Anaconda - en to et translation catalogue (407 entries)

en: 
    
    Unknown Error.  Aborting.
et: 
    
    Tundmatu viga. Katkestan.

en: 
    
    You chose to execute vnc with a password.
et: 
    
    Sa võid käivitada vnc ilma paroolita.

en: 
    Would you like to use it anyway?
et: 
    Kas soovid seda ikka kasutada?

en:  Starting text mode.
et: Tekstirežiimi käivitamine.

en:  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
et: Süsteem taaskäivitatakse automaatselt, kui väljud shellist.

en:  Try the text mode installer by running:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     from a root terminal.
et: Proovi tekstirežiimi paigaldajat käivitades:
    
    /usr/bin/liveinst -T'
    
    administraatorina terminalist.

en:  against anaconda at %s
et:  anaconda %s vastu

en: %(productName)s %(productVersion)s installation
et: %(productName)s %(productVersion)s paigaldus

en: %(productName)s %(productVersion)s installation on host %(name)s
et: %(productName)s %(productVersion)s paigaldus hostil %(name)s

en: %s Byte | %s Bytes
et[0]: %s bait
et[1]: %s baiti

en: %s cannot be of type %s
et: %s ei saa olla tüüp %s

en: %s cannot be of type %s.
et: %s ei saa olla tüüp %s.

en: %s cannot be on an encrypted block device.
et: %s ei saa olla krüpteeritud blokkseade.

en: %s is missing. Cannot setup firewall.
et: %s puudub. Tulemüüri ülesseadmine nurjus.

en: %s must be on a primary partition.
et: %s peab olema primaarsel partitsioonil.

en: %s must not be larger than %dMB.
et: %s ei tohi olla suurem, kui %dMB.

en: %s must not be smaller than %dMB.
et: %s ei tohi olla väiksem, kui %dMB.

en: %s requires %s MB of memory to install, but you only have %s MB on this machine.
et: %s nõuab paigaldamiseks %s MB mälu, aga selles masinas on ainult %s MB.

en: %s timezone
et: %s ajatsoon

en: '%s' is an invalid IP address.
et: '%s' on vigane IP aadress.

en: '%s' is not a valid IPv6 address.
et: '%s' ei ole korrektne IPv6-e aadress.

en: (%s)
    Command line mode requires all choices to be specified in a kickstart configuration file.
et: (%s)
    Käsurearežiim nõuab, et kõik valikud oleksid määratud kiirstardi (kickstart) sättete failis.

en: /boot filesystem
et: /boot failisüsteem

en: <b>Cleaning up %s</b>
et: <b>%s puhastamine</b>

en: <b>Device Type:</b>
et: <b>Seadmetüüp:</b>

en: <b>File System:</b>
et: <b>Failisüsteem:</b>

en: <b>Installing %(pkgStr)s</b> (%(size)s)
et: <b>Paigaldamine %(pkgStr)s</b> (%(size)s)

en: <b>Label:</b>
et: <b>Silt:</b>

en: <b>Mount Point:</b>
et: <b>Haakepunkt:</b>

en: <b>Partition type:</b>
et: <b>Partitsiooni tüüp:</b>

en: <b>Password</b>
et: <b>Parool</b>

en: <b>Proxy URL</b>
et: <b>Proksi URL</b>

en: <b>Upgrading %(pkgStr)s</b> (%(size)s)
et: <b>Uuendamine %(pkgStr)s</b> (%(size)s)

en: <b>Username</b>
et: <b>Kasutajanimi</b>

en: <span size="small" foreground="white">AVAILABLE SPACE</span>
et: <span size="small" foreground="white">SAADAVALOLEV RUUM</span>

en: <span size="small" foreground="white">TOTAL SPACE</span>
et: <span size="small" foreground="white">KKETTARUUM KOKKU</span>

en: <span size="small"><b>Example:</b> squid.mysite.org:3128</span>
et: <span size="small"><b>Näide:</b> squid.minuleht.org:3128</span>

en: ADD A CUSTOM ADD-ON
et: LISA KOHANDATUD LISA

en: ADD A KEYBOARD LAYOUT
et: LISA KLAVIATUURI ASETUS

en: ADD A NEW MOUNT POINT
et: LISA UUS HAAKEPUNKT

en: Action
et: Tegevus

en: Add a new mountpoint.
et: Lisa uus haakepunkt.

