anaconda - en to nso translation catalogue (461 entries)

en: 
    
    The installer has detected %s MB of RAM.
nso: 
    
    Setsenyi se utolotše %s MB ya RAM.

en: 
    
    WARNING! ALL DATA ON THE TARGET DRIVES WILL BE DESTROYED.
nso: 
    
    TEMOŠO! TSEBIŠO KA MOKA DI-DRAEVENG TŠE LEBANTŠWEGO E TLA SENYWA.

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |  <Space> selects   |  <F12> next screen
nso:   <Tab>/<Alt-Tab> magareng ga dikarolwana   |  <Space> e a kgetha   |  <F12> sekirini se latelago

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  | <Space> selects | <F12> next screen
nso:   <Tab>/<Alt-Tab> magareng ga dikarolwana  | <Space> e a kgetha | <F12> sekirini se latelago

en: %s Installer
nso: Setsenyi sa %s

en: %s KB
nso: KB tše %s

en: %s MB
nso: MB tše %s

en: %s directory:
nso: tšhupetšo ya %s:

en: (Max size is %s MB)
nso: (Bogolo bjo bogolo ke %s MB)

en: <Enter> to exit
nso: <Tsena> gore o tšwe

en: <Not Applicable>
nso: <Ga e Šome>

en: A password will prevent unauthorized listeners connecting and monitoring your installation progress.  Please enter a password to be used for the installation
nso: Lentšu-phetišo le tla thibela batheetši bao ba sa dumelelwago gore ba ikgokaganye le go bea leihlo tšwelopeleng ya gago ya go tsenya. Hle tsenya lentšu-phetišo leo le swanetšego go dirišetšwa go tsenya

en: A screenshot named '%s' has been saved.
nso: Seo se tšerwego sekirining se bitšwago '%s' se bolokilwe.

en: Absolute Symlinks
nso: Dikgokanyo tša Mehlala tša Kgonthe

en: Add Device
nso: Oketša Sedirišwa

en: Add FCP device
nso: Oketša sedirišwa sa FCP

en: Add Partition
nso: Oketša Karolo

en: Add Swap
nso: Oketša go Ananya

en: Additional Size Options
nso: Dikgetho tše Oketšegilego tša Bogolo

en: Allowable _Drives:
nso: Di-draeve tše _Dumelegago:

en: An error has occurred - no valid devices were found on which to create new file systems. Please check your hardware for the cause of this problem.
nso: Go tšweletše phošo - ga go na didirišwa tša kgonthe tšeo di hweditšwego tšeo go ka hlangwago ditshepedišo tše mpsha tša faele. Hle lekola lenaneo la gago le thata la khomphuthara bakeng sa sebaki sa bothata bjo.

en: An error occurred transferring the install image to your hard drive. You are probably out of disk space.
nso: Go tšweletše phošo ge go be go fetišetšwa seswantšho sa go tsenya draeveng ya gago. Mohlomongwe sekgoba sa tisiki se fedile.

en: An error occurred trying to mount some or all of your system. Some of it may be mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell. The system will reboot automatically when you exit from the shell.
nso: Go tšweletše phošo ge go be go lekwa go kgobelanya tše dingwe tša ditshepedišo tša rena goba ka moka ga tšona. Tše dingwe tša tšona di ka ba di kgobelantšwe ka tlase ga %s.
    
    Kgotla <boela> gore o hwetše legapi. Tshepedišo e tla ithomološa ge o tšwa legaping.

en: An error occurred when attempting to load an installer interface component.
    
    className = %s
nso: Phošo e tšweletše ge go be go lekwa go laiša setho sa poledišano ya go tsentšha.
    
    leinalaLegoro = %s

en: An error occurred while saving the screenshot.  If this occurred during package installation, you may need to try several times for it to succeed.
nso: Go tšweletše phošo ge go be go bolokwa se tšerwego sekirining.  Ge eba se se tšweletše nakong ya go tsenya sephuthelwana, go ka nyakega gore o leke ka makga a mmalwa gore go atlege.

en: Apple Bootstrap
nso: Mmofo wa go thoma wa Apole

en: Arabic
nso: Searabia

en: Are you sure you want to reset the partition table to its original state?
nso: Na o kgonthišegile gore o nyaka go beakanya ka leswa lenaneo la karolo gore le boele boemong bja lona bja tlwaelo?

en: At least one unused physical volume partition is needed to create an LVM Volume Group.
    
