
lt: Negalima turėti klausimų komandų eilutės veiksenoje!

en: Cancel & _add more disks
lt: Atsisakyti ir _pridėti daugiau diskų

en: Capacity
lt: Talpa

en: Changes here will only apply to the installed system. Use the desktop's tool to configure the keyboard for the installation process.
lt: Pakeitimai čia bus pritaikyti tik įdiegtai sistemai. Naudokite darbastalio įrankį diegimo proceso klaviatūrai nustatyti.

en: Checking dependencies in packages selected for installation
lt: Tikrinamos priklausomybės pasirinktuose įdiegtinuose paketuose

en: Checking software dependencies...
lt: Tikrinamos programinės įrangos priklausomybės...

en: Checking storage configuration...
lt: Tikrinama saugyklos konfigūracija...

en: Choose your add-ons
lt: Pasirinkite priedus

en: Choose your environment
lt: Pasirinkite aplinką

en: City:
lt: Miestas:

en: Click for help
lt: Spauskite pagalbai

en: Click here to create them automatically.
lt: Spauskite čia jiems automatiškai sukurti.

en: Close
lt: Užverti

en: Closest mirror
lt: Artimiausias veidrodis

en: Complete!
lt: Užbaigta!

en: Completed
lt: Atlikta

en: Configure selected mountpoint.
lt: Konfigūruoti pasirinktą prijungimo tašką.

en: Configuring installed system
lt: Konfigūruojamas įdiegta sistema

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Confirm:
lt: Patvirtinti:

en: Connected
lt: Prisijungta

en: Connected!
lt: Prisijungta!

en: Connected: %s
lt: Prisijungta: %s

en: Connecting
lt: Jungiamasi

en: Connecting...
lt: Jungiamasi...

en: Connection failed
lt: Prisijungti nepavyko

en: Continue
lt: Pratęsti

en: Could not add LUN %(fcplun)s to WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
lt: Nepavyko pridėti LUN %(fcplun)s į WWPN %(wwpn)s į zFCP įrenginį %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not add WWPN %(wwpn)s to zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
lt: Nepavyko pridėti WWPN %(wwpn)s į zFCP įrenginį %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not correctly delete SCSI device of zFCP %(devnum)s %(wwpn)s %(fcplun)s (%(e)s).
lt: Nepavyko teisingai ištrinti zFCP %(devnum)s %(wwpn)s %(fcplun)s (%(e)s) SCSI įrenginio.

en: Could not log in to any of the discovered nodes
lt: Nepavyksta prisijungti prie jokių aptiktų viršūnių

en: Could not read failed attribute of LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
lt: Nepavyko perskaityti nepavykusio atributo iš LUN %(fcplun)s iš WWPN %(wwpn)s zFCP įrenginyje %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not remove LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
lt: Nepavyko pašalinti LUN %(fcplun)s iš WWPN %(wwpn)s zFCP įrenginyje %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not remove WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
lt: Nepavyko pašalinti WWPN %(wwpn)s zFCP įrenginyje %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not set zFCP device %(devnum)s offline (%(e)s).
lt: Nepavyko atjungti zFCP įrenginio %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not set zFCP device %(devnum)s online (%(e)s).
lt: Nepavyko nustatyti zFCP įrenginio %(devnum)s internete (%(e)s).

en: Create a new volume group ...
lt: Sukurti naują tomų grupę ...

en: Creating %(type)s on %(device)s
lt: Kuriama %(type)s įrenginyje %(device)s

en: Creating users
lt: Kuriami naudotojai

en: Custom partitioning selected
lt: Pasirinktas pasirinktinis skaidymas skirsniais

en: Custom software selected
lt: Pasirinkta programinės įrangos

en: DATA
lt: DUOMENYS

en: DATE & TIME
lt: DATA ir LAIKAS

en: DEFAULT TITLE
lt: NUMATYTASIS PAVADINIMAS

en: DISK ENCRYPTION PASSPHRASE
lt: DISKO ŠIFRAVIMO SLAPTAŽODIS

en: DISPLAY variable not set. Starting text mode.
lt: DISPLAY kintamasis nenustatytas. Paleidžiama tekstinė veiksena.

en: DISTRIBUTION INSTALLATION
lt: DISTRIBUCIJOS DIEGIMAS

en: Default HUB title
lt: Numatytasis sąrankos pavadinimas

en: Default Route
lt: Numatytasis kelias

en: Default spoke title
lt: Numatytasis frazės pavadinimas

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete all other filesystems in the %s root as well.
lt: Taip pat ištrinti visas failų sistema %s šaknyje.

en: Dependency Check
lt: Reikalavimų Tikrinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description goes here.
lt: Čia bus aprašymas.

en: Device description
lt: Įrenginio aprašymas

en: Device reconfiguration failed. Click for details.
lt: Įrenginio perkonfigūravimas nepavyko. Paspaudę gausite daugiau informacijos.

en: Device reformat request failed. Click for details.
lt: Įrenginio performatavimas nepavyko. Paspaudę gausite daugiau informacijos.

en: Device removal request failed. Click for details.
lt: Įrenginio pašalinimas nepavyko. Paspaudę gausite daugiau informacijos.

en: Device resize request failed. Click for details.
lt: Įrenginio dydžio keitimas nepavyko. Paspaudę gausite daugiau informacijos.

en: Device:
lt: Įrenginys:

en: Devices of type %s require a valid RAID level selection.
lt: %s tipo įrenginiai reikalauja teisingo RAID lygio pasirinkimo.

en: Disconnected
lt: Atsijungta

en: Disconnecting
lt: Atsijungiama

en: Disconnecting...
lt: Atsijungiama...

en: Disk
lt: Diskas

en: Disk summary goes here
lt: Disko santrauka bus čia

en: DiskChunk requests must be of type PartitionRequest
lt: DiskChunk užklausos turi būti PartitionRequest tipo

en: Distributed
lt: Išskirstyta

en: Do you really want to quit?
lt: Ar tikrai norite išeiti?

en: Downloading group metadata...
lt: Parsiunčiami grupės metaduomenys...

en: Downloading package metadata...
lt: Parsiunčiami paketų metaduomenys...

en: EFI System Partition
lt: EFI sisteminis skirsnis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Encrypt my data. I'll set a passphrase later.
lt: Šifruoti mano duomenis. Aš vėliau nustatysiu slaptažodį.

en: Encrypted
lt: Šifruota

en: Enterprise
lt: Kompanijos

en: Error
lt: Klaida

en: Error Installing Package
lt: Klaida diegiant paketą

en: Error Running Transaction
lt: Klaida vykdant tranzakciją

en: Error Setting Up Repository
lt: Klaida nustatant saugyklą

en: Error checking software dependencies
lt: Klaida tikrinant programinės įrangos priklausomybes

en: Error checking software dependencies.  Click for details.
lt: Klaida tikrinant programinės įrangos priklausomybes.  Paspaudę gausite daugiau informacijos.

en: Error checking software selection
lt: Klaida tikrinant programinės įrangos pasirinkimą

en: Error checking storage configuration
lt: Klaida tikrinant saugyklos konfigūraciją

en: Error checking storage configuration.  Click for details.
lt: Klaida tikrinant saugyklos konfigūraciją.  Paspaudę gausite daugiau informacijos.

en: Error detection (parity)
lt: Klaidų aptikimas (lygybė)

en: Error downloading package metadata...
lt: Klaida parsiunčiant paketų metaduomenis...

en: Error setting root password
lt: Klaida nustatant root slaptažodį

en: Error setting up software source
lt: Klaida nustatant programinės įrangos šaltinį

en: Errors like this usually mean there is a problem with the filesystem that will require user interaction to repair.  Before restarting installation, reboot to rescue mode or another system that allows you to repair the filesystem interactively.  Restart installation after you have corrected the problems on the filesystem.
lt: Panašios į šią klaidos paprastai reiškia, kad yra problema su failų sistema, kuriai pataisyti reikės naudotojo įsikišimo.  Prie perleisdami diegimą, įkelkite gelbėjimo veikseną ar kitą sistemą, kuri leidžia interaktyviai pataisyti failų sistemą.  Perleiskite diegimą pataisę failų sistemos problemas.

en: Escrow certificate %s requires the network.
lt: Escrow liudijimas %s reikalauja tinklo.

en: Ethernet
lt: Laidinis

en: Exit
lt: Išeiti

en: Exit installer
lt: Išeinama iš diegyklės

en: FCoE not available
lt: FCoE neprieinama

en: Failed LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s removed again.
lt: Nepavyko LUN %(fcplun)s iš WWPN %(wwpn)s zFCP įrenginyje %(devnum)s, vėl pašalintas.

en: Failed to add new device. Click for details.
lt: Nepavyko pridėti naujo įrenginio. Paspaudę gausite daugiau informacijos.

