anaconda - en to sk translation catalogue (1172 entries)

en: 
    
    Press 'OK' to choose a different partitioning option.
sk: 
    
    Stlačte 'Ok' pre výber inej voľby rozdelenia oddielov.

en: 
    
    Press 'OK' to exit the installer.
sk: 
    
    Stlačte 'Ok' pre ukončenie inštalačného programu.

en: 
    
    The installer has detected %s MB of RAM.
sk: 
    
    Inštalátor našiel %s MB RAM.

en: 
    
    Unknown Error.  Aborting.
sk: 
    
    Neznáma chyba. Prerušuje sa.

en: 
    
    WARNING! ALL DATA ON THE TARGET DRIVES WILL BE DESTROYED.
sk: 
    
    UPOZORNENIE! VŠETKY ÚDAJE NA CIEĽOVÝCH DISKOCH BUDÚ ZNIČENÉ.

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
sk: 
    
    UPOZORNENIE!!! VNC server beží BEZ HESLA!
    Môžete použiť voľbu vncpassword=<heslo> pri zavádzaní systému,
    ak chcete server zabezpečiť.

en: 
    
    You chose to connect to a listening vncviewer. 
    This does not require a password to be set.  If you 
    set a password, it will be used in case the connection 
    to the vncviewer is unsuccessful
sk: 
    
    Zvolili ste si pripojiť sa k načúvajúcemu vncviewer-u.
    Toto nevyžaduje nastavenie hesla. Ak heslo nastavíte, 
    bude použité v prípade neúspešného pripojenia k 
    vncviewer-u.

en: 
    
    You chose to execute vnc with a password.
sk: 
    
    Zvolili ste spustenie vnc s heslom.

en: 
    This cannot be corrected in cmdline mode.
    Halting.
sk: 
    Problém nemôže byť vyriešený na príkazovom riadku.
    Zastavené.

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |  <Space> selects   |  <F12> next screen
sk:   <Tab>/<Alt-Tab> medzi položkami    |  <Space> vyberá    |  <F12> nasl. obr.

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  | <Space> selects | <F12> next screen
sk:   <Tab>/<Alt-Tab> medzi položkami   | <Space> vyberá  |  <F12> nasl. obr.

en:  against anaconda at %s
sk:  pre program anaconda na %s

en:  with the provider of this software.
sk:  poskytovateľovi tohto softvéru.

en: %(productName)s %(productVersion)s installation
sk: Inštalácia systému %(productName)s %(productVersion)s

en: %(productName)s %(productVersion)s installation on host %(name)s
sk: Inštalácia systému %(productName)s %(productVersion)s na %(name)s

en: %(type)s filesystem check failure on %(device)s:
sk: Zlyhanie kontroly súborového systému %(type)s na %(device)s:

en: %s Byte | %s Bytes
sk[0]: %s bajt
sk[1]: %s bajty
sk[2]: %s bajtov

en: %s Installer
sk: Inštalátor %s

en: %s directory:
sk: %s adresár:

en: %s has a partition type of 0x82 (Linux swap) but does not appear to be formatted as a Linux swap partition.
    
    Would you like to format this partition as a swap partition?
sk: %s má typ oddielu 0x82 (Linux swap), ale nevyzerá byť formátovaný ako odkladací oddiel pre Linux.
    
    Chcete formátovať tento oddiel ako odkladací oddiel?

en: %s must have a %s disk label.
sk: %s musí mať menovku disku %s.

en: %s must have a bsd disk label.
sk: %s musí mať menovku disku bsd.

en: %s must have a mac disk label.
sk: %s musí mať menovku disku mac.

en: '%s' is an invalid IP address.
sk: '%s' nie je platná IP adresa.

en: '%s' is not a valid IPv6 address.
sk: '%s' nie je platná IPv6 adresa.

en: (Max size is %s MB)
sk: (Maximálna veľkosť je %s MB)

en: /boot/efi is not EFI.
sk: Oddiel /boot/efi nie je EFI.

en: <Enter> to exit
sk: <Enter> pre ukončenie

en: <Not Applicable>
sk: <Nemožno aplikovať>

en: <Space>,<+>,<-> selection   |   <F2> Add drive   |   <F12> next screen
sk: <Medzera>,<+>,<-> výber  |  <F2> Pridať jednotku  |  <F12> nasl. obr.

en: <b>%s device(s) (%s MB) selected</b> out of %s device(s) (%s MB) total.
sk: <b>%s zariadenie/a (%s MB) vybrané</b> z %s zariadení (%s MB) celkovo.

en: <b>%s devices (%s) selected</b> out of %s devices (%s) total.
sk: <b>%s zariadenie/a (%s) vybrané</b> z %s zariadení (%s) celkovo.

en: <b>CHAP _Password:</b>
sk: <b>_Heslo CHAP:</b>

en: <b>CHAP _Username:</b>
sk: <b>Meno po_užívateľa CHAP:</b>

en: <b>Data Storage Devices</b> (to be mounted only)
sk: <b>Zariadenia na ukladanie dát</b> (určené k pripojeniu)

en: <b>Device number:</b>
sk: <b>Číslo zariadenia:</b>

en: <b>Gateway:</b>
sk: <b>Brána:</b>

en: <b>IPv4 Address:</b>
sk: <b>IPv4 adresa:</b>

en: <b>IPv6 Address:</b>
sk: <b>IPv6 adresa:</b>

en: <b>Install Target Devices</b>
sk: <b>Cieľové zariadenia pre inštaláciu</b>

en: <b>Installing %(pkgStr)s</b> (%(size)s)
sk: <b>Inštalovanie %(pkgStr)s</b> (%(size)s)

en: <b>Nameserver:</b>
sk: <b>Menný server:</b>

en: <b>Repository _name:</b>
sk: <b>_Názov repozitára:</b>

en: <b>Repository _type:</b>
sk: <b>_Typ repozitára:</b>

en: <b>Reverse CHAP P_assword:</b>
sk: <b>Reverzné _heslo CHAP:</b>

en: <b>Reverse CHAP U_sername:</b>
sk: <b>Reverzné meno po_užívateľa CHAP:</b>

en: <b>Shrink partition _to size (in MB):</b>
sk: <b>Zmenšiť oddiel na _veľkosť (v MB):</b>

en: <b>Tip:</b> All Linux filesystems on install target devices will be reformatted and wiped of any data.  Make sure you have backups.
sk: <b>Tip:</b> Všetky linuxové súborové systémy na cieľovom zariadení budú naformátované a zmazané. Uistite sa, že máte ich zálohu.

en: <b>Tip:</b> Install target devices will be reformatted and wiped of any data.  Make sure you have backups.
sk: <b>Tip:</b> Cieľové zariadenia inštalácie budú naformátované a vymazané na nich dáta. Uistite sa, že máte ich zálohu.

en: <b>Tip:</b> Selecting a drive on this screen does not necessarily mean it will be wiped by the installation process.  Also, note that post-installation you may mount drives you did not select here by modifying your /etc/fstab file.
sk: <b>Tip:</b> Vybrané disky nemusia byť počas inštalácie naformátované a tým na nich môžu ostať dáta zachované. Po inštalácii môžete pripojiť ďalšie disky upravou súboru /etc/fstab.

en: <b>Tip:</b> Your filesystems on install target devices will not be wiped unless you choose to do so during customization.
sk: <b>Tip:</b> Vaše súborové systémy na cieľovom zariadení nebudú vymazané, pokiaľ to sami nevyberiete pri rozdelení diskov.

en: <b>Which %s installation would you like to upgrade?</b>
sk: <b>Ktorú inštaláciu systému %s chcete aktualizovať?</b>

en: <b>_Interface:</b>
sk: <b>_Rozhranie:</b>

en: <b>_Target IP Address:</b>
sk: <b>_Cieľová IP adresa:</b>

en: <b>iSCSI Initiator _Name:</b>
sk: <b>_Názov iniciátora iSCSI:</b>

en: <span size="small" color="gray">Create a RAID formated partition</span>
sk: <span size="small" color="gray">Vytvoriť formátovaný RAID oddiel</span>

en: <span size="small" color="gray">Create a logical volume on selected volume group</span>
sk: <span size="small" color="gray">Na vybranej skupine zväzkov (VG) vytvoriť logický zväzok (LV)</span>

en: <span size="small" color="gray">Create an LVM formated partition</span>
sk: <span size="small" color="gray">Vytvoriť formátovaný LVM oddiel</span>

en: <span size="small" color="gray">Facilitates RAID device creation</span>
sk: <span size="small" color="gray">Uľahčiť vytvorenie RAID zariadenia</span>

en: <span size="small" color="gray">General purpose partition creation</span>
sk: <span size="small" color="gray">Vytvorenie obecného oddielu</span>

en: <span size="small" color="gray">Requires at least 1 free LVM formated partition</span>
sk: <span size="small" color="gray">Vyžaduje aspoň 1 voľný formátovaný LVM oddiel</span>

en: <span size="small" color="gray">Requires at least 2 free RAID formated partitions</span>
sk: <span size="small" color="gray">Vyžaduje aspoň 2 voľné formátované LVM oddiely</span>

en: A RAID%d set requires atleast %d members
sk: RAID%d  skupina vyžaduje aspoň %d členov

en: A boot loader password prevents users from changing kernel options, increasing security.
sk: Heslo systémového zavádzača znemožňuje používateľom zmeniť voľby odovzdávané jadru, čo zvyšuje bezpečnosť.

en: A fatal error occurred when installing the %s package.  This could indicate errors when reading the installation media.  Installation cannot continue.
sk: Vyskytla sa závažná chyba pri inštalácii balíčku %s.  Môže sa jednať o chyby pri čítaní z inštalačného média.  Inštalácia nemôže pokračovať.

en: A minimum swap file size of %d MB is recommended.  Please enter a size for the swap file:
sk: Odporúčaná najmenšia veľkosť odkladacieho súboru je %d MB. Prosím zadajte veľkosť odkladacieho súboru:

en: A module name must be specified for the kickstart device command.
sk: Pre príkaz zariadenia kickstart musí byť zadaný názov aj názov modulu.

en: A password will prevent unauthorized listeners connecting and monitoring your installation progress.  Please enter a password to be used for the installation
sk: Heslo bude brániť neautorizovaným poslucháčom v pripojení a monitorovaní vašej inštalácie.  Prosím zadajte heslo pre použitie v inštalácii

en: A screenshot named '%s' has been saved.
sk: Snímok obrazovky nazvaný '%s' bol uložený.

en: A swap file is strongly recommended. Failure to create one could cause the installer to abort abnormally.  Are you sure you wish to continue?
sk: Je veľmi odporúčané, aby ste vytvorili odkladací súbor. Zlyhanie jeho vytvorenia môže spôsobiť neočakávané ukončenie inštalátora. Ste si istý, že chcete pokračovať?

en: A value is required for the field %s
sk: Hodnota je vyžadovaná pre položku %s

en: A value is required for the field %s.
sk: Hodnota je vyžadovaná pre položku %s.

en: About LVM
sk: Informácie o LVM

en: About RAID
sk: Informácie o RAID

en: Absolute Symlinks
sk: Absolútne symbolické odkazy

en: Add Advanced Target
sk: Pridať pokročilý cieľ

en: Add Device
sk: Pridať zariadenie

en: Add FCP Device
sk: Pridať FCP zariadenie

en: Add FCP device
sk: Pridať FCP zariadenie

en: Add FCoE SAN
sk: Pridať FCoE SAN

en: Add Partition
sk: Pridať oddiel

en: Add Repository
sk: Pridať repozitár

en: Add Swap
sk: Pridať odkladací priestor

en: Add _FCoE SAN
sk: Pridať _FCoE SAN

en: Add _ZFCP LUN
sk: Pridať _ZFCP LUN

en: Add _iSCSI target
sk: Pridať cieľ _iSCSI

en: Additional Size Options
sk: Ďalšie voľby veľkosti

en: Advanced Server
sk: Pokročilý server

en: Advanced Storage Options
sk: Rozšírené voľby úložiska

en: Afrikaans
sk: Afrikánčina

en: After shutdown, please perform a manual IPL from DASD device %s to continue installation
sk: Po vypnutí, ručne vykonajte IPL zo zariadenia DASD %s, na pokračovanie inštalácie.

en: After shutdown, please perform a manual IPL from FCP %(device)s with WWPN %(wwpn)s and LUN %(lun)s to continue installation
sk: Po vypnutí, ručne vykonajte IPL z FCP %(device)s s WWPN %(wwpn)s a LUN %(lun)s, na pokračovanie inštalácie.

en: After shutdown, please perform a manual IPL from the device now containing /boot to continue installation
sk: Po vypnutí, ručne vykonajte IPL zo zariadenia, ktoré teraz obsahuje /boot, na pokračovanie inštalácie.

en: Allowable _Drives:
sk: Povolené _jednotky:

en: Also add this passphrase to all existing encrypted devices
sk: Taktiež pridať toto heslo do všetkých existujúcich šifrovaných zariadení

en: Also add this passphrase to all existing encrypted devices to streamline the boot process
sk: Taktiež pridať toto heslo do všetkých existujúcich šifrovaných zariadení na zjednodušenie procesu zavádzania

en: An error has occurred - no valid devices were found on which to create new file systems. Please check your hardware for the cause of this problem.
sk: Vyskytla sa chyba - neboli nájdené žiadne platné zariadenia, na ktorých je možné vytvoriť nové súborové systémy. Skontrolujte váš hardvér pre zistenie príčiny problému.

en: An error occured finding the installation image on your hard drive.  Please check your images and try again.
sk: Pri hľadaní inštalačného obrazu na vašom pevnom disku došlo k chybe.  Skontrolujte prosím vaše obrazy a skúste to znovu.

en: An error occurred converting the value entered for "%(field)s":
    %(errmsg)s
sk: Vyskytla sa chyba pri konvertovaní hodnoty zadanej pre "%(field)s":
    %(errmsg)s

en: An error occurred mounting device %(path)s as %(mountpoint)s.  You may continue installation, but there may be problems.
sk: Vyskytla sa chyba pri pripájaní zariadenia %(path)s ako %(mountpoint)s.  Môžete pokračovať v inštalácii, ale môžu nastať problémy.

en: An error occurred mounting device %(path)s as %(mountpoint)s: %(msg)s. This is a fatal error and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to exit the installer.
sk: Vyskytla sa chyba pri pripájaní zariadenia %(path)s ako %(mountpoint)s: %(msg)s. Toto je závažná chyba a inštalácia nemôže pokračovať.
    
    Stlačte <Enter> pre ukončenie inštalačného programu.

en: An error occurred mounting the source device %s.  This may happen if your ISO images are located on an advanced storage device like LVM or RAID, or if there was a problem mounting a partition.  Click exit to abort the installation.
sk: Vyskytla sa chyba pri pripájaní zdrojového disku %s.  Toto môže nastať, ak sú vaše ISO obrazy umiestnené na modernom zariadení ako LVM alebo RAID, alebo ak nastal problém s pripájaním oddielu.  Stlačte ukončiť pre prerušenie inštalácie.

en: An error occurred saving screenshots to disk.
sk: Nastala chyba pri ukladaní snímok obrazovky na disk.

en: An error occurred transferring the install image to your hard drive.  This is often cause by damaged or low quality media.
sk: Pri prenose inštalačného obrazu na váš pevný disk sa vyskytla chyba. Pravdepodobne je poškodené alebo nekvalitné médium.

en: An error occurred transferring the install image to your hard drive. You are probably out of disk space.
sk: Pri prenose inštalačného obrazu na váš pevný disk sa vyskytla chyba. Pravdepodobne vám došlo miesto na disku.

en: An error occurred trying to bring up the %s network interface.
sk: Vyskytla sa chyba pri pokuse o nábeh sieťového rozhrania %s.

en: An error occurred trying to mount some or all of your system. Some of it may be mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell. The system will reboot automatically when you exit from the shell.
sk: Vyskytla sa chyba pri pokuse o pripojenie časti alebo celého systému. Časť z neho môže byť pripojená pod %s.
    
    Stlačte <return> pre vstup do shellu. Systém sa reštartuje automaticky po ukončení shellu.

en: An error occurred unmounting the disc.  Please make sure you're not accessing %s from the shell on tty2 and then click OK to retry.
sk: Vyskytla sa chyba pri odpájaní disku. Prosím, uistite sa, že nepristupujete k %s z príkazového riadku na tty2 a potom kliknite na Ok pre nový pokus.

en: An error occurred when attempting to load an installer interface component.
    
    className = %s
sk: Vyskytla sa chyba pri pokuse o načítanie prvku rozhrania inštalátora.
    
    className = %s

en: An error occurred when trying to create %(mountpoint)s: %(msg)s.  This is a fatal error and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to exit the installer.
sk: Vyskytla sa chyba pri pokuse o vytvorenie %(mountpoint)s: %(msg)s. Toto je závažná chyba a inštalácia nemôže pokračovať.
    
    Stlačte <Enter> pre ukončenie inštalačného programu.

en: An error occurred when trying to create %s.  Some element of this path is not a directory. This is a fatal error and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to exit the installer.
sk: Vyskytla sa chyba pri pokuse o vytvorenie %s. Niektorá položka tejto cesty nie je priečinkom. Toto je závažná chyba a inštalácia nemôže pokračovať.
    
    Stlačte <Enter> pre ukončenie inštalačného programu.

en: An error occurred while saving the screenshot.  If this occurred during package installation, you may need to try several times for it to succeed.
sk: Vyskytla sa chyba pri ukladaní snímku obrazovky. Ak sa to stalo počas inštalácie balíčkov, mali by ste to skúsiť niekoľkokrát opakovane.

en: An error was encountered while migrating filesystem on device %s.
sk: Pri migrácii súborového systému zariadenia %s sa vyskytla chyba.

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please save a copy of the detailed exception and file a bug report
sk: Vyskytla sa nespracovaná výnimka.  Toto je väčšinou chyba.  Prosím skopírujte celý text tejto výnimky a vyplňte správu o chybe

en: Apple Bootstrap
sk: Zavádzač Apple

en: Arabic
sk: Arabčina

en: Are you sure you want to delete the logical volume "%s"?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť logický zväzok (LV) "%s"?

en: Are you sure you want to reset the partition table to its original state?
sk: Ste si istý, že chcete vrátiť tabuľku oddielov do jej pôvodného stavu?

en: Are you sure you want to skip entering a passphrase for device %s?
    
    If you skip this step the device's contents will not be available during installation.
sk: Ste si istý, že chcete vynechať zadanie hesla pre zariadenie %s?
    