en: Add layout
et: Lisa asetus

en: Air_plane Mode
et: Lennuki režiim

en: An error occurred trying to mount some or all of your system. Some of it may be mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell.
et: Tekkis tõrge mõne või kogu su süsteemi ühendamisel. Mõningad võivad olla ühendatud %s alla.
    
    Shelli saamiseks vajuta <enter>.

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please save a copy of the detailed exception and file a bug report
et: Tekkis käsitlemata erand. Tõenäoliselt on tegu veaga. Palun salvesta koopia detailsest erandist ja raporteeri viga

en: Apple Bootstrap Partition
et: Apple bootstrap partitsioon

en: Apple EFI Boot Partition
et: Apple EFI buutimise partitsioon

en: Are you sure you wish to quit the
    installation process?
et: Kas sa oled kindel,et soovid
    paigaldusprotseduuri katkestada?

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
et: Üritatakse ühenduda vnc kliendiga arvutis %s...

en: Authentication required
et: Nõtud autentimine

en: Automatic partitioning failed. Click for details.
et: Automaatne partitsioneerimine nurjus. Info saamiseks klõpsa.

en: Automatic partitioning selected
et: Valitud automaatne partitsioneerimine

en: Back
et: Tagasi

en: CD/DVD drive
et: CD/DVD seade

en: CONFIGURATION
et: SEADISTUS

en: CONFIGURE MOUNT POINT
et: SEADISTA HAAKEPUNKT

en: C_onfigure...
et: Se_adista

en: Cable unplugged
et: Kaabel pole ühendatud

en: Can't have a question in command line mode!
et: Käsureaolekus ei ole küsimused lubatud!

en: Cancel & _add more disks
et: Katkesta & lis_a rohkem kettaid

en: Capacity
et: Maht

en: Checking dependencies in packages selected for installation
et: Paigaldduseks valitud pakkide sõltuvuste kontrollimine

en: Checking software dependencies...
et: Tarkvaraliste sõltuvuste kontrollimine...

en: City:
et: Linn:

en: Close
et: Sulge

en: Closest mirror
et: Lähim peegel

en: Complete!
et: Valmis!

en: Completed
et: Valmis

en: Confirm
et: Kinnita

en: Confirm:
et: Kinnita:

en: Connected
et: Ühendatud

en: Connected!
et: Ühendatud!

en: Connecting
et: Ühendamine

en: Connection failed
et: Ühendus nurjus

en: Continue
et: Jätka

en: Custom partitioning selected
et: Valitud kohandatud partitsioneerimine

en: Custom software selected
et: Kohandatud tarkvara valitud

en: DATA
et: ANDMED

en: DATE & TIME
et: KUUPÄEV & KELLAAEG

en: DEFAULT TITLE
et: VAIKIMISI PEALKIRI

en: DISPLAY variable not set. Starting text mode.
et: DISPLAY muutuja on määramata. Tekstirežiimi käivitamine.

en: Default Route
et: Vaikimisi marsruut

en: Delete
et: Kustuta

en: Dependency Check
et: Sõltuvuste kontrollimine

en: Description
et: Kirjeldus

en: Device description
et: Seadme kirjeldus

en: Device:
et: Seade:

en: Disconnected
et: Ühendamata

en: Disconnecting
et: Ühenduse katkestamine

en: Disk
et: Ketas

en: Disk summary goes here
et: Kokkuvõte ketastest läheb siia

en: Distributed
et: Jaotatud

en: Do you really want to quit?
et: Soovid tõesti väljuda?