en: Failed to save storage configuration...
lt: Nepavyko įrašyti saugyklos konfigūracijos...

en: Failed to set up install source
lt: Nepavyko nustatyti diegimo šaltinio

en: Failed to set up install source, check the repo url
lt: Nepavyko nustatyti diegimo šaltinio, patikrinkite saugyklos url

en: Failed to set up install source, check the repo url and proxy settings
lt: Nepavyko nustatyti diegimo šaltinio, patikrinkite saugyklos url ir tarpinio serverio nustatymus

en: Failed to unlock encrypted block device. Click for details
lt: Nepavyko atrakinti šifruoto blokinio įrenginio. Paspaudę gausite daugiau informacijos.

en: Fair
lt: Pakankamas

en: Fedora People Repositories
lt: Fedora People saugyklos

en: File system errors left uncorrected.
lt: Failų sistemos klaidos liko nepataisytos.

en: Filesystem
lt: Failų sistema

en: Firmware missing
lt: Trūksta aparatinės programinės įrangos

en: First sector of boot partition
lt: Pirmasis paleidimo skirsnio sektorius

en: Formatting DASD Device | Formatting DASD Devices
lt[0]: Formatuojamas DASD įrenginys
lt[1]: Formatuojami DASD įrenginiai
lt[2]: Formatuojami DASD įrenginiai

en: Free
lt: Laisva

en: Free space available for use.
lt: Laisvos vietos naudojimui.

en: Free space unavailable but reclaimable from existing partitions.
lt: Laisvos vietos neprieinama, bet atkovojama iš esamų skirsnių.

en: Full disk summary and options...
lt: Visa disko santrauka ir parinktys...

en: Gateway
lt: Tinklų sietuvas

en: Generating updated storage configuration
lt: Generuojama atnaujinta saugyklos konfigūracija

en: Getting info about requested repository
lt: Gaunama informacija apie prašomą saugyklą

en: Giving up attempting to connect after %d try!
     | Giving up attempting to connect after %d tries!
lt[0]: Nutraukiamas jungimasis po %d bandymo!
lt[1]: Nutraukiamas jungimasis po %d bandymų!
lt[2]: Nutraukiamas jungimasis po %d bandymų!

en: Good
lt: Geras

en: Graphical Desktop
lt: Grafinis darbastalis

en: Graphical installation is not available. Starting text mode.
lt: Grafinė diegti neprieinama. Paleidžiama tekstinė veiksena.

en: Group Name
lt: Grupės pavadinimas

en: Group Password
lt: Grupės slaptažodis

en: H_TTPS Proxy
lt: H_TTPS tarpinis serveris

en: Hardware Address
lt: Aparatinis adresas

en: Hardware Error Encountered
lt: Aptikta techninės įrangos klaida

en: Help
lt: Žinynas

en: Here we'll describe how much space is needed for the current software selection.
lt: Čia aprašysime, kiek vietos reikia esamam programinės įrangos pasirinkimui.

en: Here we'll describe what your options are.
lt: Čia aprašysime, kokios yra jūsų parinktys.

en: Hostname
lt: Serverio vardas

en: Hostname cannot be None or an empty string.
lt: Kompiuterio pavadinimas negali būti None arba tuščias.

en: Hostname is not valid: %s
lt: Kompiuterio vardas netinkamas: %s

en: Hostname must be 255 or fewer characters in length.
lt: Kompiuterio vardas turi būti 255 arba mažiau simbolių.

en: Hostname must start with a valid character in the ranges 'a-z', 'A-Z', or '0-9'
lt: Kompiuterio vardas turi prasidėti tinkamu simbolių iš rėžių „a-z“, „A-Z“ arba „0-9“

en: Hostname:
lt: Kompiuterio vardas:

en: Hostnames can only contain the characters 'a-z', 'A-Z', '0-9', '-', or '.', parts between periods must contain something and cannot start or end with '-'.
lt: Kompiuterių pavadinimai gali susidėti tik iš simbolių „a-z“, „A-Z“, „0-9“, „-“ ir „.“, dalys tarp taškų turi ką nors turėti ir negali prasidėti ar baigtis „-“.

en: I don't need help; let me customize disk _partitioning.
lt: Man nereikia pagalbos; leiskite man _prisitaikyti disko skirsnius.

en: INSTALLATION DESTINATION
lt: DIEGIMO PASKIRTIS

en: INSTALLATION OPTIONS
lt: DIEGIMO PARINKTYS

en: INSTALLATION SOURCE
lt: DIEGIMO ŠALTINIS

en: INSTALLATION SUMMARY
lt: ĮDIEGTIES SANTRAUKA

en: IP Address
lt: IP adresas

en: IP address is missing.
lt: Trūksta IP adreso.

en: IPv4 Address
lt: IPv4 adresas

en: IPv4 addresses must contain four numbers between 0 and 255, separated by periods.
lt: IPv4 adresai turi turėti keturis taškais skiriamus skaičius nuo 0 ir 255.

en: IPv6 Address
lt: IPv6 adresas

en: In interactive step can't continue. (%s)
lt: Interaktyviame žingsnyje negalima tęsti. (%s)

en: In progress
lt: Eigoje

en: Install
lt: Diegti

en: Install Destination
lt: Diegimo paskirtis

en: Install hub
lt: Diegimo sąranka

en: Install on System
lt: Instaliuoti į Sistemą

en: Install the live CD to your hard disk
lt: Įdiegti tiesiogiai paleidžiamą CD jūsų kietajame diske

en: Install to Hard Drive
lt: Įdiegti į kietąjį diską

en: Installation Hub
lt: Diegimo sąranka

en: Installation Progress
lt: Diegimo progresas

en: Installation Starting
lt: Pradedamas diegimas

en: Installation requires a total of <b>%s</b> for system data.
lt: Įdiegimas reikalauja iš viso <b>%s</b> sistemos duomenims.

en: Installation requires partitioning of your hard drive.  Select what space to use for the install target.
lt: Diegimas reikalauja kietojo disko skaidymo skirsniais.  Pasirinkite,  kurią vietą norite naudoti kaip diegimo paskirtį.

en: Installation source not set up
lt: Diegimo šaltinis nenustatytas

en: Installing
lt: Diegiama

en: Installing bootloader
lt: Diegiamas įkėliklis

en: Installing on a FireWire device.  This may or may not produce a working system.
lt: Diegiama FireWire įrenginyje.  Tai nebūtinai sukurs veikiančią sistemą.

en: Installing on a USB device.  This may or may not produce a working system.
lt: Diegiama USB įrenginyje.  Tai nebūtinai sukurs veikiančią sistemą.

en: Installing software
lt: Diegiama programinė įranga

en: Invalid partition size set. Use a valid integer.
lt: Nustatytas netinkamas skirsnio dydis. Naudokite tinkamą sveiką skaičių.

en: Invalid timezone
lt: Netinkama laiko juosta

en: KEYBOARD
lt: KLAVIATŪRA

en: KEYBOARD LAYOUT
lt: KLAVIATŪROS IŠDĖSTYMAS

en: LANGUAGE
lt: KALBA

en: LAYOUT SWITCHING OPTIONS
lt: IŠDĖSTYMŲ KEITIMO PARINKTYS

en: LOCALIZATION
lt: LOKALIZAVIMAS

en: LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s already configured.
lt: LUN %(fcplun)s vietoje WWPN %(wwpn)s zFCP įrenginyje %(devnum)s jau sukonfigūruotas.

en: Layout switching not configured.
lt: Išdėstymų keitimas nesukonfigūruotas.

en: Let me customize the _partitioning of the disks instead.
lt: Leisti man nustatyti diskų _skirsnius.

en: Linux on %s
lt: Linux vietoje %s

en: Local Standard Disks
lt: Vietiniai standartiniai diskai

en: Logging in to iSCSI node
lt: Prisijungiama prie iSCSI viršūnės

en: Logging in to iSCSI node %s
lt: Prisijungiama prie iSCSI viršūnės %s

en: MANUAL PARTITIONING
lt: PSIRINKTINIS SKAIDYMAS SKIRSNIAIS

en: MEDIA VERIFICATION
lt: LAIKMENOS TIKRINIMAS

en: Master Boot Record
lt: Paleidimo įrašas

en: Migrating filesystem on %(device)s
lt: Migruojama failų sistema įrenginyje %(device)s

en: Minimal
lt: Minimalus

en: Modify ...
lt: Keisti ...

en: More customization options are available
    after creating the mount point below.
lt: Daugiau tinkinimo parinkčių yra pasiekiamos
    po prijungimo taško sukūrimo.

