Anaconda - en to cs translation catalogue (676 entries)

en: 	Installation complete.  Press return to quit
cs: 	Instalace dokončena.  Stiskem Enter ukončit

en: 
    
    Unknown Error.  Aborting.
cs: 
    
    Neznámá chyba. Přerušeno.

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
cs: 
    
    VAROVÁNÍ!!! VNC server je spuštěn BEZ HESLA!
    Pokud chcete server zabezpečit, můžete použít
    při startu systému parametr vncpassword=<heslo>.

en: 
    
    You chose to connect to a listening vncviewer. 
    This does not require a password to be set.  If you 
    set a password, it will be used in case the connection 
    to the vncviewer is unsuccessful
cs: 
    
    Rozhodli jste se připojit k naslouchajícímu vncviewer.
    K tomu není potřeba nastavit heslo. Pokud jste
    nastavili heslo, bude použito, pokud připojení
    k vncviewer nebude úspěšné

en: 
    
    You chose to execute vnc with a password.
cs: 
    
    Rozhodli jste se spustit VNC s heslem.

en: 
    Would you like to use it anyway?
cs: 
    Chcete ho přesto použít?

en:   Please make your choice from above ['q' to quit | 'c' to continue]:
cs:   Prosím vyberte z následujícího ['k' pro konec | 'p' pro pokračování]:

en:  Starting text mode.
cs: Spouštění textového režimu.

en:  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
cs:  Pokud ukončíte shell, systém se automaticky restartuje.

en:  Try the text mode installer by running:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     from a root terminal.
cs:  Zkuste textovou instalaci pomocí:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     z terminálu roota.

en:  against anaconda at %s
cs:  programu Anaconda na %s

en:  with the provider of this software.
cs:  u poskytovatele tohoto software.

en: %(product)s Linux %(version)s for %(arch)s
cs: %(product)s Linux %(version)s architektury %(arch)s

en: %(productName)s %(productVersion)s INSTALLATION
cs: INSTALACE %(productName)s %(productVersion)s

en: %(productName)s %(productVersion)s installation
cs: Instalace systému %(productName)s %(productVersion)s

en: %(productName)s %(productVersion)s installation on host %(name)s
cs: Instalace systému %(productName)s %(productVersion)s na %(name)s

en: %(type)s filesystem check failure on %(device)s:
cs: selhání kontroly souborového systému %(type)s na %(device)s:

en: %d disk selected; %s capacity; %s free | %d disks selected; %s capacity; %s free
cs[0]: %d disk označen; kapacita %s; %s volno
cs[1]: %d disky označeny; kapacita %s; %s volno
cs[2]: %d disků označeno; kapacita %s; %s volno

en: %d storage device selected | %d storage devices selected
cs[0]: Vybráno %d úložné zařízení
cs[1]: Vybrána %d úložná zařízení
cs[2]: Vybráno %d úložných zařízení

en: %s
    The disks you've selected have the following amounts of free space:
cs: %s
    Disky, které jste vybrali obsahují následující množství volného místa:

en: %s
    You don't have enough space available to install <b>%s</b>, even if you used all of the free space
    available on the selected disks.
cs: %s
    Nemáte dostatek volného místa pro instalaci <b>%s</b>, i kdyby jste použili veškeré volné místo
    na vybraných discích.

en: %s Byte | %s Bytes
cs[0]: %s Bajt
cs[1]: %s Bajty
cs[2]: %s Bajtů

en: %s KB
cs: %s kB

en: %s cannot be encrypted
cs: %s nelze šifrovat

en: %s cannot be of type %s
cs: %s nemůže být typu %s

en: %s cannot be of type %s.
cs: %s nemůže být typu %s.

en: %s cannot be on an encrypted block device.
cs: %s nemůže být na šifrovaném zařízení.

en: %s is missing. Cannot setup firewall.
cs: %s chybí. Nelze nastavit firewall.

en: %s is now successfully installed on your system and ready
    for you to use!  Go ahead and reboot to start using it!
cs: %s je úspěšně nainstalována na vašem systému a připravena
    k používání!  Po restartu ji můžete začít používat!

en: %s is now successfully installed on your system, but some configuration still needs to be done. 
    Finish it and then click the Finish configuration button please.
cs: %s je úspěšně nainstalována na vašem systému, přesto je potřeba provést ještě některá nastavení. 
    Proveďte je prosím a pak stiskněte tlačítko Dokončit konfiguraci.

en: %s may not have enough space for grub2 to embed core.img when using the %s filesystem on %s
cs: %s nemusí mít dostatek prostoru pro grub2 na uložení core.img pokud bude použit souborový systém %s na %s

en: %s must be between %d and %d MB in size
cs: %s musí mít velikost mezi %d a %d MB.

en: %s must be mounted on one of %s.
cs: %s musí být připojen do jednoho z %s

en: %s must be on a device of type %s
cs: %s musí být na zařízení typu %s

en: %s must be on a primary partition.
cs: %s musí být primární oddíl

en: %s must be within the first %dMB of the disk.
cs: %s musí být uvnitř prvních %dMB disku.

en: %s must have one of the following disklabel types: %s.
cs: %s musí mít jednu z těchto typů jmenovek: %s.

en: %s must not be larger than %dMB.
cs: %s nesmí být větší než %dMB.

en: %s must not be smaller than %dMB.
cs: %s musí být menší než %dMB.

en: %s of %s
cs: %s z %s

en: %s requires %s MB of memory to install, but you only have %s MB on this machine.
cs: %s vyžaduje pro instalaci %s MB paměti, v tomto počítači je však k dispozici pouze %s MB.

en: %s timezone
cs: Časové pásmo %s

en: %s to switch layouts.
cs: %s přepíná rozložení.

en: '%s' is an invalid IP address.
cs: '%s' není platná IP adresa.

en: '%s' is not a valid IPv6 address.
cs: '%s' není platná IPv6 adresa.

en: (%s)
    Command line mode requires all choices to be specified in a kickstart configuration file.
cs: (%s)
    Mód příkazové řádky vyžaduje, aby byly vyplněny všechny volby v konfiguračním souboru kickstartu.

en: /boot filesystem
cs: Souborový systém pro /boot

en: /boot/efi must be on a device of type %s
cs: /boot/efi musí být na zařízení typu %s

en: 24-hour
cs: 24-hod

en: <b>%d disk; %s capacity; %s free space</b> (unpartitioned and in filesystems) | <b>%d disks; %s capacity; %s free space</b> (unpartitioned and in filesystems)
cs[0]: <b>%d disk; kapacita %s; %s volného prostoru</b> (nepřiděleného a v souborových systémech)
cs[1]: <b>%d disky; kapacita %s; %s volného prostoru</b> (nepřiděleného a v souborových systémech)
cs[2]: <b>%d disků; kapacita %s; %s volného prostoru</b> (nepřiděleného a v souborových systémech)

en: <b>%s disk; %s reclaimable space</b> (in filesystems) | <b>%s disks; %s reclaimable space</b> (in filesystems)
cs[0]: <b>%s disk; %s uvolnitelného prostoru</b> (v souborovém systému)
cs[1]: <b>%s disky; %s uvolnitelného prostoru</b> (v souborových systémech)
cs[2]: <b>%s disků; %s uvolnitelného prostoru</b> (v souborových systémech)

en: <b>%s disks; %s reclaimable space</b> (in filesystems)
cs: <b>%s disků; %s uvolnitelného prostoru</b> (v souborových systémech)

en: <b>Cleaning up %s</b>
cs: <b>Čištění %s</b>

en: <b>Desired Capacity (MB):</b>
cs: <b>Požadované kapacita (MB):</b>

en: <b>Desired Capacity:</b>
cs: <b>Požadovaná kapacita:</b>

en: <b>Device Type:</b>
cs: <b>Typ zařízení:</b>

en: <b>File System:</b>
cs: <b>Systém souborů:</b>

en: <b>Installing %(pkgStr)s</b> (%(size)s)
cs: <b>Instalování %(pkgStr)s</b> (%(size)s)

en: <b>Label:</b>
cs: <b>Označení:</b>

en: <b>Mount Point:</b>
cs: <b>Přípojný Bod:</b>

en: <b>Partition type:</b>
cs: <b>Typ rozdělení:</b>

en: <b>Password</b>
cs: <b>Heslo</b>

en: <b>Upgrading %(pkgStr)s</b> (%(size)s)
cs: <b>Aktualizace %(pkgStr)s</b> (%(size)s)

en: <b>Username</b>
cs: <b>Uživatelské jméno</b>

en: <b>You don't have enough space available to install %s</b>, but we can help you
    reclaim space by shrinking or removing existing partitions.
cs: <b>Nemáte dostatek místa na instalaci %s</b>, můžeme ale získat prostor
    zmenšením nebo odstraněním stávajících diskových oddílů.