en: Downloading group metadata...
et: Grupi metaandmete allalaadimine...

en: Downloading package metadata...
et: Pakki metaandmete allalaadimine...

en: EFI System Partition
et: EFI süsteemi partitsioon

en: Edit
et: Muuda

en: Encrypted
et: Krüpteeritud

en: Enterprise
et: Ettevõte

en: Error
et: Viga

en: Error Installing Package
et: Viga paki paigaldamisel

en: Error Running Transaction
et: Viga tehingu käivitamisel

en: Error Setting Up Repository
et: Varamu ülesseadmine nurjus

en: Error checking software dependencies
et: Viga tarkvaraliste sõltuvuste kontrollimisel

en: Error checking software dependencies.  Click for details.
et: Viga tarkvara sõltuvuste kontrollimisel. Klõpsa detailide nägemiseks.

en: Error checking software selection
et: Viga tarkvara valiku kontrollimisel

en: Error detection (parity)
et: Veatuvastus (paarsus)

en: Error downloading package metadata...
et: Viga pakkia metaandmete allalaadimisel...

en: Error setting root password
et: Tõrge administraatori parooli seadmisel

en: Error setting up software source
et: Tarkvara allika ülesseadmisel tekkis tõrge

en: Exit
et: Välju

en: Exit installer
et: Välju paigaldajast

en: FCoE not available
et: FCoE pole saadaval

en: Failed to set up install source
et: Allika ülesseadmine nurjus

en: Failed to set up install source, check the repo url
et: Paigaldamise allika ülesseadmine nurjus, kontrolli varamu url-i

en: Failed to set up install source, check the repo url and proxy settings
et: Paigaldamise allika ülesseadmine nurjus, kontrolli varamu url-i ja proksi sätteid

en: Fair
et: Korralik

en: File system errors left uncorrected.
et: Failisüsteemi vead jäeti parandamata.

en: Filesystem
et: Failisüsteem

en: Firmware missing
et: Puudub firmware

en: First sector of boot partition
et: Käivituspartitsiooni esimene sektor

en: Formatting DASD Device | Formatting DASD Devices
et[0]: DASD seadme vormindamine
et[1]: DASD seadmete vormindamine

en: Free
et: Vaba

en: Free space available for use.
et: Kasutamiseks olev vaba ruum.

en: Gateway
et: Võrgulüüs

en: Getting info about requested repository
et: Nõutud varamu kohta info hankimine

en: Graphical Desktop
et: Graafiline töölaud

en: Graphical installation is not available. Starting text mode.
et: Graafiline paigaldus ei ole võimalik. Tekstirežiimi käivitamine.

en: Group Name
et: Grupi nimi

en: Group Password
et: Grupi parool

en: H_TTPS Proxy
et: H_TTPS proksi

en: Hardware Address
et: Riistvara aadress

en: Hardware Error Encountered
et: Tekkis riistvaraline tõrge

en: Here we'll describe what your options are.
et: Siin me kirjeldame, millised sinu valikud on.

en: Hostname
et: Masinanimi

en: Hostname must be 255 or fewer characters in length.
et: Masinanimi peab olema alla 255 tähemärgi.

en: Hostname must start with a valid character in the ranges 'a-z', 'A-Z', or '0-9'
et: Masinanimi peab algama tähemärgiga vahemikus 'a-z', 'A-Z või '0-9'.

en: I don't need help; let me customize disk _partitioning.
et: Ma ei vaja abi; las ma määran _partitsioonitabel ise.

en: INSTALLATION DESTINATION
et: PAIGALDAMISE SIHTKOHT

en: INSTALLATION OPTIONS
et: PAIGALDUSE VALIKUD

en: INSTALLATION SOURCE
et: PAIGALDAMISE ALLIKAS

en: INSTALLATION SUMMARY
et: PAIGALDUSE KOKKUVÕTE

en: IP Address
et: IP aadress

en: IP address is missing.
et: Puudub IP aadress.