en: Move selected layout down
lt: Perkelti pasirinktą išdėstymą žemyn

en: Move selected layout up
lt: Perkelti pasirinktą išdėstymą aukštyn

en: Must provide an iSCSI initiator name
lt: Turite pateikti iSCSI iniciatoriaus pavadinimą

en: NETWORK CONFIGURATION
lt: TINKLO KONFIGŪRACIJA

en: NFS mount options:
lt: NFS prijungimo parinktys:

en: NFS server %s
lt: NFS serveris %s

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Network Name
lt: Tinklo pavadinimas

en: Network Time
lt: Tinklo laikas

en: New %s %s Installation
lt: Naujas %s %s diegimas

en: New Device
lt: Naujas įrenginys

en: New Selector
lt: Naujas žymeklis

en: No Network Available
lt: Nėra tinklo

en: No disks detected.  Please shut down the computer, connect at least one disk, and restart to complete installation.
lt: Neaptikta diskų.  Išjunkite kompiuterį, prijunkite bent vieną diską ir iš naujo paleiskite diegimui užbaigti.

en: No disks selected
lt: Nepasirinkti diskai

en: No disks selected.
lt: Nepasirinkta diskų.

en: No disks selected; please select at least one disk to install to.
lt: Nepasirinkta diskų; pasirinkite bent vieną diską diegimui.

en: No iSCSI nodes discovered
lt: Neaptikta iSCSI viršūnių

en: No initiator name set
lt: Nenustatytas iniciatoriaus pavadinimas

en: No installation source available
lt: Nėra prieinamo diegimo šaltinio

en: No network devices available
lt: Nėra prieinamų tinklo įrenginių

en: No new iSCSI nodes discovered
lt: Neaptikta naujų iSCSI viršūnių

en: No usable disks selected
lt: Nepasirinkta naudojamų diskų

en: None
lt: Joks

en: Not connected
lt: Neprisijungta

en: Not enough RAM
lt: Nepakanka RAM

en: Not enough free space on disks for automatic partitioning
lt: Nepakanka laisvos vietos diskuose automatiniam skaidymui skirsniais

en: Not enough free space on selected disks.
lt: Pasirinktuose diskuose nepakanka vietos.

en: Not enough space in filesystems for the current software selection. An additional %s is needed.
lt: Nepakanka vietos failų sistemoms dabartiniam programinės įrangos pasirinkimui. Reikia papildomų %s.

en: Not ready
lt: Nepasiruošęs

en: Note: pool servers may not be available all the time
lt: Pastaba: telkinio serveriai gali būti kartais nepasiekiami

en: Nothing selected
lt: Nieko nepasirinkta

en: On the _network:
lt: Ti_nkle:

en: Operational error.
lt: Vykdymo klaida.

en: Optimized performance (stripe)
lt: Optimizuotas našumas (linija)

en: Or, create new mount points below with the '+' icon.
lt: Arba sukurkite naujus prijungimo taškus žemiau su „+“ piktograma.

en: PM
lt: Dien

en: PRE-RELEASE / TESTING
lt: NEIŠLEISDA / TESTUOJAMA

en: PReP Boot Partition
lt: PReP paleidimo skirsnis

en: Packages completed: %(donepkgs)d of %(numpkgs)d | Packages completed: %(donepkgs)d of %(numpkgs)d
lt[0]: Baigta paketų: %(donepkgs)d iš %(numpkgs)d
lt[1]: Baigta paketų: %(donepkgs)d iš %(numpkgs)d
lt[2]: Baigta paketų: %(donepkgs)d iš %(numpkgs)d

en: Partition scheme configuration
lt: Skirsnių schemos konfigūracija

en: Passphrase:
lt: Slaptažodis:

en: Passphrases do not match.
lt: Slaptažodžiai nesutampa.

en: Password (confirm):
lt: Slaptažodis (patvirtinimas):

en: Password is not set.
lt: Slaptažodis nenustatytas.

en: Password is set.
lt: Slaptažodis nustatytas.

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Passwords do not match!
lt: Slaptažodžiai nesutampa!

en: Performing post-install setup tasks
lt: Vykdomos po diegimo nustatymo užduotys

en: Performing post-installation configuration
lt: Vykdoma po diegimo konfigūracija

en: Performing post-upgrade configuration
lt: Vykdoma po atnaujinimo konfigūracija

en: Please complete all spokes before continuing
lt: Užbaikite visas frazes prieš tęsdami

en: Please complete items marked with this icon before continuing to the next step.
lt: Užbaikite šia piktograma pažymėtus elementus prieš pereidami prie kito žingsnio.

en: Please create a name for your volume group and select at least one disk below.
lt: Sukurkite pavadinimą tomų grupei ir žemiau pasirinkite bent vieną diską.

en: Please enter a valid mountpoint.
lt: Įveskite tinkamą prijungimo tašką.

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
lt: Prašome rankiniu būdu jungtis su vnc klientu į %s, kad pradėti instaliaciją.

en: Please provide VNC password. You will have to type it twice. 
    Leave blank for no password
lt: Pateikite VNC slaptažodį. Reikės jį įvesti du kartus. 
    Palikite tuščią, jei nenorite slaptažodžio

en: Please respond 'yes' or 'no':
lt: Atsakykite „taip“ arba „ne“:

en: Please select new root password. You will have to type it twice.
lt: Pasirinkite naują root slaptažodį. Reikės jį įvesti dukart.

en: Please select the timezone.
    Use numbers or type names directly [b to region list, q to quit]:
lt: Pasirinkite laiko juostą.
    Naudokite skaitmenis arba tiesiogiai įveskite pavadinimus [b regionų sąrašui, q išėjimui]:

en: Please ssh install@%s to begin the install.
lt: Diegimui pradėti įvykdykite ssh install@%s

en: Please ssh install@<host> to continue installation.
lt: Diegimui tęsti įvykdykite ssh install@<host>.

en: Please wait... software metadata still loading.
lt: Palaukite... programinės įrangos laikmena vis dar įkeliama.

en: Post Installation
lt: Po diegimo

en: Post Upgrade
lt: Po atnaujinimo

en: Preparing %d DASD device for use with Linux... | Preparing %d DASD devices for use with Linux...
lt[0]: Ruošiamas %d DASD įrenginys naudojimui su Linux...
lt[1]: Ruošiami %d DASD įrenginiai naudojimui su Linux...
lt[2]: Ruošiama %d DASD įrenginių naudojimui su Linux...

en: Preparing to install
lt: Ruošiamasi diegti

en: Preparing transaction from installation source
lt: Ruošiama tranzakcija iš diegimo šaltinio

en: Preserve
lt: Išlaikyti

en: Press enter to exit.
lt: Išėjimui spauskite enter.

en: Preview layout
lt: Išdėstymo peržiūra

en: Probing storage...
lt: Tikrinama saugykla...

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Question
lt: Klausimas

en: RAID Device
lt: RAID Įrenginys

en: RAID sets that contain '%s' must have one of the following device types: %s.
lt: RAID aibės, turinčios „%s“, turi turėti vieną iš šių įrenginių tipų: %s.

en: RAID sets that contain '%s' must have one of the following metadata versions: %s.
lt: RAID aibės, turinčios „%s“, turi turėti vieną iš šių metaduomenų versijų: %s.

en: RAID sets that contain '%s' must have one of the following raid levels: %s.
lt: RAID aibės, turinčios „%s“, turi turėti vieną iš šių raid lygių: %s.

en: RECLAIM DISK SPACE
lt: ATKOVOTI DISKO VIETĄ

en: ROOT PASSWORD
lt: ROOT SLAPTAŽODIS

en: Re_boot
lt: Įkelti iš _naujo

en: Read-Only
lt: Tik skaitymui

en: Reclaim _space
lt: Atkovoti _vietą

en: Reclaimable Space
lt: Atkovojama vieta

en: Recoverable errors have been detected or dosfsck has discovered an internal inconsistency.
lt: Aptiktos pataisomos klaidos arba dosfsck aptiko vidinį nesuderinamumą.

en: Redundancy (mirror)
lt: Perteklumas (veidrodis)

en: Redundant
lt: Perteklinė

en: Reformat
lt: Performatuoti

en: Region:
lt: Regionas:

en: Remove layout
lt: Pašalinti išdėstymą

en: Remove the selected mountpoint(s.)
lt: Pašalinti pasirinktą prijungimo tašką(-us)

en: Replace Existing Linux system(s)
lt: Pakeisti esamą Linux sistemą (-as)

en: Repository
lt: Saugykla

en: Repository %r is missing name in configuration, using id
lt: Konfigūracijoje trūksta saugyklos %r, naudojamas id

en: Rescue
lt: Gelbėjimas

en: Rescue Mode
lt: Gelbėjimo veiksena

en: Resizing filesystem on %(device)s
lt: Keičiamas failų sistemos dydis įrenginyje %(device)s

en: Retrieving installation information for %s.
lt: Gaunama %s diegimo informacija.