    Ak tento krok preskočíte, obsah zariadenia nebude počas inštalácie k dispozícií.

en: Are you sure you wish to exit the installer?
sk: Ste si istý, že chcete ukončiť inštalátor?

en: Assamese
sk: Asámčina

en: At least one existing installation has been detected on your system.  What would you like to do?
sk: Vo vašom systéme bola nájdená aspoň jedna existujúca inštalácia. Čo chcete urobiť?

en: At least one unused physical volume partition is needed to create an LVM Volume Group.
    
    Create a partition or RAID array of type "physical volume (LVM)" and then select the "LVM" option again.
sk: Aspoň jeden voľný oddiel fyzického zväzku (PV) je potrebný pre vytvorenie skupiny zväzkov (VG) LVM.
    
    Vytvorte oddiel alebo pole RAID typu "fyzický zväzok (PV) LVM" a potom vyberte voľbu "LVM" znova.

en: At least two unused software RAID partitions are needed to create a RAID device.
    
    First create at least two partitions of type "software RAID", and then select the "RAID" option again.
sk: Aspoň dva nepoužité oddiely softvérového RAIDu sú potrebné pre vytvorenie zariadenia RAID.
    
    Najskôr vytvorte aspoň dva oddiely typu "softvérový RAID", a potom vyberte voľbu "RAID" znova.

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
sk: Pokúšam sa pripojiť k vnc klientovi na hostiteľovi %s...

en: Automatic Partitioning Errors
sk: Chyby automatického rozdeľovania disku

en: BIOS Drive Order
sk: Poradie jednotiek pre BIOS

en: Back
sk: Späť

en: Bad argument to HD kickstart method command: %s
sk: Chybný parameter pre príkaz kickstartu spúšťaný z pevného disku: %s

en: Bad argument to NFS kickstart method command: %s
sk: Chybný parameter kickstart príkazu metódy NFS: %s

en: Bad argument to URL kickstart method command: %s
sk: Chybný parameter kickstart príkazu metódy URL: %s

en: Bad argument to device kickstart method command: %s
sk: Chybný parameter kickstart príkazu metódy device: %s

en: Bad argument to kickstart network command: %s
sk: Chybný parameter pre sieťový príkaz kickstartu: %s

en: Bad argument to shutdown kickstart method command: %s
sk: Chybný parameter kickstart príkazu metódy shutdown: %s

en: Bad bootproto %s specified in network command
sk: Chybný štartovací protokol %s v sieťovom príkaze

en: Basic Devices
sk: Jednoduché zariadenia

en: Basic Storage Devices
sk: Jednoduché úložné zariadenia

en: Below are the storage devices you've selected to be a part of this installation.  Please indicate using the arrows below which devices you'd like to use as data drives (these will not be formatted, only mounted) and which devices you'd like to use as system drives (these may be formatted).
sk: Nižšie sú úložné zariadenia, označené ako súčasť inštalácie. Pomocou šipiek určite, ktoré zariadenia budú určené pre dáta (nebudú formátované, len pripojené) a na ktoré zariadenia bude nainštalovaný systém (môžu byť naformátované).

en: Bengali
sk: Bengálčina

en: Bengali(India)
sk: Bengálčina (India)

en: Boot Loader Configuration
sk: Konfigurácia zavádzača

en: Boot label contains illegal characters
sk: Zavádzací popis obsahuje nepovolené znaky

en: Boot loader device
sk: Zariadenie systémového zavádzača

en: Boot loader operating system list
sk: Zoznam operačných systémov zavádzača

en: Bootable RAID1 set members must be partitions.
sk: Pri zavádzaní systému z RAID1 musia byť jeho členovia oddiely.

en: Bootable partitions can only be on RAID1 devices.
sk: Zavádzacie oddiely sú povolené iba na zariadeniach RAID1.

en: Bootable partitions cannot be on a RAID device.
sk: Zavádzacie oddiely nie sú povolené na zariadení RAID.

en: Bootable partitions cannot be on a logical volume.
sk: Zavádzacie oddiely nemôžu byť na logickom zväzku (LV).

en: Bootable partitions cannot be on an %s filesystem.
sk: Zavádzacie oddiely nemôžu byť na súborovom systéme %s.

en: Bootable partitions cannot be on an encrypted block device
sk: Zavádzacie oddiely nemôžu byť na šifrovanom blokovom zariadení.

en: Bootloader
sk: Systémový zavádzač

en: Bulgarian
sk: Bulharčina

en: CHAP password
sk: Heslo CHAP

en: CHAP username
sk: Meno používateľa CHAP

en: C_ontinue
sk: P_okračovať

en: Can't have a question in command line mode!
sk: Nie je možné sa pýtať v režime príkazového riadku!

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancelled
sk: Zrušené

en: Cannot Delete
sk: Nepodarilo sa odstrániť

en: Cannot find hard drive for BIOS disk %s
sk: Nemožno nájsť pevný disk pre disk BIOS-u %s

en: Cannot find kickstart file on CDROM.
sk: Na CDROM sa nepodarilo nájsť kickstart súbor.

en: Cannot find kickstart file on hard drive.
sk: Nepodarilo sa nájsť súbor kickstart na pevnom disku.

en: Cannot find ks.cfg on removable media.
sk: Na vymeniteľnom médiu nie je možné nájsť súbor ks.cfg.

en: Cannot perform any creation action
sk: Nedá sa vykonať žiadna akcia vytvorenia

en: Capacity
sk: Kapacita

en: Caps Lock is on.
sk: Caps Lock je zapnutý.

en: Catalan
sk: Katalánčina

en: Chandev Parameters
sk: Parametre pre chandev

en: Chandev line
sk: Riadok chandev

en: Change Disc
sk: Vymeniť disk

en: Change _password
sk: Zmeniť _heslo

en: Checking
sk: Kontroluje sa

en: Checking "%s".
sk: Kontroluje sa "%s"

en: Checking dependencies in packages selected for installation
sk: Kontrolujú sa závislosti v balíčkoch vybraných na inštaláciu

en: Checking filesystem on %s
sk: Kontroluje sa súborový systém na %s

en: Checking media.
sk: Kontroluje sa médium.

en: Checksum Test
sk: Test kontrolnej sumy

en: Chinese(Simplified)
sk: Čínština (zjednodušená)

en: Chinese(Traditional)
sk: Čínština (tradičná)

en: Choose "%s" to test the disc currently in the drive, or "%s" to eject the disc and insert another for testing.
sk: Zvoľte "%s" pre kontrolu disku v mechanike, alebo "%s" pre vysunutie a vloženie iného disku na kontrolu.

en: Choose a Language
sk: Výber jazyka

en: Choose a passphrase for the encrypted devices. You will be prompted for this passphrase during system boot.
sk: Zvoľte heslo pre šifrované zariadenia. Budete vyzvaný na zadanie hesla počas zavádzania systému.

en: Choose a passphrase for this encrypted partition. You will be prompted for the passphrase during system boot.
sk: Zvoľte si heslo pre tento šifrovaný oddiel. Budete vyzvaný na jeho zadanie počas zavádzania systému.

en: Choose this option if you would like to upgrade your existing %s system.  This option will preserve the existing data on your storage device(s).
sk: Zvoľte túto voľbu, ak chcete aktualizovať váš existujúci systém %s.  Táto voľba zachová existujúce dáta na vašich diskoch.

en: Choose this option to install a fresh copy of %s on your system.  Existing software and data may be overwritten depending on your configuration choices.
sk: Zvoľte túto voľbu pre novú inštaláciu systému %s. Existujúci softvér a údaje môžu byť prepísané v závislosti na vašich konfiguračných voľbách.

en: Clear Disks Selector
sk: Vyčistiť výber diskov

en: Clone Drive Tool
sk: Nástroj na klonovanie diskov

en: Clone Drives
sk: Klonovať disky

en: Command line mode requires all choices to be specified in a kickstart configuration file.
sk: Režim príkazového riadku vyžaduje, aby boli zadané všetky voľby v konfiguračnom súbore kickstart.

en: Complete
sk: Hotovo

en: Completed
sk: Hotovo

en: Con_firm:
sk: _Znova:

en: Configure FCoE Parameters
sk: Nastaviť parametre FCoE

en: Configure TCP/IP
sk: Konfigurácia TCP/IP

en: Configure _proxy
sk: Konfigurovať _proxy

en: Configure iSCSI Parameters
sk: Nastaviť parametre iSCSI

en: Configuring Network Interfaces
sk: Konfigurácia sieťových rozhraní

en: Confirm
sk: Potvrdenie

en: Confirm Delete
sk: Potvrdiť odstránenie

en: Confirm Physical Extent Change
sk: Potvrdiť zmenu fyzickej oblasti

en: Confirm Reset
sk: Potvrdiť reštart

en: Confirm passphrase:
sk: Potvrdiť heslo:

en: Confirm:
sk: Potvrdiť:

en: Congratulations
sk: Gratulujeme

en: Congratulations, your %s installation is complete.
sk: Gratulujeme, inštalácia systému %s je dokončená.

en: Congratulations, your %s installation is complete.
    
    Please reboot to use the installed system.  Note that updates may be available to ensure the proper functioning of your system and installation of these updates is recommended after the reboot.
sk: Gratulujeme, inštalácia systému %s je hotová.
    
    Pre použitie nainštalovaného systému prosím reštartuje systém.  Uvedomte si, že môžu byť dostupné aktualizácie, ktoré zabezpečujú správne fungovanie vášho systému. Inštalácia aktualizácií sa odporúča po reštarte.

en: Connected!
sk: Spojené!

en: Connecting to FCoE SAN
sk: Pripájanie k FCoE SAN

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Copying File
sk: Kopírovanie súboru

en: Copying live image to hard drive.
sk: Kopírovanie live obrazu na pevný disk.

en: Could not add LUN %(fcplun)s to WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
sk: Nepodarilo sa pridať LUN %(fcplun)s do WWPN %(wwpn)s na zariadení zFCP %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not add WWPN %(wwpn)s to zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
sk: Nepodarilo sa pridať WWPN %(wwpn)s do zariadenia zFCP %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not allocate requested partitions: 
    
    %(msg)s.%(extra)s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť požadované oddiely: 
    
    %(msg)s.%(extra)s

en: Could not allocate requested partitions: %s.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť požadované oddiely: %s.

en: Could not correctly delete SCSI device of zFCP %(devnum)s %(wwpn)s %(fcplun)s (%(e)s).
sk: Nepodarilo sa správne odstrániť zariadenie SCSI z zFCP %(devnum)s %(wwpn)s %(fcplun)s (%(e)s).

en: Could not find enough free space for automatic partitioning, please use another partitioning method.
sk: Nepodarilo sa nájsť dostatok voľného miesta pre automatické rozdeľovanie disku, použite inú metódu rozdeľovania.

en: Could not find enough free space for automatic partitioning.  Press 'OK' to exit the installer.
sk: Nepodarilo sa nájsť dostatok voľného miesta pre automatické rozdeľovanie disku.  Stlačte 'OK' na ukončenie inštalátora.

en: Could not free zFCP device %(devnum)s from device ignore list (%(e)s).
sk: Nepodarilo sa uvoľniť zariadenie zFCP %(devnum)s zo zoznamu ignorovaných zariadení (%(e)s).

en: Could not log in to any of the discovered nodes
sk: Nepodarilo sa prihlásiť do žiadneho nájdeného uzla

en: Could not read failed attribute of LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
sk: Nepodarilo sa prečítať nesprávny atribút z LUN %(fcplun)s v WWPN %(wwpn)s na zariadení zFCP %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not remove LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
sk: Nepodarilo sa odstrániť LUN %(fcplun)s v WWPN %(wwpn)s na zariadení zFCP %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not remove WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
sk: Nepodarilo sa odstrániť WWPN %(wwpn)s na zariadení zFCP %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not set zFCP device %(devnum)s offline (%(e)s).
sk: Nepodarilo sa nastaviť zariadenie zFCP %(devnum)s do režimu offline (%(e)s).

en: Could not set zFCP device %(devnum)s online (%(e)s).
sk: Nepodarilo sa nastaviť zariadenie zFCP %(devnum)s do režimu online (%(e)s).

en: Couldn't Create Drive Clone Editor
sk: Nepodarilo sa vytvoriť editor klovania disku.

en: Couldn't Mount ISO Source
sk: Nepodarilo sa pripojiť zdrojové ISO

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create Custom Layout
sk: Vytvoriť vlastné rozloženie

en: Create LVM
sk: Vytvoriť LVM

en: Create Partition
sk: Vytvoriť oddiel

en: Create Software RAID
sk: Vytvoriť softvérový RAID

en: Create Storage
sk: Vytvoriť úložný priestor

en: Create new boot loader configuration
sk: Vytvoriť novú konfiguráciu zavádzača

en: Creating
sk: Vytváranie

en: Creating %s filesystem on %s
sk: Vytváranie súborového systému %s na %s

en: Creating %s on %s
sk: Vytváranie %s na %s

en: Creating device %s
sk: Vytváranie zariadenia %s

en: Creating file %s
sk: Vytváranie súboru %s

en: Croatian
sk: Chorvátčina

en: Customize _later
sk: Prispôsobiť _neskôr

en: Czech
sk: Čeština

en: DISPLAY variable not set. Starting text mode.
sk: Premenná DISPLAY nebola nastavená. Spúšťa sa textový režim.

en: Danish
sk: Dánčina

en: Default
sk: Predvolený

en: Default Boot _Target
sk: Predvolený _cieľ zavádzania

en: Dependency Check
sk: Kontrola závislostí

en: Desktop
sk: Osobný počítač

en: Device
sk: Zariadenie

en: Device %s does not appear to contain an installation image.
sk: Zariadenie %s zrejme neobsahuje inštalačné obrazy.

en: Device %s is encrypted. In order to access the device's contents during installation you must enter the device's passphrase below.
sk: Zariadenie %s je šifrované. Pre povolenie prístupu k jeho obsahu počas inštalácie musíte nižšie zadať heslo pre toto zariadenie.

en: Device Filter
sk: Filter zariadenia

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Directory holding image:
sk: Adresár obsahujúci obraz:

en: Dirty File Systems
sk: Súborový systém s chybami

en: Disc Found
sk: Disk nájdený

en: Disc Not Found
sk: Disk nenájdený

en: Disk %s contains BIOS RAID metadata, but is not part of any recognized BIOS RAID sets. Ignoring disk %s. | Disks %s contain BIOS RAID metadata, but are not part of any recognized BIOS RAID sets. Ignoring disks %s.
sk[0]: Disk %s obsahuje BIOS RAID metadáta, ale nie je súčasťou žiadnej skupiny BIOS RAID. Disk %s bude ignorovaný.
sk[1]: Disky %s obsahujú BIOS RAID metadáta, ale nie sú súčasťou žiadnej skupiny BIOS RAID. Disky %s bude ignorovaný.
sk[2]: Disky %s obsahujú BIOS RAID metadáta, ale nie sú súčasťou žiadnej skupiny BIOS RAID. Disky %s bude ignorovaný.

en: Do _Not Format
sk: _Neformátovať

en: Do you have a driver disk?
sk: Máte disk s ovládačmi?

en: Do you want to start the network interfaces on this system?
sk: Chcete spustiť sieťové rozhrania v tomto systéme?

en: Do you wish to load any more driver disks?
sk: Chcete zaviesť nejaké ďalšie disky s ovládačmi?

en: Done
sk: Hotovo

en: Drive %(drive)s (%(size)-0.f MB) (Model: %(model)s)
sk: Disk %(drive)s (%(size)-0.f MB) (model: %(model)s)

en: Driver Disk Source
sk: Zdroj disku s ovládačmi

en: Driver disk
sk: Disk s ovládačmi

en: Driver disk is invalid for this release of %s.
sk: Disk s ovládačmi nie je pre vydanie %s správny.

en: Drives
sk: Disky

en: Due to system changes, your boot loader configuration can not be automatically updated.
sk: Kvôli zmenám systému nie je možné vykonať automatickú aktualizáciu konfigurácie zavádzača systému.

en: Duplicate Device
sk: Duplicitné zariadenie

en: Duplicate Label
sk: Duplicitný popis

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Dynamic IP Address
sk: Dynamická IP adresa

en: EFI System Partition
sk: Systémový oddiel EFI

en: E_xit Installer
sk: _Ukončiť inštalátor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit LVM Volume Group
sk: Upraviť skupinu zväzkov (VG) LVM

en: Edit LVM Volume Group: %s
sk: Upraviť skupinu zväzkov (VG) LVM: %s

en: Edit Logical Volume: %s
sk: Upraviť logický zväzok (LV): %s

en: Edit Partition: %s
sk: Upraviť oddiel: %s

en: Edit RAID Device
sk: Upraviť RAID zariadenie

en: Edit RAID Device: %s
sk: Upraviť RAID zariadenie: %s

en: Edit Repository
sk: Upraviť repozitár

en: Eject Disc
sk: Vysunúť disk

en: Enable HTTP proxy
sk: Povoliť HTTP proxy

en: Enable IPv4 support
sk: Povoliť podporu IPv4

en: Enable IPv6 support
sk: Povoliť podporu IPv6

en: Enable IPv_4 support
sk: Povoliť podporu IPv_4

en: Enable IPv_6 support
sk: Povoliť podporu IPv_6

en: Enable network interface
sk: Povoliť sieťové rozhranie

en: Encrypt device?
sk: Šifrovať zariadenie?

en: Encrypted
sk: Šifrované

en: Encrypting %s
sk: Šifrovanie %s

en: Encryption key escrow requires networking, but there was an error enabling the network on your system.
sk: Šifrovací kľúč vyžaduje sieť, ale nastala chyba počas spúšťania siete na vašom systéme.

en: English
sk: Angličtina

en: Enter Boot Loader Password
sk: Zadajte heslo pre zavádzač

en: Enter Module Parameters
sk: Zadajte parametre modulu

en: Enter a boot loader password and then confirm it.  (Note that your BIOS keymap may be different than the actual keymap you are used to.)
sk: Zadajte heslo systémového zavádzača a potvrďte ho. (Uvedomte si, že klávesová mapa BIOSu môže byť iná, ako aktuálna klávesová mapa, ktorú používate.)

en: Enter a label for the boot loader menu to display. The device (or hard drive and partition number) is the device from which it boots.
sk: Zadajte popis, ktorý bude zobrazený v ponuke systémového zavádzača. Zariadenie (alebo pevný disk a číslo oddielu) je zariadenie, z ktorého bude zavedený.

en: Enter passphrase for encrypted partition
sk: Zadajte heslo pre šifrovaný oddiel

en: Enter passphrase:
sk: Zadajte heslo:

en: Enter the IPv4 and/or the IPv6 address and prefix (address / prefix).  For IPv4, the dotted-quad netmask or the CIDR-style prefix are acceptable. The gateway and name server fields must be valid IPv4 or IPv6 addresses.
sk: Zadajte IPv4 a/alebo IPv6 adresu a predponu (adresa / predpona). Pre IPv4 je akceptovateľná štvor-oktetová maska siete alebo predpona štýlu CIDR. Položky brány a doménového servera musia obsahovať platné IPv4 alebo IPv6 adresy.

en: Error
sk: Chyba

en: Error - the logical volume name %s is not valid.
sk: Chyba - názov logického zväzku (LV) %s nie je platný.

en: Error - the logical volume name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
sk: Chyba - názov logického zväzku (LV) obsahuje nedovolené znaky alebo medzery. Povolené znaky sú písmená, číslice, '.' alebo '_'.

en: Error - the volume group name %s is not valid.
sk: Chyba - názov skupiny zväzkov (VG) %s nie je platný.

en: Error - the volume group name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
sk: Chyba - názov skupiny zväzkov (VG) obsahuje nedovolené znaky alebo medzery. Povolené znaky sú písmená, číslice, '.' alebo '_'.

en: Error Configuring Network
sk: Chyba pri konfigurácii siete

en: Error Installing Package
sk: Chyba pri inštalácii balíčku

en: Error Parsing Kickstart Config
sk: Chyba pri analýze kickstart konfigurácie

en: Error Partitioning
sk: Chyba pri rozdeľovaní disku

en: Error Running Transaction
sk: Chyba spustenia transakcie

en: Error Saving Screenshot
sk: Chyba pri ukladaní snímky obrazovky

en: Error Setting Up Repository
sk: Chyba pri príprave repozitára

en: Error With Data
sk: Chyba dát

en: Error configuring network device
sk: Nastala chyba pri konfigurácii sieťového zariadenia

en: Error configuring network device %s
sk: Chyba pri konfigurácii sieťového zariadenia %s

en: Error configuring network device:
sk: Chyba pri konfigurácii sieťového zariadenia:

en: Error determining boot device's disk name
sk: Chyba počas zisťovania názvu disku na zavedenie systému

en: Error downloading kickstart file
sk: Chyba pri sťahovaní kickstart súboru

en: Error downloading updates image
sk: Chyba pri sťahovaní obrazu aktualizácií

en: Error enabling swap device %(name)s: %(msg)s
    
    The /etc/fstab on your upgrade partition does not reference a valid swap device.
    