en: IPv4 Address
et: IPv4 aadress

en: IPv4 addresses must contain four numbers between 0 and 255, separated by periods.
et: IPv4 aadress peab koosnema neljast numbrist vahemikus 0 ja 255 ning olema eraldatud punktidega.

en: IPv6 Address
et: IPv6 aadress

en: In progress
et: Töötlemisel

en: Install
et: Paigalda

en: Install Destination
et: Paigalduse sihtkoht

en: Install on System
et: Paigalda süsteemi

en: Install the live CD to your hard disk
et: Paigalda laiv CD kõvakettale

en: Install to Hard Drive
et: Paigalda kõvakettale

en: Installation Progress
et: Paigaldamise edenemine

en: Installation Starting
et: Paigalduse käivitamine

en: Installation source not set up
et: Paigaldamise allikat ei seatud üles

en: Installing
et: Paigaldamine

en: Installing on a FireWire device.  This may or may not produce a working system.
et: FireWire seadmele paigaldamine. See ei pruugi lõppeda töötava süsteemiga.

en: Installing on a USB device.  This may or may not produce a working system.
et: USB seademele paigaldamine. See ei pruugi lõppeda töötava süsteemiga.

en: Installing software
et: Tarkvara paigaldamine

en: Invalid timezone
et: Vigane ajatsoon

en: KEYBOARD
et: KLAVIATUUR

en: KEYBOARD LAYOUT
et: KLAVIATUURI ASETUS

en: LANGUAGE
et: KEEL

en: LAYOUT SWITCHING OPTIONS
et: ASETUSE VAHETAMINE VALIKUD

en: LOCALIZATION
et: LOKALISEERIMINE

en: Let me customize the _partitioning of the disks instead.
et: Las ma määran _partitsioonitabeli ketastel ise.

en: MANUAL PARTITIONING
et: KÄSITSI PARTITSIONERIMINE

en: MEDIA VERIFICATION
et: MEEDIA KONTROLLIMINE

en: Master Boot Record
et: Peabuutsektor

en: Minimal
et: Minimaalne

en: Move selected layout down
et: Liiguta valitud asetus alla

en: Move selected layout up
et: Liiguta valitud asetus üles

en: NETWORK CONFIGURATION
et: VÕRGU SEADISTAMINE

en: NFS server %s
et: NFS-i server %s

en: Name
et: Nimi

en: Network Name
et: Võrgu nimi

en: Network Time
et: Võrgu aeg

en: New %s %s Installation
et: Uus %s %s paigaldus

en: New Device
et: Uus seade

en: No Network Available
et: Puudub võrk

en: No disks selected
et: Ühtegi ketast pole valitud

en: No disks selected; please select at least one disk to install to.
et: Ühtegi ketast pole valitud; palun vali vähemalt üks ketas kuhu paigaldada.

en: No installation source available
et: Pole saadaval ühtegi paigaldamise allikat

en: No network devices available
et: Võrguseadmeid pole saadaval

en: No new iSCSI nodes discovered
et: Ühtegi uut iSCSI sõlme ei avastatud

en: None
et: Puudub

en: Not connected
et: Pole ühendatud

en: Not enough RAM
et: Pole piisavalt RAM-i

en: Not enough free space on selected disks.
et: Valitud kettal pole piisavalt ruumi.

en: Not ready
et: Pole valmis

en: Nothing selected
et: Midagi pole valitud

en: OK
et: Olgu

en: On the _network:
et: _Võrgus:

en: Optimized performance (stripe)
et: Jõudlusele optimeeritud (triibud)

en: Or, create new mount points below with the '+' icon.
et: Või loo uued haakepunktid '+' ikoonile klõpsates.

en: PReP Boot Partition
et: PReP-i buudi partitsioon

en: Password (confirm):
et: Parool (kinnitus):

en: Password is not set.
et: Parooli pole määratud.