en: Retrieving installation information.
lt: Gaunama diegimo informacija.

en: Retrying
lt: Bandomas dar kartą

en: Retrying download.
lt: Bandoma dar kartą parsiųsti

en: Root Password:
lt: Root slaptažodis:

en: Root account is disabled
lt: Root paskyra išjungta

en: Root account is disabled.
lt: Root paskyra išjungta.

en: Root password is not set
lt: Root slaptažodis nenustatytas

en: Root password is set
lt: Root slaptažodis nustatytas

en: Run %s to unmount the system when you are finished.
lt: Paleiskite %s sistemai atjungti, kai baigsite.

en: Running post install scripts
lt: Vykdomi po diegimo scenarijai

en: Running pre-installation scripts
lt: Vykdomi prieš-diegimo scenarijai

en: SELECTED DISKS
lt: PASIRINKTI DISKAI

en: SOFTWARE
lt: pROGRAMINĖ ĮRANGA

en: SOFTWARE SELECTION
lt: PROGRAMINĖS ĮRANGOS PASIRINKIMAS

en: SPOKE NAME
lt: FRAZĖS PAVADINIMAS

en: STORAGE
lt: SAUGYKLA

en: SYSTEM
lt: SISTEMA

en: Save Passphrase
lt: Įrašyti slaptažodį

en: Saving storage configuration...
lt: Įrašoma saugyklos konfigūracija...

en: Security
lt: Saugumas

en: Security Key
lt: Saugos raktas

en: Select one or more disks this device may reside on.
lt: Pasirinkite bent vieną diską šiam įrenginiui.

en: Selected Device
lt: Pasirinktas įrenginys

en: Set _keyboard to default layout for selected language.
lt: Nustatyti _klaviatūros numatytąjį išdėstymą pasirinktai kalbai.

en: Set root password
lt: Nustatyti root slaptažodį

en: Setting up installation source...
lt: Nustatomas diegimo šaltinis...

en: Shared library error.
lt: Bendro naudojimo bibliotekos klaida.

en: Shrink
lt: Sumažinti

en: Skip
lt: Praleisti

en: Software Development
lt: Programinės įrangos kūrimas

en: Some of the packages you have selected for install are missing dependencies.  You can exit the installation, go back and change your package selections, or continue installing these packages without their dependencies.  If you continue, these packages may not work correctly due to missing components.
lt: Kai kuriems jūsų pasirinktiems paketams trūksta priklausomybių.  Galite baigti diegimą, grįžti ir pakeisti paketų pasirinkimą arba tęsti šių paketų diegimą be priklausomybių.  Jei tęsite, šie paketai gali teisingai neveikti dėl trūkstamų komponentų.

en: Some of your software repositories require networking, but there was an error enabling the network on your system.
lt: Kai kurios programinės įrangos saugyklos reikalauja tinklo, bet buvo klaida įjungiant tinklą jūsų sistemoje.

en: Source changed - please verify
lt: Šaltinis pasikeitė - patikrinkite

en: Space in selected disks reclaimable by deleting existing partitions.
lt: Vietos pasirinktuose diskuose atkovojama ištrinant esamus skirsnius.

en: Specified name %s already in use.
lt: Nurodytas pavadinimas %s nau naudojamas.

en: Speed
lt: Greitis

en: Standard Partition
lt: Standartinis skirsnis

en: Standard YUM repository:
lt: Standartinė YUM saugykla:

en: Start VNC
lt: Paleisti VNC

en: Starting Install to Hard Drive
lt: Pradedama diegti į kietąjį diską

en: Starting VNC...
lt: Paleidžia VNC...

en: Starting automated install
lt: Paleidžiamas automatinis diegimas

en: Starting installation process
lt: Pradedamas diegimo procesas

en: Starting package installation process
lt: Pradedamas paketų diegimo procesas

en: Status unknown
lt: Būsena nežinoma

en: Status unknown (missing)
lt: Būsena nežinoma (trūkstama)

en: Storage configuration reset due to unrecoverable error. Click for details.
lt: Saugyklos konfigūracija atstatyta dėl neatstatomos klaidos. Paspaudę gausite daugiau informacijos.

en: Strong
lt: Stiprus

en: Subnet Mask
lt: Potinklio kaukė

en: System to Rescue
lt: Gelbėjama sistema

en: Test the selected layout below:
lt: Žemiau išbandykite pasirinktą išdėstymą:

en: Testing layouts configuration not available.
lt: Neprieinamas išdėstymų konfigūracijos testavimas.

en: Text mode provides a limited set of installation options. It does not allow you to specify your own partitioning layout or package selections. Would you like to use VNC mode instead?
lt: Tekstinė veiksena suteikia ribotą skaičių diegimo parinkčių. Jis neleidžia nurodyti jūsų pačių skirsnių išdėstymo ar paketų pasirinkimo. Ar nore vietoj jos naudoti VNC veikseną?

en: That mount point is already in
    use.  Try something else?
lt: Šis prijungimo taškas jau
    naudojamas.  Mėginti kitą?

en: That mount point is already in use. Try something else?
lt: Šis prijungimo taškas jau naudojamas. Mėginsite kitą?

en: That mount point is invalid. Try something else?
lt: Šis prijungimo taškas yra netinkamas. Mėginsite kitą?

en: That's not the correct %s disc.
lt: Tai nėra teisingas %s diskas.

en: The %s graphical installer requires %s MB of memory, but you only have %s MB.
lt: %s grafinis diegyklė reikalauja %s MB atminties, bet jūs turite tik %s MB

en: The 'boot' area on your computer is where files needed
    to start the operating system are stored.
lt: Jūsų kompiuteryje „įkėlimo“ sritis yra vieta, kur laikomi
    failai, reikalingi operacinei sistemai paleisti.

en: The 'home' area on your computer is where all your personal
    data is stored.
lt: Jūsų kompiuteryje „namų“ sritis yra vieta, kur saugomi visi jūsų
    asmeniniai duomenys.

en: The 'root' area on your computer is where core system
    files and applications are stored.
lt: Jūsų kompiuteryje „šakninė“ sritis yra vieta, kur laikomi
    pagrindiniai sistemos failai ir programos.

en: The 'swap' area on your computer is used by the operating
    system when running low on memory.
lt: Jūsų kompiuterio operacinė sistema naudoja „mainų“ sritį
    kai ima trūkti atminties.

en: The BIOS boot partition is required to enable booting
    from GPT-partitioned disks on BIOS hardware.
lt: BIOS aparatinėje įrangoje įkėlimui iš GPT skaidytų diskų
    reikalingas BIOS skirsnis.

en: The PReP boot partition is required as part of the
    bootloader configuration on some PPC platforms.
lt: PPC platformose PReP įkėlimo skirsnis yra reikalingas
    kaip įkėliklio konfigūracijos dalis.

en: The RAID level you have selected requires more disks than you currently have selected.
lt: Jūsų pasirinktas RAID lygis reikalauja daugiau diskų, nei esate pasirinkęs.

en: The VNC server is now running.
lt: VNC serveris paleistas.

en: The default installation of %s includes a set of software applicable for general internet usage. You can optionally select a different set of software now.
lt: Numatytoji %s įdiegtis įtraukia aibę, pritaikoma bendram interneto naudojimui. Jūs galite neprivalomai pasirinkti kitą programinės įrangos aibę.

en: The default installation of %s is a minimum install. You can optionally select a different set of software now.
lt: Numatytoji %s įdiegtis yra minimali įdiegtis. Jūs galite neprivalomai pasirinkti kitokią programinės įrangos aibę.

en: The file %s cannot be opened.  This is due to a missing file, a corrupt package or corrupt media.  Please verify your installation source.
    
    If you exit, your system will be left in an inconsistent state that will likely require reinstallation.
lt: Negalima atverti failo %s.  Taip yra dėl trūkstamo failo, sugadinto paketo arba sugadintos laikmenos.  Patikrinkite diegimo šaltinį.
    
    Jei išeisite, jūsų sistema liks nevienalytės būsenos ir greičiausiai reikalaus perdiegimo.

en: The following error occurred while setting up the installation repository:
    
    %(e)s
    
    Installation can not continue.
lt: Kilo ši klaida nustatant diegimo saugyklą"
    
    %(e)s
    
    Diegimo negalima tęsti.

en: The following error was encountered while downloading the escrow certificate:
    
    %s
lt: Ši klaida buvo aptikta parsiunčiant escrow liudijimą:
    
    %s

en: The following error was found while parsing the kickstart configuration file:
    
    %s
lt: Ši klaida buvo rasta skaitant kickstart konfigūracijos failą:
    
    %s

en: The following errors were encountered when checking your storage configuration.  You can modify your storage layout
    or quit the installer.
lt: Kilo šios klaidos tikrinant saugyklos konfigūraciją.  Galite pakeisti saugyklos išdėstymą arba išeiti iš diegyklės.

en: The following software marked for installation has errors.  This is likely caused by an error with
    your installation source.  You can attempt to remove these packages from your installation.
    change your installation source, or quit the installer.
lt: Ši pažymėta diegimui programinė įranga turi klaidų.  Tai greičiausiai sukėlė klaida su diegimo
    šaltiniu.  Galite mėginti pašalinti šiuos paketus iš diegimo, pakeisti diegimo šaltinį arba
    išeiti iš diegimo.

en: The installation was stopped due to what seems to be a problem with your hardware. The exact error message is:
    
    %s.
    
