Anaconda - en to nl translation catalogue (690 entries)

en: 	Installation complete.  Press return to quit
nl: 	Installatie beëindigd. Duw op <Enter> om af te sluiten

en: 
    
    Unknown Error.  Aborting.
nl: 
    
    Onbekende fout.  Afbreken.

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
nl: 
    
    WAARSCHUWING!!! VNC server draait ZONDER WACHTWOORD!
    Je kunt de bootoptie vncpassword=<wachtwoord> gebruiken
    als je de server wilt beveiligen.

en: 
    
    You chose to connect to a listening vncviewer. 
    This does not require a password to be set.  If you 
    set a password, it will be used in case the connection 
    to the vncviewer is unsuccessful
nl: 
    
    Je hebt gekozen om een verbinding te maken met een luisterende vncviewer.
    Hiervoor is een ingesteld wachtwoord niet vereist. Als je wel een
    wachtwoord instelt, zal het gebruikt worden als de verbinding met de
    vncviewer niet succesvol is

en: 
    
    You chose to execute vnc with a password.
nl: 
    
    Je hebt gekozen om vnc uit te voeren met een wachtwoord.

en: 
    Would you like to use it anyway?
nl: 
    Wil je het toch gebruiken?

en:   Please make your choice from above ['q' to quit | 'c' to continue]:
nl:   Maak hierboven je keuze uit ['a' om af te sluiten | 'd' om door te gaan]:

en:  Starting text mode.
nl:  Tekstmodus wordt opgestart.

en:  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
nl:  Het systeem zal automatisch herstarten als je de shell verlaat.

en:  Try the text mode installer by running:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     from a root terminal.
nl:  Probeer installeren in tekstmodus door het uitvoeren van:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
    in een root terminal.

en:  against anaconda at %s
nl:  voor anaconda op %s

en:  with the provider of this software.
nl:  bij de leverancier van deze software.

en: %(product)s Linux %(version)s for %(arch)s
nl: %(product)s Linux %(version)s voor %(arch)s

en: %(productName)s %(productVersion)s INSTALLATION
nl: %(productName)s %(productVersion)s INSTALLATIE

en: %(productName)s %(productVersion)s installation
nl: %(productName)s %(productVersion)s installatie

en: %(productName)s %(productVersion)s installation on host %(name)s
nl: %(productName)s %(productVersion)s installatie op host %(name)s

en: %(type)s filesystem check failure on %(device)s:
nl: %(type)s bestandssysteemcontrole mislukt op %(device)s:

en: %d disk selected; %s capacity; %s free | %d disks selected; %s capacity; %s free
nl[0]: %d schijf geselecteerd; %s capaciteit; %s vrij
nl[1]: %d schijven geselecteerd; %s capaciteit; %s vrij

en: %d storage device selected | %d storage devices selected
nl[0]: %d opslagapparaat geselecteerd
nl[1]: %d opslagapparaten geselecteerd

en: %s
    The disks you've selected have the following amounts of free space:
nl: %s
    De schijven die je geselecteerd hebt geven de volgende hoeveelheid vrije ruimte op:

en: %s
    You don't have enough space available to install <b>%s</b>, even if you used all of the free space
    available on the selected disks.
nl: %s
    Je hebt niet voldoende ruimte beschikbaar om <b>%s</b> te installeren, zelfs als je alle vrije ruimte
    gebruikt die beschikbaar is op de geselecteerde schijven.

en: %s cannot be encrypted
nl: %s kan niet versleuteld worden

en: %s cannot be of type %s
nl: %s kan niet het type %s hebben

en: %s cannot be of type %s.
nl: %s kan niet het type %s hebben.

en: %s cannot be on an encrypted block device.
nl: %s kan zich niet op een versleuteld blokapparaat bevinden.

en: %s is missing. Cannot setup firewall.
nl: %s ontbreekt. Kan de firewall niet instellen.

en: %s is now successfully installed on your system and ready
    for you to use!  Go ahead and reboot to start using it!
nl: %s is nu met succes op je systeem geïnstalleerd en is klaar voor
    gebruik!  Ga je gang en herstart om te beginnen met het te gebruiken!

en: %s is now successfully installed on your system, but some configuration still needs to be done. 
    Finish it and then click the Finish configuration button please.
nl: %s is nu met succes op je systeem geïnstalleerd, maar er moet nog wat configuratie gedaan worden. 
    Maak dat af en klik dan op de 'Configuratie afmaken'-knop.

en: %s may not have enough space for grub2 to embed core.img when using the %s filesystem on %s
nl: %s heeft misschien niet voldoende ruimte om grub2 core.img te laten omsluiten als het %s bestandssysteem op %s gebruikt wordt.

en: %s must be between %d and %d MB in size
nl: de grootte van %s moet tussen %d en %d MB liggen

en: %s must be mounted on one of %s.
nl: %s moet aangekoppeld worden op één van %s.

en: %s must be on a device of type %s
nl: %s moet zich op een apparaat van type %s bevinden

en: %s must be on a primary partition.
nl: %s moet zich op een primaire partitie bevinden.

en: %s must be within the first %dMB of the disk.
nl: %s moet zich binnen de eerste %dMB van de schijf bevinden.

en: %s must have one of the following disklabel types: %s.
nl: %s moet één van de volgende disklabeltypes hebben: %s.

en: %s must not be larger than %dMB.
nl: %s mag niet groter zijn dan %dMB.

en: %s must not be smaller than %dMB.
nl: %s mag niet kleiner zijn dan %dMB.

en: %s of %s
nl: %s van %s

en: %s requires %s MB of memory to install, but you only have %s MB on this machine.
nl: %s vereist %s MB geheugen voor het installeren, maar je hebt op deze machine slechts %s MB.

en: %s timezone
nl: %s tijdzone

en: %s to switch layouts.
nl: %s om indelingen om te schakelen.

en: '%s' is an invalid IP address.
nl: '%s' is een ongeldig IP-adres.

en: '%s' is not a valid IPv6 address.
nl: '%s' is geen geldig IPv6-adres.

en: (%s)
    Command line mode requires all choices to be specified in a kickstart configuration file.
nl: (%s)
    Commandoregel-modus vereist dat alle keuzes gespecificeerd zijn in een kickstartconfiguratiebestand.

en: /boot filesystem
nl: /boot-bestandssysteem

en: /boot/efi must be on a device of type %s
nl: /boot/efi moet zich op een apparaat van type %s bevinden

en: 24-hour
nl: 24-uurs

en: <b>%d disk; %s capacity; %s free space</b> (unpartitioned and in filesystems) | <b>%d disks; %s capacity; %s free space</b> (unpartitioned and in filesystems)
nl[0]: <b>%d schijf; %s capaciteit; %s vrije ruimte</b> (niet gepartitioneerd en in bestandssystemen)
nl[1]: <b>%d schijven; %s capaciteit; %s vrije ruimte</b> (niet gepartitioneerd en in bestandssystemen)

en: <b>%s disk; %s reclaimable space</b> (in filesystems) | <b>%s disks; %s reclaimable space</b> (in filesystems)
nl[0]: <b>%s schijf; %s terug te vorderen ruimte</b> (in bestandssystemen)
nl[1]: <b>%s schijven; %s terug te vorderen ruimte</b> (in bestandssystemen)

en: <b>%s disks; %s reclaimable space</b> (in filesystems)
nl: <b>%s schijven; %s terug te vorderen ruimte</b> (in bestandssystemen)

en: <b>Cleaning up %s</b>
nl: <b>Opschonen van %s</b>

en: <b>Desired Capacity (MB):</b>
nl: <b>Gewenste capaciteit (MB):</b>

en: <b>Desired Capacity:</b>
nl: <b>Gewenste capaciteit:</b>

en: <b>Device Type:</b>
nl: <b>Apparaattype:</b>

en: <b>File System:</b>
nl: <b>Bestandssysteem:</b>

en: <b>Installing %(pkgStr)s</b> (%(size)s)
nl: <b>Installeren van %(pkgStr)s</b> (%(size)s)

en: <b>Mount Point:</b>
nl: <b>Koppelpunt:</b>

en: <b>Partition type:</b>
nl: <b>Partitietype:</b>

en: <b>Password</b>
nl: <b>Wachtwoord</b>

en: <b>Upgrading %(pkgStr)s</b> (%(size)s)
nl: <b>Upgraden van %(pkgStr)s</b> (%(size)s)

en: <b>Username</b>
nl: <b>Gebruikersnaam</b>

en: <b>You don't have enough space available to install %s</b>, but we can help you
    reclaim space by shrinking or removing existing partitions.
nl: <b>Je hebt niet voldoende ruimte beschikbaar om %s te installeren</b>, maar we kunnen je helpen
    ruimte te verkrijgen door het verkleinen of verwijderen van bestaande partities.

en: <b>You don't have enough space available to install %s</b>, even if you used all of the free space
    available on the selected disks.  You could add more disks for additional space,
    modify your software selection to install a smaller version of <b>%s</b>, or quit the installer.
nl: <b>Je hebt niet voldoende ruimte beschikbaar om %s te installeren</b>, zelfs als je alle vrije gebruikt die
    beschikbaar is op de geselecteerde schijven. Je kunt meer schijven toevoegen voor extra ruimte,
    je softwareselectie veranderen om een kleinere versie van <b>%s</b> te installeren, of het installatieprogramma afsluiten.

en: <span size="small" foreground="white">AVAILABLE SPACE</span>
nl: <span size="small" foreground="white">BESCHIKBARE RUIMTE</span>

en: <span size="small" foreground="white">TOTAL SPACE</span>
nl: <span size="small" foreground="white">TOTALE RUIMTE</span>

en: <span size="small"><b>Example:</b> squid.mysite.org:3128</span>
nl: <span size="small"><b>Voorbeeld:</b> squid.mysite.org:3128</span>

en: A %s error occurred when installing the %s package.  This could indicate errors when reading the installation media.  Installation cannot continue.
nl: Er is een %s fout opgetreden bij het installeren van het %s pakket.  Dit kan wijzen op fouten bij het lezen van het installatiemedium.  Het is niet mogelijk met de installatie verder te gaan.

en: A RAID%(raidLevel)d set requires at least %(minMembers)d member | A RAID%(raidLevel)d set requires at least %(minMembers)d members
nl[0]: Een RAID %(raidLevel)d vereist ten minste %(minMembers)d lid
nl[1]: Een RAID %(raidLevel)d vereist ten minste %(minMembers)d leden

en: ADD A CUSTOM ADD-ON
nl: VOEG EEN AANGEPASTE ADD-ON TOE

en: ADD A KEYBOARD LAYOUT
nl: EEN TOETSENBORDINDELING TOEVOEGEN

en: ADD A NEW MOUNT POINT
nl: VOEG EEN NIEUW KOPPELPUNT TOE

en: Action
nl: Actie:

en: Add a new mountpoint.
nl: Voeg een nieuw koppelpunt toe

en: Add and mark for usage NTP servers
nl: Toevoegen en markeren voor gebruik van NTP-servers

en: Add layout
nl: Voeg indeling toe

en: Added new %s to existing container %s.
nl: Nieuwe %s toegevoegd aan bestaande container %s.

en: After shutdown, please perform a manual IPL from %s to continue installation.
nl: Voer na het afsluiten een handmatige IPL uit van %s om de installatie te vervolgen.

en: Air_plane Mode
nl: _Vliegtuigmodus

en: Alt + Shift to switch layouts.
nl: Alt + Shift om tussen indelingen om te schakelen.

en: An error occurred trying to mount some or all of your system. Some of it may be mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aankoppelen van een deel van het systeem of het gehele systeem. Een gedeelte kan mogelijk aangekoppeld zijn onder %s.
    