en: <b>You don't have enough space available to install %s</b>, even if you used all of the free space
    available on the selected disks.  You could add more disks for additional space,
    modify your software selection to install a smaller version of <b>%s</b>, or quit the installer.
cs: <b>Nemáte dostatek volného místa pro instalaci %s</b> ani kdybyste využili veškeré volné místo
    na označených discích.  Můžete přidat více disků abyste získali více místa,
    upravit výběr programů pro instalaci menší verze <b>%s</b>, nebo ukončit instalátor.

en: <span size="small" foreground="white">AVAILABLE SPACE</span>
cs: <span size="small" foreground="white">DOSTUPNÉ MÍSTO</span>

en: <span size="small" foreground="white">TOTAL SPACE</span>
cs: <span size="small" foreground="white">CELKOVÉ MÍSTO</span>

en: <span size="small"><b>Example:</b> squid.mysite.org:3128</span>
cs: <span size="small"><b>Příklad:</b> squid.mysite.org:3128</span>

en: A %s error occurred when installing the %s package.  This could indicate errors when reading the installation media.  Installation cannot continue.
cs: Nastala chyba (%s) při instalaci balíku %s.  Může to naznačovat problém při čtení instalačního média.  Instalace nemůže pokračovat.

en: A RAID%(raidLevel)d set requires at least %(minMembers)d member | A RAID%(raidLevel)d set requires at least %(minMembers)d members
cs[0]: RAID%(raidLevel)d vyžaduje alespoň %(minMembers)d člen
cs[1]: RAID%(raidLevel)d vyžaduje alespoň %(minMembers)d členy
cs[2]: RAID%(raidLevel)d vyžaduje alespoň %(minMembers)d členů

en: ADD A CUSTOM ADD-ON
cs: PŘIDAT UŽIVATELSKÉ ROZŠÍŘENÍ

en: ADD A KEYBOARD LAYOUT
cs: PŘIDAT ROZLOŽENÍ KLÁVES

en: ADD A NEW MOUNT POINT
cs: PŘIDAT NOVÝ PŘÍPOJNÝ BOD

en: AM/PM
cs: dop./odp.

en: Action
cs: Provést

en: Add a new mountpoint.
cs: Přidat nový přípojný bod.

en: Add and mark for usage NTP servers
cs: Přidat a označit NTP servery pro použití

en: Add layout
cs: Přidat rozložení

en: Added new %s to existing container %s.
cs: Přidán nový %s do existujícího kontejneru %s.

en: After shutdown, please perform a manual IPL from %s to continue installation.
cs: Po ukončení činnosti systému (shutdown) proveďte prosím ručně zavedení systému (IPL, tj. boot) z %s, aby mohla instalace pokračovat.

en: Air_plane Mode
cs: Mód _letadlo

en: Alt + Shift to switch layouts.
cs: Alt + Shift přepíná rozložení.

en: An error occurred trying to mount some or all of your system. Some of it may be mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell.
cs: Při připojování systému nebo jeho svazků došlo k chybě. Některé svazky mohou být připojeny do %s.
    
    Stisknete <Enter> pro vstup do příkazového řádku.

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please save a copy of the detailed exception and file a bug report
cs: Byla zachycena neobsloužená výjimka, což je nejspíše chyba v programu. Uložte prosím podrobný záznam výjimky a nahlaste tuto chybu vývojářům.

en: An unknown error occurred during installation.  Details are below.
cs: Během instalace došlo k neznámé chybě.  Detaily jsou níže.

en: Apple Bootstrap Partition
cs: Oddíl Apple Bootstrap

en: Apple EFI Boot Partition
cs: Zaváděcí oddíl Apple EFI

en: Are you sure you want to delete all of the data on %s?
cs: Jste si jistí, že chcete smazat všechna data na %s?

en: Are you sure you want to skip entering a passphrase for device %s?
    
    If you skip this step the device's contents will not be available during installation.
cs: Opravdu chcete přeskočit zadání heslové fráze pro zařízení %s?
    
    Pokud tento krok přeskočíte, obsah zařízení nebude při instalaci k dipozici.

en: Are you sure you wish to quit the
    installation process?
cs: Jste si jisti, že chcete ukončit proces instalace?

en: At least one of your swap devices does not have a UUID, which is common in swap space created using older versions of mkswap. These devices will be referred to by device path in /etc/fstab, which is not ideal since device paths can change under a variety of circumstances.
cs: Alespoň jeden odkládací oddíl (swap) byl vytvořen starší verzí nástroje mkswap. Tento oddíl bude proto v souboru /etc/fstab odkazován názvem zařízení, což není ideální, protože názvy zařízení se mohou změnit, pokud jsou zařízení jinak zapojena.

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
cs: Připojování k VNC klientovi na počítači %s...

en: Authentication required
cs: Vyžadována autentizace

en: Automatic partitioning failed. Click for details.
cs: Automatické rozdělení skončilo chybou. Klikněte pro více informací.

en: Automatic partitioning selected
cs: Vybráno automatické rozdělení

en: Autopartitioning Options
cs: Volby automatického rozdělení

en: Available regions
cs: Dostupné regiony

en: Available timezones in region %s
cs: Dostupná časová pásma v regionu %s

en: Back
cs: Zpět

en: CD/DVD drive
cs: Jednotka CD/DVD

en: CONFIGURATION
cs: KONFIGURACE

en: CONFIGURE MOUNT POINT
cs: KONFIGURACE PŘÍPOJNÉHO BODU

en: CONFIGURE VOLUME GROUP
cs: NASTAVENÍ SKUPINY ODDÍLŮ

en: C_onfigure...
cs: K_onfigurace...

en: Cable unplugged
cs: Kabel odpojen

en: Can't have a question in command line mode!
cs: V režimu příkazového řádku není možné používat otázky!

en: Cancel & _add more disks
cs: Zrušit a _přidat více disků

en: Capacity
cs: Kapacita

en: Checking dependencies in packages selected for installation
cs: Kontroluji závislosti mezi balíčky vybranými pro instalaci

en: Checking software dependencies...
cs: Kontrola závislostí...

en: Checking storage configuration...
cs: Kontrola konfigurace úložného prostoru...

en: Choose your add-ons
cs: Výběr vašeho rozšíření

en: Choose your environment
cs: Výběr vašeho prostředí

en: City:
cs: Město:

en: Click for help
cs: Klikněte pro nápovědu

en: Click here to create them automatically.
cs: Klikněte sem pro automatické vytvoření.

en: Close
cs: Zavřít

en: Closest mirror
cs: Nejbližší zrcadlo

en: Complete!
cs: Dokončeno!

en: Completed
cs: Dokončeno

en: Configure selected mountpoint.
cs: Nastavení označeného přípojného bodu.

en: Configuring installed system
cs: Konfigurace nainstalovaného systému

en: Confirm
cs: Potvrzuji

en: Confirm:
cs: Ještě jednou:

en: Connected
cs: Připojeno

en: Connected!
cs: Připojeno!

en: Connected: %s
cs: Připojeno: %s

en: Connecting
cs: Připojování

en: Connecting...
cs: Připojování...

en: Connection failed
cs: Připojení se nepovedlo

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Could not add LUN %(fcplun)s to WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
cs: Nelze přidat LUN %(fcplun)s k WWPN %(wwpn)s na zFCP zařízení %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not add WWPN %(wwpn)s to zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
cs: Nelze přidat WWPN %(wwpn)s k zFCP zařízení %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not correctly delete SCSI device of zFCP %(devnum)s %(wwpn)s %(fcplun)s (%(e)s).
cs: Nelze korektně smazat SCSI zařízení z zFCP %(devnum)s %(wwpn)s %(fcplun)s (%(e)s).

en: Could not log in to any of the discovered nodes
cs: Není možné se přihlásit k žádnému z nalezených uzlů

en: Could not read failed attribute of LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
cs: Nelze číst selhaný atribut LUN %(fcplun)s na WWPN %(wwpn)s na zFCP zařízení %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not remove LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
cs: Nelze odebrat LUN %(fcplun)s z WWPN %(wwpn)s na zFCP zařízení %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not remove WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
cs: Nelze odebrat WWPN %(wwpn)s na zFCP zařízení %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not set zFCP device %(devnum)s offline (%(e)s).
cs: Nelze nastavit zFCP zařízení %(devnum)s offline (%(e)s).

en: Could not set zFCP device %(devnum)s online (%(e)s).
cs: Nelze nastavit zFCP zařízení %(devnum)s online (%(e)s).

en: Create a new volume group ...
cs: Vytváření nové skupiny oddílů (VG)...