     The installer will now terminate.
lt: Diegimas buvo sustabdytas, kadangi atrodo yra problema su technine įranga. Tikslus klaidos pranešimas:
    
    %s.
    
     Diegyklė dabar baigs darbą.

en: The mount point %s must be on a linux file system.
lt: Prijungimo taškas %s turi būti linux failų sistemoje.

en: The password must be at least six characters long.
lt: Slaptažodis turi būti bent šešių simbolių ilgio.

en: The rescue environment will now attempt to find your Linux installation and mount it under the directory %s.  You can then make any changes required to your system.  If you want to proceed with this step choose 'Continue'.  You can also choose to mount your file systems read-only instead of read-write by choosing 'Read-Only'.  
    
    If for some reason this process fails you can choose 'Skip' and this step will be skipped and you will go directly to a command shell.
lt: Gelbėjimo aplinka dabar mėgins rasti jūsų Linux įdiegtį ir prijungti ją kataloge %s.  Tuomet galėsite atlikti reikiamus sistemos pakeitimus.  Jei norite tęsti šį žingsnį, pasirinkite „Tęsti“.  Taip pat galite pasirinkti prijungti savo failų sistemas tik skaitymui vietoj skaitymo ir rašymo pasirinktę „Tik skaitymui“. 
    
    Jei dėl kokios nors priežasties šis procesas nepavyks, galite pasirinkti „Praleisti“ ir šis žingsnis bus praleistas ir jūs pereisite tiesiai į komandų eilutę.

en: The root account is used for administering the system.  Enter a password for the root user.
lt: root paskyra yra naudojama sistemos administravimui.  Įveskite root naudotojo slaptažodį.

en: The system will reboot automatically when you exit from the shell.
lt: Sistema automatiškai bus įkelta iš naujo, kai paliksite apvalkalą.

en: There was an error running your transaction for the following reason(s): %s.
lt: Kilo klaida vykdant tranzakciją dėl šios(-ių) priežasties(-čių): %s.

en: There was an error running your transaction for the following reason: %s
lt: Kilo klaida vykdant tranzakciją dėl šios priežasties: %s

en: There was an error running your transaction for the following reason: %s.
lt: Kilo klaida vykdant tranzakciją dėl šios priežasties: %s.

en: There were file conflicts when checking the packages to be installed:
    %s
lt: Buvo konfliktų bandant tikrinti diegiamus paketus:
    %s

en: This %s device is missing %d of %d %s. You can remove it or select a different device.
lt: Šiam %s įrenginiui trūksta %d ir %d %s. Galite jį pašalinti arba pasirinkti kitą įrenginį.

en: This LVM Volume Group is missing %d of %d physical volumes. You can remove it or select a different device.
lt: Šiai LVM tomų grupei trūksta %d iš %d fizinių tomų. Galite ją pašalinti arba pasirinkti kitą įrenginį.

en: This Software RAID array is missing %d of %d member partitions. You can remove it or select a different device.
lt: Programiniam RAID masyvui trūksta %d iš %d skirsnių narių. Galite jį pašalinti arba pasirinkti kitą įrenginį.

en: This URL refers to a _mirror list.
lt: Šis URL nurodo į _veidrožių sąrašą.

en: This device cannot be edited directly. You can remove it or select a different device.
lt: Šis įrenginys negali būti tiesiogiai pakeistas. Galite jį pašalinti arba pasirinkti kitą įrenginį.

en: This device contains the installation source.
lt: Šis įrenginys turi įdiegimo šaltinį.

en: This device is an extended partition which contains logical partitions that cannot be deleted:
lt: Šis įrenginys yra išplėstinis skirsnis, kuris turi loginius skirsnius, kurių negalima ištrinti:

en: This device is encrypted and cannot be read without a valid passphrase. You may unlock it below.
lt: Šis įrenginys yra šifruotas ir negali būti perskaitytas be teisingo slaptažodžio. Galite jį atrakinti žemiau.

en: This device is part of a LVM volume group.
lt: Šri įrenginys yra LVM tomų grupės dalis.

en: This device is part of a RAID device.
lt: Įrenginys yra RAID įrenginio dalis.

en: This device is part of an inconsistent LVM Volume Group.
lt: Įrenginys yra nevienalytės LVM tomų grupės dalis.

en: This device is part of the LVM volume group '%s'.
lt: Šis įrenginys yra LVM tomų grupės „%s“ dalis.

en: This device is part of the RAID device %s.
lt: Įrenginys yra RAID įrenginio %s dalis.

en: This field is optional.
lt: Laukas yra nebūtinas.

en: This file system does not support labels.
lt: Failų sistema nepalaiko etikečių.

en: This file system may not be resized.
lt: Failų sistemos dydis negali būti keičiamas.

en: This is unstable, pre-release software.
lt: Tai nestabili, neišleista programinė įranga.

en: This media is good to install from.
lt: Laikmena yra tinkama diegimui.

en: This media is not good to install from.
lt: Laikmena yra netinkama diegimui.

en: This mount point is invalid.  The %s directory must be on the / file system.
lt: Šis prijungimo taškas yra netinkamas.  %s katalogas turi būti / failų sistemoje.

en: This partition is holding the data for the hard drive install.
lt: Šis skirsnis turi duomenis kietojo disko diegimui.

en: This platform requires /boot on a dedicated partition or logical volume.  If you do not want a /boot volume, you must place / on a dedicated non-LVM partition.
lt: Ši platforma reikalauja dedikuoto /boot skirsnio ar loginio tomo.  Jei nenorite /boot tomo, turite patalpinti / dedikuotame ne LVM skirsnyje.

en: Timezone is not set.
lt: Laiko juosta nenustatyta.

en: Timezone settings
lt: Laiko juosto nustatymai

en: Total selected space to reclaim:  <b>%s</b>
lt: Iš viso pasirinkta atkovoti vietos:  <b>%s</b>

en: Total selected space to reclaim: <b>%s</b>
lt: Iš viso pasirinkta atkovoti vietos: <b>%s</b>

en: Try Fedora
lt: Bandyti Fedora

en: U-Boot Partition
lt: U-Boot skirsnis

en: USER SETTINGS
lt: NAUDOTOJO NUSTATYMAI

en: Unable to change iSCSI initiator name once set
lt: Nepavyksta pakeisti iSCSI iniciatoriaus pavadinimo po nustatymo

en: Unable to find /bin/sh to execute!  Not starting shell
lt: Nepavyksta rasti /bin/sh vykdymui!  Nepaleidžiamas apvalkalas

en: Unable to read group information from repositories.  This is a problem with the generation of your install tree.
lt: Nepavyksta perskaityti grupių informacijos iš saugyklų.  Tai yra jūsų įdiegimo medžio generavimo problema.

en: Unable to read package metadata. This may be due to a missing repodata directory.  Please ensure that your install tree has been correctly generated.
    
    %s
lt: Nepavyksta perskaityti paketo metaduomenų. Taip gali būti dėl saugyklos duomenų katalogo.  Užtikrinkite, kad jūsų diegimo medis buvo teisingai sugeneruotas.
    
    %s

en: Unavailable
lt: Neprieinama

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown Linux
lt: Nežinoma Linux

en: Unknown return code: %d.
lt: Nežinomas išėjimo kodas: %d.

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Unmanaged
lt: Nevaldoma

en: Unrecoverable Error
lt: Neatstatoma klaida

en: Upgrading
lt: Atnaujinama

en: Usage error.
lt: Naudojimo klaida.

en: Usage or syntax error.
lt: Naudojimo arba sintaksės klaida.

en: Use
lt: Naudoti

en: Use All Space
lt: Naudoti visą vietą

en: Use Free Space
lt: Naudoti laisvą vietą

en: Use text mode
lt: Naudoti tekstinę veikseną

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: VGChunk requests must be of type LVRequest
lt: VGChunk užklausos turi būti LVRequest tipo

en: VNC Password
lt: VNC slaptažodis

en: VNC password provided was not at least 6 characters long.
    Please enter a new one.  Leave blank for no password.
lt: Pateiktas VNC slaptažodis nebuvo bent 6 simbolių ilgio.
    Įveskite naują.  Palikite tuščia, jei nenorite slaptažodžio.

en: VPN Type
lt: VPN tipas

en: Verifying media, please wait...
lt: Tikrinama laikmena, palaukite...

en: Volume Group name %s is already in use. Not saving changes.
lt: Tomų grupės pavadinimas %s jau naudojamas. Pakeitimai nesaugomi.

en: Volume Group:
lt: Tomų grupė:

en: WELCOME TO %s %s.
lt: SVEIKI ATVYKĘ Į %s %s

en: WWPN %(wwpn)s not found at zFCP device %(devnum)s.
lt: WWPN %(wwpn)s nerastas zFCP įrenginyje %(devnum)s.