    Press OK to exit the installer
sk: Chyba pri povolovaní odkladacieho zariadenia %(name)s: %(msg)s
    
    Súbor /etc/fstab na aktualizovanom oddieli neodkazuje na korektné odkladacie zariadenie.
    
    Stlačte Ok pre ukončenie inštalačného programu.

en: Error enabling swap device %(name)s: %(msg)s
    
    This most likely means this swap device has not been initialized.
    
    Press OK to exit the installer.
sk: Chyba pri povolovaní odkladacieho zariadenia %(name)s: %(msg)s
    
    Najčastejšie to znamená, že toto odkladacie zariadenie nebolo inicializované.
    
    Stlačte Ok pre ukončenie inštalačného programu.

en: Error in %s on line %d of kickstart file %s.
sk: Chyba v %s na riadku %d kickstart súboru %s.

en: Error opening kickstart file %s: %m
sk: Chyba pri otváraní kickstart súboru %s: %m

en: Error processing %%ksappend lines: %s
sk: Chyba pri spracovávaní riadkov %%ksappend: %s

en: Error processing LVM.
    There is inconsistent LVM data on %(msg)s.  You can reinitialize all related PVs (%(pvs)s) which will erase the LVM metadata, or ignore which will preserve the contents.  This action may also be applied to all other PVs with inconsistent metadata.
sk: Chyba počas spracovania LVM.
    Na %(msg)s sú nekonzistentné LVM dáta. Môžete znovu inicializovať všetky súvisiace fyzické zväzky PV (%(pvs)s), čím odstránite všetky LVM metadáta. Alebo môžete toto ignorovať pre zachovanie obsahu. Inicializáciu možete aplikovať aj na ďalšie PV s nekonzistentými metadátami.

en: Error processing drive:
    
    %(path)s
    %(size)-0.fMB
    %(description)s
    
    This device may need to be reinitialized.
    
    REINITIALIZING WILL CAUSE ALL DATA TO BE LOST!
    
    This action may also be applied to all other disks needing reinitialization.%(details)s
sk: Chyba počas spracovania disku:
    
    %(path)s
    %(size)-0.fMB
    %(description)s
    
    Toto zariadenie potrebuje pravdepodobne znovu inicializovať.
    
    REINICIALIZÁCIOU BUDÚ VŠETKY DÁTA STRATENÉ!
    
    Inicializáciu možete aplikovať aj na ďalšie disky, ktoré ju budú potrebovať.%(details)s

en: Error reading contents of kickstart file %s: %m
sk: Chyba pri čítaní obsahu kickstart súboru %s: %m

en: Error storing an encryption key: %s
sk: Chyba pri ukladaní šifrovacieho kľúča: %s

en: Error with Data
sk: Chyba dát

en: Error with Hostname
sk: Chyba s názvom hostiteľa

en: Error with Partitioning
sk: Chyba pri rozdeľovaní oddielov

en: Error with Password
sk: Chyba pri hesle

en: Error with passphrase
sk: Chyba hesla

en: Error!
sk: Chyba!

en: Error: Could not reset loadparm (%s)
sk: Chyba: nepodarilo sa reštartovať loadparm (%s)

en: Error: Could not set %(device)s as reIPL device (%(e)s)
sk: Chyba: nepodarilo sa nastaviť %(device)s ako zariadenie reIPL (%(e)s)

en: Error: On close, cannot set reIPL method to %(reipl_type)s (%(filename)s: %(e)s)
sk: Chyba: nie je možné nastaviť metódu reIPL na %(reipl_type)s (%(filename)s: %(e)s) pri uzatváraní

en: Error: On open, cannot set reIPL method to %(reipl_type)s (%(filename)s: %(e)s)
sk: Chyba: nie je možné nastaviť metódu reIPL na %(reipl_type)s (%(filename)s: %(e)s) pri otváraní

en: Error: On write, cannot set reIPL method to %(reipl_type)s (%(filename)s: %(e)s)
sk: Chyba: nie je možné nastaviť metódu reIPL na %(reipl_type)s (%(filename)s: %(e)s) pri zapisovaní

en: Error: reading FCP property %(syspath_property)s for reIPL (%(e)s)
sk: Chyba: čítanie vlastností FCP %(syspath_property)s pre reIPL (%(e)s)

en: Error: writing FCP property %(reipl_property)s for reIPL (%(e)s)
sk: Chyba: zapisovanie vlastností FCP %(reipl_property)s pre reIPL (%(e)s)

en: Error: writing default FCP property %(reipl_property)s for reIPL (%(e)s)
sk: Chyba: zapisovanie predvolených vlastností FCP %(reipl_property)s pre reIPL (%(e)s)

en: Errors like this usually mean there is a problem with the filesystem that will require user interaction to repair.  Before restarting installation, reboot to rescue mode or another system that allows you to repair the filesystem interactively.  Restart installation after you have corrected the problems on the filesystem.
sk: Chyba pri kontrole súborového systému zvyčajne znamená, že je pri oprave vyžadovaný zásah používateľa. Pred opätovným spustením inštalácie preto reštartujte do záchranného režimu, alebo iného systému, ktorý vám dovolí interaktívnu opravu súborového systému. Po oprave znovu spustite inštalačný program.

en: Estonian
sk: Estónčina

en: Exit
sk: Ukončiť

en: Exit installer
sk: Ukončiť inštalátor

en: Exiting
sk: Ukončuje sa

en: Extended
sk: Rozšírené

en: FCoE not available
sk: FCoE nie je dostupné

en: Failed LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s removed again.
sk: Opätovne odstránené chybné LUN %(fcplun)s  v WWPN %(wwpn)s na zariadení zFCP %(devnum)s.

en: Failed to load driver disk from file.
sk: Nemôžem načítať disk s ovládačmi zo súboru.

en: Failed to mount driver disk.
sk: Pripojenie disku s ovládačmi zlyhalo.

en: Failed to mount partition.
sk: Nepodarilo sa pripojiť oddiel.

en: Failed to mount updates disk
sk: Nepodarilo sa pripojiť disk s aktualizáciou

en: Failed to read directory %s: %m
sk: Nepodarilo sa prečítať adresár %s: %m

en: File System _Type:
sk: _Typ súborového systému:

en: File system errors left uncorrected.
sk: Na súborovom systéme zostali neopravené chyby.

en: Filesystems have already been activated.  You cannot go back past this point.
    
    Would you like to continue with the installation?
sk: Súborové systémy sú už aktivované. Nie je možné sa vrátiť na predchádzajúcu obrazovku.
    
    Naozaj chcete pokračovať v inštalácii?

en: Fill all space _up to (MB):
sk: Vyplniť celý priestor _až do (MB):

en: Fill to maximum _allowable size
sk: Vyplniť na maximálnu _možnú veľkosť

en: Filter By:
sk: Filtrovať podľa:

en: Final Warning
sk: Konečné upozornenie

en: Finding Devices
sk: Hľadanie zariadení

en: Finding storage devices
sk: Hľadanie úložných zariadení.

en: Finishing upgrade
sk: Dokončuje sa aktualizácia

en: Finishing upgrade process.  This may take a little while.
sk: Dokončuje sa proces aktualizácie.  Toto môže chvíľku trvať.

en: Finnish
sk: Fínčina

en: Firmware RAID
sk: Firmware RAIDu

en: First BIOS drive:
sk: Prvé zariadenie BIOSu:

en: First sector of boot partition
sk: Prvý sektor zavádzacieho oddielu

en: Flashing %s port lights for %d seconds.
sk: Blikám %s kontrolkami portu na %d sekúnd.

en: Following warnings occurred during automatic partitioning:
    
    %s
sk: Nasledujúce upozornenia sa vyskytli pri automatickom rozdeľovaní disku:
    
    %s

en: Force to be a _primary partition
sk: Vynútiť ako _primárny oddiel

en: Format
sk: Formátovať

en: Format Warning
sk: Upozornenie pri formátovaní

en: Format Warnings
sk: Upozornenie pred formátovaním

en: Format as Swap?
sk: Formátovať ako odkladací priestor?

en: Format uninitialized DASD device?
    
    There is %d uninitialized DASD device on this system.  To continue installation, the device must be formatted.  Formatting will remove any data on this device. | Format uninitialized DASD devices?
    
    There are %d uninitialized DASD devices on this system.  To continue installation, the devices must be formatted.  Formatting will remove any data on these devices.
sk[0]: Naformátovať neinicializované DASD zariadenie?
    
    V systéme je %d neinicializované DASD zariadenie. Na pokračovanie inštalácie, musí byť zariadenie naformátované. Formátovanie odstráni na zariadení všetky dáta.
sk[1]: Naformátovať neinicializované DASD zariadenia?
    
    V systéme sú %d neinicializované DASD zariadenia. Na pokračovanie inštalácie, musia byť zariadenia naformátované. Formátovanie odstráni na zariadeniach všetky dáta.
sk[2]: Naformátovať neinicializované DASD zariadenia?
    
    V systéme je %d neinicializovaných DASD zariadení. Na pokračovanie inštalácie, musia byť zariadenia naformátované. Formátovanie odstráni na zariadeniach všetky dáta.

en: Format?
sk: Formátovať?

en: Formatting
sk: Formátovanie

en: Formatting DASD Device | Formatting DASD Devices
sk[0]: Formátovanie DASD zariadenia
sk[1]: Formátovanie DASD zariadení
sk[2]: Formátovanie DASD zariadení

en: Found local installation media
sk: Nájdené lokálne inštalačné médium

en: Fourth BIOS drive:
sk: Štvrté zariadenie BIOSu:

en: Free
sk: Voľný

en: Free Space
sk: Voľný priestor

en: Free Space (MB)
sk: Voľný priestor (MB)

en: Free Space:
sk: Voľný priestor:

en: French
sk: Francúzština

en: Fresh Installation
sk: Čistá inštalácia

en: Gateway
sk: Brána

en: Gateway:
sk: Brána:

en: German
sk: Nemčina

en: Giving up attempting to connect after %d try!
     | Giving up attempting to connect after %d tries!
sk[0]: Pokusy o pripojenie boli zanechané po %d pokuse!
sk[1]: Pokusy o pripojenie boli zanechané po %d pokusoch!
sk[2]: Pokusy o pripojenie boli zanechané po %d pokusoch!

en: Go _back
sk: _Späť

en: Graphical Desktop
sk: Grafický desktop

en: Graphical installation is not available. Starting text mode.
sk: Grafická inštalácia nie je dostupná. Spúšťa sa textový režim.

en: Greek
sk: Gréčtina

en: Gujarati
sk: Gudžarátčina

en: HTTP/FTP
    CD/DVD
    NFS
    Hard Drive
sk: HTTP/FTP
    CD/DVD
    NFS
    Pevný disk

en: Hard Drives
sk: Pevné disky

en: Hard drive
sk: Pevný disk

en: Hebrew
sk: Hebrejčina

en: Hindi
sk: Hindčina

en: Hostname must be 255 or fewer characters in length.
sk: Názov hostiteľa musí mať menej ako 255 znakov.

en: Hostname must start with a valid character in the ranges 'a-z', 'A-Z', or '0-9'
sk: Názov hostiteľa musí začínať platným znakom v rozsahu a-z', 'A-Z', alebo '0-9'

en: Hostname:
sk: Názov hostiteľa:

en: Hostnames can only contain the characters 'a-z', 'A-Z', '0-9', '-', or '.'
sk: Názov hostiteľa môže obsahovať len znaky 'a-z', 'A-Z', '0-9', '-', alebo '.'

en: How would you like to modify your drive configuration?
sk: Ako chcete upraviť konfiguráciu vášho disku?

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: I _don't want to create a swap file
sk: _Nechcem vytvoriť odkladací súbor

en: I _want to create a swap file
sk: _Chcem vytvoriť odkladací súbor

en: I can't go to the previous step from here. You will have to try again.
sk: Odtiaľto sa nedá vrátiť na predchádzajúci krok. Budete musieť skúsiť znovu.

en: IP Address
sk: IP adresa

en: IP address is missing.
sk: Chýba IP adresa.

en: IPv4 Address:
sk: Adresa IPv4:

en: IPv4 CIDR prefix must be between 0 and 32.
sk: IPv4 CIDR prepona musí byť medzi 0 a 32.

en: IPv4 Needed for NFS
sk: Pre NFS je požadované IPv4

en: IPv4 Network Mask
sk: Maska siete IPv4

en: IPv4 Network Mask
sk: Maska siete IPv4

en: IPv4 address:
sk: IPv4 adresa:

en: IPv4 addresses must contain four numbers between 0 and 255, separated by periods.
sk: IPv4 adresy musia obsahovať štyri čísla medzi 0 a 255, oddelené bodkami.

en: IPv6 address:
sk: IPv6 adresa:

en: Icelandic
sk: Islandčina

en: Identifier
sk: Identifikátor

en: Identifier:
sk: Identifikátor:

en: Identify
sk: Identifikovať

en: Identify NIC
sk: Identifikovať NIC

en: If you would like to test additional media, insert the next disc and press "%s". Testing each disc is not strictly required, however it is highly recommended.  Minimally, the discs should be tested prior to using them for the first time. After they have been successfully tested, it is not required to retest each disc prior to using it again.
sk: Ak chcete kontrolovať ďalšie médium, vložte nasledujúci disk a kliknite na "%s". Kontrola každého disku nie je nutne požadovaná, aj keď je výrazne odporúčaná. Minimálne by mali byť skontrolované disky, ktoré sú použité prvýkrát. Ak tieto boli už úspešne overené, nie je nutné opätovne kontrolovať každý disk pri ďalšom použití.

en: Ignore _all
sk: Ignorovať _všetko

en: Illegal Logical Volume Name
sk: Nepovolený názov logického zväzku (LV)

en: Illegal logical volume name
sk: Nepovolený názov logického zväzku (LV)

en: Illegal size
sk: Nepovolená veľkosť

en: Image
sk: Obrázok

en: In progress
sk: Prebieha

en: In which time zone are you located?
sk: V ktorom časovom pásme sa nachádzate?

en: Indonesian
sk: Indonézština

en: Info
sk: Informácie

en: Initializing iSCSI initiator
sk: Inicializujem iSCSI iniciátor

en: Insert Driver Disk
sk: Vložte disk s ovládačmi

en: Insert your driver disk into /dev/%s and press "OK" to continue.
sk: Vložte váš disk s ovládačmi do /dev/%s a stlačte "Ok" pre pokračovanie.

en: Insert your updates disk into %s and press "OK" to continue.
sk: Vložte disk s aktualizáciou do %s a stlačte "Ok" pre pokračovanie.

en: Install
sk: Inštalácia

en: Install Window
sk: Okno inštalácie

en: Install on System
sk: Inštalovať na systém

en: Install the live CD to your hard disk
sk: Inštalácia Live CD na váš pevný disk

en: Install to Hard Drive
sk: Inštalácia na pevný disk

en: Installation Key
sk: Kľúč inštalácie

en: Installation Method
sk: Spôsob inštalácie

en: Installation Progress
sk: Postup inštalácie

en: Installation Starting
sk: Inštalácia začína

en: Installation cannot continue.
sk: Inštalácia nemôže pokračovať.

en: Installation requires partitioning of your hard drive.  The default layout is suitable for most users.  Select what space to use and which drives to use as the install target.
sk: Inštalácia vyžaduje rozdelenie pevného disku.  Predvolené rozdelenie je vhodné pre väčšinu používateľov.  Vyberte, ktoré miesto a disk sa má použiť pre inštaláciu.

en: Installing %s
sk: Inštaluje sa %s

en: Installing Packages
sk: Inštalácia balíčkov

en: Installing bootloader.
sk: Inštaluje sa systémový zavádzač.

en: Installing on a FireWire device.  This may or may not produce a working system.
sk: Inštalácia na zariadenie FireWire.  Toto môže ale nemusí vytvoriť funkčný systém.

en: Installing on a USB device.  This may or may not produce a working system.
sk: Inštalácia na USB zariadenie.  Toto môže ale nemusí vytvoriť funkčný systém.

en: Installs or upgrades to devices such as Storage Area Networks (SANs) or mainframe attached disks (DASD), usually in an enterprise environment
sk: Vykonáva inštaláciu a aktualizáciu na špeciálne zariadenia, ako je napríklad SAN (Storage Area Networks) alebo DASD (Direct Access Storage), ktoré sú zvyčajné v podnikovom prostredí.