en: Creating %(type)s on %(device)s
cs: Vytváření %(type)s na %(device)s

en: Creating users
cs: Vytváření uživatelů

en: Custom partitioning selected
cs: Vybráno vlastní rozdělení

en: Custom software selected
cs: Ručně označené programy

en: DATE & TIME
cs: DATUM & ČAS

en: DEFAULT TITLE
cs: HLAVNÍ NÁZEV

en: DISK ENCRYPTION PASSPHRASE
cs: HESLO PRO ŠIFROVÁNÍ DISKU

en: DISPLAY variable not set. Starting text mode.
cs: Proměnná prostředí DISPLAY není nastavena. Spouští se textový režim.

en: DISTRIBUTION INSTALLATION
cs: INSTALACE DISTRIBUCE

en: Default HUB title
cs: Přednastavený název HUBu

en: Default Route
cs: Brána

en: Default spoke title
cs: Základní název dialogu

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete all other filesystems in the %s root as well.
cs: Smazat také všechny ostatní souborové systémy na %s.

en: Dependency Check
cs: Kontrola závislostí

en: Description
cs: Popis

en: Description goes here.
cs: Popis přijde sem.

en: Device description
cs: Popis zařízení

en: Device reconfiguration failed. Click for details.
cs: Rekonfigurace zařízení byla neúspěšná. Klikněte pro více informací.

en: Device reformat request failed. Click for details.
cs: Přeformátování zařízení se nezdařilo. Klikněte pro detaily.

en: Device removal request failed. Click for details.
cs: Odebrání zařízení se nezdařilo. Klikněte pro detaily.

en: Device resize request failed. Click for details.
cs: Změna velikosti zařízení se nezdařila. Klikněte pro detaily.

en: Device:
cs: Zařízení:

en: Devices of type %s require a valid RAID level selection.
cs: Zařízení typu %s vyžaduje výběr správného typu  RAID.

en: Disconnected
cs: Odpojeno

en: Disconnecting
cs: Odpojování

en: Disconnecting...
cs: Odpojování...

en: Disk summary goes here
cs: Souhrn disků bude zde

en: Distributed
cs: Distribuovaný

en: Do you really want to quit?
cs: Opravdu chcete skončit?

en: Downloading group metadata...
cs: Stahování metadat skupin...

en: Downloading package metadata...
cs: Stahování metadat balíčků...

en: EFI System Partition
cs: Systémový oddíl EFI

en: Edit
cs: Upravit

en: Encrypt my data. I'll set a passphrase later.
cs: Zašifrovat prosím. Heslo vložím později.

en: Encrypted
cs: Šifrováno

en: Error
cs: Chyba

en: Error Installing Package
cs: Chyba při instalaci balíku

en: Error Running Transaction
cs: Chyba při provádění transakce

en: Error Setting Up Repository
cs: Chyba při přípravě repozitáře

en: Error checking software dependencies
cs: Chyba při kontrole závislostí

en: Error checking software dependencies.  Click for details.
cs: Chyba při kontrole závislostí.  Klikněte pro detaily.

en: Error checking software selection
cs: Chyba při kontrole výběru programů

en: Error checking storage configuration
cs: Chyba při kontrole úložných systémů

en: Error checking storage configuration.  Click for details.
cs: Chyba při kontrole nastavení úložiště.  Klikněte pro detaily.

en: Error detection (parity)
cs: Detekce chyb (parita)

en: Error downloading package metadata...
cs: Chybapři stahování metadat balíku...

en: Error setting root password
cs: Chyba při nastavení hesla správce

en: Error setting up software source
cs: Chyba při nastavování zdroje software

en: Escrow certificate %s requires the network.
cs: Certifikát escrow %s vyžaduje připojení k síti.

en: Exit
cs: Ukončit

en: Exit installer
cs: Ukončit instalátor

en: FCoE not available
cs: FCoE není dostupné

en: Failed LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s removed again.
cs: Selhalo LUN %(fcplun)s z WWPN %(wwpn)s na zFCP zařízení %(devnum)s znovu odebráno.

en: Failed to add new device. Click for details.
cs: Přidání nového zařízení se nezdařilo. Klikněte pro detaily.

en: Failed to save storage configuration...
cs: Ukládání konfigurace úložiště se nezdařilo...

en: Failed to set up install source
cs: Nezdařilo se nastavit instalační zdroj

en: Failed to set up install source, check the repo url
cs: Nezdařilo se nastavit instalační zdroj, zkontrolujte URL repozitáře

en: Failed to set up install source, check the repo url and proxy settings
cs: Nezdařilo se nastavit instalační zdroj, zkontrolujte URL repozitáře a nastavení proxy

en: Failed to unlock encrypted block device. Click for details
cs: Odemčení šifrovaného blokového zařízení selhalo. Klikněte pro detaily

en: Fair
cs: Ucházející

en: Fedora People Repositories
cs: Repozitáře uživatelů Fedory

en: File system errors left uncorrected.
cs: Na souborovém systému zůstaly neopravené chyby.

en: Filesystem
cs: Souborový systém

en: Firmware missing
cs: Chybějící firmware

en: First sector of boot partition
cs: První sektor zaváděcího oddílu

en: Formatting DASD Device | Formatting DASD Devices
cs[0]: Formátování DASD zařízení
cs[1]: Formátování DASD zařízení
cs[2]: Formátování DASD zařízení

en: Free
cs: Volno

en: Free space available for use.
cs: Volný prostor dostupný k použití.

en: Free space unavailable but reclaimable from existing partitions.
cs: Volné místo nedostupné, ale uvolnitelné z existujících oddílů.

en: Full disk summary and options...
cs: Souhrn disků a volby...

en: Gateway
cs: Brána

en: Generating updated storage configuration
cs: Vytváření aktualizované konfigurace úložného prostoru

en: Getting info about requested repository
cs: Získávání informací z požadovaného repozitáře

en: Giving up attempting to connect after %d try!
     | Giving up attempting to connect after %d tries!
cs[0]: Přerušeno po %d pokusu!
cs[1]: Přerušeno po %d pokusech!
cs[2]: Přerušeno po %d pokusech!

en: Good
cs: Dobré

en: Graphical Desktop
cs: Grafický desktop

en: Graphical installation is not available. Starting text mode.
cs: Grafická instalace není k dispozici. Spouští se textový režim.

en: Group Name
cs: Jméno skupiny

en: Group Password
cs: Heslo skupiny

en: Hardware Address
cs: Hardwarová adresa

en: Hardware Error Encountered
cs: Došlo k chybě hardware

en: Help
cs: Nápověda

en: Here we'll describe how much space is needed for the current software selection.
cs: Zde je sečteno, kolik volného místa je potřeba pro momentálně zvolené programy.

en: Here we'll describe what your options are.
cs: Zde najdete popis vašich voleb.

en: Hostname
cs: Jméno počítače

en: Hostname cannot be None or an empty string.
cs: Jméno počítače nesmí být prázdné ani odsahovat hodnotu "None".

en: Hostname is not valid: %s
cs: Jméno počítače není platné: %s

en: Hostname must be 255 or fewer characters in length.
cs: Jméno počítače musí být dlouhé nejvýše 255 znaků.

en: Hostname must start with a valid character in the ranges 'a-z', 'A-Z', or '0-9'
cs: Jméno počítače musí začínat platným znakem z rozsahu 'a-z', 'A-Z' nebo '0-9' (bez háčků a čárek)

en: Hostname:
cs: Jméno počítače:

en: Hostnames can only contain the characters 'a-z', 'A-Z', '0-9', '-', or '.', parts between periods must contain something and cannot start or end with '-'.
cs: Jména počítačů mohou obsahovat pouze znaky 'a-z', 'A-Z', '0-9', '-', nebo '.', části mezi tečkami nesmí být prázdné a nesmí začínat ani končit znakem '-'.

en: I don't need help; let me customize disk _partitioning.
cs: Nepotřebuji pomoc; nastavím _oddíly ručně.

en: INSTALLATION DESTINATION
cs: CÍL INSTALACE

en: INSTALLATION OPTIONS
cs: VOLBY INSTALACE

en: INSTALLATION SOURCE
cs: ZDROJE INSTALACE

en: INSTALLATION SUMMARY
cs: PŘEHLED INSTALACE

en: IP Address
cs: IP adresa

en: IP address is missing.
cs: Chybí IP adresa.

en: IPv4 Address
cs: IPv4 adresa

en: IPv4 addresses must contain four numbers between 0 and 255, separated by periods.
cs: IPv4 adresy musí obsahovat čtyři čísla od 0 do 255 oddělená tečkami.

