Anaconda - en to fa translation catalogue (201 entries)

en: 
    
    Unknown Error.  Aborting.
fa: 
    
    خطای نامعلوم

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
fa: 
    
    اخطار!!! کارگزار VNC دارد بدون گذرواژه اجرا می‌شود!
    اگر مایل به امن کردن کارگزار هستید، می‌توانید از گزینهٔ راه‌اندازی
    ‏‪vncpassword=<گذرواژه>‬ استفاده کنید.

en: 
    
    You chose to connect to a listening vncviewer. 
    This does not require a password to be set.  If you 
    set a password, it will be used in case the connection 
    to the vncviewer is unsuccessful
fa: 
    
    شما انتخاب کرده اید به یک گوشدهنده ی vncviewer متصل شوید.
    این نیاز به تنطیم کلمه عبور ندارد. اگر شما 
    کلمه ی عبوری تنظیم کردید، هنگام اتصال استفاده خواهد شد 
    برای vncviewer که ناموفق نیست

en: 
    
    You chose to execute vnc with a password.
fa: 
    
    شما باید اجرای وی‌ان‌سی با کلمه عبور انتخاب کنید

en:  Starting text mode.
fa: شروع حالت متنی

en:  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
fa: هنگامی شما از شل خارج شوید سیستم به‌صورت خودکار دوباره راه‌اندازی می‌شود.

en:  Try the text mode installer by running:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     from a root terminal.
fa: نصب‌کننده حالت متنی را با اجرای:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
    از راه یک پایانه ریشه امتحان کنید.

en:  against anaconda at %s
fa: در آناکوندا در  %s

en:  with the provider of this software.
fa: با فراهم آورنده ی این نرم افزار.

en: %(productName)s %(productVersion)s installation
fa: نصب %(productName)s %(productVersion)s

en: %(productName)s %(productVersion)s installation on host %(name)s
fa: %(productName)s %(productVersion)s  نصب  در میزبان %(name)s

en: %(type)s filesystem check failure on %(device)s:
fa: کنترل فایل سیستمی %(type)s در %(device)s دچار مشکل شد:

en: %s Byte | %s Bytes
fa[0]: %s بایت

en: %s KB
fa: ‏%s کیلوبایت

en: %s MB
fa: ‏%s مگابایت

en: %s requires %s MB of memory to install, but you only have %s MB on this machine.
fa: %s نیازمند %s MB حافظه برای نصب می‌باشد، ولی شما روی این ماشین تنها %s MB دارید.

en: '%s' is an invalid IP address.
fa: نام '%s' آدرس آی‌پی معتبری نیست.

en: '%s' is not a valid IPv6 address.
fa: آدرس '%s' IPv6 آدرس معتبری نیست.

en: <b>Cleaning up %s</b>
fa: <b> پاک‌سازی کردن %s</b>

en: <b>Installing %(pkgStr)s</b> (%(size)s)
fa: <b>نصب %(pkgStr)s</b> (%(size)s)

en: <b>Upgrading %(pkgStr)s</b> (%(size)s)
fa: <b> ارتقاء دادن %(pkgStr)s</b> (%(size)s)

en: After shutdown, please perform a manual IPL from %s to continue installation.
fa: پس از خاموش کردن، خواهشمندیم یک IPL دستی از %s برای ادامه نصب انجام دهید.

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please save a copy of the detailed exception and file a bug report
fa: یک استثنای غیر قابل پیش بینی اتفاق افتاد. این شاید یک باگ باشد. لطفا نسخه ای از جزییات این ذخیره کرده و باگ را گزارش دهید

en: Are you sure you want to skip entering a passphrase for device %s?
    
    If you skip this step the device's contents will not be available during installation.
fa: آیا مطمئن هستید ورود کلمه عبور برای وسیله %s رد کنید؟?
    
    اگر این مرحله را رد کنید محتوای وسیله در طول نصب قبل دسترسی نخواهند بود.