en: Installs or upgrades to typical types of storage devices.  If you're not sure which option is right for you, this is probably it.
sk: Vykonáva inštaláciu a aktualizáciu na všetky bežné typy úložných zariadení. Ak neviete, ktorú voľbu vybrať, táto bude najskôr pre vás najvhodnejšia.

en: Interconnect
sk: Pripojenie

en: Interconnect
    Vendor
    Identifier
sk: Pripojenie
    Výrobca
    Identifikátor

en: Invalid Directories
sk: Neplatné adresáre

en: Invalid Duration
sk: Neplatná doba

en: Invalid Initiator Name
sk: Nesprávny názov iniciátora

en: Invalid Prefix
sk: Neplatná predpona

en: Invalid Proxy URL
sk: Neplatné URL proxy

en: Invalid Repository Name
sk: Neplatný názov repozitára

en: Invalid Repository URL
sk: Neplatné URL repozitára

en: Invalid Volume Group Name
sk: Neplatný názov skupiny zväzkov (VG)

en: Invalid mount point
sk: Neplatný bod pripojenia

en: Italian
sk: Taliančina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Kannada
sk: Kannadčina

en: Kernel Parameters
sk: Parametre jadra

en: Keyboard Selection
sk: Výber klávesnice

en: Keyboard Type
sk: Typ klávesnice

en: Kickstart Error
sk: Chyba kickstart-u

en: Korean
sk: Kórejčina

en: LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s already configured.
sk: LUN %(fcplun)s v WWPN %(wwpn)s na zariadení zFCP %(devnum)s je už nastavené.

en: LVM Logical Volume
sk: Logický LVM zväzok (LV)

en: LVM Physical Volume
sk: Fyzický LVM zväzok (PV)

en: LVM Volume Group
sk: Skupina LVM zväzku (VG).

en: LVM Volume Group %s (%-0.f MB)
sk: Skupiny zväzkov (VG) LVM %s (%-0.f MB)

en: LVM Volume Groups
sk: Skupiny zväzkov (VG) LVM

en: Label
sk: Popis

en: Language Selection
sk: Výber jazyka

en: Load another disk
sk: Zaviesť iný disk

en: Load driver disk
sk: Zaviesť disk s ovládačmi

en: Loading
sk: Načítanie

en: Loading %s driver
sk: Načítava sa ovládač %s.

en: Loading SCSI driver
sk: Načítava sa SCSI ovládač

en: Local CD/DVD
sk: Lokálne CD/DVD

en: Logging in to iSCSI nodes
sk: Prihlasovanie do iSCSI uzlov

en: Logical Volume Manager (LVM) is a 3 level construct. The first level is made up of disks or partitions formatted with LVM metadata called Physical Volumes (PV).  A Volume Group (VG) sits on top of one or more PVs. The VG, in turn, is the base to create one or more Logical Volumes (LV).  Note that a VG can be an aggregate of PVs from multiple physical disks.  For more information on using LVM please consult the %s documentation
sk: LVM (Logical Volume Manager) pozostáva z 3 úrovní. Prvá úroveň je vytvorená na diskoch alebo oddieloch naformátovaných pomocou LVM metadát, nazývané fyzické zväzky (PV). Skupina zväzkov (VG) obsahuje jeden alebo viac PV, ktoré môžu byť na rôznych diskoch. V skupine zväzkov (VG) je možné vytvoriť jeden, alebo viac logických zväzkov (LV). Pre viac informácií o používaní LVM si prosím prečítajte dokumentáciu %s.

en: Logical Volume Name
sk: Názov logického zväzku (LV)

en: Logical Volume Name:
sk: Názov logického zväzku (LV):

en: Logical Volume Names must be less than 128 characters
sk: Názvy logických zväzkov (LV) musia byť kratšie ako 128 znakov

en: Looking for installation images on CD device %s
sk: Hľadám inštalačné obrazy na CD zariadení %s

en: Looking for installation images on CD device %s
sk: Hľadajú sa inštalačné obrazy na zariadení CD %s

en: Macedonian
sk: Macedónčina

en: Make LVM Volume Group
sk: Vytvoriť skupinu zväzkov (VG) LVM.

en: Make Logical Volume
sk: Vytvoriť logický zväzok (LV)

en: Make RAID Device
sk: Vytvoriť RAID zariadenie

en: Malay
sk: Malajčina

en: Malayalam
sk: Malajálamčina

en: Manual TCP/IP Configuration
sk: Ručná konfigurácia TCP/IP

en: Manually choose
sk: Manuálny výber

en: Manually create your own custom layout on the selected device(s) using our partitioning tool.
sk: Ručne vytvoriť vlastné rozloženie na vybraných zariadeniach pomocou nášho nástroja na rozdelenie oddielov.

en: Marathi
sk: Maráthčina

en: Master Boot Record (MBR)
sk: Hlavný zavádzací záznam (MBR)

en: Media Check
sk: Kontrola média

en: Media Detected
sk: Médium nájdené

en: Mi_grate filesystem to:
sk: Mi_grovanie súborových systémov na:

en: Migrate File Systems
sk: Migrovanie súborových systémov

en: Migration Failed
sk: Migrácia zlyhala

en: Minimal
sk: Minimálna

en: Missing Device
sk: Chýbajúce zariadenie

en: Missing Group
sk: Chýbajúca skupina

en: Missing ISO 9660 Image
sk: Chýbajúci ISO 9660 obraz

en: Missing Information
sk: Chýbajúca informácia

en: Missing Package
sk: Chýbajúci balíček

en: Missing Protocol
sk: Chýbajúci protokol

en: Missing options on line %d of kickstart file %s.
sk: Chýbajúca voľba na riadku %d kickstart súboru %s.

en: More Driver Disks?
sk: Viac diskov s ovládačmi?

en: Mount Point
sk: Bod pripojenia

en: Mount Point/
    RAID/Volume
sk: Bod pripojenia/
    RAID/Zväzok

en: Mount failed
sk: Pripojenie zlyhalo

en: Mount point in use
sk: Bod pripojenia je používaný

en: Multipath Devices
sk: Multipath zariadenia

en: Must supply a --url argument to Url kickstart method.
sk: Musíte poskytnúť parameter --url pre kickstart URL metódu.

en: NFS Setup
sk: Nastavenie NFS

en: NFS directory
sk: Priečinok NFS

en: NFS installation method requires IPv4 support.
sk: Inštalačná metóda NFS vyžaduje podporu IPv4.

en: NFS mount options (optional):
sk: Voľby pre NFS (voliteľné):

en: NFS server name:
sk: Názov NFS servera:

en: Name Server:
sk: Menný server:

en: Name in use
sk: Názov je používaný

en: Nameserver
sk: Menný server

en: Nameserver:
sk: DNS server:

en: Nepali
sk: Nepálčina

en: Network Error
sk: Sieťová chyba

en: Network Install Required
sk: Vyžiadaná sieťová inštalácia

en: Networking Device
sk: Sieťové zariadenie

en: No
sk: Nie

en: No Drives Found
sk: Neboli nájdené žiadne disky

en: No Media Found
sk: Médium nenájdené

en: No Network Available
sk: Sieť nie je dostupná

en: No Software Repos Enabled
sk: Nebol povolený žiadny repozitár softvéru

en: No device drivers have been loaded for your system.  Would you like to load any now?
sk: Pre váš systém neboli načítané žiadne ovládače. Želáte si teraz nejaké zaviesť?

en: No devices of the appropriate type were found on this driver disk.  Would you like to manually select the driver, continue anyway, or load another driver disk?
sk: Žiadne zariadenia vhodného typu na tomto disku s ovládačmi neboli nájdené.  Chcete ručne vybrať ovládač a pokračovať aj tak, alebo načítať iný disk s ovládačmi?

en: No driver found
sk: Ovládače neboli nájdené

en: No drivers found
sk: Neboli nájdené žiadne ovládače

en: No drivers were found to manually insert.  Would you like to use a driver disk?
sk: Neboli nájdené žiadne ovládače pre ručné zavedenie.  Chcete použiť disk s ovládačom?

en: No free slots
sk: Nie sú voľné pozície

en: No free space
sk: Nie je voľné miesto

en: No iSCSI nodes discovered
sk: Neboli nájdené iSCSI uzly

en: No initiator name set
sk: Nie je nastavený názov iniciátora

en: No installation media was found. Please insert a disc into your drive and try again.
sk: Nebolo nájdené inštalačné médium. Prosím vložte disk do mechaniky a skúste to znovu.

en: No kernel packages were installed on the system.  Bootloader configuration will not be changed.
sk: V systéme nie je nainštalovaný balíček jadra. Konfigurácia systémového zavádzača nebude zmenená.

en: No network cards present.
sk: Nenájdené žiadne sieťové karty.

en: No new iSCSI nodes discovered
sk: Neboli nájdené nové iSCSI uzly

en: No partitions are available to resize.  Only physical partitions with specific filesystems can be resized.
sk: Na zmenu veľkosti nie sú dostupné žiadne oddiely. Veľkosť je možné meniť len fyzickým oddielom s niektorými súborovými systémami.

en: No password
sk: Bez hesla

en: Norwegian(Bokmål)
sk: Nórčina (Bokmal)

en: Not enough physical volumes
sk: Nie je dostatok fyzických zväzkov (PV)

en: Not enough space
sk: Nie je dostatok miesta

en: Note that the creation action requires one of the following:
    
    * Free space in one of the Hard Drives.
    * At least two free Software RAID partitions.
    * At least one free physical volume (LVM) partition.
    * At least one Volume Group with free space.
sk: Vytvorenie vyžaduje aspoň jedno z tohto:
    
    * Voľné miesto na jednom pevnom disku.
    * Aspoň voľné dva oddiely softvérového RAIDu .
    * Aspoň jeden voľný fyzický zväzok (PV) pre LVM.
    * Aspoň jeden diskový zväzok (VG) s voľným miestom.

en: Note that updates may be available to ensure the proper functioning of your system and installation of these updates is recommended after the reboot.
sk: Uvedomte si, že môžu byť dostupné aktualizácie, ktoré zabezpečujú správne fungovanie vášho systému. Inštalácia aktualizácií sa odporúča po reštarte.

en: Notice
sk: Oznam

en: Number of _spares:
sk: Počet _rezerv:

en: OK
sk: Ok

en: Operational error.
sk: Chyba funkcie.

en: Optional packages selected: %(inst)d of %(cnt)d
sk: Vybrané voliteľné balíčky: %(inst)d z %(cnt)d

en: Original File System Label:
sk: Pôvodné menovky súborového systému:

en: Original File System Type:
sk: Pôvodný typ súborového systému:

en: Oriya
sk: Uríjčina

en: Other SAN Devices
sk: Ostatné SAN zariadenia

en: PPC PReP Boot
sk: Zavedenie PPC PReP

en: Package Installation
sk: Inštalácia balíčkov

en: Packages completed: %(donepkgs)d of %(numpkgs)d | Packages completed: %(donepkgs)d of %(numpkgs)d
sk[0]: Dokončený %(donepkgs)d balíček z %(numpkgs)d
sk[1]: Dokončené %(donepkgs)d balíčky z %(numpkgs)d
sk[2]: Dokončených %(donepkgs)d balíčkov z %(numpkgs)d

en: Packages in %s
sk: Balíčky v %s

en: Partition
sk: Oddiel

en: Partitioning
sk: Rozdeľovanie

en: Partitioning Errors
sk: Chyby pri vytváraní oddielov

en: Partitioning Type
sk: Typ oddielu

en: Partitioning Warning
sk: Upozornenie pri rozdeľovaní

en: Partitioning Warnings
sk: Upozornenia pri rozdeľovaní

en: Partitions of type '%s' must be constrained to a single drive.  To do this, select the drive in the 'Allowable Drives' checklist.
sk: Oddiely typu '%s' musia byť viazané s vlastným diskom.  To sa urobí výberom disku zo zoznamu 'Možných diskov'.

en: Passphrase
sk: Heslo

en: Passphrase for encrypted device
sk: Heslo pre šifrované zariadenie

en: Password
sk: Heslo

en: Password (confirm):
sk: Heslo (znovu):

en: Password Length
sk: Dĺžka hesla

en: Password Mismatch
sk: Heslo nesúhlasí

en: Password:
sk: Heslo:

en: Passwords do not match
sk: Heslá nesúhlasia

en: Passwords don't match
sk: Heslá nesúhlasia

en: Paths
sk: Cesty

en: Performing post-installation configuration
sk: Vykonanie po-inštalačnej konfigurácie

en: Performing post-installation filesystem changes.  This may take several minutes.
sk: Prevádzajú sa po-inštalačné zmeny súborového systému.  Môže to trvať niekoľko minút.

en: Performing post-upgrade configuration
sk: Vykonávanie konfigurácie po aktualizácii

en: Persian
sk: Perzština

en: Physical Volumes to _Use:
sk: Po_užiť tieto fyzické zväzky (PV):

en: Pick a root password. You must type it twice to ensure you know it and do not make a typing mistake.
sk: Zvoľte si heslo správcu. Musíte ho napísať dvakrát, aby ste sa uistili, že ho poznáte a že ste pri zápise neurobili chybu.

en: Please Select A Device
sk: Prosím vyberte zariadenie

en: Please enter a logical volume name.
sk: Prosím zadajte názov logického zväzku (LV).

en: Please enter a volume group name.
sk: Prosím zadajte názov skupiny zväzkov (VG).

en: Please enter an NFS server and path.
sk: Prosím zadajte NFS server a cestu.

en: Please enter any parameters which you wish to pass to the %s module separated by spaces.  If you don't know what parameters to supply, skip this screen by pressing the "OK" button.
sk: Zadajte prosím parametre, ktoré chcete odovzdať modulu %s, oddelené medzerami. Pokiaľ ich nepoznáte, preskočte túto obrazovku stlačením tlačítka "OK".

en: Please enter the URL containing the %s installation image on your server.
sk: Prosím zadajte URL obsahujúcu %s inštalačný obraz na vašom serveri.

en: Please enter the server and path to your %s installation image and optionally additional NFS mount options.
sk: Prosím zadajte názov servera a cestu k vašemu %s inštalačnému obrazu a voliteľne parametre k NFS.

en: Please insert %(productName)s disc %(discnum)d to continue.
sk: Pre pokračovanie, prosím, vložte %(productName)s disk %(discnum)d.

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
sk: Prosím manuálne pripojte vášho vnc klienta k %s pre začatie inštalácie.

en: Please manually connect your vnc client to begin the install.
sk: Prosím manuálne pripojte vášho vnc klienta pre začatie inštalácie.

en: Please name this computer.  The hostname identifies the computer on a network.
sk: Pomenujte prosím tento počítač.  Názov hostiteľa identifikuje počítač v sieti.

en: Please provide the configuration information for this software repository.
sk: Prosím zadajte konfiguračné informácie pre repozitáre softvéru.

en: Please reboot to use the installed system.
sk: Pre použitie nainštalovaného systému prosím reštartuje systém.

en: Please select a source drive.
sk: Prosím vyberte zdrojovú jednotku.

en: Please select any additional repositories that you want to use for software installation.
sk: Prosím, vyberte ďalšie repozitáre, ktoré si želáte použiť pre inštaláciu softvéru.

en: Please select the driver below which you wish to load.  If it does not appear and you have a driver disk, press F2.
sk: Vyberte prosím ovládač, ktorý si želáte načítať. Ak nie je uvedený a máte disk s ovládačmi, stlačte F2.

en: Please select the drives you'd like to install the operating system on, as well as any drives you'd like to automatically mount to your system, below:
sk: Nižšie vyberte disky, na ktoré chcete nainštalovať operačný systém a ktoré majú byť po ukončení inštalácie automaticky pripojené:

en: Please select the network interface which is connected to
    your FCoE switch.
sk: Prosím vyberte sieťové rozhranie pripojené k vášmu
    FCoE switchu.

en: Please select the target drives for the clone operation.
sk: Prosím vyberte cieľový disk pre operáciu klonovania.

en: Please shutdown to use the installed system.
sk: Pre použitie nainštalovaného systému prosím vypnite systém.

en: Please specify a mount point for this partition.
sk: Prosím zadajte bod pripojenia pre tento oddiel.

en: Polish
sk: Poľština

en: Port / Target / LUN
    Target Identifier
sk: Port / Cieľ / LUN
    Identifikátor cieľa

en: Portuguese
sk: Portugalčina

en: Portuguese(Brazilian)
sk: Portugalčina (brazílska)

en: Post Installation
sk: Po inštalácii

en: Post Upgrade
sk: Po aktualizácii

en: Post-Installation
sk: Po inštalácii

en: Pre-Installation
sk: Pred inštaláciou

en: Prefix must be between 1 and 32 for IPv4 networks or between 1 and 128 for IPv6 networks
sk: Predpona musí byť medzi 1 a 32 pre siete IPv4 alebo medzi 1 a 128 pre siete IPv6

en: Preparing %d DASD device for use with Linux... | Preparing %d DASD devices for use with Linux...
sk[0]: Pripravuje sa %d DASD zariadenie na použitie s Linuxom...
sk[1]: Pripravujú sa %d DASD zariadenia na použitie s Linuxom...
sk[2]: Pripravuje sa %d DASD zariadení na použitie s Linuxom...

en: Preparing to install
sk: Pripravuje sa inštalácia

en: Preparing transaction from installation source
sk: Pripravuje sa transakcia z inštalačného zdroja

en: Press <enter> for a shell
sk: Pre spustenie shellu stlačte <enter>

en: Proceed with upgrade?
sk: Pokračovať v aktualizácii?

en: Proxy U_RL (host:port)
sk: Proxy U_RL (hostiteľ:port)

en: Proxy pass_word
sk: _Heslo proxy

en: Proxy u_sername
sk: Používateľ_ské meno proxy

en: Punjabi
sk: Pandžábčina

en: RAID Clone
sk: Klon RAID

en: RAID Device
sk: Zariadenie RAID

en: RAID Devices
sk: RAID zariadenia

en: RAID Partition
sk: RAID oddiel

en: RAID _Device:
sk: RAID _zariadenie:

en: RAID _Level:
sk: RAID ú_roveň:

en: RAM detected (MB):
sk: Detekovaná RAM (MB):

en: Re-ini_tialize all
sk: _Znovu inicializovať všetko

en: Re_boot
sk: _Reštart

en: Re_set
sk: _Vrátiť

en: Re_view and modify partitioning layout
sk: Skontrolovať a upra_viť rozdelenie disku

en: Read-Only
sk: Len na čítanie

en: Reading anaconda updates
sk: Načítanie aktualizácií anacondy

en: Reading driver disk
sk: Načítava sa disk s ovládačmi

en: Reboo_t
sk: _Reštart

en: Reboot
sk: Reštart

en: Reboot?
sk: Reštart?

en: Recent kernels (2.4 or newer) need significantly more swap than older kernels, up to twice the amount of RAM on the system.  You currently have %dMB of swap configured, but you may create additional swap space on one of your file systems now.
sk: Novšie jadrá (2.4 a vyššie) potrebujú výrazne viac odkladacieho priestoru ako staršie jadrá, aspoň dvojnásobok veľkosti pamäte RAM v systéme. Momentálne máte nastavených %d MB odkladacieho priestoru, ale môžete si teraz vytvoriť prídavný odkladací priestor na jednom z vašich súborových systémov.

en: Recoverable errors have been detected or dosfsck has discovered an internal inconsistency.
sk: Boli zistené opravitelné chyby alebo dosfsck našiel vnútornú nekonzistentnosť.

en: Reinstall System
sk: Preinštalovať systém

en: Removes all Linux partitions on the selected device(s). This does not remove other partitions you may have on your storage device(s) (such as VFAT or FAT32).
    