    Druk op <Enter> om naar een ​​shell te gaan.

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please save a copy of the detailed exception and file a bug report
nl: Er is een foutsituatie opgetreden, waarschijnlijk een bug. Wij verzoeken je om de volledige tekst van deze foutsituatie te kopiëren en een bugrapport in te dienen

en: An unknown error occurred during installation.  Details are below.
nl: Tijdens de installatie trad een onbekende fout op. Details vind je hieronder.

en: Apple Bootstrap Partition
nl: Apple bootstrap-partitie

en: Apple EFI Boot Partition
nl: Apple EFI-bootpartitie

en: Are you sure you want to delete all of the data on %s?
nl: Weet je zeker dat je alle data op %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to skip entering a passphrase for device %s?
    
    If you skip this step the device's contents will not be available during installation.
nl: Weet je zeker dat je het invoeren van een wachtzin voor apparaat %s wilt overslaan?
    
    Als je deze stap overslaat zal de inhoud van het apparaat niet beschikbaar zijn tijdens de installatie.

en: Are you sure you wish to quit the
    installation process?
nl: Weet je zeker dat je het installatieproces
    wilt afsluiten?

en: At least one of your swap devices does not have a UUID, which is common in swap space created using older versions of mkswap. These devices will be referred to by device path in /etc/fstab, which is not ideal since device paths can change under a variety of circumstances.
nl: Tenminste een van de swapapparaten heeft geen UUID, wat gebruikelijk is voor swapruimte aangemaakt met oudere versies van mkswap.  Naar deze apparaten wordt verwezen met een apparaatpad in /etc/fstab, wat niet ideaal is omdat apparaatpaden door diverse oorzaken kunnen veranderen.

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
nl: Bezig met verbinding maken met de vnc-cliënt op host %s...

en: Authentication required
nl: Authenticatie vereist

en: Automatic partitioning failed. Click for details.
nl: automatisch partitioneren mislukte. Klik voor details.

en: Automatic partitioning selected
nl: Automatisch partitioneren geselecteerd

en: Autopartitioning Options
nl: Automatische partitioneringsopties

en: Available regions
nl: Beschikbare regio's

en: Available timezones in region %s
nl: Beschikbare tijdzones in regio %s

en: Back
nl: Terug

en: CD/DVD drive
nl: CD/DVD-station

en: CONFIGURATION
nl: CONFIGURATIE

en: CONFIGURE MOUNT POINT
nl: CONFIGUREREN KOPPELPUNT

en: CONFIGURE VOLUME GROUP
nl: CONFIGUREREN VOLUMEGROEP

en: C_onfigure...
nl: C_onfigureren...

en: Cable unplugged
nl: Kabel niet aangesloten

en: Can't have a question in command line mode!
nl: Vragen zijn in de commandoregel-modus niet mogelijk!

en: Cancel & _add more disks
nl: Annuleren & meer schijven _toevoegen

en: Capacity
nl: Capaciteit

en: Changes here will only apply to the installed system. Use the desktop's tool to configure the keyboard for the installation process.
nl: Veranderingen hier zijn alleen van toepassing voor het geïnstalleerde systeem. Gebruik de gereedschappen van het bureaublad om het toetsenbord te configureren voor het installatieproces.

en: Checking dependencies in packages selected for installation
nl: Afhankelijkheden van de voor installatie geselecteerde pakketten worden gecontroleerd

en: Checking software dependencies...
nl: Bezig met controleren van softwareafhankelijkheden...

en: Checking storage configuration...
nl: Bezig met controleren van opslagconfiguratie...

en: Choose your add-ons
nl: Kies je add-ons

en: Choose your environment
nl: Kies je omgeving

en: City:
nl: Stad:

en: Click for help
nl: Klik voor hulp

en: Click here to create them automatically.
nl: Klik hier om ze automatisch aan te maken.

en: Close
nl: Afsluiten

en: Closest mirror
nl: Dichtstbijzijnde spiegel

en: Complete!
nl: Compleet!

en: Completed
nl: Voltooid

en: Configure selected mountpoint.
nl: Configureren geselecteerd koppelpunt.

en: Configuring installed system
nl: Bezig met configureren van geïnstalleerd systeem

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Confirm:
nl: Bevestigen:

en: Connected
nl: Verbonden

en: Connected!
nl: Verbonden!

en: Connected: %s
nl: Verbonden: %s

en: Connecting
nl: Bezig met verbinden

en: Connecting...
nl: Bezig met verbinding maken...

en: Connection failed
nl: Verbinding mislukte

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Could not add LUN %(fcplun)s to WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
nl: Kon LUN %(fcplun)s niet toevoegen aan WWPN %(wwpn)s op zFCP-apparaat %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not add WWPN %(wwpn)s to zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
nl: Kon WWPN %(wwpn)s niet toevoegen aan zFCP-apparaat %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not correctly delete SCSI device of zFCP %(devnum)s %(wwpn)s %(fcplun)s (%(e)s).
nl: Kon SCSI-apparaat op zFCP %(devnum)s %(wwpn)s %(fcplun)s niet correct verwijderen (%(e)s).

en: Could not log in to any of the discovered nodes
nl: Kon op geen van de ontdekte nodes inloggen

en: Could not read failed attribute of LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
nl: Kon mislukt attribuut van LUN %(fcplun)s op WWPN %(wwpn)s van zFCP apparaat %(devnum)s niet lezen (%(e)s).

en: Could not remove LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
nl: Kon LUN %(fcplun)s op WWPN %(wwpn)s op zFCP-apparaat %(devnum)s niet verwijderen (%(e)s).

en: Could not remove WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
nl: Kon WWPN %(wwpn)s op zFDC-apparaat %(devnum)s niet verwijderen (%(e)s).

en: Could not set zFCP device %(devnum)s offline (%(e)s).
nl: Kon zFCP-apparaat %(devnum)s niet offline krijgen (%(e)s).

en: Could not set zFCP device %(devnum)s online (%(e)s).
nl: Kon zFCP-apparaat %(devnum)s niet online krijgen (%(e)s).

en: Create a new volume group ...
nl: Maak een nieuwe volumegroep aan...

en: Creating %(type)s on %(device)s
nl: Bezig met %(type)s aanmaken op %(device)s

en: Creating users
nl: Bezig met aanmaken gebruikers

en: Custom partitioning selected
nl: Aangepast partitioneren geselecteerd

en: Custom software selected
nl: Aangepaste software geselecteerd

en: DATE & TIME
nl: DATUM & TIJD

en: DEFAULT TITLE
nl: STANDAARDTITEL

en: DISK ENCRYPTION PASSPHRASE
nl: SCHIJFVERSLEUTELINGSWACHTZIN

en: DISPLAY variable not set. Starting text mode.
nl: DISPLAY variabele is niet ingesteld. Tekstmodus wordt nu opgestart.

en: DISTRIBUTION INSTALLATION
nl: DISTRIBUTIE-INSTALLATIE

en: Default HUB title
nl: Standaard HUB-titel

en: Default Route
nl: Standaardroute

en: Default spoke title
nl: Standaardspaaktitel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete all other filesystems in the %s root as well.
nl: Verwijder ook alle andere bestandssystemen in de %s root.

en: Dependency Check
nl: Controle van afhankelijkheden

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description goes here.
nl: Beschrijving kan hier.

en: Device description
nl: Apparaatomschrijving

en: Device reconfiguration failed. Click for details.
nl: Opnieuw configureren van apparaat is mislukt. Klik voor details.

en: Device reformat request failed. Click for details.
nl: Verzoek om apparaat opnieuw te formatteren mislukte. Klik voor details.

en: Device removal request failed. Click for details.
nl: Verzoek om apparaat te verwijderen mislukte. Klik voor details.

en: Device resize request failed. Click for details.
nl: Verzoek om grootte van apparaat aan te passen mislukte. Klik voor details.

en: Device:
nl: Apparaat:

en: Devices of type %s require a valid RAID level selection.
nl: Apparaten van het type %s vereisen een geldige RAID-level selectie.

en: Disconnected
nl: Niet verbonden

en: Disconnecting
nl: Verbinding wordt verbroken

en: Disconnecting...
nl: Bezig met verbinding verbreken...

en: Disk
nl: Schijf

en: Disk summary goes here
nl: Schijfsamenvatting kan hier

en: DiskChunk requests must be of type PartitionRequest
nl: DiskChunk verzoeken moeten het type PartitionRequest hebben

en: Distributed
nl: Verdeeld

en: Do you really want to quit?
nl: Wil je werkelijk afsluiten?

en: Downloading group metadata...
nl: Bezig met downloaden van groep-metadata...

en: Downloading package metadata...
nl: Bezig met downloaden van pakket-metadata...

en: EFI System Partition
nl: EFI systeempartitie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Encrypt my data. I'll set a passphrase later.
nl: Versleutel mijn data. Ik zal later een wachtzin instellen.