en: Password is set.
et: Parool on määratud.

en: Password:
et: Parool:

en: Passwords do not match!
et: Paroolid ei klapi!

en: Performing post-install setup tasks
et: Järelpaigalduse ülesannete sooritamine

en: Performing post-installation configuration
et: Paigaldusjärgse seadistuse läbiviimine

en: Performing post-upgrade configuration
et: Uuendusjärgse seadistuse läbiviimine

en: Please enter a valid mountpoint.
et: Palun kirjuta korrektne haakepunkt.

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
et: Palun ühenda oma vnc klient paidaldamise alustamiseks käsitsi arvutisse %s.

en: Please respond 'yes' or 'no':
et: Palun vasta kas 'jah' või 'ei':

en: Please select new root password. You will have to type it twice.
et: Palun vali uusadministraatori parool. Sa pead teda kaks korda kirjutama.

en: Please ssh install@%s to begin the install.
et: Paigaldamise alustamiseks palun ssh install@%s.

en: Please ssh install@<host> to continue installation.
et: Paigadamise jätkamiseks palun ssh install@<host>.

en: Please wait... software metadata still loading.
et: Palun oota... tarkvara metaandmeid ikka laaditakse.

en: Post Installation
et: Paigaldusjärgne

en: Post Upgrade
et: Uuendusjärgne

en: Preparing to install
et: Paigaldamiseks valmistumine

en: Preparing transaction from installation source
et: Ettevalmistus ülekandeks paigalduse allikast

en: Preserve
et: Säilita

en: Press enter to exit.
et: Väljumiseks vajuta enter.

en: Preview layout
et: Asetuse eelvaade

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Question
et: Küsimus

en: RAID Device
et: RAID seade

en: ROOT PASSWORD
et: ADMINISTRAATORI PAROOL

en: Re_boot
et: Taas_käivita

en: Read-Only
et: Ainult lugemiseks

en: Region:
et: Regioon:

en: Remove layout
et: Eemalda asetus

en: Remove the selected mountpoint(s.)
et: Eemalda valitud haakepunkt(id.)

en: Replace Existing Linux system(s)
et: Asenda olemas-olevad Linuxi süsteemid

en: Repository
et: Varamu

en: Repository %r is missing name in configuration, using id
et: Varamul %r puudub nimi seadetes, kasutan id-d

en: Rescue
et: Päästmine

en: Rescue Mode
et: Päästerežiim

en: Retrieving installation information.
et: Paidaldamise informatsiooni hankimine.

en: Retrying
et: Proovi uuesti

en: Retrying download.
et: Proovin uuesti allalaadida.

en: Root Password:
et: Administraatori parool

en: Root account is disabled
et: Administraatori konto on keelatud

en: Root account is disabled.
et: Administraatori konto on keeltaud.

en: Root password is not set
et: Administraatori parool pole määratud

en: Run %s to unmount the system when you are finished.
et: Käivita %s süsteemi lahtiühendamiseks, kui oled lõpetanud.

en: Running pre-installation scripts
et: Eelpaigalduse skriptide käivitamine

en: SELECTED DISKS
et: VALITUD KETTAD

en: SOFTWARE
et: TARKVARA

en: SOFTWARE SELECTION
et: TARKVARA VALIK

en: SYSTEM
et: SÜSTEEM

en: Security
et: Turvalisus

en: Security Key
et: Turva võti

en: Selected Device
et: Valitud seade

en: Set root password
et: Määra administraatori parool

en: Shared library error.
et: Jagatud teegi viga.

en: Shrink
et: Kahanda

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Software Development
et: Tarkvara arendus

en: Speed
et: Kiirus

en: Standard Partition
et: Sandardne partitsioon

en: Standard YUM repository:
et: Standardne YUM varamu:

en: Start VNC
et: Käivita VNC

en: Starting Install to Hard Drive
et: Kõvakettale paigaldamise alustamine

en: Starting VNC...
et: VNC käivitamine...