en: IPv6 Address
cs: IPv6 adresa

en: In interactive step can't continue. (%s)
cs: Nelze pokračovat interaktivním krokem. (%s)

en: In progress
cs: Probíhá

en: Install
cs: Instalace

en: Install Destination
cs: Cíl instalace

en: Install hub
cs: Instalace hubu

en: Install on System
cs: Instalovat na systém

en: Install the live CD to your hard disk
cs: Instalovat Live CD na pevný disk

en: Install to Hard Drive
cs: Instalovat na pevný disk

en: Installation Hub
cs: Instalační Hub

en: Installation Progress
cs: Postup instalace

en: Installation Starting
cs: Instalace začíná

en: Installation requires a total of <b>%s</b> for system data.
cs: Instalace vyžaduje dohromady <b>%s</b> pro systémová data.

en: Installation requires partitioning of your hard drive.  Select what space to use for the install target.
cs: Pro instalaci je nutné rozdělit vás pevný disk na oddíly. Vyberte místo, které bude použito pro instalaci systému.

en: Installation source not set up
cs: Instalační zdroj není nastaven

en: Installing
cs: Instalace

en: Installing bootloader
cs: Instalace bootloaderu

en: Installing on a FireWire device.  This may or may not produce a working system.
cs: Instalace na FireWire zařízení, která může (ale nemusí) vést k vytvoření funkčního systému.

en: Installing on a USB device.  This may or may not produce a working system.
cs: Instalace na USB zařízení, která může (ale nemusí) vést k vytvoření funkčního systému.

en: Installing software
cs: Instalace software.

en: Invalid partition size set. Use a valid integer.
cs: Nastavena nesprávná velikost oddílu. Použijte správnou hodnotu.

en: Invalid timezone
cs: Neplatné časové pásmo

en: KEYBOARD
cs: KLÁVESNICE

en: KEYBOARD LAYOUT
cs: ROZLOŽENÍ KLÁVESNICE

en: LANGUAGE
cs: JAZYK

en: LAYOUT SWITCHING OPTIONS
cs: MOŽNOSTI PŘEPÍNÁNÍ ROZLOŽENÍ

en: LOCALIZATION
cs: LOKALIZACE

en: LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s already configured.
cs: LUN %(fcplun)s na WWPN %(wwpn)s na zFCP zařízení %(devnum)s je již nakonfigurován.

en: Layout switching not configured.
cs: Přepínání rozložení není nastaveno.

en: Let me customize the _partitioning of the disks instead.
cs: _Provedu ruční nastavení oddílů na discích.

en: Linux on %s
cs: Linux na %s

en: Local Standard Disks
cs: Lokální standardní disky

en: Logging in to iSCSI node
cs: Autentizace k iSCSI uzlu

en: Logging in to iSCSI node %s
cs: Autentizace k iSCSI uzlu %s

en: MANUAL PARTITIONING
cs: RUČNÍ ROZDĚLENÍ DISKŮ

en: MEDIA VERIFICATION
cs: KONTROLA MÉDIA

en: Migrating filesystem on %(device)s
cs: Přesun systému souborů na %(device)s

en: Minimal
cs: Minimální

en: Modify ...
cs: Upravuje se...

en: More customization options are available
    after creating the mount point below.
cs: Další uživatelské volby budou dostupné
    po vytvoření přípojného bodu níže.

en: Move selected layout down
cs: Posunout označené rozložení níž

en: Move selected layout up
cs: Posunout označené rozložení výš

en: Must provide an iSCSI initiator name
cs: Jméno iSCSI iniciátoru musí být zadáno

en: NETWORK CONFIGURATION
cs: NASTAVENÍ SÍTĚ

en: NFS mount options:
cs: Volby připojení NFS:

en: Name
cs: Jméno

en: Name:
cs: Jméno:

en: Network Name
cs: Jméno sítě

en: Network Time
cs: Čas ze sítě

en: New %s %s Installation
cs: Nová instalace %s %s

en: New Device
cs: Nové zařízení

en: New Selector
cs: Nový výběr

en: No Network Available
cs: Síť není k dispozici

en: No disks detected.  Please shut down the computer, connect at least one disk, and restart to complete installation.
cs: Nedetekovány žádné disky.  Restartujte prosím počítač, připojte alespoň jeden disk, a znovu odstartujte instalaci.

en: No disks selected
cs: Nebyly vybrány žádné disky

en: No disks selected.
cs: Nebyl vybrán žádný disk.

en: No disks selected; please select at least one disk to install to.
cs: Nebyl vybrán žádný disk. Pro instalaci zvolte alespoň jeden.

en: No iSCSI nodes discovered
cs: Nebyly nalezeny žádné iSCSI uzly

en: No initiator name set
cs: Nebylo zadáno jméno iniciátoru

en: No installation source available
cs: Žádný instalační zdroj není dostupný

en: No network devices available
cs: Nejsou dostupná žádná síťová zařízení

en: No new iSCSI nodes discovered
cs: Nebyly nalezeny žádné nové iSCSI uzly

en: No usable disks selected
cs: Nevybrány žádné použitelné disky

en: None
cs: Žádný

en: Not connected
cs: Nepřipojeno

en: Not enough RAM
cs: Nedostatek paměti RAM

en: Not enough free space on disks for automatic partitioning
cs: Pro automatické rozdělení  není na discích dostatek volného místa

en: Not enough free space on selected disks.
cs: Na vybraných discích není dostatek volného místa.

en: Not enough space in filesystems for the current software selection. An additional %s is needed.
cs: Nedostatek prostoru v souborových systémech na současný výběr programů. Je potřeba ještě %s.

en: Not ready
cs: Není připraveno

en: Note: pool servers may not be available all the time
cs: Poznámka: skupina časových serverů nemusí být dostupná po celý čas

en: Nothing selected
cs: Nic neoznačeno

en: On the _network:
cs: V _síti:

en: Operational error.
cs: Funkční chyba.

en: Optimized performance (stripe)
cs: Optimální výkon (prokládání)

en: Or, create new mount points below with the '+' icon.
cs: Nebo vytvořte nový přípojný bod níže ikonou '+'.

en: PM
cs: odp.

en: PRE-RELEASE / TESTING
cs: PŘEDPRODUKČNÍ / TESTOVACÍ

en: PReP Boot Partition
cs: Zaváděcí oddíl PReP

en: Packages completed: %(donepkgs)d of %(numpkgs)d | Packages completed: %(donepkgs)d of %(numpkgs)d
cs[0]: Dokončeno %(donepkgs)d z %(numpkgs)d
cs[1]: Dokončeno %(donepkgs)d z %(numpkgs)d
cs[2]: Dokončeno %(donepkgs)d z %(numpkgs)d

en: Partition scheme configuration
cs: Nastavení typu oddílů

en: Passphrase:
cs: Heslo:

en: Passphrases do not match.
cs: Hesla si neodpovídají.

en: Password (confirm):
cs: Heslo (znovu):

en: Password is not set.
cs: Nebylo zadáno heslo.

en: Password is set.
cs: Heslo je nastaveno.

en: Password:
cs: Heslo:

en: Passwords do not match!
cs: Hesla se neshodují!

en: Performing post-install setup tasks
cs: Provádění poinstalačního nastavení.

en: Performing post-installation configuration
cs: Zápis nastavení po instalaci

en: Performing post-upgrade configuration
cs: Zápis nastavení po aktualizaci

en: Please complete all spokes before continuing
cs: Prosím vyplňte všechny dialogy než budete pokračovat

en: Please complete items marked with this icon before continuing to the next step.
cs: Prosím dokončete všechny položky označené touto ikonou před pokračováním na další krok.

en: Please create a name for your volume group and select at least one disk below.
cs: Prosím vytvořte název skupiny oddílů a označte alespoň jeden disk níže.

en: Please enter a valid mountpoint.
cs: Prosím vložte platný přípojný bod.

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
cs: Pro spuštění instalace připojte ručně VNC klienta k %s.

en: Please provide VNC password. You will have to type it twice. 
    Leave blank for no password
cs: Prosím zadejte heslo pro VNC. Bude nutné jej zadat dvakrát. 
    Zanechte prázdné pro pokračování bez hesla

en: Please respond 'yes' or 'no':
cs: Prosím odpovězte 'ano' nebo 'ne':

en: Please select new root password. You will have to type it twice.
cs: Zvolte prosím nové heslo pro uživatele root. Bude nutné jej zadat dvakrát.

en: Please select the timezone.
    Use numbers or type names directly [b to region list, q to quit]:
cs: Prosím vyberte časové pásmo.
    Použijte čísla nebo vložte přímo jména ["b" pro seznam regionů, "q" pro konec]:

en: Please ssh install@%s to begin the install.
cs: ssh install@%s odstartuje instalaci.

en: Please ssh install@<host> to continue installation.
cs: ssh install@<host> pro pokračování instalace.

en: Please wait... software metadata still loading.
cs: Moment prosím... programová metadata se nahrávají.

en: Post Installation
cs: Po instalaci

en: Post Upgrade
cs: Dokončení aktualizace

en: Preparing %d DASD device for use with Linux... | Preparing %d DASD devices for use with Linux...
cs[0]: Příprava %d DASD zařízení pro Linux...
cs[1]: Příprava %d DASD zařízení pro Linux...
cs[2]: Příprava %d DASD zařízení pro Linux...

en: Preparing to install
cs: Příprava na instalaci

en: Preparing transaction from installation source
cs: Připravuje se transakce ze zdroje instalace.

en: Preserve
cs: Zachovat

en: Press enter to exit.
cs: Pro ukončení stiskněte Enter.

en: Preview layout
cs: Ukázka rozložení

en: Probing storage...
cs: Zkoumání úložného prostoru...