en: Encrypted
nl: Versleuteld

en: Error
nl: Fout

en: Error Installing Package
nl: Fout tijdens installeren van pakket

en: Error Running Transaction
nl: Fout bij het uitvoeren van transactie

en: Error Setting Up Repository
nl: Fout bij het instellen van een repository

en: Error checking software dependencies
nl: Fout bij controleren van softwareafhankelijkheden

en: Error checking software dependencies.  Click for details.
nl: Fout bij controleren van softwareafhankelijkheden.  Klik voor details.

en: Error checking software selection
nl: Fout bij controleren van softwareselectie

en: Error checking storage configuration
nl: Fout ontdekt bij controle van opslagconfiguratie

en: Error checking storage configuration.  Click for details.
nl: Fout bij het controleren van opslagconfiguratie. Klik voor details.

en: Error detection (parity)
nl: Foutdetectie (pariteit)

en: Error downloading package metadata...
nl: Fout bij downloaden van pakket-metadata...

en: Error setting root password
nl: Fout bij instellen van rootwachtwoord

en: Error setting up software source
nl: fout bij het instellen van softwarebron

en: Errors like this usually mean there is a problem with the filesystem that will require user interaction to repair.  Before restarting installation, reboot to rescue mode or another system that allows you to repair the filesystem interactively.  Restart installation after you have corrected the problems on the filesystem.
nl: Fouten zoals deze betekenen gewoonlijk dat er een probleem is met het bestandssysteem waarvoor gebruikersinteractie nodig is voor een reparatie.  Voordat je de installatie opnieuw opstart, moet je de reddingsmodus opstarten of een ander systeem waarmee je het bestandssysteem interactief kunt repareren.  Start de installatie opnieuw op nadat je de problemen van het bestandssysteem gecorrigeerd hebt.

en: Escrow certificate %s requires the network.
nl: Escrow-certificaat %s vereist het netwerk.

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Exit installer
nl: Installatieprogramma afsluiten

en: FCoE not available
nl: FCoE niet beschikbaar

en: Failed LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s removed again.
nl: Mislukte LUN %(fcplun)s op WWPN %(wwpn)s van zFCP apparaat %(devnum)s weer verwijderd.

en: Failed to add new device. Click for details.
nl: Nieuw apparaat toevoegen mislukte. Klik voor details.

en: Failed to save storage configuration...
nl: Opslaan van opslagconfiguratie mislukte...

en: Failed to set up install source
nl: Instellen van installatiebron mislukte

en: Failed to set up install source, check the repo url
nl: Instellen van installatiebron mislukte, controleer de repo-url

en: Failed to set up install source, check the repo url and proxy settings
nl: Instellen van installatiebron mislukte, controleer de repo-url en proxy-instellingen

en: Failed to unlock encrypted block device. Click for details
nl: Openen van versleuteld blokapparaat mislukte. Klik voor details.

en: Fair
nl: Matig

en: Fedora People Repositories
nl: Fedora People-repositories

en: File system errors left uncorrected.
nl: Bestandssysteemfouten zijn niet hersteld.

en: Filesystem
nl: Bestandssysteem

en: Firmware missing
nl: Firmware ontbreekt

en: First sector of boot partition
nl: Eerste sector van de bootpartitie

en: Formatting DASD Device | Formatting DASD Devices
nl[0]: DASD-apparaat formatteren
nl[1]: DASD-apparaten formatteren

en: Free
nl: Beschikbaar

en: Free space available for use.
nl: Vrije ruimte beschikbaar voor gebruik.

en: Free space unavailable but reclaimable from existing partitions.
nl: Vrije ruimte niet beschikbaar maar terug te vorderen van bestaande partities.

en: Full disk summary and options...
nl: Volledig schijfoverzicht en opties...

en: Generating updated storage configuration
nl: Vernieuwde opslagconfiguratie wordt aangemaakt

en: Getting info about requested repository
nl: Info ophalen over aangevraagde repository

en: Giving up attempting to connect after %d try!
     | Giving up attempting to connect after %d tries!
nl[0]: Stoppen met verbinding maken na %d poging!
nl[1]: Stoppen met verbinding maken na %d pogingen!

en: Good
nl: Goed

en: Graphical Desktop
nl: Grafische desktop

en: Graphical installation is not available. Starting text mode.
nl: Grafische installatie is niet beschikbaar. Tekstmodus wordt nu opgestart.

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Group Password
nl: Groepswachtwoord

en: H_TTPS Proxy
nl: H_TTPS-proxy

en: Hardware Address
nl: Hardware-adres

en: Hardware Error Encountered
nl: Er is een hardwarefout opgetreden

en: Help
nl: Hulp

en: Here we'll describe how much space is needed for the current software selection.
nl: Hier zullen we beschrijven hoeveel ruimte nodig is voor de huidige softwareselectie.

en: Here we'll describe what your options are.
nl: Hier zullen we beschrijven wat je opties zijn.

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Hostname cannot be None or an empty string.
nl: Hostnaam kan niet None of een lege tekenreeks zijn.

en: Hostname is not valid: %s
nl: Hostnaam is niet geldig: %s

en: Hostname must be 255 or fewer characters in length.
nl: Hostnaam moet 255 -of minder- karakters lang zijn.

en: Hostname must start with a valid character in the ranges 'a-z', 'A-Z', or '0-9'
nl: Hostnaam moet beginnen met een geldig karakter in de reeksen 'a-z', 'A-Z' of '0-9'

en: Hostname:
nl: Hostnaam:

en: Hostnames can only contain the characters 'a-z', 'A-Z', '0-9', '-', or '.', parts between periods must contain something and cannot start or end with '-'.
nl: Hostnamen kunnen alleen de karakters 'a-z', 'A-Z', ' 0-9', '-', of '.' bevatten, onderdelen tussen punten mogen niet leeg zijn en kan niet beginnen of eindigen met '-'.

en: I don't need help; let me customize disk _partitioning.
nl: Ik heb geen hulp nodig; laat me de _partities van de schijf aanpassen.

en: INSTALLATION DESTINATION
nl: BESTEMMING VAN INSTALLATIE

en: INSTALLATION OPTIONS
nl: INSTALLATIE-OPTIES

en: INSTALLATION SOURCE
nl: INSTALLATIEBRON

en: INSTALLATION SUMMARY
nl: INSTALLATIE-OVERZICHT

en: IP Address
nl: IP-adres

en: IP address is missing.
nl: IP-adres ontbreekt.

en: IPv4 Address
nl: IPv4-adres

en: IPv4 addresses must contain four numbers between 0 and 255, separated by periods.
nl: IPv4-adressen moeten bestaan uit vier getallen tussen 0 en 255, gescheiden door punten.

en: IPv6 Address
nl: IPv6-adres

en: In interactive step can't continue. (%s)
nl: Kan niet verdergaan met interactieve stap. (%s)

en: In progress
nl: Bezig

en: Install
nl: Installeren

en: Install Destination
nl: Installatiedoel

en: Install hub
nl: Installatiehub

en: Install on System
nl: Installeren op systeem

en: Install the live CD to your hard disk
nl: Installeer de Live CD op je harde schijf

en: Install to Hard Drive
nl: Naar harde schijf installeren

en: Installation Hub
nl: Installatiehub

en: Installation Progress
nl: Installatievoortgang

en: Installation Starting
nl: Installatie gaat nu beginnen

en: Installation requires a total of <b>%s</b> for system data.
nl: Installatie vereist een totaal van <b>%s</b> voor systeemdata.

en: Installation requires partitioning of your hard drive.  Select what space to use for the install target.
nl: Installatie vereist het partitioneren van je harde schijf. Selecteer welke ruimte je wilt gebruiken als installatiedoel.

en: Installation source not set up
nl: Installatiebron niet ingesteld

en: Installing
nl: Bezig met installeren

en: Installing bootloader
nl: Bezig met installeren van bootlader.

en: Installing on a FireWire device.  This may or may not produce a working system.
nl: Installeren op een FireWire-apparaat. Dit kan een niet-werkend systeem opleveren.

en: Installing on a USB device.  This may or may not produce a working system.
nl: Installeren op een USB-apparaat. Dit kan een niet-werkend systeem opleveren.

en: Installing software
nl: Bezig met software installeren

en: Invalid partition size set. Use a valid integer.
nl: Ongeldige partitiegrootte ingesteld. Gebruik een geldig geheel getal.

en: Invalid timezone
nl: Ongeldige tijdzone

en: KEYBOARD
nl: TOETSENBORD

en: KEYBOARD LAYOUT
nl: TOETSENBORDINDELING

en: LANGUAGE
nl: TAAL

en: LAYOUT SWITCHING OPTIONS
nl: INDELING OMSCHAKELEN-OPTIES

en: LOCALIZATION
nl: LOKALISATIE

en: LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s already configured.
nl: LUN %(fcplun)s op WWPN %(wwpn)s van apparaat zFCP %(devnum)s is reeds geconfigureerd.

en: Layout switching not configured.
nl: Indeling omschakelen is niet geconfigureerd.

en: Let me customize the _partitioning of the disks instead.
nl: Laat me in plaat daarvan partities op de schijven aanpassen.

en: Linux on %s
nl: Linux op %s

en: Local Standard Disks
nl: Lokale standaardschijven

en: Logging in to iSCSI node
nl: Inloggen op iSCSI-node

en: Logging in to iSCSI node %s
nl: Inloggen op iSCSI-node %s

en: MANUAL PARTITIONING
nl: HANDMATIG PARTITIONEREN

en: MEDIA VERIFICATION
nl: MEDIAVERIFICATIE

en: Migrating filesystem on %(device)s
nl: Migreren van bestandssysteem op %(device)s

en: Minimal
nl: Minimaal

en: Modify ...
nl: Aanpassen ...

en: More customization options are available
    after creating the mount point below.
nl: Hieronder zijn meer aanpassingsopties beschikbaar
    na het aanmaken van het koppelpunt.

en: Move selected layout down
nl: Verplaats geselecteerde indeling naar beneden

en: Move selected layout up
nl: Verplaats geselecteerde indeling naar boven

en: Must provide an iSCSI initiator name
nl: Je moet een iSCSI-initiatornaam opgeven

en: NETWORK CONFIGURATION
nl: NETWERKCONFIGURATIE

en: NFS mount options:
nl: NFS-koppelopties:

en: NFS server %s
nl: NFS-server %s

en: Name
nl: Naam

en: Name:
nl: Naam:

en: Network Name
nl: Netwerknaam

en: Network Time
nl: Netwerktijd

en: New %s %s Installation
nl: Nieuwe %s %s installatie

en: New Device
nl: Nieuw apparaat

en: New Selector
nl: Nieuwe keuzeschakelaar

en: No Network Available
nl: Geen netwerk beschikbaar

en: No disks detected.  Please shut down the computer, connect at least one disk, and restart to complete installation.
nl: Geen schijven ontdekt.  Zet de computer uit, verbind tenminste één schijf en start de installatie opnieuw op.