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
fa: در حال تلاش برای وصل شدن به کارگیر vnc در میزبان %s...

en: Back
fa: عقب

en: Can't have a question in command line mode!
fa: در حالت سطر فرمان نمی‌شود سؤال پرسید!

en: Capacity
fa: ظرفیت

en: Checking dependencies in packages selected for installation
fa: در حال بررسی وابستگی‌ها در بسته‌های انتخاب شدهٔ برای نصب

en: Completed
fa: تمام شد

en: Confirm
fa: تایید

en: Connected!
fa: وصل شد!

en: Continue
fa: ادامه

en: Could not add LUN %(fcplun)s to WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
fa: نمی تواند LUN %(fcplun)s  به WWPN %(wwpn)s در وسیله ی zFCP اضافه کند %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not add WWPN %(wwpn)s to zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
fa: نمی تواند WWPN %(wwpn)s  به وسیله ی zFCP  %(devnum)s (%(e)s) اضافه کند.

en: Could not correctly delete SCSI device of zFCP %(devnum)s %(wwpn)s %(fcplun)s (%(e)s).
fa: نه توانست به درستی ابزار SCSI را از FCP %(devnum)s %(wwpn)s %(fcplun)s (%(e)s) حذف کند.

en: Could not read failed attribute of LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
fa: نمی تواند خطای نشان LUN %(fcplun)s را در WWPN %(wwpn)s بر روی وسیله ی zFCP %(devnum)s (%(e)s) بخواند.

en: Could not remove LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
fa: نمی تواند LUN %(fcplun)s را از WWPN %(wwpn)s در zFCP وسیله %(devnum)s (%(e)s) حذف کند.

en: Could not remove WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
fa: نمی توان WWPN %(wwpn)s را از وسیله zFCP %(devnum)s (%(e)s) برداشت

en: Could not set zFCP device %(devnum)s offline (%(e)s).
fa: نمی توان zFCP وسیله را %(devnum)s offline (%(e)s) تنظیم کند.

en: Could not set zFCP device %(devnum)s online (%(e)s).
fa: نمی توان وسیله ی zFCP %(devnum)s online (%(e)s) تنظیم کند.

en: Creating %(type)s on %(device)s
fa: ساختن %(type)s روی %(device)s

en: DISPLAY variable not set. Starting text mode.
fa: متغیر نمایشگر تنظیم نشده است. آغاز مدل متنی

en: Dependency Check
fa: بررسی وابستگی

en: EFI System Partition
fa: پارتیشن سیستم EFI

en: Edit
fa: ویرایش

en: Encrypted
fa: رمزنگاری شده

en: Error
fa: خطا

en: Error Installing Package
fa: خطا در نصب بسته‌

en: Error Running Transaction
fa: خطای اجرای نصب

en: Error Setting Up Repository
fa: خطا در تنظیم مخزن

en: Exit
fa: خروج

en: Exit installer
fa: خروج نصاب

en: FCoE not available
fa: FCoE  موجود نیست

en: Failed LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s removed again.
fa: شکست در LUN %(fcplun)s در WWPN %(wwpn)s بر وسیله ی zFCP %(devnum)s بار دیگر برداشته شد.

en: File system errors left uncorrected.
fa: خطاهای فایل سیستم بدون اصلاح شدن مانده اند.

en: First sector of boot partition
fa: اولین بخش افراز راه‌انداز

en: Formatting DASD Device | Formatting DASD Devices
fa[0]: در حال قالب‌بندی

en: Free
fa: آزاد

en: Giving up attempting to connect after %d try!
     | Giving up attempting to connect after %d tries!
fa[0]: بعد از %d بار تلاش برای وصل شدن از این کار چشم پوشی شد!

en: Graphical Desktop
fa: رومیزی گرافیکی

en: Graphical installation is not available. Starting text mode.
fa: نصب گرافیکی ممکن نیست..حالت متنی آغاز می‌شود.

en: Hostname must be 255 or fewer characters in length.
fa: نام‌میزبان باید ۲۵۵ نویسه یا کوتاه‌تر باشد.

en: Hostname must start with a valid character in the ranges 'a-z', 'A-Z', or '0-9'
fa: نام‌میزبان باید با نویسه‌ایی معتبر در محدودهٔ 'a-z' یا 'A-Z'  یا '0-9' آغاز شود

en: IP address is missing.
fa: نشانی IP گم شده است

en: IPv4 Address
fa: آدرس IPv4

en: IPv4 addresses must contain four numbers between 0 and 255, separated by periods.
fa: نشانی‌های IPv4 باید حاوی چهار عدد از اعداد بین ۰ و ۲۵۵ باشند که با نقطه از هم جدا شده اند.