    Create a partition or RAID array of type "physical volume (LVM)" and then select the "LVM" option again.
nso: Go hlokega bonyenyane karolo e tee ya bolumo ya kgonthe yeo e sa dirišwago go hlama Sehlopha sa Bolumo sa LVM.
    
    Hlama karolo goba peakanyo ya RAID ya mohuta wa "bolumo ya kgonthe (LVM)" ke moka o kgethe kgetho ya "LVM" gape.

en: At least two unused software RAID partitions are needed to create a RAID device.
    
    First create at least two partitions of type "software RAID", and then select the "RAID" option again.
nso: Go hlokega bonyenyane dikarolo tše pedi tše sa šomišwago tša RAID ya lenaneo la khomphuthara gore go hlangwe sedirišwa sa RAID.
    
    Thoma ka go hlama bonyenyane dikarolo tše pedi tša mohuta wa "RAID ya lenaneo la khomphuthara", ke moka o kgethe kgetho ya "RAID" gape.

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
nso: E leka go ikgokaganya le modirelwa wa vnc go moswari wa %s...

en: Automatic Partitioning Errors
nso: Diphošo tše Itiragalelago tša Karolo

en: Back
nso: Morago

en: Bad bootproto %s specified in network command
nso: Porotokole ya go thoma e mpe ya %s e laeditšwego taelong ya neteweke

en: Bengali
nso: se-Bengali

en: Bengali(India)
nso: se-Bengali (India)

en: Boot Loader Configuration
nso: Go Fetola Sebopego sa Selaiši sa go Thoma

en: Boot label contains illegal characters
nso: Leswao la go thoma le na le ditlhaka tšeo di sego molaong

en: Bootable partitions can only be on RAID1 devices.
nso: Dikarolo tšeo di ka thongwago di ka ba feela didirišweng tša RAID1.

en: Bootable partitions cannot be on a logical volume.
nso: Dikarolo tšeo di ka thongwago di ka se be bolumong e kwagalago.

en: Bootloader
nso: Selaiši sa go thoma

en: Bulgarian
nso: se-Bulgaria

en: C_ontinue
nso: &Tšwelapele

en: Can't have a question in command line mode!
nso: E ka se be le potšišo ka mokgwa wa taelo!

en: Cancel
nso: Khansela

en: Cancelled
nso: Khansetšwe

en: Cannot Delete
nso: E ka se Phumole

en: Cannot find hard drive for BIOS disk %s
nso: E ka se hwetše draeve bakeng sa tisiki ya BIOS ya %s

en: Cannot find kickstart file on CDROM.
nso: E ka se hwetše faele ya go thomiša go CDROM.

en: Cannot find kickstart file on hard drive.
nso: E ka se hwetše faele ya go thomiša draeveng.

en: Catalan
nso: se-Catala

en: Chandev Parameters
nso: Dikarolwana tša Chandev

en: Chandev line
nso: Mothaladi wa Chandev

en: Change _password
nso: Fetola _lentšu-phetišo

en: Checksum Test
nso: Teko ya Palomoka ya go Lekola

en: Chinese(Simplified)
nso: se-China(Se nolofaditšwego)

en: Chinese(Traditional)
nso: se-China (sa Setšo)

en: Choose a Language
nso: Kgetha Leleme

en: Clone Drives
nso: Kopiša Di-draeve

en: Complete
nso: Phethilwe

en: Completed
nso: Phethilwe

en: Con_firm:
nso: Tiiš_etša:

en: Configure TCP/IP
nso: Fetola Sebopego sa TCP/IP

en: Confirm Delete
nso: Tiišetša go Phumola

en: Confirm Physical Extent Change
nso: Tiišetša Phetogo ya Koketšo ya Kgonthe

en: Confirm Reset
nso: Tiišetša go Beakanya ka Leswa

en: Confirm:
nso: Tiišetša:

en: Congratulations
nso: Re a go lebogiša

en: Connected!
nso: Kgokagantšwe!