en: No disks selected
nl: Geen schijven geselecteerd

en: No disks selected.
nl: Geen schijven geselecteerd.

en: No disks selected; please select at least one disk to install to.
nl: Geen schijven geselecteerd; selecteer tenminste één schijf waarop geïnstalleerd kan worden.

en: No iSCSI nodes discovered
nl: Er zijn geen iSCSI-nodes ontdekt

en: No initiator name set
nl: Geen initiatornaam ingesteld

en: No installation source available
nl: Geen installatiebron beschikbaar

en: No network devices available
nl: Geen netwerkapparaat beschikbaar

en: No new iSCSI nodes discovered
nl: Geen nieuwe iSCSI-nodes ontdekt

en: No usable disks selected
nl: Er zijn geen bruikbare schijven geselecteerd

en: None
nl: Geen

en: Not connected
nl: Niet verbonden

en: Not enough RAM
nl: Niet voldoende RAM

en: Not enough free space on disks for automatic partitioning
nl: Er is op de schijven niet voldoende ruimte voor automatisch partitioneren

en: Not enough free space on selected disks.
nl: Niet genoeg vrije ruimte op de geselecteerde schijven.

en: Not enough space in filesystems for the current software selection. An additional %s is needed.
nl: Er is niet genoeg ruimte op de bestandssystemen voor de huidige softwareselectie. Er is nog %s aan ruimte nodig.

en: Not ready
nl: Niet gereed

en: Note: pool servers may not be available all the time
nl: Merk op: poolservers kunnen misschien niet altijd beschikbaar zijn

en: Nothing selected
nl: Niets geselecteerd

en: On the _network:
nl: Op het _netwerk:

en: Operational error.
nl: Operationele fout.

en: Optimized performance (stripe)
nl: Geoptimaliseerde performance (stripe)

en: Or, create new mount points below with the '+' icon.
nl: Of maak hieronder nieuwe koppelpunten aan met de '+' icoon.

en: PRE-RELEASE / TESTING
nl: PRE-RELEASE / TESTEN

en: PReP Boot Partition
nl: PReP boot-partitie

en: Packages completed: %(donepkgs)d of %(numpkgs)d | Packages completed: %(donepkgs)d of %(numpkgs)d
nl[0]: Pakket afgemaakt: %(donepkgs)d van %(numpkgs)d
nl[1]: Pakketten afgemaakt: %(donepkgs)d van %(numpkgs)d

en: Partition scheme configuration
nl: Configuratie partitieschema

en: Passphrase:
nl: Wachtzin:

en: Passphrases do not match.
nl: Wachtzinnen komen niet overeen.

en: Password (confirm):
nl: Wachtwoord (bevestigen):

en: Password is not set.
nl: Wachtwoord is niet ingesteld.

en: Password is set.
nl: Wachtwoord is ingesteld.

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Passwords do not match!
nl: Wachtwoorden komen niet overeen!

en: Performing post-install setup tasks
nl: Bezig met post-installatie-instellingstaken uit te voeren

en: Performing post-installation configuration
nl: Uitvoeren van post-installatieconfiguratie

en: Performing post-upgrade configuration
nl: Uitvoeren van post-upgradeconfiguratie

en: Please complete all spokes before continuing
nl: Maak alle spaken af voor dat je verder gaat

en: Please complete items marked with this icon before continuing to the next step.
nl: Voltooi items gemarkeerd met dit icoon voordat je verder gaat met de volgende stap.

en: Please create a name for your volume group and select at least one disk below.
nl: Maak een naam aan voor je volumegroep en selecteer hieronder ten minste één schijf.

en: Please enter a valid mountpoint.
nl: Vul een geldig koppelpunt in.

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
nl: Verbind je vnc-cliënt handmatig met %s om de installatie te beginnen.

en: Please manually connect your vnc client to <IP ADDRESS>:%s to begin the install. Switch to the shell (Ctrl-B 2) and run 'ip addr' to find the <IP ADDRESS>.
nl: Verbind je vnc cliënt handmatig met <IP ADRES>:%s om de installatie te beginnen. Schakel om naar de shell (Ctrl-B 2) en voer 'ip adr' uit om het <IP ADRES> te ontdekken.

en: Please provide VNC password. You will have to type it twice. 
    Leave blank for no password
nl: Bied het VNC-wachtwoord aan. Je moet het tweemaal intypen.
    Laat veld leeg om zonder wachtwoord te werken

en: Please respond 'yes' or 'no':
nl: Antwoord met 'ja' of 'nee':

en: Please select new root password. You will have to type it twice.
nl: Selecteer een nieuw rootwachtwoord.  Je moet het tweemaal intypen.

en: Please select the timezone.
    Use numbers or type names directly [b to region list, q to quit]:
nl: Selecteer de tijdzone.
    Gebruik nummers of geef direct namen op [b voor regio lijst, q om af te sluiten]:

en: Please ssh install@%s to begin the install.
nl: Ssh install@%s om de installatie te beginnen.

en: Please ssh install@<host> to continue installation.
nl: Ssh install@<host> om de installatie te vervolgen.

en: Please wait... software metadata still loading.
nl: Even wachten... software-metadata wordt nog geladen.

en: Post Installation
nl: Post-installatiefase

en: Post Upgrade
nl: Post-upgradefase

en: Preparing %d DASD device for use with Linux... | Preparing %d DASD devices for use with Linux...
nl[0]: Maak %d DASD-apparaat klaar voor gebruik met Linux...
nl[1]: Maak %d DASD-apparaten klaar voor gebruik met Linux...

en: Preparing to install
nl: Installatie wordt voorbereid

en: Preparing transaction from installation source
nl: De transactie vanaf de installatiebron wordt voorbereid

en: Preserve
nl: Behouden

en: Press enter to exit.
nl: Duw op <Enter> om af te sluiten.

en: Preview layout
nl: Bekijk voorbeeld indeling

en: Probing storage...
nl: Opslag onderzoeken...

en: Provider
nl: Aanbieder

en: Question
nl: Vraag

en: RAID Device
nl: RAID-opstelling

en: RAID sets that contain '%s' must have one of the following device types: %s.
nl: RAID-opstellingen die '%s' bevatten moeten één van de volgende apparaattypes hebben:  %s.

en: RAID sets that contain '%s' must have one of the following metadata versions: %s.
nl: RAID-opstellingen die '%s' bevatten moeten één van de volgende metadata-versies hebben: %s.

en: RAID sets that contain '%s' must have one of the following raid levels: %s.
nl: RAID-opstellingen die '%s' bevatten moeten één van de volgende raidlevels hebben: %s.

en: RECLAIM DISK SPACE
nl: SCHIJFRUIMTE TERUGVORDEREN

en: ROOT PASSWORD
nl: ROOTWACHTWOORD

en: Re_boot
nl: _Herstarten

en: Read-Only
nl: Alleen-lezen

en: Reclaim _space
nl: Terugvorderen van _ruimte

en: Reclaimable Space
nl: Terug te vorderen ruimte

en: Recoverable errors have been detected or dosfsck has discovered an internal inconsistency.
nl: Herstelbare fouten zijn ontdekt of dosfsck heeft een interne inconsistentie ontdekt.

en: Redundancy (mirror)
nl: Redundantie (spiegel)

en: Reformat
nl: Opnieuw formatteren

en: Region:
nl: Regio:

en: Remove layout
nl: Verwijder indeling

en: Remove the selected mountpoint(s.)
nl: Verwijder de geselecteerde koppelpunt(ten).

en: Replace Existing Linux system(s)
nl: Vervang bestaand Linux-systeem(systemen)

en: Repository %r is missing name in configuration, using id
nl: De naam van repository %r ontbreekt in configuratie, id wordt gebruikt

en: Rescue
nl: Redding

en: Rescue Mode
nl: Reddingsmodus

en: Resizing filesystem on %(device)s
nl: Bezig met grootte van bestandssysteem op %(device)s aanpassen

en: Retrieving installation information for %s.
nl: Bezig met ophalen van installatie-informatie voor %s.

en: Retrieving installation information.
nl: Bezig met ophalen van installatie-informatie.

en: Retrying
nl: Opnieuw proberen

en: Retrying download.
nl: Opnieuw proberen te downloaden.

en: Root Password:
nl: Rootwachtwoord:

en: Root account is disabled
nl: Root-account is uitgezet

en: Root account is disabled.
nl: Root-account is uitgezet.

en: Root password is not set
nl: Rootwachtwoord is niet ingesteld

en: Root password is set
nl: Rootwachtwoord is ingesteld

en: Run %s to unmount the system when you are finished.
nl: Draai %s om het systeem af te koppelen als je klaar bent.

en: Running post install scripts
nl: Bezig met uitvoeren van post-installatiescripts

en: Running pre-installation scripts
nl: Uitvoeren van pre-installatiescripts

en: SELECTED DISKS
nl: GESELECTEERDE SCHIJVEN

en: SOFTWARE SELECTION
nl: SOFTWARESELECTIE

en: SPOKE NAME
nl: SPAAKNAAM

en: STORAGE
nl: OPSLAG

en: SYSTEM
nl: SYSTEEM

en: Save Passphrase
nl: Sla wachtzin op

en: Saving storage configuration...
nl: Bezig met opslaan van opslagconfiguratie...

en: Security
nl: Beveiliging

en: Security Key
nl: Beveiligingssleutel

en: Select one or more disks this device may reside on.
nl: Selecteer één of meer schijven waarop dit apparaat zich mag bevinden.

en: Selected Device
nl: Geselecteerd apparaat

en: Set _keyboard to default layout for selected language.
nl: Stel het toetsenbord in met de standaardlayout die hoort bij de gekozen taal.

en: Set root password
nl: Stel rootwachtwoord in.

en: Setting up installation source...
nl: Bezig met instellen van installatiebron...

en: Shared library error.
nl: Gedeelde-bibliotheek-fout.