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Question
cs: Otázka

en: RAID Device
cs: RAID zařízení

en: RAID sets that contain '%s' must have one of the following device types: %s.
cs: Pole RAID, které obsahuje '%s', musí být jednoho z následujících typů zařízení: %s.

en: RAID sets that contain '%s' must have one of the following metadata versions: %s.
cs: Pole RAID, které obsahuje '%s', musí mít jednu z následujících verzí metadat: %s.

en: RAID sets that contain '%s' must have one of the following raid levels: %s.
cs: Pole RAID, které obsahuje '%s', musí být jednoho z následujících RAID typů: %s.

en: RECLAIM DISK SPACE
cs: UVOLNĚNÍ DISKOVÉHO PROSTORU

en: ROOT PASSWORD
cs: HESLO SPRÁVCE

en: Re_boot
cs: _Restartovat

en: Read-Only
cs: Jen pro čtení

en: Reclaim _space
cs: Uvolnit mí_sto

en: Reclaimable Space
cs: Uvolnitelný prostor

en: Recoverable errors have been detected or dosfsck has discovered an internal inconsistency.
cs: Program dosfsck detekoval odstranitelné chyby nebo nalezl interní nekonzistenci.

en: Redundancy (mirror)
cs: Redundance (zrcadlení)

en: Redundant
cs: Redundantní

en: Reformat
cs: Přeformátování

en: Remove layout
cs: Odebrat rozložení

en: Remove the selected mountpoint(s.)
cs: Odebrat označený přípojný bod.

en: Replace Existing Linux system(s)
cs: Nahradit existující Linuxové systémy

en: Repository
cs: Repozitář

en: Repository %r is missing name in configuration, using id
cs: Repozitáři %r chybí název, používám id

en: Rescue
cs: Záchranné prostředí

en: Rescue Mode
cs: Záchranný režim

en: Resizing filesystem on %(device)s
cs: Změna velikosti systému souborů na %(device)s

en: Retrieving installation information for %s.
cs: Načítání instalačních informací pro %s.

en: Retrieving installation information.
cs: Načítání informací o instalaci.

en: Retrying
cs: Zkouší se znovu

en: Retrying download.
cs: Opakování stažení.

en: Root Password:
cs: Heslo správce:

en: Root account is disabled
cs: Účet správce je zablokován

en: Root account is disabled.
cs: Účet uživatele root je vypnutý.

en: Root password is not set
cs: Administrátorské heslo není nastaveno

en: Root password is set
cs: Heslo správce je nastaveno

en: Run %s to unmount the system when you are finished.
cs: Spusťte %s pro odpojení filesystemu, pokud jste hotovi.

en: Running post install scripts
cs: Běží poinstalační skripty

en: Running pre-installation scripts
cs: Spouštění předinstalačních skriptů

en: SELECTED DISKS
cs: VYBRANÉ DISKY

en: SOFTWARE SELECTION
cs: VÝBĚR PROGRAMŮ

en: SPOKE NAME
cs: NÁZEV DIALOGU

en: STORAGE
cs: ÚLOŽNÁ ZAŘÍZENÍ

en: Save Passphrase
cs: Uložit heslo

en: Saving storage configuration...
cs: Ukládání konfigurace úložišť...

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Security Key
cs: Bebpečnostní klíč

en: Select one or more disks this device may reside on.
cs: Označit jeden nebo více disků, které mohou být na tomto zařízení.

en: Selected Device
cs: Vybraná zařízení

en: Set _keyboard to default layout for selected language.
cs: Nastavit _klávesnici jako výchozí rozložení pro označený jazyk.

en: Set root password
cs: Zadejte heslo pro uživatele root

en: Setting up installation source...
cs: Nastavování zdroje instalace...

en: Shared library error.
cs: Chyba sdílených knihoven

en: Shrink
cs: Zmenšit

en: Skip
cs: Vynechat

en: Software Development
cs: Vývoj software

en: Some of the packages you have selected for install are missing dependencies.  You can exit the installation, go back and change your package selections, or continue installing these packages without their dependencies.  If you continue, these packages may not work correctly due to missing components.
cs: Některé balíky označené k instalaci nemají splněny závislosti. Můžete ukončit instalaci, vrátit se k výběru balíků nebo pokračovat instalací balíků bez závislostí. Pokud budete pokračovat, nemusejí tyto balíky díky chybějícím komponentám pracovat správně.

en: Some of your software repositories require networking, but there was an error enabling the network on your system.
cs: Některé repozitáře vyžadují síť, ale objevila se chyba při nastavování sítě.

en: Source changed - please verify
cs: Zdroj byl změněn - prosím o kontrolu

en: Space in selected disks reclaimable by deleting existing partitions.
cs: Prostor na označených discích uvolnitelný smazáním stávajících oddílů.

en: Specified name %s already in use.
cs: Vybraný název %s je již používán.

en: Speed
cs: Rychlost

en: Standard Partition
cs: Standardní oddíl

en: Standard YUM repository:
cs: Standardní YUM repozitář:

en: Start VNC
cs: Spustit VNC

en: Starting Install to Hard Drive
cs: Začíná instalace na pevný disk

en: Starting VNC...
cs: Startuji VNC...

en: Starting automated install
cs: Začíná automatická instalace

en: Starting installation process
cs: Zahájení instalačního procesu

en: Starting package installation process
cs: Spouštění procesu instalace balíků.

en: Status unknown
cs: Neznámů stav

en: Status unknown (missing)
cs: Neznámý stav (chybějící)

en: Storage configuration reset due to unrecoverable error. Click for details.
cs: Konfigurace úložných zařízení skončilo kvůli neopravitelné chybě. Klikněte pro více informace.

en: Strong
cs: Silné

en: Subnet Mask
cs: Maska sítě

en: System to Rescue
cs: Opravit systém

en: Test the selected layout below:
cs: Otestujte vybrané rozložení níže:

en: Testing layouts configuration not available.
cs: Testovací konfigurace rozložení není dostupná.

en: Text mode provides a limited set of installation options. It does not allow you to specify your own partitioning layout or package selections. Would you like to use VNC mode instead?
cs: Textový režim poskytuje pouze omezené možnosti ovlivnění instalace. Nedovoluje vytvářet nebo volit oddíly ani vybírat balíčky k instalaci. Chcete raději použít VNC režim?

en: That mount point is already in
    use.  Try something else?
cs: Tento přípojný bod je již používán.
    Zkusit jiný?

en: That mount point is already in use. Try something else?
cs: Tento přípojný bod se již používá. Zkusit nějaký jiný?

en: That mount point is invalid. Try something else?
cs: Tento přípojný bod je neplatný. Zkusit nějaký jiný?

en: That's not the correct %s disc.
cs: Nesprávné %s médium.

en: The %s graphical installer requires %s MB of memory, but you only have %s MB.
cs: Grafický instalátor %s vyžaduje alespoň %s MB paměti, avšak v tomto počítači je dispozici pouze %s MB.

en: The 'boot' area on your computer is where files needed
    to start the operating system are stored.
cs: Adresář 'boot' je část disku vašeho počítače, kde jsou uloženy soubory
    potřebné ke startu operačního systému.

en: The 'home' area on your computer is where all your personal
    data is stored.
cs: Adresář 'home' je část disku vašeho počítače, kde jsou uložena všechna
    vaše data.

en: The 'root' area on your computer is where core system
    files and applications are stored.
cs: Adresář 'root' je část disku vašeho počítače, kde jsou uloženy soubory
    jádra a všech aplikací.

en: The 'swap' area on your computer is used by the operating
    system when running low on memory.
cs: Oddíl 'swap' je na počítači použit v okamžiku, kdy operační
    systém narazí na nedostatek paměti.

en: The BIOS boot partition is required to enable booting
    from GPT-partitioned disks on BIOS hardware.
cs: Oddíl typu "BIOS boot" je potřeba pro start
    z GPT diskových oddílů na BIOS hardwaru.

en: The PReP boot partition is required as part of the
    bootloader configuration on some PPC platforms.
cs: Oddíl typu "PReP boot" je potřeba jako část
    konfigurace bootloaderu na některých PPC platformách.

en: The RAID level you have selected requires more disks than you currently have selected.
cs: Vybraný typ RAID vyžaduje více disků, než máte označeno.

en: The VNC server is now running.
cs: VNC server byl spuštěn.

en: The default installation of %s includes a set of software applicable for general internet usage. You can optionally select a different set of software now.
cs: Standardní instalace distribuce %s obsahuje sadu programů pro připojení k Internetu a jeho používání. Níže lze zvolit jinou sadu instalovaného software.

en: The default installation of %s is a minimum install. You can optionally select a different set of software now.
cs: Základní instalace %s je minimální instalace. Nyní můžete vybrat další volitelné programy k instalaci.

en: The file %s cannot be opened.  This is due to a missing file, a corrupt package or corrupt media.  Please verify your installation source.
    