en: Continue
nso: Tšwela pele

en: Copying File
nso: Go Kopiša Faele

en: Could not allocate requested partitions: %s.
nso: E ka se kgone go aba dikarolo tše kgopetšwego: %s.

en: Couldn't Create Drive Clone Editor
nso: E ka se Kgone go Hlama Morulaganyi wa Kopi ya Draeve

en: Create new boot loader configuration
nso: Hlama go fetola sebopego go goswa ga selaiši sa go thoma

en: Croatian
nso: se-Croatia

en: Czech
nso: se-Czech

en: Danish
nso: se-Denmark

en: Default
nso: Tlhaelelo

en: Default Boot _Target
nso: Se Lebantšwego sa go Thoma ga _Tlhaelelo

en: Dependency Check
nso: Tekolo ya go Ithekga

en: Device
nso: Sedirišwa

en: Devices
nso: Didirišwa

en: Dirty File Systems
nso: Ditshepedišo tša Faele ya Ditšhila

en: Do _Not Format
nso: O Se _ke wa Dira Sebopego

en: Do you have a driver disk?
nso: Na o nale tisiki ya mootledi?

en: Do you want to start the network interfaces on this system?
nso: Na o nyaka go thoma dipoledišano tša neteweke tshepedišong ye?

en: Do you wish to load any more driver disks?
nso: Na o rata go laiša ditisiki le ge ele dife tše oketšegilego tša mootledi?

en: Done
nso: Dirilwe

en: Driver Disk Source
nso: Mothopo wa Tisiki ya Mootledi

en: Driver disk
nso: Tisiki ya mootledi

en: Drives
nso: Di-draeve

en: Duplicate Device
nso: Swantšha Sedirišwa

en: Duplicate Label
nso: Swantšha Leswao

en: Dutch
nso: se-Dutch

en: Edit
nso: Lokiša

en: Edit LVM Volume Group
nso: Lokiša Sehlopha sa Bolumo sa LVM

en: Edit LVM Volume Group: %s
nso: Lokiša Sehlopha sa Bolumo sa LVM: %s

en: Edit Logical Volume: %s
nso: Lokiša Bolumo e Kwagalago: %s

en: Edit RAID Device
nso: Lokiša Sedirišwa sa RAID

en: English
nso: Seisemane

en: Enter Boot Loader Password
nso: Tsenya Lentšu-phetišo la Selaiši sa go Thoma

en: Enter Module Parameters
nso: Tsenya Dikarolwana tša Sebopego

en: Enter a boot loader password and then confirm it.  (Note that your BIOS keymap may be different than the actual keymap you are used to.)
nso: Tsenya lentšu-phetišo la selaiši sa go thoma ke moka o le tiišetše. (Ela hloko gore mmapa wa gago wa bohlokwa wa BIOS o ka fapana le mmapa wa kgonthe wa bohlokwa wo o o tlwaetšego.)

en: Error
nso: Phošo

en: Error - the logical volume name %s is not valid.
nso: Phošo - leina la bolumo le kwagalago la %s ga se la kgonthe.

en: Error - the logical volume name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
nso: Phošo - leina la bolumo le kwagalago le na le ditlhaka tšeo di sego molaong goba dikgoba.  Ditlhaka tše amogelegago ke maletere, dinomoro, '.' goba '_'.

en: Error - the volume group name %s is not valid.
nso: Phošo - leina la sehlopha la bolumo la %s ga se la kgonthe.

en: Error - the volume group name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
nso: Phošo - leina la sehlopha la bolumo le nale ditlhaka tšeo di sego molaong goba dikgoba. Ditlhaka tše amogelegago ke maletere, dinomoro, '.' goba '_'.