en: Shrink
nl: Verminderen

en: Skip
nl: Overslaan

en: Software Development
nl: Softwareontwikkeling

en: Some of the packages you have selected for install are missing dependencies.  You can exit the installation, go back and change your package selections, or continue installing these packages without their dependencies.  If you continue, these packages may not work correctly due to missing components.
nl: Sommige van de pakketten die je geselecteerd hebt om te installeren missen afhankelijkheden.  Je kunt de installatie beëindigen, teruggaan om je pakketselectie aan te passen, of verder gaan met het installeren van deze pakketten zonder hun afhankelijkheden.  Als je verder gaat zullen deze pakketten door ontbrekende onderdelen misschien niet goed werken.

en: Some of your software repositories require networking, but there was an error enabling the network on your system.
nl: Voor sommige van je software-repositories is een netwerkverbinding noodzakelijk, maar er trad een probleem op bij het aanzetten van het netwerk op je systeem.

en: Source changed - please verify
nl: Bron is veranderd - controleer dit

en: Space in selected disks reclaimable by deleting existing partitions.
nl: Ruimte op geselecteerd schijven die terug te vorderen is door het verwijderen van bestaande partities.

en: Specified name %s already in use.
nl: Opgegeven naam %s is al in gebruik.

en: Speed
nl: Snelheid

en: Standard Partition
nl: Standaardpartitie

en: Standard YUM repository:
nl: Standaard YUM-repository:

en: Starting Install to Hard Drive
nl: Beginnen met installeren naar harde schijf

en: Starting VNC...
nl: VNC wordt opgestart...

en: Starting automated install
nl: Geautomatiseerde installatie wordt opgestart

en: Starting installation process
nl: Beginnen met installatieproces

en: Starting package installation process
nl: Beginnen met pakketinstallatieproces

en: Status unknown
nl: Status onbekend

en: Status unknown (missing)
nl: Status onbekend (ontbreekt)

en: Storage configuration reset due to unrecoverable error. Click for details.
nl: Opslagconfiguratie is gereset wegens een niet-oplosbare fout. Klik voor details.

en: Strong
nl: Sterk

en: Subnet Mask
nl: Subnetmasker

en: System to Rescue
nl: Te redden systeem

en: Test the selected layout below:
nl: Test hieronder de geselecteerde indeling:

en: Testing layouts configuration not available.
nl: Het testen van indelingsconfiguratie is niet beschikbaar.

en: Text mode provides a limited set of installation options. It does not allow you to specify your own partitioning layout or package selections. Would you like to use VNC mode instead?
nl: Tekstmodus biedt een beperkte set installatie-opties. Het staat niet toe dat je een eigen partitie-indeling of pakketselecties kiest. Wil je in plaats hiervan de VNC-modus gebruiken?

en: That mount point is already in
    use.  Try something else?
nl: Dat koppelpunt is al in gebruik.
    Probeer iets anders?

en: That mount point is already in use. Try something else?
nl: Dat koppelpunt is al in gebruik. Probeer je iets anders?

en: That mount point is invalid. Try something else?
nl: Dat koppelpunt is ongeldig. Probeer je iets anders?

en: That's not the correct %s disc.
nl: Dat is niet de juiste %s schijf.

en: The %s graphical installer requires %s MB of memory, but you only have %s MB.
nl: Het %s grafische installatieprogramma vereist %s MB geheugen, maar je hebt slechts %s MB.

en: The 'boot' area on your computer is where files needed
    to start the operating system are stored.
nl: In het 'boot'-gebied op je computer bevinden zich bestanden
    die nodig zijn om het besturingssysteem op te starten.

en: The 'home' area on your computer is where all your personal
    data is stored.
nl: In het 'home'-gebied op je computer bevindt zich al
    je persoonlijke data.

en: The 'root' area on your computer is where core system
    files and applications are stored.
nl: In het 'root'-gebied op je computer bevinden zich
    essentiële systeembestanden en toepassingen.

en: The 'swap' area on your computer is used by the operating
    system when running low on memory.
nl: Het 'swap'-gebied op je computer wordt door het besturingssysteem
    gebruikt als het geheugen bijna op is.

en: The BIOS boot partition is required to enable booting
    from GPT-partitioned disks on BIOS hardware.
nl: De BIOS-bootpartitie is vereist voor het opstarten vanaf
    GPT-gepartitioneerde schijven voor BIOS-hardware.

en: The PReP boot partition is required as part of the
    bootloader configuration on some PPC platforms.
nl: De PReP-bootpartitie is vereist als onderdeel van de
    bootladerconfiguratie op sommige PPC-platforms.

en: The RAID level you have selected requires more disks than you currently have selected.
nl: Het RAID-level dat je geselecteerd hebt vereist meer schijven dan je op dit moment geselecteerd hebt.

en: The VNC server is now running.
nl: De VNC-server draait nu.

en: The default installation of %s includes a set of software applicable for general internet usage. You can optionally select a different set of software now.
nl: De standaardinstallatie van %s bevat een softwareverzameling die gebruikt kan worden voor algemeen internetgebruik. Je kunt nu optioneel een andere softwareverzameling kiezen.

en: The default installation of %s is a minimum install. You can optionally select a different set of software now.
nl: De standaardinstallatie van %s is een minimale installatie. Je kunt nu optioneel een andere softwareverzameling kiezen.

en: The file %s cannot be opened.  This is due to a missing file, a corrupt package or corrupt media.  Please verify your installation source.
    
    If you exit, your system will be left in an inconsistent state that will likely require reinstallation.
nl: Het bestand %s kon niet worden geopend.  Dit kan komen door een ontbrekend bestand, een beschadigd pakket of beschadigde media.  Verifieer je installatiebron.
    
    Als je het installatieprogramma afsluit, zal het systeem zich in een inconsistente toestand bevinden. Herinstallatie zal waarschijnlijk nodig zijn.

en: The following error occurred while setting up the installation repository:
    
    %(e)s
    
    Installation can not continue.
nl: De volgende fout is tijdens het instellen van de installatierepository opgetreden:
    
    %(e)s
    
    De installatie kan niet verdergaan.

en: The following error was encountered while downloading the escrow certificate:
    
    %s
nl: De volgende fout is opgetreden tijdens het downloaden van het escrow-certificaat:
    
    %s

en: The following error was found while parsing the kickstart configuration file:
    
    %s
nl: De volgende fout is opgetreden tijdens het verwerken van het kickstartconfiguratiebestand:
    
    %s

en: The following errors were encountered when checking your storage configuration.  You can modify your storage layout
    or quit the installer.
nl: De volgende fouten zijn ontdekt tijdens het controleren van je opslagconfiguratie. Je kunt je opslagindeling veranderen
    of het installatieprogramma afsluiten.

en: The following software marked for installation has errors.  This is likely caused by an error with
    your installation source.  You can attempt to remove these packages from your installation.
    change your installation source, or quit the installer.
nl: De volgende software, gemarkeerd voor installatie, heeft fouten.  Dit wordt waarschijnlijk veroorzaakt door
    een fout in je installatiebron.  Je kunt proberen om deze pakketten uit je installatie te verwijderen,
    Verander je installatiebron, of sluit het installatieprogramma af.

en: The installation was stopped due to what seems to be a problem with your hardware. The exact error message is:
    
    %s.
    
     The installer will now terminate.
nl: De installatie werd onderbroken omdat er een probleem met je hardware lijkt te zijn. De exacte foutboodschap is:
    
    %s.
    
     Het installatieprogramma zal nu afsluiten.

en: The mount point %s must be on a linux file system.
nl: Het koppelpunt %s moet zich op een linux-bestandssysteem bevinden.

en: The password must be at least six characters long.
nl: Het wachtwoord moet tenminste zes karakters lang zijn.

en: The rescue environment will now attempt to find your Linux installation and mount it under the directory %s.  You can then make any changes required to your system.  If you want to proceed with this step choose 'Continue'.  You can also choose to mount your file systems read-only instead of read-write by choosing 'Read-Only'.  
    
    If for some reason this process fails you can choose 'Skip' and this step will be skipped and you will go directly to a command shell.
nl: De reddingsomgeving zal nu proberen jouw Linux-installatie te vinden en aan te koppelen onder de map %s. Je kunt dan eventueel benodigde veranderingen in het systeem aanbrengen. Als je met deze stap wilt doorgaan kiest je 'Doorgaan'. Druk om bestandssystemen aan te koppelen in 'alleen-lezen'-modus, in plaats van de 'lezen-schrijven'-modus, op de knop 'Alleen-lezen' . 
    
    Als dit om een of andere reden niet lukt kun je kiezen voor: 'Overslaan' waardoor deze stap -inderdaad- zal worden overgeslagen. Je krijgt dan direct een shell-prompt.

en: The root account is used for administering the system.  Enter a password for the root user.
nl: Het root-account wordt gebruikt voor het beheren van het systeem. Vul een wachtwoord in voor de rootgebruiker.

en: The system will reboot automatically when you exit from the shell.
nl: Het systeem zal automatisch herstarten als je de shell verlaat.

en: There was an error running your transaction for the following reason(s): %s.
nl: Er trad een fout op bij het uitvoeren van je transactie, de gegeven reden was: %s.

en: There was an error running your transaction for the following reason: %s
nl: Er trad een fout op bij het uitvoeren van je transactie, de reden was: %s

en: There was an error running your transaction for the following reason: %s.
nl: Bij het uitvoeren van je transactie trad om de volgende reden een fout op: %s.

en: There were file conflicts when checking the packages to be installed:
    %s
nl: Er waren bestandsconflicten bij het controleren van de te installeren pakketten:
    %s

en: This %s device is missing %d of %d %s. You can remove it or select a different device.
nl: Dit %s apparaat mist %d van de %d %s. Je kunt het verwijderen of een ander apparaat selecteren.

en: This LVM Volume Group is missing %d of %d physical volumes. You can remove it or select a different device.
nl: Deze LVM volume groep mist %d van de %d fysieke volumes. Je kunt het verwijderen of een ander apparaat selecteren.

en: This Software RAID array is missing %d of %d member partitions. You can remove it or select a different device.
nl: Deze software RAID opstelling mist %d van de %d onderdeel partities. Je kunt het verwijderen of een ander apparaat selecteren.

en: This URL refers to a _mirror list.
nl: Deze URL verwijst naar een _spiegellijst.