en: IPv6 Address
fa: آدرس IPv6

en: In progress
fa: در حال پیشرفت

en: Install
fa: نصب

en: Install on System
fa: نصب روی سیستم

en: Install the live CD to your hard disk
fa: نصب سی‌دی زنده بر روی هارد دیسک

en: Install to Hard Drive
fa: نصب بر روی درایو هارد

en: Installation Progress
fa: روند نصب

en: Installation Starting
fa: آغاز نصب

en: Installing on a FireWire device.  This may or may not produce a working system.
fa: در حال نصب وسیله دیواره ی آتش. این شاید و شاید نه باعث بوجود آمد سیستم کاری شود.

en: Installing on a USB device.  This may or may not produce a working system.
fa: نصب بر روی وسیله یو‌اس‌بی. این شاید سیستم کاری تولید نکند.

en: LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s already configured.
fa: LUN %(fcplun)s در WWPN %(wwpn)s بر روی وسیله ی zFCP  %(devnum)s از قبل پیکره بندی شده است.

en: Logging in to iSCSI node
fa: به گره اسکازی وارد شوید

en: Logging in to iSCSI node %s
fa: به گره اسکازی %s وارد شوید

en: Minimal
fa: خرد (محدود)

en: Must provide an iSCSI initiator name
fa: باید نام یک آغازگر iSCSI را وارد کنید.

en: No Network Available
fa: هیچ شبکه‌ای موجود نیست

en: No initiator name set
fa: هیچ نام آغازگری تنطیم نشد

en: No new iSCSI nodes discovered
fa: هیچ گره iSCSI جدیدی یافت نشد

en: Not enough RAM
fa: فضای کافی بر روی رم وجود ندارد

en: OK
fa: تأیید

en: Operational error.
fa: خطا عملگری

en: Packages completed: %(donepkgs)d of %(numpkgs)d | Packages completed: %(donepkgs)d of %(numpkgs)d
fa[0]: بسته ها کامل شد: %(donepkgs)d از %(numpkgs)d

en: Performing post-installation configuration
fa: در حال انجام پیکربندی پس از نصب

en: Performing post-upgrade configuration
fa: در حال انجام پیکربندی پس از نصب

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
fa: برای شروع نصب، لطفاً کارگیر vnc خود را دستی به %s متصل کنید.

en: Post Installation
fa: پس-نصب

en: Post Upgrade
fa: پس از ارتقاء

en: Preparing %d DASD device for use with Linux... | Preparing %d DASD devices for use with Linux...
fa[0]: درحال آماده سازی %d وسیله DASD برای استفاده در لینوکس...

en: Preparing to install
fa: آماده ی نصب

en: Preparing transaction from installation source
fa: آماده سازی اجرا از منبع نصب

en: RAID Device
fa: دستگاه RAID

en: Re_boot
fa: _راه‌اندازی مجدد

en: Read-Only
fa: فقط‌خواندنی

en: Recoverable errors have been detected or dosfsck has discovered an internal inconsistency.
fa: خطاهای قابل بازیافت یافت شد یا dosfsck یک عدم پیوستگی داخلی یافته است.

en: Red Hat Enterprise Linux
fa: لینوکس اینترپرایز ردهت

en: Repository %r is missing name in configuration, using id
fa: مخزن  %r نام را در تنظیمات گم کرده است، در حال استفاده از شناسه

en: Rescue
fa: نجات

en: Rescue Mode
fa: حالت نجات

en: Retrieving installation information for %s.
fa: در حال بازخوانی اطلاعات نصب برای %s.

en: Retrieving installation information.
fa: بازخوانی اطلاعات نصب

en: Retrying
fa: تلاش مجدد

en: Retrying download.
fa: سعی برای دانلود

en: Run %s to unmount the system when you are finished.
fa: %s را برای از مانت بیرون کردن سیستم وقتی شما تمام کردید اجرا کنید.