    If you exit, your system will be left in an inconsistent state that will likely require reinstallation.
cs: Nelze otevřít soubor %s. Důvodem může být chybějící soubor, poškozený balíček nebo poškozené médium. Zkontrolujte prosím svůj zdroj instalace.
    
    Ukončíte-li instalaci, zůstane systém v nekonzistentním stavu, což bude pravděpodobně vyžadovat reinstalaci.

en: The following error occurred while setting up the installation repository:
    
    %(e)s
    
    Installation can not continue.
cs: Při aktivaci instalačního repozitáře došlo k této chybě:
    
    %(e)s
    
    Instalace nemůže pokračovat.

en: The following error was encountered while downloading the escrow certificate:
    
    %s
cs: Při stahování certifikátu třetí strany nastala chyba:
    
    %s

en: The following error was found while parsing the kickstart configuration file:
    
    %s
cs: Při zpracování souboru kickstart byla nalezena následující chyba:
    
    %s

en: The following errors were encountered when checking your storage configuration.  You can modify your storage layout
    or quit the installer.
cs: Při kontrole nastavení úložiště byly odhaleny následující chyby.  Můžete upravit nastavení vašeho úložiště
    nebo ukončit instalátor.

en: The following software marked for installation has errors.  This is likely caused by an error with
    your installation source.  You can attempt to remove these packages from your installation.
    change your installation source, or quit the installer.
cs: Následující programy označené k instalaci mají problémy.  To bývá způsobeno chybou
    vybraného zdroje instalace.  Můžete zkusit odstranit dotčené balíčky z vaší instalace,
    změnit zdroj instalace, nebo ukončit instalátor.

en: The installation was stopped due to what seems to be a problem with your hardware. The exact error message is:
    
    %s.
    
     The installer will now terminate.
cs: Instalace byla zastavena, protože hardware může vykazovat chyby. Chybové hlášení bylo:
    
    %s.
    
    Instalátor bude nyní ukončen.

en: The mount point %s must be on a linux file system.
cs: Přípojný bod musí %s musí být na linuxovém systému souborů.

en: The password must be at least six characters long.
cs: Heslo musí mít délku alespoň 6 znaků.

en: The rescue environment will now attempt to find your Linux installation and mount it under the directory %s.  You can then make any changes required to your system.  If you want to proceed with this step choose 'Continue'.  You can also choose to mount your file systems read-only instead of read-write by choosing 'Read-Only'.  
    
    If for some reason this process fails you can choose 'Skip' and this step will be skipped and you will go directly to a command shell.
cs: Záchranné prostředí se nyní pokusí nalézt vaši instalaci Linuxu a připojit ji do adresáře %s. Poté zde můžete provádět požadované systémové změny.  Pokud chcete přikročit k tomuto řešení, klikněte na 'Pokračovat'.  Nalezený souborový systém lze také připojit v režimu pouze pro čtení, v tom případě zvolte 'Jen pro čtení'.  
    
    Pokud proces z jakéhokoliv důvodu selže, můžete zvolit 'Vynechat' a tento krok bude přeskočen. Budete tak směřováni přímo k příkazové řádce.

en: The root account is used for administering the system.  Enter a password for the root user.
cs: Účet root je využíván pro administraci systému.  Vložte prosím heslo uživatele root.

en: The system will reboot automatically when you exit from the shell.
cs: Pokud ukončíte shell, systém se automaticky restartuje.

en: There was an error running your transaction for the following reason(s): %s.
cs: Při provádění transakce došlo k chybě z následujících důvodů: %s.

en: There was an error running your transaction for the following reason: %s
cs: Při provádění transakce došlo k chybě z následujícího důvodu: %s

en: There was an error running your transaction for the following reason: %s.
cs: Při provádění došlo k následující chybě: %s.

en: There were file conflicts when checking the packages to be installed:
    %s
cs: Při kontrole balíčků pro instalaci došlo ke konfliktům souborů:
    %s

en: This URL refers to a _mirror list.
cs: Toto URL odkazuje na seznam _zrcadel.

en: This device cannot be edited directly. You can remove it or select a different device.
cs: Toto zařízení nemůže být přímo editováno. Můžete jen odebrat nebo označit jiné zařízení.

en: This device contains the installation source.
cs: Toto zařízení obsahuje instalační zdroj.

en: This device is an extended partition which contains logical partitions that cannot be deleted:
cs: Zařízení je rozšířeným oddílem obsahujícím logické oddíly, které nemohou být smazány:

en: This device is encrypted and cannot be read without a valid passphrase. You may unlock it below.
cs: Toto zařízení je šifrované a bez vložení platného hesla z něj nelze číst. Můžete jej odemknout níže,

en: This device is part of a LVM volume group.
cs: Zařízení je částí LVM skupiny svazků (VG).

en: This device is part of a RAID device.
cs: Zařízení je částí RAID zařízení.

en: This device is part of an inconsistent LVM Volume Group.
cs: Zařízení je součástí nekonzistentní LVM skupiny svazků (VG).

en: This device is part of the LVM volume group '%s'.
cs: Zařízení je částí LVM skupiny svazků (VG) '%s'.

en: This device is part of the RAID device %s.
cs: Zařízení je částí RAID zařízení %s.

en: This field is optional.
cs: Toto pole je nepovinné.

en: This file system does not support labels.
cs: Tento souborový systém nepodporuje popisky.

en: This file system may not be resized.
cs: Tento souborový systém nepodporuje změnu velikosti.

en: This is unstable, pre-release software.
cs: Toto je nestabilní, předprodukční program.

en: This media is good to install from.
cs: Toto je médium je vhodné pro instalaci.

en: This media is not good to install from.
cs: Toto médium není vhodné pro instalaci.

en: This mount point is invalid.  The %s directory must be on the / file system.
cs: Přípojný bod není platný. Adresář %s musí být v kořenovém (/) souborovém systému.

en: This partition is holding the data for the hard drive install.
cs: Oddíl obsahuje data pro instalaci z disku.

en: This platform requires /boot on a dedicated partition or logical volume.  If you do not want a /boot volume, you must place / on a dedicated non-LVM partition.
cs: Platforma vyžaduje, aby adresář /boot byl na dedikovaném oddílu nebo svazku. Pokud nechcete separátní /boot, musíte kořen svazku (tj. adresář /) umístit na oddíl, který není typu LVM.

en: Timezone is not set.
cs: Není nastaveno časové pásmo.

en: Timezone settings
cs: Nastavení časového pásma

en: Total selected space to reclaim:  <b>%s</b>
cs: Celkem označeno k uvolnění:  <b>%s</b>

en: Total selected space to reclaim: <b>%s</b>
cs: Celkem označeno k uvolnění: <b>%s</b>

en: Try Fedora
cs: Zkuste Fedoru

en: U-Boot Partition
cs: Oddíl U-Boot

en: USER SETTINGS
cs: NASTAVENÍ UŽIVATELŮ

en: Unable to change iSCSI initiator name once set
cs: Jméno iSCSI iniciátoru není možné po vytvoření měnit

en: Unable to find /bin/sh to execute!  Not starting shell
cs: Nemohu najít a spustit /bin/sh! Nespouštím shell

en: Unable to read group information from repositories.  This is a problem with the generation of your install tree.
cs: Ze zadaných repozitářů nelze přečíst informace o skupinách. Příprava vašeho instalačního stromu nebyla úspěšná.

en: Unable to read package metadata. This may be due to a missing repodata directory.  Please ensure that your install tree has been correctly generated.
    
    %s
cs: Nelze přečíst metadata balíčků. Důvodem může být chybějící adresář repodata. Zkontrolujte prosím, že byl instalační strom správně vygenerován.
    
    %s

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Unknown Linux
cs: Neznámý Linux

en: Unknown return code: %d.
cs: Neznámý návratový kód: %d.