en: This device cannot be edited directly. You can remove it or select a different device.
nl: Dit apparaat kan niet rechtstreeks bewerkt worden. Je kunt het verwijderen of een ander apparaat selecteren.

en: This device contains the installation source.
nl: Dit apparaat bevat de installatiebron.

en: This device is an extended partition which contains logical partitions that cannot be deleted:
nl: Dit apparaat is een extended partitie die logische partities bevat die niet verwijderd kunnen worden:

en: This device is encrypted and cannot be read without a valid passphrase. You may unlock it below.
nl: Dit apparaat is versleuteld en kan zonder een geldige wachtzin niet gelezen worden. Je kunt het hieronder openen.

en: This device is part of a LVM volume group.
nl: Dit apparaat is onderdeel van een LVM-volumegroep.

en: This device is part of a RAID device.
nl: Dit apparaat is onderdeel van een RAID-opstelling.

en: This device is part of an inconsistent LVM Volume Group.
nl: Dit apparaat is onderdeel van een niet-consistente LVM-volumegroep.

en: This device is part of the LVM volume group '%s'.
nl: Dit apparaat is onderdeel van de LVM-volumegroep '%s'.

en: This device is part of the RAID device %s.
nl: Dit apparaat is onderdeel van RAID-opstelling %s.

en: This field is optional.
nl: Dit veld is optioneel.

en: This file system does not support labels.
nl: Dit bestandssysteem ondersteunt geen labels.

en: This file system may not be resized.
nl: De grootte van dit bestandssysteem kan niet aangepast worden.

en: This is unstable, pre-release software.
nl: Dit is onstabiele, pre-release software.

en: This media is good to install from.
nl: Dit medium is geschikt om van te installeren.

en: This media is not good to install from.
nl: Dit medium is niet geschikt om van te installeren.

en: This mount point is invalid.  The %s directory must be on the / file system.
nl: Dit koppelpunt is ongeldig.  De %s map moet zich op het / bestandssysteem bevinden.

en: This partition is holding the data for the hard drive install.
nl: Deze partitie bevat de data voor de harde schijf-installatie.

en: This platform requires /boot on a dedicated partition or logical volume.  If you do not want a /boot volume, you must place / on a dedicated non-LVM partition.
nl: Dit platform vereist /boot op een aparte partitie of logische volume. Als je geen /boot-volume wilt, moet je / op een specifieke niet-LVM partitie plaatsen.

en: Timezone is not set.
nl: Tijdzone is niet ingesteld.

en: Timezone settings
nl: Tijdzone-instellingen

en: Total selected space to reclaim:  <b>%s</b>
nl: Totaal geselecteerde ruimte om terug te vorderen:  <b>%s</b>

en: Total selected space to reclaim: <b>%s</b>
nl: Totaal geselecteerde ruimte om terug te vorderen: <b>%s</b>

en: Try Fedora
nl: Probeer Fedora uit

en: U-Boot Partition
nl: U-boot-partitie

en: USER SETTINGS
nl: GEBRUIKERSINSTELLINGEN

en: Unable to change iSCSI initiator name once set
nl: Kan reeds ingestelde iSCSI-initiatornaam niet veranderen

en: Unable to find /bin/sh to execute!  Not starting shell
nl: Kan /bin/sh niet vinden om uit te voeren! Shell wordt niet gestart

en: Unable to read group information from repositories.  This is a problem with the generation of your install tree.
nl: Kan groepsinformatie niet van de repository lezen.  Dit is een probleem veroorzaakt bij het samenstellen van je installatieboom.

en: Unable to read package metadata. This may be due to a missing repodata directory.  Please ensure that your install tree has been correctly generated.
    
    %s
nl: Kan pakketmetadata niet lezen. Dit kan veroorzaakt worden door het ontbreken van een repodatamap. Wees er zeker van dat je installatieboom correct is aangemaakt.
    
    %s

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown Linux
nl: Onbekende Linux

en: Unknown return code: %d.
nl: Onbekende code teruggegeven: %d.

en: Unlock
nl: Openen

en: Unmanaged
nl: Niet beheerd

en: Unrecoverable Error
nl: Onherstelbare fout

en: Upgrading
nl: Bezig met upgraden

en: Usage error.
nl: Gebruiksfout.

en: Usage or syntax error.
nl: Gebruiks- of syntaxfout.

en: Use
nl: Gebruik

en: Use All Space
nl: Gebruik alle ruimte

en: Use Free Space
nl: Gebruik vrije ruimte

en: Use text mode
nl: Gebruik tekstmodus

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: VGChunk requests must be of type LVRequest
nl: VGChunk verzoeken moeten het type LVRequest hebben

en: VNC Password
nl: VNC-wachtwoord

en: VNC password provided was not at least 6 characters long.
    Please enter a new one.  Leave blank for no password.
nl: Het aangeboden VNC-wachtwoord was niet tenminste 6 karakters lang.
    Vul een nieuw wachtwoord in. Laat het leeg om zonder wachtwoord te werken.

en: VPN Type
nl: VPN-type

en: Verifying media, please wait...
nl: Bezig met verifiëren van media, even geduld...

en: Volume Group name %s is already in use. Not saving changes.
nl: Volumegroepsnaam %s is al in gebruik. Wijzigingen worden niet opgeslagen.

en: Volume Group:
nl: Volumegroep:

en: WELCOME TO %s %s.
nl: WELKOM BIJ %s %s.

en: WWPN %(wwpn)s not found at zFCP device %(devnum)s.
nl: WWPN %(wwpn)s niet gevonden bij zFCP-apparaat %(devnum)s.

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning: Your current keyboard layout is <b>%s</b>.If you change your keyboard layout, you may not be able to decrypt your disks after install.
nl: Waarschuwing: Je huidige toetsenbordindeling is <b>%s</b>. Als je jouw toetsenbordindeling verandert, kun je na de installatie je schijven misschien niet meer ontsleutelen.

en: We'll need network access to fetch information about your location and to make software
    updates available for you.
nl: We hebben netwerktoegang nodig om informatie op te halen over je locatie en om software-updates
    beschikbaar voor je te maken.

en: Weak
nl: Zwak

en: Web Server
nl: Webserver

en: Welcome to Fedora
nl: Welkom bij Fedora

en: What language would you like to use during the installation process?
nl: Welke taal wil je gebruiken tijdens het installatieproces?

en: When all items marked with this icon are complete, installation will automatically continue.
nl: Als alle items gemarkeerd met dit icoon voltooid zijn, zal installatie automatisch doorgaan.

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
nl: Als je klaar bent, verlaat dan de shell. Het systeem zal daarna herstarten.

en: When you create mount points for your %s %s install,
    you'll be able to view their details here.
nl: Als je koppelpunten aanmaakt voor je %s %s installatie,
    kun je hier alle relevante details bekijken.

en: Where is the yum repository for your add-on?
nl: Waar is de yum-repository voor je add-on?

en: Which combination(s) would you prefer for switching between keyboard layouts?
nl: Welke combinatie(s) hebben je voorkeur voor het omschakelen tussen toetsenbordindelingen?

en: Which device holds the root partition of your installation?
nl: Welke apparaat bevat de rootpartitie van je installatie?

en: Which installation source would you like to use?
nl: Welke installatiebron wil je gebruiken?

en: Which keyboard layouts would you like to use on this system?  You may move any layout to the top of the list to select it as the default.
nl: Welke toetsenbordindelingen wil je op dit systeem gebruiken?  Je kunt elke indeling naar de top van de lijst verplaatsen om deze als de standaard te selecteren.

en: Whole disks are not editable.
nl: Hele schijven kunnen niet worden bewerkt.

en: Will try to connect again in 15 seconds...
nl: Zal over 15 seconden opnieuw proberen te verbinden...

en: Wired (%s) connected
nl: Bekabeld (%s) verbonden

en: Wireless
nl: Draadloos

en: Wireless connected to %s
nl: Draadloos verbonden met %s

en: Working
nl: Bezig

en: Writing network configuration
nl: Bezig met schrijven van netwerkinformatie

en: Wrong Disc
nl: Verkeerde schijf

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical install or continue with a text mode install?
nl: X kon op je machine niet opgestart worden.  Wil je VNC starten om met deze computer te verbinden vanaf een andere computer en een grafische installatie uitvoeren of wil je verder gaan met een tekstmodus-installatie?

en: You are currently running Fedora from live media.
    You can install Fedora now, or choose "Install to Hard Drive" in the Activities Overview at any later time.
nl: Je draait Fedora op dit moment vanaf live-media.
    Je kunt Fedora nu installeren, of je kiest "Naar harde schijf installeren" in het 'Activiteiten'-overzicht op elk later moment.

en: You can choose "Install to Hard Drive"
    in the Activities Overview at any later time.
nl: Je kunt kiezen voor "Naar harde schijf installeren"
    in het 'Activiteiten'-overzicht op elk later moment.

en: You cannot delete a partition of a LDL formatted DASD.
nl: Je kunt geen partitie verwijderen van een LDL-geformatteerde DASD.

en: You don't have any Linux partitions.  Rebooting.
nl: Je hebt geen Linux-partities. Het systeem zal nu herstarten.

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell.%s
nl: Je hebt geen Linux-partities. Druk op <Enter> om een shell te krijgen.%s

en: You don't have enough free space available for this installation.
    
    You can remove existing filesystems you no longer need to free up space for this installation.  Removing a filesystem will permanently delete all of the data it contains.
nl: Je hebt niet voldoende vrije ruimte beschikbaar voor deze installatie.
    
    Je kunt bestaande bestandssystemen die je niet meer nodig hebt, verwijderen om plaats te maken voor deze installatie.  Het verwijderen van een bestandssysteem zal ook alle data hierin permanent verwijderen.

en: You have chosen to encrypt some of your data. You will need to create a passphrase that you will use to access your data when you start your computer.
nl: Je hebt er voor gekozen om een deel van je data te versleutelen. Je moet een wachtzin aanmaken die je moet gebruiken om toegang tot je data te krijgen als je de computer opstart.

en: You have chosen to manually set up the filesystems for your new %(productName)s installation. Before you begin, you might want to take a minute to learn the lay of the land. Quite a bit has changed.
    