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Warning: Your current keyboard layout is <b>%s</b>.If you change your keyboard layout, you may not be able to decrypt your disks after install.
lt: Įspėjimas: jūsų dabartinis klaviatūros išdėstymas yra <b>%s</b>. Jei pakeisite klaviatūros išdėstymą, galite nebegalėti dešifruoti diskų po įdiegimo.

en: We'll need network access to fetch information about your location and to make software
    updates available for you.
lt: Reikės tinklo prieigos informacijai apie jūsų vietą gauti ir programinės įrangos atnaujinimams
    padaryti prieinamiems.

en: Weak
lt: Silpnas

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Welcome to Fedora
lt: Sveiki pradėję naudoti Fedora

en: What language would you like to use during the installation process?
lt: Kokios kalbos pageidaujate instaliacijos metu?

en: When all items marked with this icon are complete, installation will automatically continue.
lt: Kai visi šia piktograma pažymėti elementai bus užbaigti, diegimas bus automatiškai tęsiamas.

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
lt: Kada baigsite, išeikite iš apvalkalo ir jūsų sistema bus įkelta iš naujo.

en: When you create mount points for your %s %s install,
    you'll be able to view their details here.
lt: Kai sukuriate prijungimo taškus savo %s %s diegimui,
    jų detales matysite čia.

en: Where is the yum repository for your add-on?
lt: Kur yra jūsų įskiepio yum saugykla?

en: Which combination(s) would you prefer for switching between keyboard layouts?
lt: Jūsų pageidaujama(os) kombinacija(os) persijungimui tarp klaviatūros išdėstymų?

en: Which device holds the root partition of your installation?
lt: Kuris įrenginys turi jūsų sistemos šakninį skirsnį?

en: Which installation source would you like to use?
lt: Kurį įdiegties šaltinį norite naudoti?

en: Which keyboard layouts would you like to use on this system?  You may move any layout to the top of the list to select it as the default.
lt: Kuriuos klaviatūros išdėstymus norite naudoti šioje sistemoje?  Galite perkelti bet kurį išdėstymą į sąrašo viršų jį padarydami numatytuoju.

en: Whole disks are not editable.
lt: Ištisi diskai yra nekeičiami.

en: Will try to connect again in 15 seconds...
lt: Vėl bandys jungtis po 15 sekundžių...

en: Wired (%s) connected
lt: Laidinis (%s) prijungtas

en: Wireless
lt: Belaidis

en: Wireless connected to %s
lt: Belaidis prijungtas pie %s

en: Working
lt: Dirbama

en: Writing network configuration
lt: Rašoma tinklo konfigūracija

en: Wrong Disc
lt: Neteisingas diskas

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical install or continue with a text mode install?
lt: Jūsų kompiuteryje nepavyko paleisti X.  Ar norite paleisti VNC prisijungimui prie šio kompiuterio iš kito ir vykdyti grafinį diegimą ar norite tęsti tekstinėje diegimo veiksenoje?

en: You are currently running Fedora from live media.
    You can install Fedora now, or choose "Install to Hard Drive" in the Activities Overview at any later time.
lt: Šiuo metu naudojate Fedora iš tiesiogiai paleidžiamos laikmenos.
    Galite dabar įdiegti Fedora arba pasirinkti „Įdiegti į kietąjį diską- iš veiklų apžvalgos bet kada vėliau.

en: You can choose "Install to Hard Drive"
    in the Activities Overview at any later time.
lt: Galite pasirinkti „Įdiegti į kietąjį diską“
    veiklų apžvalgoje bet kuriuo metu.

en: You cannot delete a partition of a LDL formatted DASD.
lt: Negalite ištrinti LDL formatuoto DASD skirsnio.

en: You don't have any Linux partitions.  Rebooting.
lt: Jūs neturite jokių Linux skirsnių.  Įkeliama iš naujo.

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell.%s
lt: Jūs neturite jokių Linux skirsnių. Spauskite grįžti apvalkalo gavimui.%s

en: You don't have enough free space available for this installation.
    
    You can remove existing filesystems you no longer need to free up space for this installation.  Removing a filesystem will permanently delete all of the data it contains.
lt: Neturite pakankamai laisvos vietos šiam diegimui.
    
    Vietai atlaisvinti galite pašalinti esamas failų sistemas, kurių jums daugiau nebereikia.  Failų sistemos pašalinimas negrįžtamai ištrins visus jos duomenis.

en: You have chosen to encrypt some of your data. You will need to create a passphrase that you will use to access your data when you start your computer.
lt: Jūs pasirinkote šifruoti dalį savo duomenų. Jums reikės sukurti slaptažodį, kurį naudosite priėjimui prie duomenų, kai paleidžiate kompiuterį.

en: You have chosen to manually set up the filesystems for your new %(productName)s installation. Before you begin, you might want to take a minute to learn the lay of the land. Quite a bit has changed.
    
    The most important change is that creation of new filesystems has been streamlined. You no longer have to build complex devices like LVM logical volumes in stages (physical volume, then volume group, then logical volume) -- now you just create a logical volume and we'll handle the legwork of setting up the physical volumes and volume group to contain it. We'll also handle adjusting the volume group as you add, remove, and resize logical volumes so you don't have to worry about the mundane details.
    
    
    Screen Layout
    
    The left-hand side of the screen shows the OS installations we were able to find on this computer. The new %(productName)s installation is at the top of the list. You can click on the names of the installations to see what filesystems they contain.
    
    Below the various installations and mountpoints on the left-hand side there are buttons to add a new filesystem, remove the selected filesystem, or configure the selected filesystem.
    
    The right-hand side of the screen is where you can customize the currently-selected mountpoint.
    
    On the bottom-left you will see a summary of the disks you have chosen to use for the installation. You can click on the blue text to see more detailed information about your selected disks.
    
    
    How to create a new filesystem on a new device
    
    1. Click on the + button.
    2. Enter the mountpoint and size. (Hint: Hover the mouse pointer over either of the text entry areas for help.)
    3. Select the new mountpoint under "New %(productName)s Installation" on the left-hand side of the screen and customize it to suit your needs.
    
    
    How to reformat a device/filesystem that already exists on your disk
    
    1. Select the filesystem from the left-hand side of the screen.
    2. Click on the "Customize" expander in the mountpoint customization area on the right-hand side of the screen.
    3. Activate the "Reformat" checkbutton, select a filesystem type and, if applicable, enter a mountpoint above in the "Mountpoint" text entry area.
    4. Click on "Apply changes"
    
    
    How to set a mountpoint for a filesystem that already exists on your disk
    
    1. Select the filesystem from the left-hand side of the screen.
    2. Enter a mountpoint in the "Mountpoint" text entry area in the mountpoint customization area.
    3. Click on "Apply changes"
    
    
    How to remove a filesystem that already exists on your disk
    
    1. Select the filesystem you wish to remove on the left-hand side of the screen.
    2. Click the - button.
    
    Hint: Removing a device that already exists on your disk from the "New %(productName)s Installation" does not remove it from the disk. It only resets that device to its original state. To remove a device that already exists on your disk, you must select it from under any of the other detected installations (or "Unknown") and hit the - button.
    
    
    Tips and hints
    
    You can enter sizes for new filesystems that are greater than the total available free space. The installer will come as close as possible to the size you request.
    
    By default, new devices use any/all of your selected disks.
    
    You can change which disks a new device may be allocated from by clicking the configure button (the one with a tools graphic) while that device is selected.
    
    When adding a new mountpoint by clicking the + button, leave the size entry blank to make the new device use all available free space.
    
    When you remove the last device from a container device like an LVM volume group, we will automatically remove that container device to make room for new devices.
    
    When the last partition is removed from a disk, that disk may be reinitialized with a new partition table if we think there is a more appropriate type for that disk.
lt: Pasirinkote rankiniu būdu nustatyti failų sistemas jūsų naujai %(productName)s įdiegčiai. Prieš pradėdami galite peržiūrėti, kur kas. Nemažai pasikeitė.
    