    <b>Tip:</b> This option will remove data from the selected device(s).  Make sure you have backups.
sk: Na vybraných zariadeniach budú odstránené všetky Linuxové oddiely. Budú zachované ostatné oddiely, ktoré môžete mať v systéme (ako sú VFAT alebo FAT32).
    
    <b>Tip:</b> Táto voľba odstráni dáta z vybraných zariadení. Uistite sa, že máte ich zálohu.

en: Removes all partitions on the selected device(s).  This includes partitions created by other operating systems.
    
    <b>Tip:</b> This option will remove data from the selected device(s).  Make sure you have backups.
sk: Na vybraných zariadeniach budú odstránené všetky oddiely vrátane oddielov vytvorených inými operačnými systémami.
    
    <b>Tip:</b> Táto voľba odstráni dáta z vybraných zariadení. Uistite sa, že máte ich zálohu.

en: Replace Existing Linux System(s)
sk: Nahradiť existujúce Linuxové systémy

en: Replace existing Linux system
sk: Nahradiť existujúci Linuxový systém

en: Repository %r is missing name in configuration, using id
sk: Repozitár %r nemá v konfigurácii názov, používam id

en: Repository _URL
sk: _URL repozitára

en: Repository editing is not available in text mode.
sk: Úprava repozitárov nie je dostupná v textovom režime.

en: Requested password contains non-ASCII characters, which are not allowed.
sk: Požadované heslo obsahuje znaky, ktoré nepatria do ASCII.

en: Required Install Media
sk: Vyžadované inštalačné médium

en: Rescue
sk: Záchrana

en: Rescue Method
sk: Záchranná metóda

en: Rescue Mode
sk: Záchranný režim

en: Resize Device Error
sk: Chyba pri zmene veľkosti zariadenia

en: Resize FileSystem Error
sk: Chyba pri zmene veľkosti súborového systému

en: Resizing
sk: Mení sa veľkosť

en: Resizing Failed
sk: Zmena veľkosti zlyhala

en: Resizing filesystem on %s
sk: Mení sa veľkosť súborového systému na %s

en: Retains your current data and partitions and uses only the unpartitioned space on the selected device(s), assuming you have enough free space available.
sk: Zachová oddiely a na nich uložené dáta a použije iba voľné nerozdelené miesto na vybraných zariadeniach za predpokladu, že máte dostatok volného miesta.

en: Retrieving
sk: Získava sa

en: Retrieving installation information for %s.
sk: Získavanie inštalačných informácií pre %s.

en: Retrieving installation information.
sk: Získavanie inštalačných informácií.

en: Retry
sk: Znova

en: Retrying
sk: Opätovný pokus

en: Retrying download.
sk: Obnovuje sa sťahovanie.

en: Reverse CHAP password
sk: Reverzné heslo CHAP

en: Reverse CHAP username
sk: Reverzné meno používateľa CHAP

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Root Password
sk: Heslo správcu

en: Root Password:
sk: Heslo správcu:

en: Root _Password:
sk: _Heslo správcu:

en: Running anaconda %s, the %s rescue mode - please wait.
sk: Spúšťa sa anaconda %s, záchranný režim %s - prosím čakajte.

en: Running anaconda %s, the %s system installer - please wait.
sk: Spúšťa sa anaconda %s, inštalátor systému %s - prosím čakajte.

en: Running anaconda via telnet.
sk: Spúšťa sa anaconda cez telnet.

en: Running post-installation scripts
sk: Spúšťajú sa po-inštalačné skripty

en: Running pre-installation scripts
sk: Spúšťajú sa pred-inštalačné skripty

en: Running...
sk: Spúšťa sa...

en: Russian
sk: Ruština

en: Saving Screenshot
sk: Ukladanie snímok obrazovky

en: Scanning
sk: Prehľadávam

en: Scanning iSCSI nodes
sk: Prehľadávanie iSCSI uzlov

en: Screenshots Copied
sk: Snímky obrazovky skopírované

en: Scriptlet Failure
sk: Chyba skriptu

en: Search
sk: Hľadať

en: Search By:
sk: Hľadať podľa:

en: Search Results:
sk: Výsledky hľadania:

en: Second BIOS drive:
sk: Druhé zariadenie BIOSu:

en: Seconds:
sk: Sekundy:

en: Select 'Yes' to continue and format these partitions, or 'No' to go back and change these settings.
sk: Vyberte 'Áno' pre pokračovanie a formátovanie týchto oddielov, alebo 'Nie' pre návrat a zmenu týchto nastavení.

en: Select A Directory
sk: Vyberte adresár

en: Select Device Driver to Load
sk: Vyberte disk s ovládačmi, ktorý chcete zaviesť

en: Select Partition
sk: Výber oddielu

en: Select driver
sk: Vyberte ovládač

en: Select driver disk image
sk: Vyberte obraz disku s ovládačom

en: Select the _partition to put the swap file on:
sk: Vyberte _oddiel, na ktorý umiestniť odkladací súbor:

en: Select the file which is your driver disk image.
sk: Vyberte súbor, ktorý je obrazom vášho ovládača disku.

en: Select which NIC is connected to the FCoE SAN.
sk: Vyberte sieťovú kartu, ku ktorej je pripojený FCoE SAN.

en: Sending request for IP address information for %s
sk: Posiela sa žiadosť o informácie IP adresy pre %s

en: Serbian
sk: Srbčina

en: Serbian(Latin)
sk: Srbčina (latinka)

en: Serial Number
sk: Sériové číslo

en: Setup Networking
sk: Nastavenie siete

en: Shared library error.
sk: Chyba zdieľanej knižnice.

en: Show Identifiers that Include:
sk: Zobraziť identifikátory obsahujúce:

en: Show Only Devices From:
sk: Zobraziť iba zariadenia od:

en: Show Only Devices Using:
sk: Zobraziť iba zariadenia používajúce:

en: Shrink Current System
sk: Zmenšiť aktuálny systém

en: Shrinks existing partitions to create free space for the default layout.
sk: Zmenšiť existujúce oddiely na vytvorenie volného miesta, na ktorom bude vytvorené predvolené rozdelenie oddielov.

en: Shutdown
sk: Vypnúť

en: Sinhala
sk: Sinhalčina

en: Size
    (MB)
sk: Veľkosť
    (MB)

en: Size (MB)
sk: Veľkosť (MB)

en: Size (MB):
sk: Veľkosť (MB):

en: Skip
sk: Vynechať

en: Skip boot loader updating
sk: Vynechať aktualizáciu zavádzača

en: Slovak
sk: Slovenčina

en: Slovenian
sk: Slovinčina

en: Software Development
sk: Softvérový vývoj

en: Software RAID allows you to combine several disks into a larger RAID device.  A RAID device can be configured to provide additional speed and reliability compared to using an individual drive.  For more information on using RAID devices please consult the %s documentation.
sk: Softvérový RAID umožňuje skombinovať niekoľko diskov do väčšieho RAID zariadenia. Zariadenie RAID môže byť nakonfigurované pre poskytnutie väčšej rýchlosti a spoľahlivosti ako jednotlivý disk. Pre viac informácii o používaní RAID zariadení si prosím prečítajte dokumentáciu %s.

en: Some of the packages you have selected for install are missing dependencies.  You can exit the installation, go back and change your package selections, or continue installing these packages without their dependencies.
sk: Niektorým vybraným balíčkom na inštaláciu chýbajú závislosti. Môžete ukončiť inštalátor, vrátiť sa späť a zmeniť výber balíčkov, alebo pokračovať v inštalácii balíčkov bez ich závislostí.

en: Some of your software repositories require networking, but there was an error enabling the network on your system.
sk: Niektoré vaše repozitáre softvéru požadujú sieť, ale nastala chyba pri aktivovaní siete v systéme.

en: Some packages associated with this group are not required to be installed but may provide additional functionality.  Please choose the packages which you would like to have installed.
sk: Niektoré balíčky asociované s touto skupinou nie je nutné inštalovať, ale môžu poskytovať pridanú funkcionalitu. Zvoľte, prosím, tie balíčky, ktoré chcete mať nainštalované.

en: Source Drive Error
sk: Chyba zdrojovej jednotky

en: Source Drive:
sk: Zdrojový disk:

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Specialized Storage Devices
sk: Špeciálne úložné zariadenia

en: Specify optional module arguments
sk: Zadajte voliteľné parametre modulu

en: Standard Partition
sk: Štandardný oddiel

en: Start VNC
sk: Spustiť VNC

en: Starting VNC...
sk: Spúšťa sa VNC...

en: Starting graphical installation.
sk: Spúšťa sa grafická inštalácia.

en: Starting installation process
sk: Spúšťa sa inštalačný proces

en: Storing encryption keys
sk: Ukladanie šifrovacích kľúčov

en: Success
sk: Úspech

en: Suggested size (MB):
sk: Odporúčaná veľkosť (MB):

en: Swap file _size (MB):
sk: _Veľkosť odkladacieho súboru (MB):

en: Swap file size (MB):
sk: Veľkosť odkladacieho súboru (MB):

en: Swedish
sk: Švédčina

en: System clock uses UTC
sk: Systémové hodiny používajú UTC

en: System to Rescue
sk: Systém pre záchranu

en: System to Upgrade
sk: Systém pre aktualizáciu

en: Tajik
sk: Tadžičtina

en: Tamil
sk: Tamilčina

en: Target
sk: Cieľ

en: Target Drive Error
sk: Chyba cieľovej jednotky

en: Target Drive(s):
sk: Cieľový disk:

en: Target IP Address
sk: Cieľová IP adresa

en: Target:
sk: Cieľ:

en: Telugu
sk: Telugčina

en: Test
sk: Testovať

en: Text mode provides a limited set of installation options.  It does not allow you to specify your own partitioning layout or package selections.  Would you like to use VNC mode instead?
sk: Textový režim poskytuje obmedzené nastavenie inštalačných volieb.  Nedovoľuje vám nastaviť rozdelenie oddielov alebo výber balíčkov.  Chcete radšej použiť VNC režim?

en: Thank you for downloading this pre-release of %(productName)s.
    
    This is not a final release and is not intended for use on production systems.  The purpose of this release is to collect feedback from testers, and it is not suitable for day to day usage.
    
    To report feedback, please visit:
    
       %(bugzillaUrl)s
    
    and file a report against '%(fileagainst)s'.
sk: Ďakujeme, že ste si stiahli túto predbežnú verziu %(productName)s.
    
    Toto nie je konečná verzia a nie je určená na použitie na produkčných systémoch. Účel tejto verzie je získať odozvu od testerov a nie je vhodná pre bežné použitie.
    
    Pre nahlásenie odozvy, prosím navštívte:
    
       %(bugzillaUrl)s
    
    a založte hlásenie o '%(fileagainst)s'.

en: That directory could not be mounted from the server.
sk: Nie je možné pripojiť uvedený adresár zo servera.

en: That directory does not seem to contain a %s installation image.
sk: Uvedený adresár zrejme neobsahuje inštalačný obraz %s.

en: That's not the correct %s disc.
sk: To je nesprávny disk %s.

en: The %s disc was not found in any of your CDROM drives. Please insert the %s disc and press %s to retry.
sk: V žiadnej z vašich mechaník nebol nájdený disk %s. Vložte prosím disk %s a stlačte %s pre nový pokus.

en: The %s disc was not found in any of your drives. Please insert the %s disc and press %s to retry.
sk: V žiadnej z vašich mechaník nebol nájdený disk s %s. Vložte prosím disk %s a stlačte %s pre nový pokus.

en: The ISO image %s has a size which is not a multiple of 2048 bytes.  This may mean it was corrupted on transfer to this computer.
    
    It is recommended that you exit and abort your installation, but you can choose to continue if you think this is in error.
sk: ISO obraz má veľkosť %s, ktorá nie je násobkom 2048 bajtov.  To môže znamenať, že bol poškodený počas prenosu do počítača.
    
    Odporúča sa aby ste ukončili inštaláciu, ale ak si myslíte, že je to omyl, môžete pokračovať.

en: The VNC server is now running.
sk: VNC server je teraz spustený.

en: The arch of the release of %(productName)s you are upgrading to appears to be %(myarch)s which does not match your previously installed arch of %(arch)s.  This is likely to not succeed.  Are you sure you wish to continue the upgrade process?
sk: Architektúra vydania systému %(productName)s, na ktorý aktualizujete, sa zdá byť %(myarch)s. Nekorešponduje to so s architektúrou predtým nainštalovaného systému %(arch)s. Toto pravdepodobne zlyhá.  Ste si istý, že chcete pokračovať v procese aktualizácie?

en: The boot partition must be within the first 4MB of the disk.
sk: Zavádzací oddiel musí byť v rámci prvých 4MB disku.

en: The current requested size (%(size)10.2f MB) is larger than the maximum logical volume size (%(maxlv)10.2f MB). To increase this limit you can create more Physical Volumes from unpartitioned disk space and add them to this Volume Group.
sk: Aktuálna požadovaná veľkosť (%(size)10.2f MB) je väčšia ako maximálna veľkosť logického zväzku (%(maxlv)10.2f MB). Pre zvýšenie tohoto limitu môžete vytvoriť viac fyzických zväzkov (PV) z nerozdeleného diskového priestoru a pridať ich k tejto skupine zväzkov (VG).

en: The default installation of %s includes a set of software applicable for general internet usage.  What additional tasks would you like your system to support?
sk: Predvolená inštalácia %s obsahuje sadu softvéru pre základné používanie internetu.  Pre ktoré ďalšie úlohy chcete pridať podporu do systému?

en: The default installation of %s includes a set of software applicable for general internet usage. You can optionally select a different set of software now.
sk: Predvolená inštalácia systému %s obsahuje sadu softvéru pre základné používanie internetu. Teraz môžete voliteľne vybrať inú sadu inštalovaného softvéru.

en: The default installation of %s is a minimal install. You can optionally select a different set of software now.
sk: Predvolená inštalácia %s je minimálna inštalácia. Teraz môžete voliteľne vybrať inú sadu inštalovaného softvéru.

en: The disk %s requires at least 1MB of free space at the beginning.
sk: Disk %s vyžaduje najmenej 1MB voľného miesta na začiatku.

en: The drive %s will now be cloned to the following drives:
sk: Disk %s bude naklonovaný na následujúce disky:

en: The drive clone editor could not be created for some reason.
sk: Z nejakého dôvodu nemožno vytvoriť editor klonovania disku.

en: The file %s cannot be opened.  This is due to a missing file, a corrupt package or corrupt media.  Please verify your installation source.
    
    If you exit, your system will be left in an inconsistent state that will likely require reinstallation.
sk: Súbor %s nemôže byť otvorený.  Toto mohlo byť spôsobené chýbajúcim súborom, poškodeným balíčkom alebo chybou média.  Prosím, skontrolujte váš inštalačný zdroj.
    
    Ak teraz skončíte, váš systém zostane v nekonzistentnom stave, čo bude zrejme vyžadovať reinštaláciu.

en: The file systems of the Linux installation you have chosen to upgrade have already been mounted. You cannot go back past this point.
sk: Súborové systémy inštalácie Linuxu, ktoré ste zvolili na aktualizáciu už boli pripojené. V tejto chvíli sa už nemôžete vrátiť späť od tohto bodu.

en: The following are directories which should instead be symbolic links, which will cause problems with the upgrade.  Please return them to their original state as symbolic links and restart the upgrade.
sk: Nasledujúce sú priečinky, ktoré namiesto toho majú byť symbolické odkazy. Toto spôsobí problém s aktualizáciou. Prosím, vráťte ich do ich pôvodného stavu ako symbolické odkazy a reštartujte aktualizáciu.

en: The following critical errors exist with your requested partitioning scheme. These errors must be corrected prior to continuing with your install of %(productName)s.
    
    %(errorstr)s
sk: Nasledujúce kritické chyby existujú pre vami požadovanú schému rozdelenia.
    Tieto chyby musia byť odstránené pred pokračovaním vašej inštalácie %(productName)s.
    
    %(errorstr)s

en: The following devices have been found on your system.
sk: Vo vašom systéme boli nájdené nasledujúce zariadenia.

en: The following error occurred when mounting the file systems listed in /etc/fstab.  Please fix this problem and try to upgrade again.
    %s
sk: Nastala nasledujúca chyba pri pripájaní súborových systémov uvedených v /etc/fstab.  Prosím opravte tento problém a skúste aktualizáciu znova.
    %s

en: The following error occurred while setting up the installation repository:
    
    %(e)s
    
    Please provide the correct information for installing %(productName)s.
sk: Nasledujúca chyba sa vyskytla pri príprave inštalačného repozitára:
    
    %(e)s
    
    Zadajte prosím správne informácie pre inštalovanie systému %(productName)s.

en: The following error occurred while setting up the repository:
    
    %s
sk: Nasledujúca chyba sa vyskytla pri príprave repozitára:
    
    %s

en: The following error was found while parsing the kickstart configuration file:
    
    %s
sk: Bola nájdená nasledujúca chyba pri analýze konfiguračného súboru kickstart:
    
    %s

en: The following errors occurred with your partitioning:
    
    %(errortxt)s
    
    This can happen if there is not enough space on your hard drive(s) for the installation. %(extra)s
sk: Nasledujúce chyby sa vyskytli pri rozdeľovaní disku:
    
    %(errortxt)s
    
    Toto sa mohlo stať v prípade nedostatku miesta pre inštaláciu na vašom pevnom disku. %(extra)s

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Please boot your Linux installation, let the file systems be checked and shut down cleanly to upgrade.
    %s
sk: Nasledujúce súborové systémy pre váš Linuxový systém neboli odpojené korektne. Prosím zaveďte vašu inštaláciu Linuxu, nechajte súborové systémy skontrolovať a vypnite systém korektne, aby ste mohli aktualizovať.
    %s

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Would you like to mount them anyway?
    %s
sk: Nasledujúce súborové systémy pre váš Linuxový systém neboli odpojené korektne. Chcete ich pripojiť aj napriek tomu?
    %s

en: The following files are absolute symbolic links, which we do not support during an upgrade. Please change them to relative symbolic links and restart the upgrade.
sk: Nasledujúce súbory sú absolútne symbolické odkazy, ktoré nepodporujeme počas aktualizácie. Prosím, zmeňte ich na relatívne symbolické odkazy a reštartujte aktualizáciu.

en: The following invalid argument was specified for the kickstart driver disk command: %s
sk: Následujúci nesprávny parameter bol zadaný pre príkaz disku ovládača kickstart: %s

en: The following partitions were not deleted because they are in use:
    
    %s
sk: Nasledujúce oddiely neboli odstránené, pretože sú používané:
    
    %s

en: The following pre-existing devices have been selected to be formatted, destroying all data.
sk: Nasledujúce už existujúce zariadenia boli vybrané na formátovanie, čo spôsobí stratu všetkých údajov.

en: The following pre-existing partitions have been selected to be formatted, destroying all data.
sk: Nasledujúce už existujúce oddiely boli vybrané na formátovanie, čo spôsobí stratu všetkých údajov.

en: The following warnings exist with your requested partition scheme.
    