en: Error Parsing Kickstart Config
nso: Phošo ya go Arola go Fetola Sebopego sa go Thomiša

en: Error Partitioning
nso: Phošo ya go Arola

en: Error Saving Screenshot
nso: Phošo ya go Boloka se Tšerwego Sekirining

en: Error With Data
nso: Phošo Mabapi le Tsebišo

en: Error in %s on line %d of kickstart file %s.
nso: Phošo ya %s mothalading wa %d wa faele ya go thomiša ya %s.

en: Error with Partitioning
nso: Phošo ya go Arola

en: Error with Password
nso: Phošo ya Lentšu-phetišo

en: Error!
nso: Phošo!

en: Estonian
nso: se-Estonia

en: Exit
nso: Etšwa

en: Extended
nso: Okeditšwego

en: Failed to load driver disk from file.
nso: E paletšwe go laiša tisiki ya mootledi go tšwa faeleng.

en: Failed to mount driver disk.
nso: E paletšwe go kgobelanya tisiki ya mootledi.

en: Failed to mount partition.
nso: E paletšwe go kgobelanya karolo.

en: Failed to mount updates disk
nso: E paletšwe go kgobelanya tisiki ya dikaonafatšo

en: File System _Type:
nso: Mohuta wa Tshepedišo ya _Faele:

en: Fill all space _up to (MB):
nso: Tlatša sekgoba ka moka _go fihla go (MB):

en: Fill to maximum _allowable size
nso: Tlatša go fihla bogolong bjo _bogolo bjo dumelegago

en: Final Warning
nso: Temošo ya Mafelelo

en: Finnish
nso: se-Finland

en: First sector of boot partition
nso: Seripa sa mathomo sa karolo ya go thoma

en: Following warnings occurred during automatic partitioning:
    
    %s
nso: Ditemošo tše latelago di tšweletše nakong ya karolo e itiragalelago:
    
    %s

en: Force to be a _primary partition
nso: Gapeletša gore e be _karolo ya motheo

en: Format
nso: Sebopego

en: Format Warning
nso: Temošo ya go Dira Sebopego

en: Format Warnings
nso: Ditemošo tša Sebopego

en: Format as Swap?
nso: Bopa e le go Ananya?

en: Format?
nso: Dira Sebopego?

en: Formatting
nso: Go Dira Sebopego

en: Free
nso: Se se nago selo

en: Free Space
nso: Sekgoba se se Nago Selo

en: Free Space (MB)
nso: Sekgoba se se Nago Selo (MB)

en: Free Space:
nso: Sekgoba se se Nago Selo:

en: French
nso: Sefora

en: Gateway
nso: Pulatsela

en: Gateway:
nso: Pulatsela:

en: German
nso: Sejeremane

en: Gujarati
nso: se-Gujarati

en: Hard Drives
nso: Di-draeve tše Thata

en: Hard drive
nso: Draeve e thata

en: Hindi
nso: se-Hindi

en: Hungarian
nso: se-Hungary

en: I _don't want to create a swap file
nso: Ga _ke nyake go hlama faele ya go ananya

en: I _want to create a swap file
nso: Ke _nyaka go hlama faele ya go ananya

en: I can't go to the previous step from here. You will have to try again.
nso: Nka se boele mogatong o fetilego go tloga mo. O tla swanela go leka gape.

en: IP Address
nso: Aterese ya IP

en: Icelandic
nso: se-Iceland

en: Illegal Logical Volume Name
nso: Leina la Bolumo le Kwagalago leo le Sego Molaong

en: Illegal logical volume name
nso: Leina la bolumo le kwagalago leo le sego molaong

en: Illegal size
nso: Bogolo bjo bo sego molaong

en: Image
nso: Seswantšho

en: Insert Driver Disk
nso: Tsenya Tisiki ya Mootledi

en: Insert your driver disk into /dev/%s and press "OK" to continue.
nso: Tsenya tisiki ya gago ya mootledi go /dev/%s ke moka o kgotle "Go Lokile" gore o tšwele pele.

en: Install Window
nso: Tsenya Lefesetere

en: Install on System
nso: Tsenya Tshepedišong

en: Installation Method
nso: Mokgwa wa go Tsenya

en: Installation cannot continue.
nso: Go tsenya go ka se tšwele pele.