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Unmanaged
cs: Nespravováno

en: Unrecoverable Error
cs: Neodstranitelná chyba

en: Upgrading
cs: Aktualizace

en: Usage error.
cs: Chyba použití.

en: Usage or syntax error.
cs: Chybné použití nebo syntaktická chyba

en: Use
cs: Použít

en: Use All Space
cs: Využít všechen prostor

en: Use Free Space
cs: Využít volný prostor

en: Use text mode
cs: Použít textový režim

en: Username
cs: Jméno uživatele

en: VNC Password
cs: Heslo pro VNC

en: VNC password provided was not at least 6 characters long.
    Please enter a new one.  Leave blank for no password.
cs: Zvolené heslo pro VNC je kratší než 6 znaků.
    Zadejte prosím nové.  Zanechte prázdné pro spuštění bez hesla.

en: VPN Type
cs: Typ VPN

en: Verifying media, please wait...
cs: Médium se prověřuje, prosím počkejte...

en: Volume Group name %s is already in use. Not saving changes.
cs: Název skupiny oddílů %s je již používán. Změny nebudou uloženy.

en: Volume Group:
cs: Skupina oddílů:

en: WELCOME TO %s %s.
cs: VÍTEJTE V %s %s.

en: WWPN %(wwpn)s not found at zFCP device %(devnum)s.
cs: WWPN %(wwpn)s nenalezeno na zFCP zařízení %(devnum)s.

en: Warning
cs: Varování

en: Warning: Your current keyboard layout is <b>%s</b>.If you change your keyboard layout, you may not be able to decrypt your disks after install.
cs: Upozornění: Vaše současné rozložení klávesnice je <b>%s</b>. Pokud změníte rozložení klávesnice, nemusíte být schopní po instalaci dešifrovat vaše disky.

en: We'll need network access to fetch information about your location and to make software
    updates available for you.
cs: Potřebujeme přístup k síti k příjmu informací o vašem umístění a ke zpřístupnění
    programových aktualizací.

en: Weak
cs: Slabé

en: Web Server
cs: WWW server

en: Welcome to Fedora
cs: Vítejte ve Fedoře

en: What language would you like to use during the installation process?
cs: Který jazyk chcete používat během instalace?

en: When all items marked with this icon are complete, installation will automatically continue.
cs: Instalace bude pokračovat v okamžiku, kdy všechny položky s touto ikonou budou dokončené.

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
cs: Po dokončení práce ukončete shell a váš systém bude restartován.

en: When you create mount points for your %s %s install,
    you'll be able to view their details here.
cs: Pokud vytvoříte přípojné body pro instalaci %s %s,
    zde budete mít možnost prohlédnout detaily.

en: Where is the yum repository for your add-on?
cs: Kde je yum repozitář pro vaše rozšíření?

en: Which combination(s) would you prefer for switching between keyboard layouts?
cs: Jakou kombinaci chcete používat pro přepínání rozložení klávesnice?

en: Which device holds the root partition of your installation?
cs: Které zařízení obsahuje kořenový oddíl nainstalovaného systému?

en: Which installation source would you like to use?
cs: Který zdroj instalace chcete používat?

en: Which keyboard layouts would you like to use on this system?  You may move any layout to the top of the list to select it as the default.
cs: Která rozložení klávesnice chcete používat na tomto systému?  Můžete kterékoli rozložení přesunou v seznamu nahoru a označit ho tak jako hlavní.

en: Whole disks are not editable.
cs: Celé disky jsou needitovatelné.

en: Will try to connect again in 15 seconds...
cs: Nový pokus o připojení za 15 sekund...

en: Wired (%s) connected
cs: Drátové (%s) připojeno

en: Wireless
cs: Bezdrátový

en: Wireless connected to %s
cs: Bezdrátově připojeno k %s

en: Working
cs: Pracuje

en: Writing network configuration
cs: Zapisuji konfigurace sítě

en: Wrong Disc
cs: Nesprávné médium

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical install or continue with a text mode install?
cs: Na počítači selhalo spuštění grafického prostředí X Window System. Pokračovat můžete pomocí instalace v textovém režimu nebo můžete spustit VNC. Pomocí VNC je možné se k počítači připojit z jiného počítače a využít instalaci v grafickém režimu.

en: You are currently running Fedora from live media.
    You can install Fedora now, or choose "Install to Hard Drive" in the Activities Overview at any later time.
cs: Máte Fedoru spuštěnou z LIVE média.
    Můžete instalovat Fedoru hned, nebo vybrat "Instalace na hard disk" v Přehledu Aktivit kdykoli později.

en: You can choose "Install to Hard Drive"
    in the Activities Overview at any later time.
cs: Můžete vybrat "Instalace na hard disk"
    v Přehledu Aktivit kdykoli později.

en: You cannot delete a partition of a LDL formatted DASD.
cs: Nelze odstranit oddíl DASD formátovaného LDL.

en: You don't have any Linux partitions.  Rebooting.
cs: Nenalezeny žádné Linuxové oddíly. Počítač bude restartován.

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell.%s
cs: Nenalezeny žádné Linuxové oddíly. Stiskněte Enter pro vstup do shell.%s

en: You don't have enough free space available for this installation.
    
    You can remove existing filesystems you no longer need to free up space for this installation.  Removing a filesystem will permanently delete all of the data it contains.
cs: Nemáte dostatečné množství volného místa pro instalaci.
    
    Můžete odstranit stávající oddíly, které již nebudete potřebovat a uvolnit tak místo potřebné pro instalaci.  Odstranění oddílu nenávratně zničí veškerá data, která jsou na něm uložena.

en: You have chosen to encrypt some of your data. You will need to create a passphrase that you will use to access your data when you start your computer.
cs: Označili jste některá vaše data jako šifrovaná. Bude potřeba vytvořit heslo, které budete vkládat při startu počítače, aby bylo možné k nim přistupovat.

en: You have chosen to skip bootloader installation.  Your system may not be bootable.
cs: Vybrali jste vynechání instalace bootloaderu.  Váš systém nemusí být schopen nastartovat.

en: You have no working NTP server configured
cs: Nemáte nakonfigurován funkční NTP server

en: You have not created a bootable partition.
cs: Není vytvořen zaváděcí oddíl.

en: You have not defined a root partition (/), which is required for installation of %s to continue.
cs: Není definován kořenový oddíl (/), který je nutný pro pokračování instalace systému %s.

en: You have not specified a FCP LUN or the number is invalid.
cs: Neurčili jste FCP LUN nebo číslo není platné.

en: You have not specified a device number or the number is invalid
cs: Neurčili jste číslo zařízení nebo číslo zařízení není platné

en: You have not specified a swap partition.  %(requiredMem)s MB of memory is required to continue installation without a swap partition, but you only have %(installedMem)s MB.
cs: Odkládací oddíl (swap) nebyl určen. Aby mohla instalace pokračovat bez něj, je potřeba alespoň %(requiredMem)s MB paměti. K dispozici je však pouze %(installedMem)s MB.

en: You have not specified a swap partition.  Although not strictly required in all cases, it will significantly improve performance for most installations.
cs: Neurčili jste odkládací oddíl (swap). Přestože není nezbytně nutný, jeho použití vede ve většině případů k výrazně vyšší výkonnosti systému.

en: You have not specified a worldwide port name or the name is invalid.
cs: Neurčili jste uznávaný název portu nebo název portu není platný.

en: You have plenty of space to install <b>%s</b>, so we can automatically
    configure the rest of the installation for you.
    
    You're all set!
cs: Máte dostatek místa pro instalaci <b>%s</b>, můžeme automaticky
    provést zbytek instalačních kroků za vás.
    
    Máte vše nastaveno!

en: You have provided a weak passphrase: %s
cs: Vložili jste slabé heslo: %s

en: You have provided a weak password: %s.
cs: Vložili jste slabé heslo: %s.

en: You have provided a weak password: %s.  Press Done again to use anyway.
cs: Vložili jste slabé heslo: %s.  Stiskněte prosím Hotovo, pokud ho přesto chcete použít.

en: You haven't created any mount points for your %s %s installation yet:
cs: Zatím jste nevytvořili žádné přípojné body pro vaší instalaci %s %s:

en: You may add a keyboard layout by selecting it below:
cs: Můžete přidat rozložení kláves výběrem níže:

en: You must create a new filesystem on the root device.
cs: Na kořenovém svazku je nutné vytvořit nový souborový systém.

en: You must provide and confirm a password.
cs: Je  nutné vložit a potvrdit heslo.

en: You need more space on the following file systems:
cs: Na následujících systémech souborů je potřeba více místa:

en: You need to set up networking first if you want to use NTP
cs: Chcete-li použít NTP, je neprve potřeba nastavit síť.