    %s
    
    Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
sk: Nasledujúce upozornenia existujú pre vami požadovanú schému rozdelenia.
    
    %s
    
    Chcete pokračovať s vami požadovanou schémou rozdelenia?

en: The given location isn't a valid %s live CD to use as an installation source.
sk: Zadané umiestnenie nie je platným %s live CD pre použitie ako inštalačného zdroja.

en: The hostname "%(hostname)s" is not valid for the following reason:
    
    %(herrors)s
sk: Názov hostiteľa "%(hostname)s" nie je platný z nasledujúceho dôvodu:
    
    %(herrors)s

en: The image which was just tested has errors. This could be due to a corrupt download or a bad disc.  If applicable, please clean the disc and try again.  If this test continues to fail you should not continue the install.
sk: Kontrolovaný obraz obsahuje chyby. To mohlo zapríčiniť chybné prevzatie alebo poškodený disk. Ak je to možné, vyčistite disk a skúste to znova. Ak test opätovne zlyhá, nemali by ste pokračovať v inštalácii.

en: The image which was just tested was successfully verified.  It should be OK to install from this media.  Note that not all media/drive errors can be detected by the media check.
sk: Práve skontrolovaný obraz bol úspešne overený.  Malo by byť v poriadku inštalovať z tohto média.  Poznámka: test média nemusí odhaliť všetky chyby.

en: The installation source given by device %s could not be found.  Please check your parameters and try again.
sk: Nie je možné nájsť inštalačný zdroj poskytnutý zariadením %s.  Prosím skontrolujte vaše parametre a skúste to znova.

en: The installer has detected the %(type)s boot loader currently installed on %(bootDev)s.
sk: Inštalátor zistil, že systémový zavádzač %(type)s je nainštalovaný na %(bootDev)s.

en: The installer has tried to mount image #%s, but cannot find it on the hard drive.
    
    Please copy this image to the drive and click Retry.  Click Exit to abort the installation.
sk: Inštalátor sa pokúsil pripojiť obraz #%s, ale nemohol ho nájsť na disku.
    
    Prosím, skopírujte tento obraz na disk a stlačte Znova.  Stlačte Ukončiť pre zrušenie inštalácie.

en: The installer is unable to detect the boot loader currently in use on your system.
sk: Inštalátor nevie detegovať systémový zavádzač, ktorý teraz používate vo vašom systéme.

en: The kickstart configuration file is missing required information that anaconda cannot prompt for.  Please add the following sections and try again:
    %s
sk: V konfiguračnom súbore kickstart chýbajú požadované informácie, ktoré anaconda potrebuje.  Prosím skúste pridať nasledujúce sekcie a skúste to znovu:
    %s

en: The logical volume name "%s" is already in use. Please pick another.
sk: Názov logického zväzku (LV) "%s" je už používaný. Prosím, zvoľte iný.

en: The logical volumes you have configured require %(size)d MB, but the volume group only has %(tempvgsize)d MB.  Please either make the volume group larger or make the logical volume(s) smaller.
sk: Nakonfigurované logické zväzky (LV) vyžadujú %(size)d MB, alebo skupina zväzkov (VG) má len %(tempvgsize)d MB.  Prosím, buď zväčšite skupinu zväzkov (VG), alebo zmenšite logické zväzky (LV).

en: The mount point "%s" is in use. Please pick another.
sk: Bod pripojenia "%s" je používaný. Prosím, zvoľte iný.

en: The mount point %s is invalid.  Mount points must start with '/' and cannot end with '/', and must contain printable characters and no spaces.
sk: Bod pripojenia %s je neplatný.  Body pripojenia musia začínať znakom '/', nemôžu končiť znakom '/', musia obsahovať tlačiteľné znaky a nemôžu obsahovať medzery.

en: The mount point %s must be on a linux file system.
sk: Bod pripojenia %s musí byť na linuxovom súborovom systéme.

en: The mount point /boot or / is on a disk that we are not familiar with
sk: Bod pripojenia /boot alebo / je na neznámom disku

en: The partitioning options you have selected will now be written to disk.  Any data on deleted or reformatted partitions will be lost.
sk: Vami vybrané možnosti rozdelenia budú teraz zapísané na disk. Všetky údaje na odstránených alebo preformátovaných oddieloch budú stratené.

en: The partitioning scheme you requested caused the following critical errors.
sk: Schéma rozdelenia, ktorú ste navrhli spôsobila nasledujúce kritické chyby.

en: The partitioning scheme you requested generated the following warnings.
sk: Schéma rozdelenia, ktorú ste navrhli vytvorila nasledujúce upozornenia.

en: The passphrase must be at least %d character long. | The passphrase must be at least %d characters long.
sk[0]: Heslo musí byť najmenej %d znak dlhé.
sk[1]: Heslo musí byť najmenej %d znaky dlhé.
sk[2]: Heslo musí byť najmenej %d znakov dlhé.

en: The passphrase must be at least eight characters long.
sk: Heslo musí mať najmenej šesť znakov.

en: The passphrases you entered were different.  Please try again.
sk: Zadané heslá neboli rovnaké. Skúste znova, prosím.

en: The password must be at least six characters long.
sk: Heslo musí mať aspoň šesť znakov.

en: The passwords you entered were different.  Please try again.
sk: Heslá, ktoré ste zadali, neboli rovnaké. Skúste znova.

en: The passwords you entered were different. Please try again.
sk: Nezadali ste rovnaké heslá. Zadajte ich prosím znovu.

en: The physical extent size cannot be changed because otherwise the space required by the currently defined logical volumes will be increased to more than the available space.
sk: Fyzická veľkosť oblasti nemôže byť zmenená, pretože inak veľkosť požadovaná súčasnou definíciou logických zväzkov (LV) bude zväčšená na viac ako je dostupného miesta.

en: The physical extent size cannot be changed because the resulting maximum logical volume size (%10.2f MB) is smaller than one or more of the currently defined logical volumes.
sk: Fyzická veľkosť oddielu nemôže byť zmenená, pretože výsledná maximálna veľkosť logického zväzku (LV) (%10.2f MB) je menšia ako jeden alebo viac aktuálne definovaných logických zväzkov (LV).

en: The physical extent size cannot be changed because the value selected (%(curpe)10.2f MB) is larger than the smallest physical volume (%(maxpvsize)10.2f MB) in the volume group.
sk: Fyzická veľkosť oddielu nemôže byť zmenená, pretože vybraná veľkosť (%(curpe)10.2f MB) je väčšia ako najmenší fyzický zväzok (PV) (%(maxpvsize)10.2f MB) v skupine zväzkov (VG).

en: The physical extent size cannot be changed because the value selected (%(curpe)10.2f MB) is too large compared to the size of the smallest physical volume (%(maxpvsize)10.2f MB) in the volume group.
sk: Fyzická veľkosť oddielu nemôže byť zmenená, pretože vybraná veľkosť (%(curpe)10.2f MB) je príliš veľká v porovnaní s veľkosťou najmenšieho fyzického zväzku (PV) (%(maxpvsize)10.2f MB) v skupine zväzkov (VG).

en: The repository %s has already been added.  Please choose a different repository name and URL.
sk: Repozitár %s už bol pridaný.  Prosím zvoľte iný názov a URL repozitára.

en: The requested size as entered is not a valid number greater than 0.
sk: Požadovaná zadaná veľkosť nie je platným číslom väčším ako 0.

en: The rescue environment will now attempt to find your Linux installation and mount it under the directory %s.  You can then make any changes required to your system.  If you want to proceed with this step choose 'Continue'.  You can also choose to mount your file systems read-only instead of read-write by choosing 'Read-Only'.
    
    If for some reason this process fails you can choose 'Skip' and this step will be skipped and you will go directly to a command shell.
sk: Záchranné prostredie sa teraz pokúsi nájsť vašu inštaláciu Linuxu a pripojiť ju pod adresárom %s.  Potom môžete urobiť všetky požadované zmeny vášho systému.  Ak chcete pokračovať týmto spôsobom, zvoľte 'Pokračovať'.  Taktiež môžete zvoliť pripojenie vašich súborových systémov iba na čítanie namiesto čítania a zápisu, ak zvolíte 'Iba-na-čítanie'.
    
    Ak z nejakého dôvodu tento proces zlyhá, zvoľte 'Preskočiť', tento krok bude preskočený a dostanete sa priamo do príkazového riadku.

en: The root account is used for administering the system.  Enter a password for the root user.
sk: Konto root je používané pre správu systému. Zadajte heslo pre používateľa root.

en: The root filesystem you created is not large enough for this live image (%.2f MB required).
sk: Vytvorený koreňový súborový systém nie je dosť veľký pre tento Live obraz (%.2f MB požadovaných)

en: The root for the previously installed system was not found.
sk: Nenašiel sa root predtým nainštalovaného systému.

en: The root for the previously installed system was not found.  You can exit installer or backtrack to choose installation instead of upgrade.
sk: Nenašiel sa root predtým nainštalovaného systému.  Môžete ukončiť inštalátor alebo sa vrátiť na výber inštalácie namiesto aktualizácie.

en: The root password must be at least 6 characters long.
sk: Heslo správcu musí byť dlhé minimálne 6 znakov.

en: The root password must be at least six characters long.
sk: Heslo správcu musí mať dĺžku minimálne šesť znakov.

en: The screenshots have been saved in the directory:
    
    	/root/anaconda-screenshots/
    
    You can access these when you reboot and login as root.
sk: Snímky obrazovky boli uložené do adresára:
    
    	/root/anaconda-screenshots/
    
    Môžete sa k nim dostať po reštarte a prihlásení ako správca.

en: The software you have selected to install will require the following %(productName)s %(productVersion)s discs:
    
    %(reqcdstr)s
    Please have these ready before proceeding with the installation.  If you need to abort the installation and exit please select "Reboot".
sk: Softvér, ktorý ste vybrali na inštaláciu bude vyžadovať nasledujúce disky %(productName)s %(productVersion)s:
    
    %(reqcdstr)s
    Prosím, pripravte si ich skôr ako budete pokračovať v inštalácii. Ak potrebujete zrušiť inštaláciu a skončiť, prosím vyberte "Reštart".

en: The source drive %s cannot be selected as a target drive as well.
sk: Zdrojový disk %s nemôže byť vybraný taktiež za cieľový disk.

en: The source drive has no partitions to be cloned.  You must first define partitions of type 'software RAID' on this drive before it can be cloned.
sk: Zdrojový disk nemá oddiely, ktoré môžu byť klonované.  Predtým, ako môžu byť klonované, musíte definovať oddiely typu 'softvérový RAID' na tomto disku.

en: The source drive you selected has partitions which are not constrained to the drive %s.
    
    You must remove these partitions or restrict them to this drive before this drive can be cloned.
sk: Vybraný zdrojový disk má oddiely, ktoré nie sú viazané na disk %s.
    
    Aby bolo možné klonovať tento disk, je potrebné tieto oddiely odstrániť pre ich zviazanie s týmto diskom.

en: The source drive you selected has partitions which are not of type 'software RAID'.
    
    You must remove these partitions before this drive can be cloned.
sk: Vybraný zdrojový disk má oddiely, ktoré sú iného typu ako 'softvérový RAID'.
    
    Aby bolo možné klonovať tento disku, je potrebné tieto oddiely odstrániť.

en: The source drive you selected has software RAID partition(s) which are members of an active software RAID device.
    
    You must remove these partitions before this drive can be cloned.
sk: Vybraný zdrojový disk má oddiely softvérového RAIDu, ktoré sú súčasťou zariadenia aktívneho softvérového RAIDu.
    
    Aby bolo možné klonovať tento disk, je potrebné tieto oddiely odstrániť.

en: The storage configuration you have chosen has already been activated. You can no longer return to the disk editing screen. Would you like to continue with the installation process?
sk: Konfigurácia úložiska, ktorú ste zvolili je už aktivovaná. Viac sa nemôžete vrátiť na obrazovku úprav disku. Chceli by ste pokračovať v inštalačnom procese?

en: The swap device:
    
         %s
    
    does not contain a supported swap volume.  In order to continue installation, you will need to format the device or skip it.
sk: Zariadenie odkladacieho priestoru (swap):
    
         %s
    
    neobsahuje podporovaný odkladací oddiel.  Ak chcete pokračovať v inštalácii, budete ho musieť naformátovať alebo preskočiť.

en: The swap device:
    
         %s
    
    in your /etc/fstab file is currently in use as a software suspend device, which means your system is hibernating. If you are performing a new install, make sure the installer is set to format all swap devices.
sk: Zariadenie odkladacieho priestoru (swap):
    
         %s
    
    uvedené v súbore /etc/fstab je práve používané ako oddiel softvérového uspania, čo znamená, že systém je uspatý (hibernovaný). Ak vykonávate novú inštaláciu, ubezpečte sa, že inštalátor je nastavený na formátovanie všetkých odkladacích oddielov.

en: The swap device:
    
         %s
    
    in your /etc/fstab file is currently in use as a software suspend device, which means your system is hibernating. To perform an upgrade, please shut down your system rather than hibernating it.
sk: Zariadenie odkladacieho priestoru (swap):
    
         %s
    
    uvedené v súbore /etc/fstab je práve používané ako oddiel softvérového uspania, čo znamená, že systém je uspatý (hibernovaný). Na vykonanie aktualizácie prosím váš systém vypnite namiesto hibernácie.

en: The swap device:
    
         %s
    
    is an old-style Linux swap partition.  If you want to use this device for swap space, you must reformat as a new-style Linux swap partition.
sk: Zariadenie odkladacieho priestoru (swap):
    
         %s
    
    je starší typ odkladacieho oddielu pre Linux (swap).  Ak chcete použiť toto zariadenie pre odkladací priestor, musíte ho preformátovať na nový typ odkladacieho oddielu.

en: The swap file must be between 1 and 2000 MB in size.
sk: Veľkosť odkladacieho súboru musí byť medzi 1 a 2000 MB.

en: The system will be rebooted now.
sk: Systém bude teraz reštartovaný.

en: The system will now reboot.
sk: Systém bude teraz reštartovaný.

en: The target drive %(path)s has a partition which cannot be removed for the following reason:
    
    "%(rc)s"
    
    You must remove this partition before this drive can be a target.
sk: Cieľový disk %(path)s obsahuje oddiel, ktorý nemôže byť odstránený z následujúceho dôvodu:
    
    "%(rc)s"
    
    Musíte oddiel najskôr odstrániť aby tento disk mohol byť cieľový.

en: The value you entered is not a valid number.
sk: Hodnota, ktorú ste zadali, nie je platné číslo.

en: The volume group name "%s" is already in use. Please pick another.
sk: Názov skupiny zväzkov (VG) "%s" je už používaný. Prosím, zvoľte iný.

en: The z/IPL Boot Loader will be installed on your system after installation is complete. You can now enter any additional kernel and chandev parameters which your machine or your setup require.
sk: Zavádzač systému z/IPL bude nainštalovaný do systému po dokončení inštalácie. Teraz môžete zadať prídavné parametre jadra a chandev, ktoré sú potrebné pre váš počítač alebo vaše nastavenie.

en: The z/IPL Boot Loader will now be installed on your system.
    
    The root partition will be the one you selected previously in the partition setup.
    
    The kernel used to start the machine will be the one to be installed by default.
    
    If you wish to make changes later after the installation feel free to change the /etc/zipl.conf configuration file.
    
    You can now enter any additional kernel parameters which your machine or your setup may require.
sk: Teraz bude do systému nainštalovaný zavádzač systému z/IPL.
    
    Koreňový oddiel bude ten, ktorý ste predtým vybrali v rozdelení oddielov.
    
    Pre spustenie počítača bude použité jadro, ktoré je predvolene nainštalované.
    
    Ak chcete vykonať zmeny neskôr, po inštalácií môžete upraviť konfiguračný súbor /etc/zipl.conf.
    
    Teraz môžete zadať prídavné parametre jadra, ktoré vyžaduje Váš počítač alebo nastavenie.

en: The z/IPL boot loader will be installed on your system.
sk: Zavádzač z/IPL bude nainštalovaný na váš systém.

en: There are multiple partitions on this device which could contain the driver disk image.  Which would you like to use?
sk: Na tomto disku je viacero oddielov, ktoré môžu obsahovať obraz disku s ovládačmi.  Ktorý chcete použiť?

en: There are multiple partitions on this device which could contain the update disk image.  Which would you like to use?
sk: Na tomto disku je viacero oddielov, ktoré môžu obsahovať obraz disku s aktualizáciami.  Ktorý chcete použiť?

en: There is no room left in the volume group to create new logical volumes. To add a logical volume you must reduce the size of one or more of the currently existing logical volumes
sk: V skupine zväzkov (VG) nie je voľné miesto pre vytvorenie nových logických zväzkov (LV). Pre pridanie logického zväzku (LV) budete musieť zredukovať veľkosť jedného alebo viac existujúcich logických zväzkov (LV).

en: There is not enough space on the device you selected for the swap partition.
sk: Nie je dostatok miesta na zariadení, ktoré ste vybrali pre odkladaciu oblasť.

en: There seem to be one or more existing Linux installations on your system.
    
    Please choose one to upgrade, or select 'Reinstall System' to freshly install your system.
sk: Jedna, alebo viac existujúcich inštalácií Linuxu bolo nájdených vo vašom systéme.
    