en: Installing Packages
nso: Go Tsenya Diphuthelwana

en: Invalid Directories
nso: Ditšhupetšo tšeo e sego tša Kgonthe

en: Invalid Volume Group Name
nso: Leina la Sehlopha la Bolumo leo e sego la Kgonthe

en: Invalid mount point
nso: Ntlha ya go kgobelana yeo e sego ya kgonthe

en: Italian
nso: Setaliana

en: Japanese
nso: Se-Japane

en: Kernel Parameters
nso: Dikarolwana tša Kerenele

en: Keyboard Selection
nso: Kgetho ya Boroto ya Dinotlelo

en: Keyboard Type
nso: Mohuta wa Boroto ya Dinotlelo

en: Kickstart Error
nso: Phošo ya go Thomiša

en: Korean
nso: se-Korea

en: LVM Volume Groups
nso: Dihlopha tša Bolumo tša LVM

en: Label
nso: Leswao

en: Language Selection
nso: Kgetho ya Leleme

en: Load another disk
nso: Laiša tisiki e nngwe

en: Load driver disk
nso: Laiša tisiki ya mootledi

en: Loading
nso: Go laiša

en: Loading SCSI driver
nso: Go laiša mootledi wa SCSI

en: Logical Volume Name
nso: Leina la Bolumo e Kwagalago

en: Logical Volume Name:
nso: Leina la Bolumo le Kwagalago:

en: Logical Volume Names must be less than 128 characters
nso: Maina a Bolumo a Kgwagalago a swanetše go ba ka tlase ga ditlhaka tše 128

en: Macedonian
nso: se-Macedonia

en: Make LVM Volume Group
nso: Dira Sehlopha sa Bolumo sa LVM

en: Make Logical Volume
nso: Dira Bolumo e Kwagalago

en: Make RAID Device
nso: Dira Sedirišwa sa RAID

en: Malay
nso: se-Malay

en: Manually choose
nso: Kgetha ka go itirela

en: Master Boot Record (MBR)
nso: Rekhoto ya go Thoma e Kgolo (MBR)

en: Media Check
nso: Go Lekolwa ga Methopo ya Ditaba

en: Media Detected
nso: Mothopo wa Ditaba o Utolotšwego

en: Migrate File Systems
nso: Huduša Ditshepedišo tša Faele

en: Missing Group
nso: Sehlopha se sa Hwetšagalego

en: Missing Information
nso: Tshedimošo yeo e sego Gona

en: Missing Package
nso: Sephuthelwana se sa Hwetšagalego

en: More Driver Disks?
nso: Ditisiki tše Oketšegilego tša Mootledi?

en: Mount Point
nso: Ntlha ya go Kgobelana

en: Mount Point/
    RAID/Volume
nso: Ntlha ya go Kgobelana/
    RAID/Bolumo

en: Mount failed
nso: Go kgobelanya go padile

en: Mount point in use
nso: Ntlha ya go kgobelana e a dirišwa

en: Must supply a --url argument to Url kickstart method.
nso: O swanetše go aba ngangišano ya --url gore o thomiše mokgwa wa Url.

en: NFS Setup
nso: Peakanyo ya NFS

en: NFS server name:
nso: Leina la seabi la NFS:

en: Name in use
nso: Leina le dirišwago

en: Nameserver
nso: Seabi sa leina

en: Networking Device
nso: Sedirišwa sa go dira Neteweke

en: No
nso: Aowa

en: No Drives Found
nso: Ga go na Di-draeve tše Hweditšwego

en: No device drivers have been loaded for your system.  Would you like to load any now?
nso: Ga go na baotledi ba sedirišwa bao ba laišitšwego bakeng sa tshepedišo ya gago. Na go na le bao o tla ratago go ba tsenya gona bjale?

en: No devices of the appropriate type were found on this driver disk.  Would you like to manually select the driver, continue anyway, or load another driver disk?
nso: Ga go a hwetšwa didirišwa tša mohuta o swanetšego tisiking ye ya mootledi. Na o ka rata go ikgethela mootledi, tšwela pele lege go le bjalo, goba o laiše tisiki e nngwe ya mootledi?