    Svarbiausias pasikeitimas yra tas, kad naujų failų sistemų kūrimas tapo nuoseklus. Jūs daugiau nekuriate sudėtingų įrenginių, tokių kaip LVM loginiai tomai, etapais (fizinis tomas, tuomet tomų grupė, tuomet loginis tomas) -- dabar jūs tiesiog kuriate loginį tomą, o mes susitvarkysime su jam reikalingais fiziniais tomais ir tomų grupėmis. Mes taip pat apdorosime tomų grupės priderinimą, kai pridėsite, pašalinsite ar pakeisite loginio tomo dydį, kad jūms nereikėtų rūpintis nuobodžiomis detalėmis.
    
    
    Ekrano išdėstymas
    
    Kairėje ekrano pusėje rodomos OS įdiegtys, kurias mums pavyko rasti šiame kompiuteryje. Nauja %(productName)s įdiegtis yra sąrašo viršuje. Galite spausti ant įdiegčių pavadinimų, jei norite pamatyti, kurias failų sistemas jos įtraukia.
    
    Žemiau įvairių įdiegčių ir prijungimo taškų kairėje pusėje yra mygtukai failų sistemai pridėti, pašalinti ar konfigūruoti.
    
    Ekrano dešinė pusė yra vieta, kur galite nustatyti šiuo metu pasirinktą priungimo tašką.
    
    Apačioje kairėje matysite diegimui pasirinktų diskų santrauką. Galite spausti ant mėlyno teksto detalesnei informacijai apie pasirinktus diskus.
    
    
    Kai sukurti naują failų sistemą naujame įrenginyje
    
    1. Spauskite mygtuką +.
    2. Įveskite prijungimo tašką ir dydį. (Patarimas: užveskite rodyklę virš bet kurio tekstinio lauką pagalbai gauti.)
    3. Pasirinkite naują prijungimo tašką skiltyje „Nauja %(productName)s įdiegtis“ kairėje ekrano pusėje ir pritaikykite ją savo poreikiams.
    
    
    Kaip performatuoti įrenginį/failų sistemą, kuri jau yra diske
    
    1. Pasirinkite failų sistemą kairėje ekrano pusėje.
    2. Spauskite išskleidėją „Tinkinti“ prijungimo taško pritaikymo srityje dešinėje ekrano pusėje.
    3. Pažymėkite žymimąjį langelį „Performatuoti“, pasirinkite failų sistemą ir, jei taikoma, įveskite prijungimo tašką aukščiau tekstiniame lauke „Prijungimo taškas“.
    4. Spauskite „Pritaikyti pakeitimus“
    
    
    Kaip nustatyti prijungimo tašką failų sistemai, kur jau yra diske
    
    1. Pasirinkite failų sistemą kairėje ekrano pusėje.
    2. Įveskite prijungimo tašką tekstiniame lauke „Prijungimo taškas“ prijungimo taško pritaikymo srityje.
    3. Spauskite „Pritaikyti pakeitimus“
    
    
    Kaip pašalinti esamas failų sistemas iš diskų
    
    1. Kairėje ekrano pusėje pasirinkite failų sistemą, kurią norite pašalinti.
    2. Spauskite mygtuką -.
    
    Patarimas: esamo įrenginio diske pašalinimas iš „Nauja %(productName)s diegtis“ nepašalina jo iš disko. Tai tik atstato įrenginį į jo pradinę būseną. Esamam disko įrenginiui pašalinti turite jį pasirinkti bet kurioje iš kitų įdiegčių (arba „Nežinoma“) ir paspausti mygtuką -.
    
    
    Patarimai
    
    Galite įvesti naujoms failų sistemoms dydžius, kurie yra dedesni nei visa laisva vieta. Diegėjas priartės kiek įmanoma prie jūsų prašomų dydžių.
    
    Numatytai nauji įrenginiai naudoja bet kuriuos/visus jūsų pasirinktus diskus.
    
    Galite pakeisti, kuriame diske naujas įrenginys bus išskirtas paspausdami konfigūravimo mygtuką (su įrankių grafika), kol įrenginys yra pažymėtas.
    
    Pridedant naują prijungimo tašką paspaudus mygtuką +, palikite dydžio lauką tuščią visai laisvai vietai naudoti.
    
    Kai pašalinsite paskutinį įrenginį iš konteinerio įrenginio, tokio kaip LVM tomų grupė, mes automatiškai pašalinsime šį konteinerio įrenginį, padarydami vietos naujiems įrenginiams.
    
    Kai paskutinis skirsnis yra pašalinamas iš disko, šis diskas gali būti perinicializuotas su nauja skirsnių lentele, jei mes manome, kad yra labiau tinkamas tipas tam diskui.

en: You have chosen to skip bootloader installation.  Your system may not be bootable.
lt: Pasirinkote praleisti įkėliklio įdiegį.  Jūsų sistemą gali būti neįkeliama.

en: You have no working NTP server configured
lt: Neturite sukonfigūruoto veikiančio NTP serverio

en: You have not created a bootable partition.
lt: Jūs nesukūrėte įkėlimo skirsnio.

en: You have not defined a root partition (/), which is required for installation of %s to continue.
lt: Jūs neapibrėžėte šakninio skirsnio (/), kuris yra būtinas %s diegimui tęsti.

en: You have not specified a FCP LUN or the number is invalid.
lt: Jūs nenurodėte FCP LUN arba numeris yra netinkamas.

en: You have not specified a device number or the number is invalid
lt: Jūs nenurodėte įrenginio numerio arba jis yra netinkamas

en: You have not specified a swap partition.  %(requiredMem)s MB of memory is required to continue installation without a swap partition, but you only have %(installedMem)s MB.
lt: Jūs nenurodėte mainų skirsnio.  %(requiredMem)s MB atminties yra būtina tęsti diegimą be mainų srities, bet jūs turite tik %(installedMem)s MB.

en: You have not specified a swap partition.  Although not strictly required in all cases, it will significantly improve performance for most installations.
lt: Jūs nenurodėte mainų skirsnio.  Nors tai nėra griežtai reikalaujama visais atvejais, tai reikšmingai padidins našumą daugelyje įdiegčių.

en: You have not specified a worldwide port name or the name is invalid.
lt: Jūs nenurodėte pasaulinio prievado pavadinimo arba pavadinimas yra netinkamas

en: You have plenty of space to install <b>%s</b>, so we can automatically
    configure the rest of the installation for you.
    
    You're all set!
lt: Turite pakankamai vietos <b>%s</b> įdiegti, todėl galime automatiškai
    sukonfigūruoti likusią įdiegtį.
    
    Viskas nustatyta!

en: You have provided a weak passphrase: %s
lt: Pateikėte silpną slaptažodį: %s

en: You have provided a weak password: %s.
lt: Jūs pateikėte silpną slaptažodį: %s.

en: You have provided a weak password: %s.  Press Done again to use anyway.
lt: Jūs pateikėte silpną slaptažodį: %s.  Spauskite Atlikta, jei norite vistiek jį naudoti.

en: You haven't created any mount points for your %s %s installation yet:
lt: Jūs dar nesukūrėte jokių prijungimo taškų %s %s diegimui:

en: You may add a keyboard layout by selecting it below:
lt: Galite pridėti klaviatūros išdėstymą jį pasirinkę žemiau:

en: You must create a new filesystem on the root device.
lt: Turite sukurti naują failų sistemą šakniniame įrenginyje.

en: You must provide and confirm a password.
lt: Turite pateikti ir patvirtinti slaptažodį.

en: You need more space on the following file systems:
lt: Jums reikia daugiau vietos šiose failų sistemose:

en: You need to set up networking first if you want to use NTP
lt: Jums reikia pirma nustatyti tinklą, jei norite naudoti NTP

en: You wake up inside an OS installer in Timbuktu, and it's six months in the future.  But, there are bugs.  Bugs everywhere.  Bugs you must live with.  This OS of the future isn't a stable OS you can rely on.  It's for testing purposes only.
lt: Jūs atsibundate OS diegyklėje Timbuktu ir tai šeši mėnesiai ateityje.  Bet yra klaidų.  Klaidų visur.  Klaidų, su kuriomis turite gyventi.  Ši ateities OS nėra stabili OS, kuria galėtumėt pasitikėti.  Ji skirta tik testavimui.

en: Your %(mount)s partition is less than %(size)s megabytes which is lower than recommended for a normal %(productName)s install.
lt: Jūsų %(mount)s skirsnis yra mažiau nei %(size)s megabaitų, tai yra mažiau, nei rekomenduojama normaliam %(productName)s diegimui.

en: Your %(mount)s partition is too large for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)d MB to %(maxSize)d MB)
lt: Jūsų %(mount)s skirsnis yra per didelis %(format)s formatavimui (leidžiamas dydis yra nuo %(minSize)d MB iki %(maxSize)d MB)

en: Your %(mount)s partition is too small for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)d MB to %(maxSize)d MB)
lt: Jūsų %(mount)s skirsnis yra per mažas %(format)s formatavimui (leidžiamas dydis yra nuo %(minSize)d MB iki %(maxSize)d MB)

en: Your BIOS-based system needs a special partition to boot with %s's new disk label format (GPT). To continue, please create a 1MB 'BIOS Boot' type partition.
lt: Jūsų BIOS pagrindo sistema reikalauja specialaus skirsnio įkėlimui su %s nauju disko etiketės formatu (GPT). Tęsimui sukurkite 1MB „BIOS Boot“ tipo skirsnį.

en: Your current <b>%s</b> software selection requires <b>%s</b> of available space.
lt: Jūsų dabartinis <b>%s</b> programinės įrangos pasirinkimas reikalauja <b>%s</b> laisvos vietos.

en: Your root partition is less than 250 megabytes which is usually too small to install %s.
lt: Jūsų šakninis skirsnis yra mažiau nei 250 megabaitų, tai yra dažniausiai per mažai %s diegimui.

en: Your selected packages require %d MB of free space for installation, but you do not have enough available.  You can change your selections or exit the installer.
lt: Jūsų pasirinkti paketai reikalauja %d MB laisvos vietos įdiegimui, bet jūs neturite pakankamai.  Galite pakeisti pasirinkimus arba palikti diegyklę.