    Prosím, vyberte jednu pre aktualizáciu, alebo vyberte 'Preinštalovať systém' a nainštalujete tak nový systém.

en: There was an error clearing the target drives.  Cloning failed.
sk: Pri čistení cieľových diskov sa vyskytol problém.  Klonovanie zlyhalo.

en: There was an error configuring your network interface.
sk: Nastala chyba pri konfigurácii sieťového rozhrania.

en: There was an error encountered while resizing the device %s.
sk: Pri zmene veľkosti zariadenia %s sa vyskytla chyba.

en: There was an error installing the bootloader.  The system may not be bootable.
sk: Nastala chyba pri inštalácii systémového zavádzača. Systém sa nemusí správne spustiť.

en: There was an error installing the live image to your hard drive.  This could be due to bad media.  Please verify your installation media.
    
    If you exit, your system will be left in an inconsistent state that will require reinstallation.
sk: Nastala chyba pri inštalácii live obrazu na váš pevný disk.  Môže to byť spôsobené zlým médiom.  Prosím, skontrolujte vaše inštalačné médium.
    
    Ak teraz skončíte, váš systém zostane v nekonzistentnom stave, čo bude vyžadovať reinštaláciu.

en: There was an error running the kickstart script at line %(lineno)s.  You may examine the output in %(msgs)s.  This is a fatal error and installation will be aborted.  Press the OK button to exit the installer.
sk: Vyskytla sa chyba pri behu kickstart skriptu na riadku %(lineno)s.  Môžete preveriť výstup v %(msgs)s.  Toto je závažná chyba a inštalácia bude prerušená.  Stlačte tlačidlo Ok pre ukončenie inštalátora.

en: There was an error running your transaction for the following reason(s): %s.
sk: Pri behu vašej transakcie nastala chyba z nasledujúceho dôvodu: %s

en: There was an error running your transaction for the following reason: %s
sk: Pri behu vašej transakcie nastala chyba z nasledujúceho dôvodu: %s

en: There were file conflicts when checking the packages to be installed:
    %s
sk: Počas kontroly balíčkov na inštalovanie sa vyskytli konflikty súborov:
    %s

en: Third BIOS drive:
sk: Tretie zariadenie BIOSu:

en: This boot target cannot be deleted because it is for the %s system you are about to install.
sk: Tento zavádzací zdroj nemôže byť zmazaný, pretože je pre systém %s, ktorý inštalujete.

en: This change in the value of the physical extent will require the sizes of the current logical volume requests to be rounded up in size to an integer multiple of the physical extent.
    
    This change will take effect immediately.
sk: Táto zmena v hodnotách fyzickej oblasti bude znamenať, že sa veľkosti aktuálnych požiadaviek logického zväzku (LV) zaokrúhlia nahor na násobok fyzického oddielu.
    
    Táto zmena bude mať okamžitý účinok.

en: This change in the value of the physical extent will waste substantial space on one or more of the physical volumes in the volume group.
sk: Táto zmena v hodnote fyzického oddielu spôsobí nezanedbateľné plytvanie miestom na jednom alebo viacerých fyzických zväzkoch (PV) v skupine zväzkov (VG).

en: This device is already being used for another boot entry.
sk: Toto zariadenie je už používané pre inú položku zavádzača.

en: This device is an extended partition which contains logical partitions that cannot be deleted:
sk: Toto zariadenie je rozšírený oddiel, obsahuje logické oddiely, ktoré nie je možné odstrániť:

en: This device is part of a LVM volume group.
sk: Toto zariadenie je súčasťou LVM skupiny zväzkov (VG).

en: This device is part of a RAID device.
sk: Toto zariadenie je súčasťou RAID zariadenia.

en: This device is part of the LVM volume group '%s'.
sk: Toto zariadenie je súčasťou LVM skupiny zväzkov (VG) '%s'.

en: This device is part of the RAID device %s.
sk: Toto zariadenie je súčasťou RAID zariadenia %s.

en: This is a global passphrase
sk: Toto je globálne heslo

en: This is the recommended option.
sk: Toto je odporúčaná voľba.

en: This label is already in use for another boot entry.
sk: Tento popis je už používaný pre inú položku zavádzača.

en: This mount point is invalid.  The %s directory must be on the / file system.
sk: Tento bod pripojenia je neplatný.  Adresár %s musí byť na súborovom systéme /.

en: This option creates a new boot loader configuration.  If you wish to switch boot loaders, you should choose this.
sk: Táto voľba vám umožní vytvoriť novú konfiguráciu systémového zavádzača. Ak chcete prepínať systémové zavádzače, mali by ste si vybrať toto.

en: This option makes no changes to boot loader configuration.  If you are using a third party boot loader, you should choose this.
sk: Táto voľba nezmení vašu konfiguráciu systémového zavádzača. Ak používate systémový zavádzač od tretej strany, mali by ste si zvoliť toto.

en: This partition is holding the data for the hard drive install.
sk: Tento oddiel obsahuje údaje pre inštaláciu na pevný disk.

en: This partition is part of an inconsistent LVM Volume Group.
sk: Tento oddiel je súčasťou nekonzistentnej LVM skupiny zväzkov (VG).

en: This release of %(productName)s supports an updated file system, which has several benefits over the file system traditionally shipped in %(productName)s.  This installation program can migrate formatted partitions without data loss.
    
    Which of these partitions would you like to migrate?
sk: Toto vydanie %(productName)s podporuje aktualizovaný súborový systém, ktorý má niekoľko výhod oproti súborovému systému tradične poskytovaného v %(productName)s.  Tento inštalačný program môže naformátované oddiely migrovať bez straty dát.
    
    Ktoré z týchto oddielov chcete migrovať?

en: This requires that you have an active network connection during the installation process.  Please configure a network interface.
sk: Počas procesu inštalácie je vyžadované aktívne pripojenie do siete. Prosím nakonfigurujte sieťové zariadenie.

en: This tool clones the layout from a partitioned source onto other similar sized drives. The source must have partitions which are restricted to that drive and must ONLY contain unused software RAID partitions.  EVERYTHING on the target drive(s) will be destroyed.
sk: Nástroj na klovananie diskov umožňuje preniesť oddiely zo zdrojového disku na približne rovnako veľký cieľový disk. Zdrojový disk musí obsahovať iba oddiely obmedzené na tento disk a musí obsahovať IBA nepoužívané oddiely softvérového RAIDu. VŠETKY dáta na cieľovom disku budú zničené.

en: This will update your current boot loader.
sk: Toto aktualizuje váš aktuálny zavádzač.

en: Time Zone Selection
sk: Výber časového pásma

en: To begin testing the media before installation press %s.
    
    Choose %s to skip the media test and start the installation.
sk: Pre kontrolu média pred inštaláciou kliknite na %s.
    
    Zvoľte %s pre preskočenie kontroly média a spustenie inštalácie.

en: To create a PV you need a partition with free space.  To create a VG you need a PV that is not part of any existing VG.  To create an LV you need a VG with free space.
sk: Na vytvorenie fyzického zväzku (PV) je potrebné voľné miesto. Na vytvorenie skupiny zväzkov (VG) je potrebné aspoň jeden PV, ktorý nie je časťou žiadneho existujúceho VG. Na vytvorenie logického zväzku (LV) je potrebný VG s voľným miestom.

en: To use RAID you must first create at least two partitions of type 'software RAID'.  Then you can create a RAID device that can be formatted and mounted.
sk: Pre použitie RAID musíte najskôr vytvoriť aspoň dva oddiely typu 'softvérový RAID'.  Potom môžete vytvoriť zariadenie RAID, ktoré môže byť formátované a pripojené.

en: To use iSCSI disks, you must provide the address of your iSCSI target and the iSCSI initiator name you've configured for your host.
sk: Pre použitie iSCSI diskov musíte zadať adresu iSCSI cieľa a názov iSCSI iniciátora, ktoré ste nakonfigurovali pre počítač.

en: Too small
sk: Príliš malé

en: Total Space:
sk: Celkový priestor:

en: Transferring install image to hard drive
sk: Prenášanie inštalačného obrazu na pevný disk

en: Turkish
sk: Turečtina

en: Type
sk: Typ

en: URL Setup
sk: Nastavenie URL

en: URL is a _mirror list
sk: URL je zozna_m zrkadiel

en: URL must be either an ftp or http URL
sk: URL musí byť platná http alebo ftp URL

en: Ukrainian
sk: Ukrajinčina

en: Unable To Delete
sk: Nepodarilo sa odstrániť

en: Unable To Edit
sk: Nepodarilo sa upraviť

en: Unable to Start X
sk: Nepodarilo sa spustiť X

en: Unable to access the disc.
sk: Nepodaril sa prístup k disku.

en: Unable to activate a networking device.  Networking will not be available in rescue mode.
sk: Nepodarilo sa aktivovať sieťové zariadenie. V záchrannom režime nebude k dispozícii sieť.

en: Unable to download the kickstart file.  Please modify the kickstart parameter below or press Cancel to proceed as an interactive installation.
sk: Nepodarilo sa prevziať kickstart súbor.  Prosím upravte nižšie parametre kickstart alebo kliknite na Zrušiť pre vykonanie interaktívnej inštalácie.

en: Unable to download the updates image.  Please modify the updates location below or press Cancel to proceed without updates..
sk: Nepodarilo sa prevziať obraz aktualizácií.  Prosím upravte nižšie umiestnenie aktualizácie alebo kliknite na Zrušiť pre pokračovanie bez aktualizácií.

en: Unable to find /bin/sh to execute!  Not starting shell
sk: Nepodarilo sa nájsť a spustiť /bin/sh!  Nespúšťam shell

en: Unable to find any devices of the type needed for this installation type.  Would you like to manually select your driver or use a driver disk?
sk: Nepodarilo sa nájsť žiaden typ disku potrebný pre tento typ inštalácie.  Chcete ručne vybrať ovládač alebo použiť disk s ovládačom?

en: Unable to find image
sk: Nepodarilo sa nájsť inštalačný obraz

en: Unable to find install image %s
sk: Nepodarilo sa nájsť inštalačný obraz %s

en: Unable to load title bar
sk: Nepodarilo sa načítať lištu titulku

en: Unable to mount filesystem
sk: Nepodarilo sa pripojiť súborový systém

en: Unable to read group information from repositories.  This is a problem with the generation of your install tree.
sk: Nepodarilo sa načítať informácie skupiny z repozitárov.  Je to problém s vytváraním inštalačného stromu.

en: Unable to read package metadata from repository.  This may be due to a missing repodata directory.  Please ensure that your repository has been correctly generated.
    
    %s
sk: Nepodarilo sa načítať metadáta z repozitára.  Toto mohlo byť spôsobené chýbajúcim adresárom repodata.  Prosím zaistite, že váš repozitár bol správne generovaný.
    
    %s

en: Unable to read package metadata. This may be due to a missing repodata directory.  Please ensure that your install tree has been correctly generated.
    
    %s
sk: Nepodarilo sa prečítať metadáta balíčkov. Toto môže byť spôsobené chýbajúcim adresárom repodata.  Prosím zaistite, že váš inštalačný strom bol správne vytvorený.
    
    %s

en: Unable to read the disc checksum from the primary volume descriptor.  This probably means the disc was created without adding the checksum.
sk: Nepodarilo sa načítať kontrolný súčet disku z hlavného popisovača zväzku. To pravdepodobne znamená, že disk bol vytvorený bez kontrolnej sumy.

en: Unable to retrieve %s.
sk: Nepodarilo sa získať %s.

en: Unable to retrieve the install image.
sk: Nepodarilo sa získať inštalačný obraz.

en: Uncategorized
sk: Nezaradené

en: Unformatted DASD Device Found | Unformatted DASD Devices Found
sk[0]: Nájdené nenaformátované DASD zariadenie
sk[1]: Nájdené nenaformátované DASD zariadenia
sk[2]: Nájdené nenaformátované DASD zariadenia

en: Unknown Device
sk: Neznáme zariadenie

en: Unknown Linux system
sk: Neznámy Linuxový systém

en: Unknown Url method %s
sk: Neznáma metóda URL %s

en: Unknown driver disk kickstart source: %s
sk: Neznámy zdroj disku ovládača kickstart: %s

en: Unknown error processing %%ksappend lines: %s
sk: Neznáma chyba pri spracovávaní riadkov %%ksappend: %s

en: Unknown return code: %d.
sk: Neznámy návratový kód: %d.

en: Unrecoverable Error
sk: Neopraviteľná chyba

en: Update Disk Source
sk: Zdroj s diskom aktualizácií

en: Update boot loader configuration
sk: Aktualizovať konfiguráciu zavádzača

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Updates Disk
sk: Disk s aktualizáciou

en: Upgrade Boot Loader Configuration
sk: Aktualizovať konfiguráciu zavádzača

en: Upgrade Examine
sk: Aktualizácia - prehliadanie

en: Upgrade Swap Partition
sk: Aktualizovať odkladací oddiel

en: Upgrade an Existing Installation
sk: Aktualizovať existujúcu inštaláciu

en: Upgrade root not found
sk: Nenašiel sa root aktualizácie

en: Upgrading %s
sk: Aktualizuje sa %s

en: Usage error.
sk: Chyba použitia.

en: Usage or syntax error.
sk: Chyba použitia alebo syntaxe

en: Use All Space
sk: Použiť celé miesto

en: Use Anyway
sk: Použiť aj tak

en: Use DCB
sk: Použiť DCB

en: Use Free Space
sk: Použiť voľné miesto

en: Use _dynamic IP configuration (DHCP)
sk: Použiť _dynamickú konfiguráciu IP (DHCP)

en: Use a driver disk
sk: Použiť disk s ovládačmi

en: Use dynamic IP configuration (DHCP)
sk: Použiť dynamickú konfiguráciu IP (DHCP)

en: Use entire drive
sk: Použiť celý disk

en: Use free space
sk: Použiť voľné miesto

en: Use text mode
sk: Použiť textový režim

en: Used Space:
sk: Použitý priestor:

en: Username
sk: Meno používateľa

en: VNC Configuration
sk: Konfigurácia VNC

en: Vendor
sk: Výrobca

en: Vietnamese
sk: Vietnamčina

en: Volume Group Name:
sk: Názov skupiny zväzkov (VG):

en: Volume Group Names must be less than 128 characters
sk: Názvy skupiny zväzkov (VG) musia byť kratšie ako 128 znakov

en: Volume to Shrink
sk: Zväzok pre zmenšenie

en: WWPN %(wwpn)s not found at zFCP device %(devnum)s.
sk: Nepodarilo sa nájsť WWPN %(wwpn)s na zariadení zFCP %(devnum)s.

en: Waiting for NetworkManager
sk: Čakanie na NetworkManager

en: Waiting for NetworkManager to configure %s.
sk: Čakám, až NetworkManager nastaví %s.

en: Waiting for telnet connection.
sk: Čakanie na telnet spojenie.

en: Warning
sk: Upozornenie

en: Warning! This is pre-release software!
sk: Upozornenie! Toto ešte nie je oficiálne vydanie softvéru!

en: Warning: %s.
sk: Upozornenie: %s.

en: Warning: Could not reset parm (%s)
sk: Upozornenie: nepodarilo sa reštartovať parm (%s)

en: Warnings During Automatic Partitioning
sk: Upozornenia počas automatického rozdeľovania disku

en: Weak Password
sk: Slabé heslo

en: Web Server
sk: WWW server

en: Welcome to %(productName)s for %(productArch)s
sk: Víta vás systém %(productName)s pre %(productArch)s

en: Welcome to %s
sk: Víta vás %s

en: Welcome to %s for %s
sk: Víta vás %s pre %s

en: Welcome to %s for %s - Rescue Mode
sk: Víta vás %s pre %s - záchranný režim

en: Welcome to %s!
sk: Víta vás %s!

en: Welsh
sk: Waleština

en: What language would you like to use during the installation process?
sk: Ktorý jazyk má byť použitý počas procesu inštalácie?

en: What partition and directory on that partition holds the installation image for %s?  If you don't see the disk drive you're using listed here, press F2 to configure additional devices.
sk: Ktorý oddiel a adresár v oddiely obsahuje inštalačný obraz pre %s?  Ak používaný disk nevidíte v zozname, stlačte F2 pre konfiguráciu ďalších zariadení.

en: What type of devices will your installation involve?
sk: Aký typ zariadení sa bude používať pri inštalácii?

en: What type of keyboard do you have?
sk: Aký typ klávesnice máte?

en: What type of media contains the installation image?
sk: Aký typ média obsahuje inštalačný obraz?

en: What type of media contains the rescue image?
sk: Aký typ média obsahuje záchranný obraz systému?

en: What would you like to do?
sk: Čo si želáte urobiť?

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
sk: Po dokončení práce ukončite shell a váš systém bude reštartovaný.

en: Where would you like to install the boot loader for your system?
sk: Kam si želáte nainštalovať zavádzač vášho systému?

en: Which device holds the root partition of your installation?
sk: Ktorý zariadenie obsahuje koreňový oddiel (root) vašej inštalácie?

en: Which drive(s) do you want to use for this installation?
sk: Ktorú jednotku/jednotky si želáte použiť pre túto inštaláciu?

en: Which model keyboard is attached to this computer?
sk: Aký model klávesnice je pripojený k tomuto počítaču?

en: Which partition would you like to shrink to make room for your installation?
sk: Ktorý oddiel chcete zmenšiť na získanie miesta pre vašu inštaláciu?

en: Which type of installation would you like?
sk: Ktorý typ inštalácie chcete použiť?

en: Will try to connect again in 15 seconds...
sk: Pokúsi sa opäť spojiť o 15 sekúnd...

en: Would you like to continue with the upgrade?
sk: Chcete pokračovať v aktualizácii?

en: Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
sk: Želáte si pokračovať s vami požadovanou schémou rozdelenia disku?

en: Would you like to perform a checksum test of the ISO image:
    
       %s?
sk: Chcete vykonať kontrolu integrity ISO obrazu:
    
       %s?

en: Would you like to use VNC?
sk: Chcete použiť VNC?

en: Writing storage configuration to disk
sk: Zapisovanie konfigurácie úložiska na disk

en: Wrong Disc
sk: Nesprávny disk

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical install or continue with a text mode install?
sk: Na vašom počítači sa nepodarilo spustiť grafické prostredie X.  Želáte si spustiť VNC pre pripojenie na tento počítač z iného počítača a vykonanie grafickej inštalácie alebo pokračovať s inštaláciou v textovom režime?

en: Yes
sk: Áno

en: You appear to be upgrading from a system which is too old to upgrade to this version of %s.  Are you sure you wish to continue the upgrade process?
sk: Vyzerá, že aktualizujete zo systému, ktorý je príliš starý na aktualizáciu na túto verziu %s.  Ste si istý, že chcete pokračovať v procese aktualizácie?

en: You are about to delete a RAID device.
sk: Idete odstrániť RAID zariadenie.

en: You are about to delete all partitions on the device '%s'.
sk: Idete odstrániť všetky oddiely na zariadení '%s'.

en: You are about to delete the %(type)s %(name)s
sk: Chcete odstrániť %(type)s %(name)s

en: You are about to delete the %s partition.
sk: Idete odstrániť oddiel %s.

en: You are about to delete the logical volume "%s".
sk: Idete odstrániť logický zväzok (LV) "%s".

en: You are about to delete the volume group "%s".
    