en: No driver found
nso: Ga go na mootledi yo a hweditšwego

en: No drivers found
nso: Ga go na baotledi bao ba hweditšwego

en: No drivers were found to manually insert.  Would you like to use a driver disk?
nso: Ga go na baotledi bao ba hweditšwego gore ba tsenywe ka go itirela. Na o ka rata go diriša tisiki ya mootledi?

en: No free slots
nso: Ga go na dikgoba tše se nago selo

en: No free space
nso: Ga go na sekgoba se se nago selo

en: No password
nso: Ga go na lentšu-phetišo

en: Not enough physical volumes
nso: Ga go na dibolumo tša kgonthe tše lekanego

en: Not enough space
nso: Ga go na sekgoba se lekanego

en: Notice
nso: Tsebišo

en: Number of _spares:
nso: Palo ya dilo tše dingwe tša ka _thoko:

en: OK
nso: Go Lokile

en: Original File System Label:
nso: Leswao la Tshepedišo la Faele la Mathomo:

en: Original File System Type:
nso: Mohuta wa Tshepedišo ya Faele wa Mathomo:

en: PPC PReP Boot
nso: Go thoma ga PPC PReP

en: Package Installation
nso: Go Tsenywa ga Sephuthelwana

en: Partition
nso: Karolo

en: Partitioning
nso: Go Arola

en: Partitioning Errors
nso: Diphošo tša Karolo

en: Partitioning Warning
nso: Temošo ya Karolo

en: Partitioning Warnings
nso: Ditemošo tša Karolo

en: Password
nso: Lentšu-phetišo

en: Password (confirm):
nso: Lentšu-phetišo (tiišetša):

en: Password Length
nso: Botelele bja Lentšu-phetišo

en: Password Mismatch
nso: Go se Swane ga Lentšu-phetišo

en: Password:
nso: Lentšu-phetišo:

en: Passwords do not match
nso: Mantšu-phetišo ga a swane

en: Passwords don't match
nso: Mantšu-phetišo ga a swane

en: Persian
nso: se-Persia

en: Physical Volumes to _Use:
nso: Dibolumo tša Kgonthe Tšeo di Swanetšego go _Dirišwa:

en: Please enter a logical volume name.
nso: Hle tsenya leina la bolumo leo le kwagalago.

en: Please enter a volume group name.
nso: Hle tsenya leina la sehlopha la bolumo.

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
nso: Hle ikgokaganyele modirelwa wa gago wa vnc go %s gore o thome go tsenya.

en: Please manually connect your vnc client to begin the install.
nso: Hle ikgokaganyele modirelwa wa gago wa vnc gore o thome go tsenya.

en: Please select a source drive.
nso: Hle kgetha draeve ya mothopo.

en: Please select the driver below which you wish to load.  If it does not appear and you have a driver disk, press F2.
nso: Hle kgetha mootledi ka mo tlase yo o ratago go mo laiša. Ge eba a sa tšwelele gomme o na le tisiki ya mootledi, kgotla F2.

en: Please select the target drives for the clone operation.
nso: Hle kgetha di-draeve tše lebantšwego bakeng sa mošomo wa go kopiša.

en: Please specify a mount point for this partition.
nso: Hle laetša ntlha ya go kgobelana bakeng sa karolo ye.

en: Polish
nso: Sepholiši

en: Portuguese
nso: Sepotokisi

en: Portuguese(Brazilian)
nso: Sepotokisi (sa Brazil)

en: Proceed with upgrade?
nso: Tšwela pele le kaonafatšo?

en: Punjabi
nso: se-Punjabi

en: RAID Device
nso: Sedirišwa sa RAID

en: RAID Devices
nso: Didirišwa tša RAID

en: RAID _Device:
nso: Sedirišwa sa _RAID:

en: RAID _Level:
nso: Mogato wa _RAID:

en: RAM detected (MB):
nso: RAM e utolotšwego (MB):

en: Re_boot
nso: Thomo_loša

en: Re_set
nso: Beakanya ka_leswa

en: Read-Only
nso: Bala Feela

en: Reboo_t
nso: Thomološ_a

en: Reboot
nso: Thomološa

en: Reboot?
nso: Thomološa?