en: You wake up inside an OS installer in Timbuktu, and it's six months in the future.  But, there are bugs.  Bugs everywhere.  Bugs you must live with.  This OS of the future isn't a stable OS you can rely on.  It's for testing purposes only.
cs: Ocitli jste se uprostřed instalátoru OS kdesi v Timbuktu šest měsíců v budoucnu.  Jsou zde ale chyby.  Všude kolem.  Chyby se kterými musíte žít.  Tento OS budoucnosti není tak stabilní, jako OS na který jste zvyklí.  Je určen pouze pro testovací účely.

en: Your %(mount)s partition is less than %(size)s megabytes which is lower than recommended for a normal %(productName)s install.
cs: Připojovaný oddíl %(mount)s je menší než %(size)s MB, což je méně, než je doporučená velikost pro obvyklou instalaci systému %(productName)s.

en: Your %(mount)s partition is too large for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)d MB to %(maxSize)d MB)
cs: Oddíl %(mount)s je příliš velký pro naformátování na %(format)s (přípustná velikost je od %(minSize)d MB do %(maxSize)d MB)

en: Your %(mount)s partition is too small for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)d MB to %(maxSize)d MB)
cs: Oddíl %(mount)s je příliš malý pro naformátování na %(format)s (přípustná velikost je od %(minSize)d MB do %(maxSize)d MB)

en: Your BIOS-based system needs a special partition to boot with %s's new disk label format (GPT). To continue, please create a 1MB 'BIOS Boot' type partition.
cs: Váš systém založený na BIOSu vyžaduje zvláštní zaváděcí oddíl pro zavedení %s, který používá novější tabulku rozdělení (GPT). Pro možnost pokračování vytvořte prosím 'BIOS Boot' oddíl o velikosti 1MB.

en: Your current <b>%s</b> software selection requires <b>%s</b> of available space.
cs: Vaše volba <b>%s</b> softwaru vyžaduje <b>%s</b> volného místa.

en: Your root partition is less than 250 megabytes which is usually too small to install %s.
cs: Kořenový oddíl je menší než 250 MB, což je obvykle příliš málo pro instalaci systému %s.

en: Your selected packages require %d MB of free space for installation, but you do not have enough available.  You can change your selections or exit the installer.
cs: Vybrané balíčky vyžadují pro instalaci %d MB volného místa. Tolik místa není k dispozici. Můžete změnit výběr balíčků pro instalaci nebo instalaci ukončit.

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  Press return to get a shell from which you can fsck and mount your partitions. %s
cs: V systému jsou souborové systémy, které nebyly správně odpojeny a které nebyly vybrány pro připojení. Stiskněte <Enter> pro vstup do příkazového řádku, kde můžete použít příkaz fsck a připojit oddíly. %s

en: Your system has been mounted under %(rootPath)s.
    
    Press <return> to get a shell. If you would like to make your system the root environment, run the command:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s
cs: Systém byl připojen do adresáře %(rootPath)s.
    
    Pro vstup do příkazového řádku stiskněte <Enter>. Budete-li chtít tento připojený systém udělat kořenovým, zadejte příkaz:
    
    <span class="whitespace other" title="Tab">»</span>chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s

en: Your system is mounted under the %s directory.
cs: Systém je připojen v adresáři %s.

en: _Add
cs: _Přidat

en: _Add custom add-on...
cs: _Přidat uživatelské rozšíření...

en: _Add mount point
cs: _Přidat přípojný bod

en: _Apply Changes
cs: _Aplikovat změny

en: _Auto-detected install media:
cs: _Atoudetekované instalační médium:

en: _Back
cs: _Předchozí

en: _Back to destination selection
cs: _Zpět k výběru cíle

en: _Begin Installation
cs: _Začít instalaci

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Choose an ISO
cs: _Vyberte ISO

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Configuration URL
cs: _Nastavení URL

en: _Configure...
cs: _Konfigurace...

en: _Continue
cs: _Pokračovat

en: _Customize...
cs: _Upravit...

en: _Delete It
cs: _Smazat

en: _Do not install bootloader
cs: _Neinstalovat bootloader

en: _Done
cs: _Hotovo

en: _Eject
cs: _Vysunout

en: _Enable HTTP Proxy
cs: _Povolit HTTP Proxy

en: _Encrypt
cs: Ši_frovat

en: _Exit Installer
cs: _Ukončit instalaci

en: _Exit installer
cs: _Ukončit instalátor

en: _Finish Partitioning
cs: _Dokončit rozdělení

en: _Finish configuration
cs: Do_končit konfiguraci

en: _Get me out of here!
cs: _Rychle odsud pryč!

en: _I accept my fate.
cs: _Přijímám svůj osud.

en: _ISO file:
cs: _ISO obraz:

en: _Method
cs: _Metoda

en: _Modify Software Source
cs: _Upravit zdroje softwaru

en: _Modify Storage Layout
cs: _Upravit nastavení úložiště

en: _Modify software selection
cs: _Upravit výběr programů

en: _Network Name
cs: _Síťové jméno

en: _No
cs: _Ne

en: _Options
cs: _Volby

en: _Proxy setup...
cs: Nastavení _Proxy...

en: _Quit
cs: _Konec

en: _Quit installer
cs: _Konec instalace

en: _Reboot
cs: _Restart

en: _Reclaim space
cs: _Uvolnit prostor

en: _Remove
cs: _Odebrat

en: _Remove Packages
cs: _Odstranit balíky

en: _Retry
cs: _Opakovat

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Select
cs: _Vybrat

en: _Set as Boot Device
cs: _Nastavit jako bootovatelné zařízení

en: _Stop Hotspot...
cs: _Zastavit Hotspot...

en: _Unlock
cs: _Odemknout

en: _Use Authentication
cs: _Použít autentizaci

en: _Use as Hotspot...
cs: _Použít jako Hotspot...

en: _Verify
cs: _Kontrola

en: _Yes
cs: _Ano

en: addButton
cs: Tlačítko Přidat

en: bootloader device
cs: zařízení zavaděče

en: c
cs: p

en: column
cs: sloupec

en: configureButton
cs: Tlačítko Nastavení

en: description
cs: popis

en: disk %s inaccessible
cs: disk %s není přístupný

en: disk free
cs: disk volný

en: disks size
cs: velikost disků

en: e2fsck cancelled by user request.
cs: e2fsck bylo přerušeno na žádost uživatele

en: eg: "/", "/home", "swap" (minus the quotation marks)
cs: např.: "/", "/home", "swap" (bez uvozovek)

en: eg: "20 GB", "500mb" (minus the quotation marks)
cs: např.: "20 GB", "500mb" (bez uvozovek)

en: englishName
cs: anglickéJméno

en: enter URL of your desired repository
cs: vložte URL vámi požadovaného repozitáře

en: file conflicts
cs: kolize souborů

en: filesystem configuration missing a type
cs: u konfigurace souborového systému chybí typ

en: fs free
cs: souborový systém volný

en: iSCSI not available
cs: iSCSI není k dispozici

en: insufficient disk inodes
cs: nedostatek inodů na disku

en: insufficient disk space
cs: nedostatek místa na disku

en: lvs failed for %s
cs: lvs selhalo pro %s

en: name
cs: jméno

en: nativeName
cs: originálníJméno

en: no
cs: ne

en: not enough free space after creating extended partition
cs: nedostatek volného místa po vytvoření rozšířeného oddílu

en: not enough free space on disks
cs: nedostatek volného místa na discích

en: older package(s)
cs: starší balíčky

en: package already installed
cs: balíček je již nainstalován

en: package conflicts
cs: kolize balíčků

en: package for incorrect arch
cs: balíček pro nesprávnou architekturu

en: package for incorrect os
cs: balíček pro nesprávný operační systém

en: partition is too large for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)d MB to %(maxSize)d MB)
cs: oddíl je příliš velký pro formátování %(format)s (povolená velikost je %(minSize)d MB až %(maxSize)d MB)

en: partition is too small for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)d MB to %(maxSize)d MB)
cs: oddíl je příliš malý pro formátování %(format)s (povolená velikost je %(minSize)d MB až %(maxSize)d MB)

en: q
cs: k

en: removeButton
cs: Tlačítko Odebrat

en: requested size exceeds maximum allowed
cs: Požadovaná velikost přesahuje povolené maximum

en: required package
cs: vyžadovaný balíček

en: script
cs: skript

en: storage configuration failed: %s
cs: selhala konfigurace úložiště: %s

en: summary
cs: souhrn

en: testing status...
cs: testovací status...

en: the device containing /boot
cs: zařízení obsahující /boot

en: unplugged
cs: odpojeno

en: use
cs: použít

en: vginfo failed for %s
cs: vginfo selhalo pro %s

en: yes
cs: ano

en: you have not created a bootloader stage1 target device
cs: Nebylo vytvořeno cílové zařízení pro stage1 zavaděče.

en: zFCP device %s not found, not even in device ignore list.
cs: zFCP zařízení %s nenalezeno, dokonce ani v seznamu ignorovaných zařízení.