    ALL logical volumes in this volume group will be lost!
sk: Idete odstrániť skupinu zväzkov (VG) "%s".
    
    VŠETKY logické zväzky (LV) v tejto skupine zväzkov (VG) budú stratené!

en: You can further customize the software selection now, or after install via the software management application.
sk: Teraz môžete prispôsobiť výber softvéru, alebo to môžete urobiť po dokončení inštalácie pomocou aplikácie na správu softvéru.

en: You can identify the physical port for
sk: Môžete identifikovať fyzický port pre

en: You cannot create more than %d logical volume per volume group. | You cannot create more than %d logical volumes per volume group.
sk[0]: V jednej skupine zväzkov (VG) nemôžete vytvoriť viac ako %d logický zväzok (LV).
sk[1]: V jednej skupine zväzkov (VG) nemôžete vytvoriť viac ako %d logické zväzky (LV).
sk[2]: V jednej skupine zväzkov (VG) nemôžete vytvoriť viac ako %d logických zväzkov (LV).

en: You cannot delete a partition of a LDL formatted DASD.
sk: Nemôžete odstrániť oddiel LDL formátovaný DASD.

en: You cannot edit this device:
    
    %s
sk: Nemôžete upravovať toto zariadenie:
    
    %s

en: You cannot remove this physical volume because otherwise the volume group will be too small to hold the currently defined logical volumes.
sk: Nemôžete odstrániť tento fyzický zväzok (PV), pretože inak skupina zväzkov (VG) bude príliš malá pre aktuálne logické zväzky (LV).

en: You currently have %d available PV free to use.
     | You currently have %d available PVs free to use.
sk[0]: Momentálne máte k dispozícii %d fyzický zväzok (PV).
sk[1]: Momentálne máte k dispozícii %d fyzické zväzky (PV).
sk[2]: Momentálne máte k dispozícii %d fyzických zväzkov (PV).

en: You currently have %d software RAID partition free to use. | You currently have %d software RAID partitions free to use.
sk[0]: Momentálne máte k dispozícii %d softvérový oddiel RAID.
sk[1]: Momentálne máte k dispozícii %d softvérové oddiely RAID.
sk[2]: Momentálne máte k dispozícii %d softvérových oddielov RAID.

en: You currently have free space to create PVs.
sk: Existuje voľné miesto pre vytvorenie fyzického zväzku (PV).

en: You do not have enough RAM to install %s on this machine.
sk: Nemáte dostatok RAM pre inštaláciu %s na tomto počítači.

en: You do not have enough RAM to use the graphical installer.  Starting text mode.
sk: Nemáte dostatok pamäte RAM, aby ste mohli použiť grafický inštalátor. Spúšťa sa textový režim.

en: You don't have any Linux partitions.  Rebooting.
sk: Nemáte žiadne linuxové oddiely.  Reštartuje sa.

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell. The system will reboot automatically when you exit from the shell.
sk: Nemáte ani jeden linuxový oddiel. Stlačte return pre vstup do shellu. Systém sa reštartuje automaticky po ukončení shellu.

en: You don't seem to have any hard drives on your system! Would you like to configure additional devices?
sk: Zdá sa, že na vašom systéme nemáte žiadne pevné disky! Želáte si nakonfigurovať prídavné zariadenia?

en: You have chosen to use a pre-existing partition for this installation without formatting it. We recommend that you format this partition to make sure files from a previous operating system installation do not cause problems with this installation of Linux. However, if this partition contains files that you need to keep, such as home directories, then continue without formatting this partition.
sk: Vybrali ste už existujúci oddiel pre inštaláciu bez jeho formátovania. Doporučujeme formátovanie tohto oddielu, aby ste si preverili, že súbory z predošlého operačného systému nebudú spôsobovať problémy s touto inštaláciou Linuxu. Ale ak tento oddiel obsahuje súbory, ktoré potrebujete zachovať, napríklad domovské adresáre, potom pokračujte bez formátovania tohto oddielu.

en: You have multiple devices which could serve as sources for a driver disk.  Which would you like to use?
sk: Máte viacero zariadení, ktoré môžu obsahovať zdroje disku s ovládačmi.  Ktoré chcete použiť?

en: You have multiple devices which could serve as sources for an update disk.  Which would you like to use?
sk: Máte viacero zariadení, ktoré môžu obsahovať zdroje pre disk aktualizácii.  Ktoré chcete použiť?

en: You have multiple network devices on this system. Which would you like to install through?
sk: Na vašom systéme je viac sieťových zariadení. Cez ktoré si želáte inštalovať?

en: You have not created a /boot/efi partition.
sk: Nevytvorili ste zavádzací oddiel /boot/efi.

en: You have not created a bootable partition.
sk: Nevytvorili ste zavádzací oddiel (boot).

en: You have not defined a root partition (/), which is required for installation of %s to continue.
sk: Nestanovili ste žiaden koreňový oddiel (/), ktorý je vyžadovaný pre pokračovanie v inštalácii %s.

en: You have not specified a FCP LUN or the number is invalid.
sk: Nezadali ste FCP LUN, alebo je číslo neplatné.

en: You have not specified a device number or the number is invalid
sk: Nezadali ste číslo zariadenia, alebo je číslo neplatné

en: You have not specified a swap partition.  Although not strictly required in all cases, it will significantly improve performance for most installations.
sk: Neurčili ste odkladací oddiel.  Aj keď to nie je nutné vo všetkých prípadoch, pre väčšinu inštalácií to významne zvýši výkon.

en: You have not specified a swap partition.  Due to the amount of memory present, a swap partition is required to complete installation.
sk: Neurčili ste odkladací oddiel. Vzhľadom na množstvo dostupnej pamäte, odkladací oddiel swap je vyžadovaný na dokončenie inštalácie.

en: You have not specified a worldwide port name or the name is invalid.
sk: Nezadali ste všeobecne platný názov portu, alebo je názov neplatný.

en: You have provided a weak password: %s
sk: Zadali ste slabé heslo: %s

en: You have provided a weak password: %s
    
    Would you like to continue with this password?
sk: Zadali ste slabé heslo: %s
    
    Chcete pokračovať s týmto heslom?

en: You have specified that the group '%s' should be installed. This group does not exist. Would you like to continue or abort this installation?
sk: Zadali ste, že skupina '%s' má byť nainštalovaná. Táto skupina neexistuje. Chcete pokračovať, alebo ukončiť túto inštaláciu?

en: You have specified that the package '%s' should be installed.  This package does not exist. Would you like to continue or abort this installation?
sk: Zadali ste, že balíček '%s' má byť nainštalovaný. Tento balíček neexistuje. Chcete pokračovať, alebo ukončiť túto inštaláciu?

en: You must correct these errors before you continue your installation of %s.
sk: Tieto chyby musia byť odstránené pred pokračovaním vašej inštalácie %s.

en: You must enter a URL.
sk: Musíte zadať URL.

en: You must enter a valid hostname for this computer.
sk: Musíte zadať správne meno hostiteľa pre tento počítač.

en: You must enter both a valid IPv4 address and a network mask or CIDR prefix.
sk: Musíte zadať platnú IPv4 adresu aj sieťovú masku alebo CIDR predponu.

en: You must enter both a valid IPv6 address and a CIDR prefix.
sk: Musíte zadať platnú IPv6 adresu ako aj CIDR predponu.

en: You must enter the number of seconds as an integer between 1 and 30.
sk: Počet sekúnd musíte zadať ako celé číslo medzi 1 a 30.

en: You must enter your root password and confirm it by typing it a second time to continue.
sk: Musíte zadať vaše heslo správcu a potvrdiť ho opätovným zadaním, aby ste mohli pokračovať.

en: You must first select a partition to delete.
sk: Musíte najprv vybrať oddiel, ktorý chcete odstrániť.

en: You must have at least one software repository enabled to continue installation.
sk: Pre pokračovanie inštalácie musíte mať povolený aspoň jeden repozitár softvéru.

en: You must provide a repository name.
sk: Musíte poskytnúť názov repozitára.

en: You must provide an HTTP, HTTPS, or FTP URL to a proxy.
sk: Musíte zadať HTTP, HTTPS alebo FTP URL pre proxy.

en: You must provide an HTTP, HTTPS, or FTP URL to a repository.
sk: Musíte zadať HTTP, HTTPS alebo FTP URL repozitára.

en: You must provide an initiator name.
sk: Musíte zadať názov iniciátora.

en: You must select a NIC to use.
sk: Musíte vybrať sieťovu kartu (NIC).

en: You must select a network device
sk: Musíte vybrať sieťové zariadenie

en: You must select at least one drive to be used for installation.
sk: Musíte vybrať aspoň jeden disk, ktorý bude použitý na inštaláciu.

en: You must select at least one protocol (IPv4 or IPv6).
sk: Musíte vybrať aspoň jeden protokol (IPv4 alebo IPv6).

en: You must select one drive to boot from.
sk: Musíte vybrať aspoň jeden disk, z ktorého bude zavedený systém.

en: You must specify a label for the entry
sk: Musíte zadať popis pre položku

en: You need more space on the following file systems:
sk: Potrebujete viac miesta na nasledujúcich súborových systémoch:

en: You need to select at least one hard drive to install %s.
sk: Potrebuje vybrať aspoň jeden pevný disk, na ktorý chcete nainštalovať %s.

en: You specified block device encryption should be enabled, but you have not supplied a passphrase. If you do not go back and provide a passphrase, block device encryption will be disabled.
sk: Zadali ste, že chcete povoliť šifrovanie blokového zariadenia, ale nezadali ste heslo. Ak sa nevrátite späť a nezadáte heslo, šifrovanie blokového zariadenia bude zakázané.

en: Your %(mount)s partition is less than %(size)s megabytes which is lower than recommended for a normal %(productName)s install.
sk: Váš %(mount)s oddiel je menší ako %(size)s MB, čo je menej ako je odporúčané pre normálnu inštaláciu systému %(productName)s.

en: Your / partition does not match the the live image you are installing from.  It must be formatted as %s.
sk: Váš / oddiel nesúhlasí s live obrazom, z ktorého je vykonávaná inštalácia.  Musí byť naformátovaný na %s.

en: Your / partition is less than %(min)s MB which is lower than recommended for a normal %(productName)s install.
sk: Váš / oddiel je menší ako %(min)s MB, čo je menej ako je odporúčané pre normálnu inštaláciu systému %(productName)s.

en: Your boot loader password is shorter than six characters.  We recommend a longer boot loader password.
    
    Would you like to continue with this password?
sk: Vaše heslo systémového zavádzača je kratšie ako šesť znakov. Odporúčame dlhšie heslo systémového zavádzača.
    
    Chcete pokračovať s týmto heslom?

en: Your installation source is set to a network location, but no netork devices were found on your system.  To avoid a network installation, boot with the full DVD, full CD set, or do not pass a repo= parameter that specifies a network source.
sk: Inštalačný zdroj je nastavený na sieťové umiestnenie, ale v systéme nebolo nájdené žiadne sieťové zariadenia. Na zabránenie sieťovej inštalácie, nabootujte pomocou plného DVD, plnej sady CD, alebo nepoužívajte parameter repo=, ktorý špecifikuje sieťové umiestnenie.

en: Your root partition is less than 250 megabytes which is usually too small to install %s.
sk: Váš koreňový oddiel je menší ako 250 megabajtov, čo je obvykle príliš málo na inštaláciu %s.

en: Your selected packages require %d MB of free space for installation, but you do not have enough available.  You can change your selections or exit the installer.
sk: Vybrané balíčky vyžadujú %d MB voľného priestoru pre inštaláciu, ale nemáte ho dostatok k dispozícii.  Môžete zmeniť váš výber alebo ukončiť inštalačný program.

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  Press return to get a shell from which you can fsck and mount your partitions.  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
sk: Váš systém má chyby na súborových systémoch, ktoré ste zvolili na pripojenie.  Stlačte return pre vstup do shellu, z ktorého môžete skontrolovať a pripojiť oddiely.  Systém sa reštartuje automaticky po ukončení shellu.

en: Your system has been mounted under %(rootPath)s.
    
    Press <return> to get a shell. If you would like to make your system the root environment, run the command:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    The system will reboot automatically when you exit from the shell.
sk: Váš systém bol pripojený do adresára %(rootPath)s.
    
    Stlačte <return> na získanie shellu. Ak chcete, aby váš systém bol v koreňovom prostredí, spustite príkaz:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    Po opustení shellu sa systém automaticky reštartuje.

en: Your system is mounted under the %s directory.
sk: Váš systém je pripojený pod adresárom %s.

en: Your system will now be rebooted...
sk: Váš systém bude teraz reštartovaný...

en: Zulu
sk: Zuluština

en: _Abort
sk: _Prerušiť

en: _Add
sk: _Pridať

en: _Add FCoE Disk(s)
sk: _Pridať FCoE disky

en: _Add additional software repositories
sk: _Pridať ďalšie repozitáre softvéru

en: _Add drive
sk: _Pridať jednotku

en: _Add target
sk: _Pridať cieľ

en: _Back
sk: _Späť

en: _Change device
sk: Vy_meniť disk

en: _Confirm:
sk: _Znova:

en: _Continue
sk: _Pokračovať

en: _Create
sk: _Vytvoriť

en: _Create new boot loader configuration
sk: _Vytvoriť novú konfiguráciu zavádzača

en: _Customize now
sk: _Prispôsobiť teraz

en: _Debug
sk: _Ladenie

en: _Delete
sk: _Odstrániť

en: _Deselect
sk: _Odznačiť

en: _Deselect all optional packages
sk: O_dznačiť všetky voliteľné balíčky

en: _Details
sk: _Detaily

en: _Device
sk: _Zariadenie

en: _Directory
sk: _Adresár

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Eject
sk: Vy_sunúť disk

en: _Encrypt
sk: Ši_frovať

en: _Encrypt system
sk: Ši_frovať systém

en: _Exit
sk: _Ukončiť

en: _Exit installer
sk: _Ukončiť inštalátor

en: _File Bug
sk: _Nahlásiť chybu

en: _File System Type:
sk: Typ _súborového systému:

en: _Fixed size
sk: _Pevná veľkosť

en: _Format
sk: _Formátovať

en: _Format as:
sk: _Formátovať ako:

en: _Format partition?
sk: _Formátovať oddiel?

en: _Ignore
sk: _Ignorovať

en: _Ignore All
sk: _Ignorovať všetko

en: _Install anyway
sk: _Inštalovať aj napriek tomu

en: _Install boot loader on /dev/%s.
sk: _Inštalovať systémový zavádzač na /dev/%s.

en: _Label
sk: P_opis

en: _Logical Volume Name:
sk: Názov _logického zväzku (LV):

en: _Logical Volumes
sk: _Logické zväzky (LV)

en: _Modify Partition
sk: Ú_prava oddielu

en: _Modify repository
sk: _Upraviť repozitár

en: _Mount Point:
sk: _Bod pripojenia:

en: _Next
sk: Ďa_lej

en: _Optional packages
sk: _Voliteľné balíčky

en: _Options
sk: _Možnosti

en: _Partition
sk: _Oddiel

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: _Path
sk: _Cesta

en: _Physical Extent:
sk: _Fyzická oblasť:

en: _RAID Members:
sk: _RAID členovia:

en: _Re-initialize
sk: _Znovu inicializovať

en: _Reboot
sk: _Reštart

en: _Resize
sk: Z_meniť veľkosť

en: _Retry
sk: _Znova

en: _Select
sk: _Vybrať

en: _Select all optional packages
sk: _Vybrať všetky voliteľné balíčky

en: _Shrink
sk: _Zmenšiť

en: _Size (MB):
sk: _Veľkosť (MB):

en: _Skip boot loader updating
sk: _Vynechať aktualizáciu zavádzača

en: _Update boot loader configuration
sk: _Aktualizovať konfigurácia zavádzača

en: _Use a boot loader password
sk: _Použiť heslo pre zavádzač

en: _Volume Group Name:
sk: Názov skupiny _zväzkov (VG):

en: _Write changes to disk
sk: _Zapísať zmeny na disk

en: by flashing the LED lights for a number of seconds.  Enter a number between 1 and 30 to set the duration to flash the LED port lights.
sk: LED kontrolkami blikajúcimi na niekoľko sekúnd. Nastavte dobu blikania LED kontroliek číslom medzi 1 a 30.

en: default:LTR
sk: predvolené:LTR

en: e2fsck cancelled by user request.
sk: e2fsck bol prerušený na žiadosť používateľa.

en: file conflicts
sk: súbor je v konflikte

en: filesystem configuration missing a type
sk: chýba typ v konfigurácii súborového systému

en: iSCSI Initiator Name
sk: Názov iniciátora iSCSI

en: iSCSI not available
sk: iSCSI nie je dostupné

en: insufficient disk inodes
sk: nedostatok diskových i-uzlov

en: insufficient disk space
sk: nedostatok diskového priestoru

en: loader has already been run.  Starting shell.
sk: zavádzač je už spustený.  Spúšťa sa príkazový riadok.

en: lvs failed for %s
sk: lvs pre %s zlyhalo

en: older package(s)
sk: staršie balíčky(s)

en: package already installed
sk: balíček je už nainštalovaný

en: package conflicts
sk: konflikt balíčkov

en: package for incorrect arch
sk: balíček pre nesprávnu architektúru

en: package for incorrect os
sk: balíček pre nesprávny os

en: required package
sk: vyžadovaný balíček

en: vginfo failed for %s
sk: vginfo pre %s zlyhalo

en: z/IPL Boot Loader Configuration
sk: Konfigurácia zavádzača z/IPL

en: z/IPL Configuration
sk: Konfigurácia z/IPL

en: zFCP device %s not found, not even in device ignore list.
sk: Nepodarilo sa nájsť zariadenie zFCP %s, ani v zozname ignorovaných zariadení.

en: zSeries machines can access industry-standard SCSI devices via Fibre Channel (FCP). You need to provide a 16 bit device number, a 64 bit World Wide Port Name (WWPN), and a 64 bit FCP LUN for each device.
sk: Stroje zSeries môžu pristupovať na zariadenia priemyselného štandardu SCSI cez Fibre Channel (FCP). Potrebujete poskytnúť 16-bitové číslo zariadenia, 64-bitové World Wide Port Name (WWPN) a 64-bitové FCP LUN pre každé zariadenie.