en: Running pre-installation scripts
fa: اجرای اسکریپ های پیش-نصب

en: Shared library error.
fa: خطای کتابخانه ی مشترک

en: Skip
fa: پرش

en: Software Development
fa: توسعهٔ نرم‌افزار

en: Some of the packages you have selected for install are missing dependencies.  You can exit the installation, go back and change your package selections, or continue installing these packages without their dependencies.  If you continue, these packages may not work correctly due to missing components.
fa: برخی از بسته هایی که شما برای نصب انتخاب کرده اید وابستگی شان یافت نشد. شما از برنامه نصاب خارج شوید، باز گردید و انتخاب بسته های را تغییر دهید،‌یا نصب این بسته ها را بدون وابستگی شان را ادامه دهید. اگر ادامه دهید، این بسته ها شاید به خاطر از دست دادن اجزا به درستی کار نکنند.

en: Some of your software repositories require networking, but there was an error enabling the network on your system.
fa: برخی مخازن نرم افزار نیاز به دسترسی شبکه دارند اما خطای در فعال سازی شبکه بر روی سیستم شما وجود دارد.

en: Start VNC
fa: آغاز VNC

en: Starting Install to Hard Drive
fa: آغاز نصب بر روی هارد دیسک

en: Starting VNC...
fa: در حال آغاز VNC...

en: Starting installation process
fa: آغاز روند نصب

en: System to Rescue
fa: نجات سیستم

en: Text mode provides a limited set of installation options. It does not allow you to specify your own partitioning layout or package selections. Would you like to use VNC mode instead?
fa: حالت متنی یک سری گزینه‌های محدود نصب ایجاد می‌کند. آن به شما اجازه مشخص کردن الگوی پارتیشن‌بندی خودتان یا گزینش بسته‌ها را نمی‌دهد. مایل هستید به‌جای آن حالت VNC را به کار ببرید؟

en: That's not the correct %s disc.
fa: این دیسک درست %s نیست.

en: The %s graphical installer requires %s MB of memory, but you only have %s MB.
fa: نصب‌کننده گرافیکی %s نیازمند %s MB از حافظه است، ولی شما تنها %s MB حافظه دارید.

en: The VNC server is now running.
fa: کارگزار VNC در حال اجرا است.

en: The default installation of %s includes a set of software applicable for general internet usage. You can optionally select a different set of software now.
fa: نصب پیشفرض %s شامل مجموعه ای از نصب افزار های کاربری برای استفاده عمومی اینترنتی می باشد. شما می توانید به طور دلخواه یک مجموعه ای متفاوت همین الان انتخاب کنید.

en: The default installation of %s is a minimum install. You can optionally select a different set of software now.
fa: نصب پیشفرض %s یک نصب مختصر است. شما می توانید به طور دلخواه مجموعه ای متفاوت را همین الان انتخاب کنید.

en: The file %s cannot be opened.  This is due to a missing file, a corrupt package or corrupt media.  Please verify your installation source.
    
    If you exit, your system will be left in an inconsistent state that will likely require reinstallation.
fa: فایل %s نمی تواند باز شود. این  شاید بخاطر گم شدن فایل، بسته خراب یا رسانه خراب باشد. لطفا منبع نصب را تایید کنید.
    
    اگر خارج شوید، سیستم شما ناقص خواهد ماند و احتمالا به نصب مجدد نیاز پیدا کند.

en: The following error was encountered while downloading the escrow certificate:
    
    %s
fa: خطای زیر هنگام دانلود گواهی نامه رخ داد:
    
    %s

en: The following error was found while parsing the kickstart configuration file:
    
    %s
fa: خطای زیر هنگام تجزیهٔ فایل پیکربندی kickstart پیدا شد:
    
    %s

en: The mount point %s must be on a linux file system.
fa: نقطهٔ سوار کردن %s باید فایل سیستمی لینوکس باشد.

en: The password must be at least six characters long.
fa: طول گذرواژه باید حداقل شش نویسه باشد.

en: The system will reboot automatically when you exit from the shell.
fa: سیستم به طور اتوماتیک مجدداً راه اندازی می شود هنگامی که شما از محیط شل خارج شوید

en: There was an error running your transaction for the following reason(s): %s.
fa: خطایی در اجرا نصب به دلیل ذیل رخ داد: %s.