    The most important change is that creation of new filesystems has been streamlined. You no longer have to build complex devices like LVM logical volumes in stages (physical volume, then volume group, then logical volume) -- now you just create a logical volume and we'll handle the legwork of setting up the physical volumes and volume group to contain it. We'll also handle adjusting the volume group as you add, remove, and resize logical volumes so you don't have to worry about the mundane details.
    
    
    Screen Layout
    
    The left-hand side of the screen shows the OS installations we were able to find on this computer. The new %(productName)s installation is at the top of the list. You can click on the names of the installations to see what filesystems they contain.
    
    Below the various installations and mountpoints on the left-hand side there are buttons to add a new filesystem, remove the selected filesystem, or configure the selected filesystem.
    
    The right-hand side of the screen is where you can customize the currently-selected mountpoint.
    
    On the bottom-left you will see a summary of the disks you have chosen to use for the installation. You can click on the blue text to see more detailed information about your selected disks.
    
    
    How to create a new filesystem on a new device
    
    1. Click on the + button.
    2. Enter the mountpoint and size. (Hint: Hover the mouse pointer over either of the text entry areas for help.)
    3. Select the new mountpoint under "New %(productName)s Installation" on the left-hand side of the screen and customize it to suit your needs.
    
    
    How to reformat a device/filesystem that already exists on your disk
    
    1. Select the filesystem from the left-hand side of the screen.
    2. Click on the "Customize" expander in the mountpoint customization area on the right-hand side of the screen.
    3. Activate the "Reformat" checkbutton, select a filesystem type and, if applicable, enter a mountpoint above in the "Mountpoint" text entry area.
    4. Click on "Apply changes"
    
    
    How to set a mountpoint for a filesystem that already exists on your disk
    
    1. Select the filesystem from the left-hand side of the screen.
    2. Enter a mountpoint in the "Mountpoint" text entry area in the mountpoint customization area.
    3. Click on "Apply changes"
    
    
    How to remove a filesystem that already exists on your disk
    
    1. Select the filesystem you wish to remove on the left-hand side of the screen.
    2. Click the - button.
    
    Hint: Removing a device that already exists on your disk from the "New %(productName)s Installation" does not remove it from the disk. It only resets that device to its original state. To remove a device that already exists on your disk, you must select it from under any of the other detected installations (or "Unknown") and hit the - button.
    
    
    Tips and hints
    
    You can enter sizes for new filesystems that are greater than the total available free space. The installer will come as close as possible to the size you request.
    
    By default, new devices use any/all of your selected disks.
    
    You can change which disks a new device may be allocated from by clicking the configure button (the one with a tools graphic) while that device is selected.
    
    When adding a new mountpoint by clicking the + button, leave the size entry blank to make the new device use all available free space.
    
    When you remove the last device from a container device like an LVM volume group, we will automatically remove that container device to make room for new devices.
    
    When the last partition is removed from a disk, that disk may be reinitialized with a new partition table if we think there is a more appropriate type for that disk.
nl: Je hebt ervoor gekozen om de bestandssystemen voor je nieuwe %(productName)s installatie handmatig in te stellen. Voordat je begint, zou je een paar minuten de tijd moeten nemen om de omgeving te verkennen. Er is nogal wat veranderd.
    
    De belangrijkste verandering is dat het aanmaken van bestandssystemen gestroomlijnd is. Je hoeft geen complexe apparaten meer is fases te bouwen zoals LVM logische volumes (fysiek volume, daarna volumegroep, daarna logische volume) -- je kunt nu gewoon een logische volume aanmaken en wij zullen het voorwerk afhandelen door het instellen van de fysieke volumes en volumegroepen. Wij zullen ook het aanpassen van de volumegroep afhandelen als je logische volumes toevoegt, verwijdert of in grootte verandert zodat je je niet hoeft te bekommeren om alledaagse details.
    
    
    Schermindeling
    
    De linkerzijde van het scherm toont de OS installaties die we op deze computer konden vinden. De nieuwe %(productName)s installatie bevindt zich bovenin de lijst. Je kunt op de namen van de installaties klikken om te zien welke bestandssystemen ze bevatten.
    
    Onder de verschillende installaties en koppelpunten op de linkerzijde zijn knoppen voor het toevoegen van een nieuw bestandssysteem, het verwijderen van het geselecteerde bestandssysteem of het configureren van het geselecteerde bestandssysteem.
    
    Op de rechterzijde van het scherm kun je het huidig geselecteerde koppelpunt aanpassen.
    
    Linksonder zul je een samenvatting zien van de schijven die gekozen hebt om voor deze installatie te gebruiken. Je kunt op de blauwe tekst klikken om meer gedetailleerde informatie te krijgen over je geselecteerde schijven.
    
    
    Hoe maak je een nieuw bestandssysteem aan op een nieuw apparaat
    
    1. Klik op de + knop.
    2. Vul het koppelpunt en de grootte in. (Hint: Beweeg de muisaanwijzer over de tekstinputvelden voor hulp.)
    3. Selecteer het nieuwe koppelpunt onder "Nieuwe %(productName)s installatie" op de linkerzijde van het scherm en pas het aan naar jouw behoefte.
    
    
    Hoe kun je een apparaat/bestandssysteem dat al op je schijf bestaat opnieuw formatteren
    
    1. Selecteer het bestandssysteem in de linkerzijde van het scherm.
    2. Klik op de "Aanpassen" uitbreiding in het koppelpunt aanpassingsgebied op de rechterzijde van het scherm.
    3. Activeer de "Opnieuw formatteren" controlevakje, selecteer een bestandssysteem en, indien van toepassing, een koppelpunt boven in het "Koppelpunt" tekstinputveld.
    4. Klik op "Veranderingen toepassen"
    
    
    Hoe stel je een koppelpunt in voor een bestandssysteem dat zich al op je schijf bevindt
    
    1. Selecteer het bestandssysteem in de linkerkant van het scherm.
    2. Vul een koppelpunt in het "Koppelpunt" tekstinputveld in het koppelpunt aanpassingsgebied.
    3. Klik op "Veranderingen toepassen"
    
    
    Hoe verwijder je een bestandssysteem dat zich al op je schijf bevindt
    
    1. Selecteer het bestandssysteem dat je wilt verwijderen op de linkerzijde van het scherm.
    2. Klik op de - knop.
    
    Hint: Het verwijderen van een apparaat dat al op je schijf bestaat uit de "Nieuwe %(productName)s installatie" verwijdert het niet van de schijf. Het herstelt alleen de originele toestand van dat apparaat. Om een apparaat dat al op je schijf bestaat te verwijderen moet je het selecteren in een van de andere gedetecteerde installaties (of "Onbekend") en op de - knop klikken.
    
    
    Tips en hints
    
    Je kunt afmetingen opgeven voor nieuwe bestandssystemen die groter zijn dan de totaal beschikbare vrije ruimte. Het installatieprogramma zal proberen zo dicht mogelijk bij je gevraagde grootte uit te komen.
    
    Standaard gebruiken nieuwe apparaten all je geselecteerde schijven.
    
    Om te veranderen aan welke schijven een nieuw apparaat toegekend kan worden kun je op de configuratieknop klikken (de knop met de gereedschap afbeelding) terwijl dat apparaat geselecteerd is.
    
    Bij het toevoegen van een nieuw koppelpunt door op de + knop te klikken, laat je het grootte ingangsveld leeg om het nieuwe apparaat alle beschikbare vrije ruimte te laten gebruiken.
    
    Als je het laatste apparaat verwijdert uit een container apparaat zoals een LVM volumegroep, zullen we automatisch dat container apparaat verwijderen om ruimte te maken voor nieuwe apparaten.
    
    Als de laatste partitie van een schijf verwijderd wordt, kan die schijf opnieuw geïnitialiseerd worden met een nieuwe partitie tabel als we denken dat er een geschikter type voor die schijf is.

en: You have chosen to skip bootloader installation.  Your system may not be bootable.
nl: Je hebt ervoor gekozen om de bootlader-installatie over te slaan.  Je systeem kan waarschijnlijk niet opstarten.

en: You have no working NTP server configured
nl: Je hebt geen werkende NTP-server geconfigureerd

en: You have not created a bootable partition.
nl: Je hebt geen opstartpartitie aangemaakt.

en: You have not defined a root partition (/), which is required for installation of %s to continue.
nl: Je hebt geen rootpartitie (/) gedefinieerd. Deze is echter vereist om verder te kunnen gaan met de installatie van %s.

en: You have not specified a FCP LUN or the number is invalid.
nl: Je hebt geen FCP LUN opgegeven of het nummer is ongeldig.

en: You have not specified a device number or the number is invalid
nl: Je hebt geen apparaatnummer opgegeven of het nummer is ongeldig

en: You have not specified a swap partition.  %(requiredMem)s MB of memory is required to continue installation without a swap partition, but you only have %(installedMem)s MB.
nl: Je hebt geen swappartitie opgegeven.  %(requiredMem)s MB geheugen is vereist om de installatie voort te zetten zonder een swappartitie, maar je hebt slechts %(installedMem)s MB.

en: You have not specified a swap partition.  Although not strictly required in all cases, it will significantly improve performance for most installations.
nl: Je hebt geen swappartitie opgegeven.  Hoewel dit niet in alle gevallen strikt noodzakelijk is, verhoogt het in het algemeen wel de performance voor de meeste installaties.

en: You have not specified a worldwide port name or the name is invalid.
nl: Je hebt geen wereldwijde poortnaam opgegeven of de naam is ongeldig.

en: You have plenty of space to install <b>%s</b>, so we can automatically
    configure the rest of the installation for you.
    
    You're all set!
nl: Je hebt voldoende ruimte om <b>%s</b> te installeren, dus we kunnen
    de rest van de installatie automatisch voor je configureren.
    