en: Starting automated install
et: Automatiseeritud paigalduse käivitamine

en: Starting installation process
et: paigaldusprotsessi käivitamine

en: Starting package installation process
et: Pakkide paidaldamise protsessi alustamine

en: Status unknown
et: Staatus teadmata

en: Status unknown (missing)
et: Staatus teadmata (puudub)

en: Subnet Mask
et: Võrgu mask

en: System to Rescue
et: Parandatav arvuti

en: Text mode provides a limited set of installation options. It does not allow you to specify your own partitioning layout or package selections. Would you like to use VNC mode instead?
et: Teksirežiim võimaldab kasutada ainult piiratud kujul paidaldamise valikuid. Ta ei luba sul määrata kohandatud partitsioonide paigutust ega pakkide valikut. Kas sa sooviksid kasutada selleasemel VNC režiimi?

en: That mount point is already in use. Try something else?
et: Haakepunkt on juba kasutuses. Proovi midagi muud?

en: That mount point is invalid. Try something else?
et: Haakepunkt on vigane. Proovi midagi muud?

en: That's not the correct %s disc.
et: See ei ole õige %s plaat

en: The %s graphical installer requires %s MB of memory, but you only have %s MB.
et: %s graafiline paigaldaja nõuab %s MB mälu, aga selles masinas on ainult %s MB.

en: The VNC server is now running.
et: VNC server on käivitatud.

en: The following error occurred while setting up the installation repository:
    
    %(e)s
    
    Installation can not continue.
et: Paigaldusvaramu ülesseadmisel tekkisid järgmised vead:
    
    %(e)s
    
    Paigaldusprotsess ei saa jätkuda.

en: The following error was found while parsing the kickstart configuration file:
    
    %s
et: Leiti järgmised vead kickstart seadetefaili parsimisel:
    
    %s

en: The password must be at least six characters long.
et: Parool peab olema vähemalt 6 märki pikk.

en: The system will reboot automatically when you exit from the shell.
et: Süsteem taaskäivitatakse automaatselt, kui väljud shellist.

en: This device is part of a LVM volume group.
et: See seade on osa LVM volüümi grupist.

en: This device is part of a RAID device.
et: See seade on osa RAID seadmest.

en: This device is part of the RAID device %s.
et: See seade on osa RAID seadmest %s.

en: This file system does not support labels.
et: See failisüsteem ei toeta silte.

en: This file system may not be resized.
et: Selle failisüsteemi suurust ei saa muuta.

en: This media is good to install from.
et: See meedia sobib paigaldamiseks.

en: This media is not good to install from.
et: See meedia ei sobi paigaldamiseks.

en: This partition is holding the data for the hard drive install.
et: Siin partitsioonil hoitakse kõvakettale paigaldamiseks vajalikku infot.

en: Timezone is not set.
et: Ajatsooni pole määratud.

en: Timezone settings
et: Ajatsooni sätted

en: Try Fedora
et: Proovi FEdorat

en: Unable to find /bin/sh to execute!  Not starting shell
et: Käivitamiseks vajalik /bin/sh leidmine nurjus. Shelli ei käivitata

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown Linux
et: Tundmatu Linux

en: Unknown return code: %d.
et: Tundmatu tagastuskood: %d.

en: Unlock
et: Lukusta lahti

en: Upgrading
et: Uuendamine

en: Usage error.
et: Kasutamise viga.

en: Usage or syntax error.
et: Kasutamise või süntaksi viga.

en: Use
et: Kasuta

en: Use All Space
et: Kasuta kogu ruumi

en: Use Free Space
et: Kasuta vaba ruumi

en: Use text mode
et: Kasuta tekstiolekut

en: Username
et: Kasutajanimi

en: VNC Password
et: VNC parool

en: VPN Type
et: VPN-i tüüp

en: Verifying media, please wait...
et: Meedia kontrollimine, palun oota...

en: WELCOME TO %s %s.
et: TERETULEMAST %s %s.

en: Warning
et: Hoiatus

en: Weak
et: Nõrk

en: Web Server
et: Veebiserver

en: Welcome to Fedora
et: Teretulemast Fedorasse

en: What language would you like to use during the installation process?
et: Millist keelt kasutatakse paigaldamisel?