en: There was an error running your transaction for the following reason: %s
fa: خطایی در اجرای نصب به دلیل ذیل رخ داد: %s

en: There were file conflicts when checking the packages to be installed:
    %s
fa: در هنگام کنترل بسته های که می خواهند نصب شوند تضاد فایلی به وجود آمد:
    %s

en: This device is an extended partition which contains logical partitions that cannot be deleted:
fa: این وسیله یک پارتیشن توسعه یافته است که شامل پارتیشن های منطقی است که نمی توانند حذف شوند::

en: This device is part of a LVM volume group.
fa: این افراز بخشی از یک گروه جلدی LVM است.

en: This device is part of a RAID device.
fa: این افراز بخشی از یک دستگاه RAID است.

en: This device is part of the LVM volume group '%s'.
fa: این افراز بخشی از گروه جلدی LVM‏ %s است.

en: This device is part of the RAID device %s.
fa: این افراز بخشی از دستگاه RAID ‏‎%s است.

en: This mount point is invalid.  The %s directory must be on the / file system.
fa: این نقطه سوار کردن معتبر نیست. این شاخه ی %s باید در /  فایل سیستم باشد.

en: This partition is holding the data for the hard drive install.
fa: این افراز داده‌های نصب از دیسک سخت را نگه می‌دارد.

en: Unable to change iSCSI initiator name once set
fa: قادر به تغییر نام آغازگر iSCSI تنظیم نیست

en: Unable to find /bin/sh to execute!  Not starting shell
fa: قادر به یافتن  /bin/sh برای اجرا نیست. شل (پوسته) اجرا نمی شود

en: Unable to read group information from repositories.  This is a problem with the generation of your install tree.
fa: قادر به خواندن اطلاعات گروه از مخازن نیست. این مشکل در ساختن شاخه ی نصب شما است.

en: Unable to read package metadata. This may be due to a missing repodata directory.  Please ensure that your install tree has been correctly generated.
    
    %s
fa: قادر به خواندن متادیتای بسته نمی باشد. این شاید به خاطر از دست دادن مسیر repodata است. لطفا مطمئن شوید که شاخه نصب شما به درستی ساخته شده است.
    
    %s

en: Unknown return code: %d.
fa: کد نامشخص برگشت داده شد: %d.

en: Usage error.
fa: خطای کاربرد

en: Usage or syntax error.
fa: استفاده یا ساختار خطا

en: Use text mode
fa: استفاده از حالت متنی

en: Username
fa: نام کاربر

en: WWPN %(wwpn)s not found at zFCP device %(devnum)s.
fa: WWPN %(wwpn)s در وسیله ی zFCP یافت نشد %(devnum)s.

en: Warning
fa: اخطار

en: Web Server
fa: کارگذار وب

en: What language would you like to use during the installation process?
fa: در طی روند نصب می‌خواهید از چه زبانی استفاده کنید؟

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
fa: پس از پایان کارتان لطفاً از پوسته خارج شوید تا سیستم‌تان مجدداً راه‌اندازی شود.

en: Which device holds the root partition of your installation?
fa: کدام وسیله پارتیشن ریشه نصب شما را خواهد داشت؟

en: Will try to connect again in 15 seconds...
fa: ۱۵ ثانیهٔ دیگر باز برای اتصال تلاش خواهد شد...

en: Wrong Disc
fa: دیسک اشتباه

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical install or continue with a text mode install?
fa: آغاز ‏X روی رایانهٔ شما ممکن نبود. می‌خواهید VNC را آغاز کنید تا این رایانه را به رایانهٔ دیگری متصل کنید و نصب گرافیکی انجام دهید، یا این که نصب را در حالت متنی ادامه می‌دهید؟

en: You cannot delete a partition of a LDL formatted DASD.
fa: نمی‌توانید یک افراز DASD با قالب‌بندی LDL را حذف کنید.

en: You don't have any Linux partitions.  Rebooting.
fa: شما هیچ پارتیشن لینوکسی ندارید. در حال بارگذاری مجدد.