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  Press return to get a shell from which you can fsck and mount your partitions. %s
lt: Jūsų sistema turėjo nešvarias failų sistemas, kurių pasirinkote neprijungti.  Spauskite grįžti apvalkalo gavimui, iš kur galėsite patikrinti ir prijungti skirsnius. %s

en: Your system has been mounted under %(rootPath)s.
    
    Press <return> to get a shell. If you would like to make your system the root environment, run the command:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s
lt: Jūsų sistema buvo prijungta %(rootPath)s.
    
    Spauskite <grįžti> apvalkalo gavimui. Jei norite paversti sistemą šaknine aplinka, įvykdykite komandą:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s

en: Your system is mounted under the %s directory.
lt: Jūsų sistema prijungta %s kataloge.

en: _Add
lt: _Pridėti

en: _Add custom add-on...
lt: _Pridėti priedą...

en: _Add mount point
lt: _Pridėti prijungimo tašką

en: _Apply Changes
lt: _Pritaikyti pakeitimus

en: _Auto-detected install media:
lt: _Automatiškai aptikta diegimo laikmena:

en: _Back
lt: _Atgal

en: _Back to destination selection
lt: _Atgal į paskirties pasirinkimą

en: _Begin Installation
lt: _Pradėti diegimą

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Choose an ISO
lt: _Pasirinkite ISO

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Configuration URL
lt: _Konfigūracijos URL

en: _Configure...
lt: _Konfigūruoti...

en: _Continue
lt: _Tęsti

en: _Customize...
lt: _Tinkinti...

en: _Delete It
lt: _Ištrinti

en: _Do not install bootloader
lt: Neį_diegti įkėliklio

en: _Done
lt: _Atlikta

en: _Eject
lt: Iš_stumti

en: _Enable HTTP Proxy
lt: Į_jungti HTTP tarpinį serverį

en: _Encrypt
lt: _Šifruoti

en: _Exit Installer
lt: Iš_eiti iš diegyklės

en: _Exit installer
lt: Iš_eiti iš diegyklės

en: _FTP Proxy
lt: _FTP tarpinis serveris

en: _Finish Partitioning
lt: _Baigtas skaidymas skirsniais

en: _Finish configuration
lt: _Baigti konfigūravimą

en: _Get me out of here!
lt: _Išeiti iš čia!

en: _HTTP Proxy
lt: _HTTP tarpinis serveris

en: _I accept my fate.
lt: Sutinku su _rizika.

en: _ISO file:
lt: _ISO failas:

en: _Method
lt: _Metodas

en: _Modify Software Source
lt: _Keisti šaltinį

en: _Modify Storage Layout
lt: _Keisti saugyklos išdėstymą

en: _Modify software selection
lt: _Keisti programinės įrangos pasirinkimą

en: _Network Name
lt: Ti_nklo pavadinimas

en: _No
lt: _Ne

en: _Options
lt: _Parinktys

en: _Proxy setup...
lt: Tar_pinio serverio nustatymas...

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: _Quit installer
lt: _Išeiti iš diegyklės

en: _Reboot
lt: Įkelti iš _naujo

en: _Reclaim space
lt: _Atkovoti vietą

en: _Remove
lt: Pa_šalinti

en: _Remove Packages
lt: _Pašalinti paketus

en: _Retry
lt: Paka_rtoti

en: _Save
lt: _Įrašyti

en: _Select
lt: Pa_sirinkti

en: _Set as Boot Device
lt: _Nustatyti įkėlimo įrenginį

en: _Socks Host
lt: _Socks serveris

en: _Stop Hotspot...
lt: _Stabdyti prieigos tašką...

en: _Unlock
lt: _Atrakinti

en: _Use Authentication
lt: Na_udoti tapatybės patvirtinimą

en: _Use as Hotspot...
lt: Na_udoti kaip prieigos tašką...

en: _Verify
lt: _Tikrinti

en: _Yes
lt: _Taip

en: bootloader device
lt: paleidiklio įrenginys

en: can't allocate partitions without platform data
lt: negalima išskirti skirsnių be platformos duomenų

en: cannot reclaim more than request has grown
lt: negalima atgauti daugiau nei prašymas

en: column
lt: stulpelis

en: configureButton
lt: configurebutton

en: description
lt: aprašymas

en: disk %s inaccessible
lt: diskas %s nepasiekiamas

en: disk free
lt: diske laisva

en: disks size
lt: diskų dydis

en: e2fsck cancelled by user request.
lt: e2fsck nutraukta naudotojo prašymu.

en: eg: "/", "/home", "swap" (minus the quotation marks)
lt: pvz: „/“, „/home“, „swap“ (be kabučių)

en: eg: "20 GB", "500mb" (minus the quotation marks)
lt: pvz: „20 GB“, „500mb“ (be kabučių)

en: englishName
lt: anliškasVardas

en: enter URL of your desired repository
lt: įveskite pageidaujamos saugyklos URL

en: file conflicts
lt: failų konfliktai

en: filesystem configuration missing a type
lt: failų sistemos konfigūracijai trūksta tipo

en: fs free
lt: fs laisva

en: iSCSI not available
lt: iSCSI neprieinama

en: insufficient disk inodes
lt: nepakanka disko viršūnių

en: insufficient disk space
lt: nepakanka vietos diske

en: keymap warning label
lt: keymap įspėjimo etiketė

en: lvs failed for %s
lt: %s nepavyko lvs

en: name
lt: pavadinimas

en: nativeName
lt: gimtasisVardas

en: no
lt: ne

en: not enough free space after creating extended partition
lt: nepakanka laisvos vietos po išplėstinio skirsnio sukūrimo

en: not enough free space on disks
lt: nepakanka laisvos vietos diskuose

en: not enough space for LVM requests
lt: nepakanka vietos LVM užklausoms

en: older package(s)
lt: senesni paketai

en: package already installed
lt: paketas jau įdiegtas

en: package conflicts
lt: paketų konfliktai

en: package for incorrect arch
lt: paketas neteisingai architektūrai

en: package for incorrect os
lt: paketas neteisingai os

en: partition is too large for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)d MB to %(maxSize)d MB)
lt: skirsnis yra per didelis %(format)s formatavimui (leidžiamas dydis yra nuo %(minSize)d MB iki %(maxSize)d MB)

en: partition is too small for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)d MB to %(maxSize)d MB)
lt: skirsnis per mažas %(format)s formatavimui (leidžiamas dydis yra nuo %(minSize)d MB iki %(maxSize)d MB)

en: partitions allocated outside disklabel limits
lt: skirsniai išskirti už disklabel ribų

en: requested size exceeds maximum allowed
lt: prašomas dydis yra per didelis

en: required package
lt: būtinas paketas

en: script
lt: scenarijus

en: storage configuration failed: %s
lt: saugyklo konfigūracija nepavyko: %s

en: summary
lt: santrauka

en: testing status...
lt: testavimo būsena...

en: the device containing /boot
lt: įrenginys turintis /boot

en: unable to allocate aligned partition
lt: nepavyksta išskirti lygiuoto skirsnio

en: unpack
lt: išpakuoti

en: unplugged
lt: neįjungta

en: use
lt: naudoti

en: vginfo failed for %s
lt: %s vginfo nepavyko

en: yes
lt: taip

en: you have not created a bootloader stage1 target device
lt: jūs nesukūrėte įkėliklio pirmojo etapo tikslo įrenginio

en: zFCP device %s not found, not even in device ignore list.
lt: zFCP įrenginys %s nerastas, netgi nėra nepaisomų įrenginių sąraše.