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
et: Kui oled lõpetanud, siis välju shell-st ning arvuti taaskäivitatakse.

en: Which device holds the root partition of your installation?
et: Millisel seadmel on sinu paigalduse juurpartitsioon?

en: Will try to connect again in 15 seconds...
et: 15 sekundi pärast üritatakse uuesti ühendust saada...

en: Wired (%s) connected
et: Traadiga (%s) ühendatud

en: Wireless
et: Traadita

en: Working
et: Töötamine.

en: Wrong Disc
et: Vale plaat

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical install or continue with a text mode install?
et: X ei suutnud käivituda. Soovid sa käivitada VNC-d ühendamaks oma arvutit teise arvutiga, et proovida graafilist installeerimist või jätkad tekstiolekus installeerimist?

en: You cannot delete a partition of a LDL formatted DASD.
et: LDL vormingus DASD-lt ei saa partitsiooni kustutada.

en: You don't have any Linux partitions.  Rebooting.
et: Sul ei ole ühtegi Linuxi partitsiooni. Taaskäivitan.

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell.%s
et: Sul ei ole ühtegi Linuxi partitsiooni. Shelli saamiseks vajuta <enter>. %s

en: You have no working NTP server configured
et: Sul pole töötavat NTP serverit seadistatud

en: You have not created a bootable partition.
et: Sa ei ole loonud alglaetavat partitsiooni.

en: You have not defined a root partition (/), which is required for installation of %s to continue.
et: %s paigaldamiseks hädavajalik juurpartitsioon (/) on jäetud määramata.

en: You have not specified a FCP LUN or the number is invalid.
et: Sul on määramata FCP (fiiber kanali protokoll) LUN (loogilise üksuse number) või number on vigane.

en: You have not specified a device number or the number is invalid
et: Sul on seadme number määramata või number on vigane.

en: You have not specified a swap partition.  Although not strictly required in all cases, it will significantly improve performance for most installations.
et: Saaleala ei ole määratud. See ei ole küll hädavajalik, kuid enamusel juhtudest parandab see arvuti jõudlust.

en: You have not specified a worldwide port name or the name is invalid.
et: Sul on määramata ülemaailmse pordi nimi või siis nimi on vigane.

en: You have provided a weak password: %s.
et: Sa valisid nõrga parooli: %s.

en: You have provided a weak password: %s.  Press Done again to use anyway.
et: Sa valisid nõrga parooli: %s. Klõpsa Valmis nupul kui, soovid seda kasutada.

en: You haven't created any mount points for your %s %s installation yet:
et: Sa pole veel loonud ühtegi haakepunkti oma %s %s paigalduse jaoks:

en: You must create a new filesystem on the root device.
et: Sa pead looma juurseadmele uue failisüsteemi.

en: You must provide and confirm a password.
et: Sa pead valima ja kinnitama parooli.

en: You need more space on the following file systems:
et: Sa vajad järgnevatel failisüsteemidel rohkem ruumi:

en: You need to set up networking first if you want to use NTP
et: Enne NTP kasutamist pead võrgu üles seadma

en: Your root partition is less than 250 megabytes which is usually too small to install %s.
et: Juurpartitsioon (/) on väiksem kui 250MB. Tavaliselt ei ole see %s paigaldamiseks piisav.

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  Press return to get a shell from which you can fsck and mount your partitions. %s
et: Sinu süsteemil on täpane failisüsteem, mida sa ei nõustunud ühendama. Shelli saamiseks vajuta enter, kus sa saad fsck ja ühendada oma partitsioone. %s

en: Your system has been mounted under %(rootPath)s.
    