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell.%s
fa: شما هیچ پارتیشن لینوکسی ندارید. اینتر را برای گرفتن یک شل فشار دهید.%s

en: You have not created a bootable partition.
fa: شما پارتیشن قابل بووت شدن نساخته اید.

en: You have not defined a root partition (/), which is required for installation of %s to continue.
fa: شما افراز ریشه (/) را که برای ادامهٔ نصب %s ضروری است تعیین نکرده‌اید.

en: You have not specified a FCP LUN or the number is invalid.
fa: شمارهٔ قطعهٔ منطقی FCP را مشخص نکرده‌اید یا شماره معتبر نیست.

en: You have not specified a device number or the number is invalid
fa: شمارهٔ دستگاهی مشخص نکرده‌اید یا شماره معتبر نیست.

en: You have not specified a swap partition.  Although not strictly required in all cases, it will significantly improve performance for most installations.
fa: شما افراز حافظهٔ مبادله‌ای مشخص نکرده‌اید. هرچند وجود چنین افرازی در همهٔ موارد اجباری نیست ولی وجود آن به نحو محسوسی کارآیی بیشتر نصب‌ها را بهبود خواهد بخشید.

en: You have not specified a worldwide port name or the name is invalid.
fa: نام درگاه جهانی‌ای مشخص نکرده‌اید یا نام معتبر نیست.

en: You need more space on the following file systems:
fa: شما به فضا بیشتر برای فایل  سیستم های زیر نیاز دارید:

en: Your %(mount)s partition is less than %(size)s megabytes which is lower than recommended for a normal %(productName)s install.
fa: افراز%(mount)s شما کوچکتر از %(size)s مگابایت است که کمتر از مقدار توصیه شده برای نصب معمولی %(productName)sاست.

en: Your root partition is less than 250 megabytes which is usually too small to install %s.
fa: افراز ریشهٔ شما کوچکتر از ۲۵۰ مگابایت است که معمولاً کوچکتر از آن است که بتوان %s را روی آن نصب کرد.

en: Your selected packages require %d MB of free space for installation, but you do not have enough available.  You can change your selections or exit the installer.
fa: شما بسته هایی را انتخاب کرده اید که نیاز به %d MB فضای خالی جهت نصب دارد. اما شما فضای کافی ندارید. شما می توانید انتخاب خود را تغییر دهید یا از نصاب خارج شوید.

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  Press return to get a shell from which you can fsck and mount your partitions. %s
fa: سیستم شما فایل‌سیستم‌های کثیفی داشته که شما سوار نشدن را انتخاب کرده‌اید. اینتر را بزنید تا شلی دریافت کنید که بتوانید fsck را انجام دهید و پارتیشن‌هایتان را سوار کنید.%s

en: Your system has been mounted under %(rootPath)s.
    
    Press <return> to get a shell. If you would like to make your system the root environment, run the command:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s
fa: سیستم شما زیر %(rootPath)s سوار شده است.
    
    برای گرفتن یک شل <اینتر> رافشار دهید. اگر شما می‌خواهید سیستم شما محیط ریشه داشته باشد، دستور زیر را اجرا کنید:
    
    chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s

en: Your system is mounted under the %s directory.
fa: سیستم شما در شاخهٔ %s سوار شد.

en: _Add
fa: ا_ضافه کردن

en: _Back
fa: _عقب

en: _Cancel
fa: _لغو

en: _Continue
fa: ...ادامه

en: _Eject
fa: خروج دیسک

en: _Exit installer
fa: خروج نصاب

en: _Fedora
fa: فدورا

en: _Retry
fa: _دوباره سعی شود

en: e2fsck cancelled by user request.
fa: با درخواست کاربر e2fsck معلق شد.

en: file conflicts
fa: تضادهای فایل

en: filesystem configuration missing a type
fa: گم شدن نوعی از تنظیم فایل‌سیستم

en: iSCSI not available
fa: iSCSI موجود نیست

en: insufficient disk inodes
fa: اینودهای ناکافی دیسک

en: insufficient disk space
fa: فضای ناکافی دیسک

en: lvs failed for %s
fa: خطای lvs برای %s

en: older package(s)
fa: بسته(های) قدیمی تر

en: package already installed
fa: بسته های که الان نصب هستند

en: package conflicts
fa: تضادهای بسته

en: package for incorrect arch
fa: بسته برای معماری نامناسب

en: package for incorrect os
fa: بسته برای سیستم عامل نادرست

en: required package
fa: بست مورد نیاز

en: the device containing /boot
fa: دستگاه شامل /boot می‌شود

en: vginfo failed for %s
fa: فیلد vginfo برای %s

en: zFCP device %s not found, not even in device ignore list.
fa: وسیله ی zFCP %s یافت نشد، حتی در لیست ابزار نادیده گرفته شده