    Je bent er helemaal klaar voor!

en: You have provided a weak passphrase: %s
nl: Je hebt een zwak wachtwoord aangeboden: %s

en: You have provided a weak password: %s.
nl: Je hebt een zwak wachtwoord aangeboden: %s.

en: You have provided a weak password: %s.  Press Done again to use anyway.
nl: Je hebt een zwak wachtwoord aangeboden: %s. Klik op 'Klaar' als je het toch wilt gebruiken.

en: You haven't created any mount points for your %s %s installation yet:
nl: Je hebt nog geen koppelpunten aangemaakt voor je %s %s installatie:

en: You may add a keyboard layout by selecting it below:
nl: Je kunt een toetsenbordindeling toevoegen door het hieronder te selecteren:

en: You must create a new filesystem on the root device.
nl: Je moet een nieuw bestandssysteem op het rootapparaat aanmaken.

en: You must provide and confirm a password.
nl: Je moet een wachtwoord aanbieden en bevestigen

en: You need more space on the following file systems:
nl: Je hebt meer ruimte nodig op de volgende bestandssystemen:

en: You need to set up networking first if you want to use NTP
nl: Je moet eerst het netwerk instellen als je NTP wilt gebruiken

en: You wake up inside an OS installer in Timbuktu, and it's six months in the future.  But, there are bugs.  Bugs everywhere.  Bugs you must live with.  This OS of the future isn't a stable OS you can rely on.  It's for testing purposes only.
nl: Je wordt wakker in een OS-installatieprogramma in Timboektoe  en het is zes maanden in de toekomst.  Maar er zijn bugs.  Overal bugs.
    Bugs waarmee je moet leven.  Dit OS van de toekomst is geen stabiel OS waarop je kunt rekenen.  Het is er alleen voor testdoeleinden.

en: Your %(mount)s partition is less than %(size)s megabytes which is lower than recommended for a normal %(productName)s install.
nl: Je %(mount)s-partitie is kleiner dan %(size)s megabyte, wat kleiner is dan aanbevolen wordt voor een normale %(productName)s installatie.

en: Your %(mount)s partition is too large for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)d MB to %(maxSize)d MB)
nl: Je %(mount)s-partitie is te groot voor het formatteren als %(format)s (toegestane grootte loopt van %(minSize)d MB tot %(maxSize)d MB)

en: Your %(mount)s partition is too small for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)d MB to %(maxSize)d MB)
nl: Je %(mount)s-partitie is te klein voor het formatteren als %(format)s (toegestane grootte loopt van %(minSize)d MB tot %(maxSize)d MB)

en: Your BIOS-based system needs a special partition to boot with %s's new disk label format (GPT). To continue, please create a 1MB 'BIOS Boot' type partition.
nl: Je op BIOS-gebaseerd systeem heeft een speciale partitie nodig om op te starten met het nieuwe schijflabelformaat (GPT) van %s. Om verder te gaan moet je een 1 MB 'BIOS Boot' type-partitie aanmaken.

en: Your current <b>%s</b> software selection requires <b>%s</b> of available space.
nl: Je huidige <b>%s</b> softwareselectie vereist <b>%s</b> beschikbare ruimte.

en: Your root partition is less than 250 megabytes which is usually too small to install %s.
nl: Je rootpartitie is kleiner dan 250 megabytes, wat gewoonlijk te klein is om %s te kunnen installeren.

en: Your selected packages require %d MB of free space for installation, but you do not have enough available.  You can change your selections or exit the installer.
nl: De pakketten die je hebt geselecteerd vereisen %d MB vrije ruimte voor installatie, maar je hebt niet genoeg beschikbaar. Je kunt je selecties aanpassen of het installatieprogramma afsluiten.

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  Press return to get a shell from which you can fsck and mount your partitions. %s
nl: Het systeem had beschadigde bestandssystemen waarvoor je gekozen hebt om deze niet aan te koppelen. Druk op <Enter> om naar een shell te gaan waarin je de partities met fsck kunt controleren en kunt aankoppelen. %s

en: Your system has been mounted under %(rootPath)s.
    
    Press <return> to get a shell. If you would like to make your system the root environment, run the command:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s
nl: Je systeem is aangekoppeld onder %(rootPath)s.
    
    Druk op <Enter> om naar een shell te gaan. Als je jouw systeem de root omgeving wilt maken, voer dan dit commando uit:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s

en: Your system is mounted under the %s directory.
nl: Je systeem is aangekoppeld onder de map %s.

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Add custom add-on...
nl: _Aangepaste add-on toevoegen...

en: _Add mount point
nl: Koppelpunt  _toevoegen

en: _Apply Changes
nl: _Veranderingen toepassen

en: _Auto-detected install media:
nl: _Automatisch gedetecteerd installatiemedium:

en: _Back
nl: _Terug

en: _Back to destination selection
nl: _Terug naar de bestemmingsselectie

en: _Begin Installation
nl: _Begin met installatie

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Choose an ISO
nl: _Kies een ISO

en: _Close
nl: _Afsluiten

en: _Configuration URL
nl: _Configuratie URL

en: _Configure...
nl: _Configureer...

en: _Continue
nl: _Doorgaan

en: _Customize...
nl: _Aanpassen...

en: _Delete It
nl: _Verwijder het

en: _Do not install bootloader
nl: _Geen bootlader installeren

en: _Done
nl: _Klaar

en: _Eject
nl: _Uitwerpen

en: _Enable HTTP Proxy
nl: HTTP proxy _aanzetten

en: _Encrypt
nl: _Versleutelen

en: _Exit Installer
nl: Installatieprogramma _afsluiten

en: _Exit installer
nl: Installatieprogramma _afsluiten

en: _FTP Proxy
nl: _FTP-proxy

en: _Finish Partitioning
nl: _Voltooi partitioneren

en: _Finish configuration
nl: Configuratie _afmaken

en: _Get me out of here!
nl: _Haal me hier vandaan!

en: _HTTP Proxy
nl: _HTTP-proxy

en: _I accept my fate.
nl: _Ik accepteer mijn lot.

en: _ISO file:
nl: _ISO-bestand:

en: _Method
nl: _Methode

en: _Modify Software Source
nl: Verander _softwarebron

en: _Modify Storage Layout
nl: _Verander opslagindeling

en: _Modify software selection
nl: _Verander softwareselectie

en: _Network Name
nl: _Netwerknaam

en: _No
nl: _Nee

en: _Options
nl: _Opties

en: _Proxy setup...
nl: _Proxy instellen...

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: _Quit installer
nl: Installatieprogramma _afsluiten

en: _Reboot
nl: _Opnieuw opstarten

en: _Reclaim space
nl: _Vorder ruimte terug

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: _Remove Packages
nl: _Verwijder pakketten

en: _Retry
nl: Op_nieuw proberen

en: _Save
nl: _Opslaan

en: _Select
nl: _Selecteer

en: _Set as Boot Device
nl: _Stel in als bootapparaat

en: _Socks Host
nl: _Socks host

en: _Stop Hotspot...
nl: _Stop hotspot...

en: _Unlock
nl: _Openen

en: _Use Authentication
nl: _Authenticatie gebruiken

en: _Use as Hotspot...
nl: _Gebruik als hotspot...

en: _Verify
nl: _Verifiëren

en: _Yes
nl: _Ja

en: addButton
nl: Toevoegknop

en: bootloader device
nl: bootladerapparaat

en: c
nl: a

en: can't allocate partitions without platform data
nl: kan geen partities toewijzen zonder platformdata

en: cannot reclaim more than request has grown
nl: kan niet meer terugvorderen dan dat het verzoek gegroeid is

en: column
nl: kolom

en: configureButton
nl: Configureerknop

en: description
nl: beschrijving

en: disk %s inaccessible
nl: schijf %s is niet toegankelijk

en: disk free
nl: schijf vrij

en: disks size
nl: schijvengrootte

en: e2fsck cancelled by user request.
nl: e2fsck afgebroken op verzoek van gebruiker.

en: eg: "/", "/home", "swap" (minus the quotation marks)
nl: bv.: "/", "/home", "swap" (zonder aanhalingstekens)

en: eg: "20 GB", "500mb" (minus the quotation marks)
nl: bv.: "20 GB", "500mb" (zonder aanhalingstekens)

en: englishName
nl: Dutch

en: enter URL of your desired repository
nl: vul de URL van je gewenste repository in

en: file conflicts
nl: bestand conflicteert

en: filesystem configuration missing a type
nl: bestandssysteemconfiguratie mist een type

en: fs free
nl: fs vrij

en: iSCSI not available
nl: iSCSI niet beschikbaar

en: insufficient disk inodes
nl: onvoldoende schijf-inodes

en: insufficient disk space
nl: onvoldoende schijfruimte

en: keymap warning label
nl: keymap-waarschuwingslabel

en: lvs failed for %s
nl: lvs mislukte voor %s

en: name
nl: naam

en: nativeName
nl: Nederlands

en: no
nl: nee

en: not enough free space after creating extended partition
nl: niet genoeg vrije ruimte na het aanmaken van een extended partitie

en: not enough free space on disks
nl: niet genoeg vrije ruimte op schijven

en: not enough space for LVM requests
nl: niet genoeg ruimte voor LVM verzoek

en: older package(s)
nl: ouder(e) pakket(ten)

en: package already installed
nl: pakket is al geïnstalleerd

en: package conflicts
nl: pakket conflicteert

en: package for incorrect arch
nl: pakket is voor incorrecte architectuur

en: package for incorrect os
nl: pakket is voor incorrect besturingssysteem

en: partition is too large for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)d MB to %(maxSize)d MB)
nl: partitie is te groot voor %(format)s formattering (toegestande grootte is %(minSize)d MB tot %(maxSize)d MB)

en: partition is too small for %(format)s formatting (allowable size is %(minSize)d MB to %(maxSize)d MB)
nl: partitie is te klein voor %(format)s formattering (toegestane grootte is %(minSize)d MB tot %(maxSize)d MB)

en: partitions allocated outside disklabel limits
nl: partities toegewezen buiten de schijflabellimieten

en: q
nl: d

en: removeButton
nl: Verwijderknop

en: requested size exceeds maximum allowed
nl: gevraagde grootte overschrijdt het maximaal toegestane

en: required package
nl: vereist pakket

en: storage configuration failed: %s
nl: opslagconfiguratie mislukte: %s

en: summary
nl: overzicht

en: testing status...
nl: bezig met testen van status...

en: the device containing /boot
nl: het apparaat dat /boot bevat

en: unable to allocate aligned partition
nl: kan geen uitgelijnde partitie toewijzen

en: unpack
nl: uitpakken

en: unplugged
nl: niet aangesloten

en: use
nl: gebruik

en: vginfo failed for %s
nl: vginfo mislukte voor %s

en: yes
nl: ja

en: you have not created a bootloader stage1 target device
nl: je hebt geen bootlader-stage1-doelapparaat aangemaakt

en: zFCP device %s not found, not even in device ignore list.
nl: zFCP-apparaat %s niet gevonden, zelfs niet op de te negeren apparaten lijst.