    Press <return> to get a shell. If you would like to make your system the root environment, run the command:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s
et: Sinu süsteem on ühendatud %(rootPath)s alla.
    
    Shelli saamiseks vajuta <enter>. Kui soovid teha oma süsteemist juurika keskkonda, käivita käsk:
    
    \tchroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s

en: Your system is mounted under the %s directory.
et: Süsteem on ühendatud kataloogi %s külge.

en: _Add
et: Lis_a

en: _Add custom add-on...
et: _Lisa kohandatud lisa...

en: _Add mount point
et: _Lisa haakepunkt

en: _Apply Changes
et: _Rakenda muudatused

en: _Back
et: _Tagasi

en: _Cancel
et: _Katkesta

en: _Choose an ISO
et: _Vali ISO fail

en: _Configuration URL
et: Se_distuse URL

en: _Configure...
et: Se_adista

en: _Continue
et: _Jätka

en: _Customize...
et: _Kohanda...

en: _Delete It
et: _Kustuta see

en: _Done
et: _Valmis

en: _Eject
et: _Väljasta

en: _Enable HTTP Proxy
et: _Võimalda HTTP proksi

en: _Encrypt
et: _Krüpteeri

en: _Exit Installer
et: _Välju paigaldajast

en: _Exit installer
et: _Välju paigaldajast

en: _FTP Proxy
et: _FTP proksi

en: _Finish configuration
et: _Lõpeta seadistamine

en: _Get me out of here!
et: _Vii mind siit ära!

en: _HTTP Proxy
et: _HTTP proksi

en: _I accept my fate.
et: _Lepin oma saatusega.

en: _ISO file:
et: _ISO fail:

en: _Method
et: _Meetod

en: _Modify Software Source
et: _Muuda tarkvara allikat

en: _Modify software selection
et: _Muuda tarkvara valikut

en: _Network Name
et: _Võrgu nimi

en: _No
et: _Ei

en: _Options
et: _Valikud

en: _Proxy setup...
et: _Proksi häälestamine...

en: _Quit
et: _Välju

en: _Quit installer
et: _Välju paigaldajast

en: _Remove Packages
et: _Eemalda pakke

en: _Retry
et: _Proovi uuesti

en: _Use Authentication
et: _Kasuta autentimist

en: _Verify
et: _Kontrolli

en: _Yes
et: _Jah

en: bootloader device
et: alglaaduri seade

en: column
et: veerg

en: description
et: kirjeldus

en: disk free
et: vaba ruum

en: e2fsck cancelled by user request.
et: e2fsck katkestatud kasutaja soovil.

en: enter URL of your desired repository
et: sisesta soovitud varamu URL

en: file conflicts
et: faili konfliktid

en: iSCSI not available
et: iSCSI pole saadaval

en: insufficient disk inodes
et: pole piisavalt ketta inode

en: insufficient disk space
et: pole piisavalt kettaruumi

en: lvs failed for %s
et: lvs nurjus %s

en: name
et: nimi

en: no
et: ei

en: older package(s)
et: vanemad pakid

en: package already installed
et: pakk juba paigaldatud

en: package conflicts
et: pakkide konfliktid

en: package for incorrect arch
et: pakk valele arhitektuurile

en: package for incorrect os
et: pakk valele operatsioonisüsteemile

en: required package
et: nõutud pakk

en: script
et: skript

en: summary
et: kokkuvõte

en: the device containing /boot
et: seade, mis sisaldab /boot

en: unpack
et: paki lahti

en: unplugged
et: ühendamata

en: use
et: kasuta

en: vginfo failed for %s
et: vginfo nurjus %s

en: yes
et: jah

en: you have not created a bootloader stage1 target device
et: sa ei ole loonud alglaaduri stage1 sihtseadet