en: Reinstall System
nso: Tsenya Gape Tshepedišong

en: Required Install Media
nso: Mothopo wa Ditaba wa go Tsenya o Nyakegago

en: Rescue
nso: Phološa

en: Rescue Method
nso: Mokgwa wa go Phološa

en: Rescue Mode
nso: Mokgwa wa go Phološa

en: Retrieving
nso: Go buša

en: Retry
nso: Leka gape

en: Root Password
nso: Lentšu-phetišo la Modu

en: Russian
nso: se-Russia

en: Saving Screenshot
nso: Go Boloka tše Tšerwego Sekirining

en: Screenshots Copied
nso: Tšeo di Tšerwego Sekirining tše Kopišitšwego

en: Select 'Yes' to continue and format these partitions, or 'No' to go back and change these settings.
nso: Kgetha 'Ee' gore o tšwele pele o dira sebopego sa dikarolo tše, goba 'Aowa' gore o boele morago gomme o fetole dipeakanyo tše.

en: Select Device Driver to Load
nso: Kgetha Mootledi wa Sedirišwa yo a Swanetšego go Laišwa

en: Select Partition
nso: Kgetha Karolo

en: Select driver
nso: Kgetha mootledi

en: Select driver disk image
nso: Kgetha seswantšho sa tisiki ya mootledi

en: Select the _partition to put the swap file on:
nso: Kgetha _karolo yeo o tla beago faele ya go ananya go yona:

en: Select the file which is your driver disk image.
nso: Kgetha faele yeo e lego seswantšho sa tisiki ya gago ya mootledi.

en: Setup Networking
nso: Beakanya go dira Neteweke

en: Size
    (MB)
nso: Bogolo
    (MB)

en: Size (MB)
nso: Bogolo (MB)

en: Size (MB):
nso: Bogolo (MB):

en: Skip
nso: Taboga

en: Skip boot loader updating
nso: Taboga go kaonafatšwa ga selaiši sa go thoma

en: Slovenian
nso: se-Slovenia

en: Source Drive Error
nso: Phošo ya Draeve ya Mothopo

en: Source Drive:
nso: Draeve ya Mothopo:

en: Spanish
nso: Sepaniši

en: Specify optional module arguments
nso: Laetša dingangišano tša boikgethelo tša sebopego

en: Start VNC
nso: Thoma VNC

en: Starting VNC...
nso: Go thoma VNC...

en: Suggested size (MB):
nso: Bogolo bjo šišinywago (MB):

en: Swap file _size (MB):
nso: Bogolo bja faele _ya go ananya (MB):

en: Swap file size (MB):
nso: Bogolo bja faele ya go ananya (MB):

en: Swedish
nso: se-Sweden

en: System to Rescue
nso: Tshepedišo yeo e Phološwago

en: System to Upgrade
nso: Tshepedišo yeo e swanetšego go Kaonafatšwa

en: Tamil
nso: se-Tamil

en: Target Drive Error
nso: Phošo ya Draeve e Lebantšwego

en: Target Drive(s):
nso: (Di)draeve tše Lebantšwego:

en: Test
nso: Leka

en: That directory could not be mounted from the server.
nso: Tšhupetšo yeo e be e ka se kgobelanywe go tšwa seabing.

en: The VNC server is now running.
nso: Seabi sa VNC bjale se a šoma.

en: The drive clone editor could not be created for some reason.
nso: Morulaganyi wa kopi ya draeve o be a ka se hlangwe ka lebaka le itšego.

en: The file systems of the Linux installation you have chosen to upgrade have already been mounted. You cannot go back past this point.
nso: Ditshepedišo tša faele tša go tsenya ga Linux tšeo o kgethilego go di kaonafatša di šetše di dirilwe gore di kgobelane. O ka se kgone go boela morago ge o šetše o fetile sekhutlong se.

en: The following are directories which should instead be symbolic links, which will cause problems with the upgrade.  Please return them to their original state as symbolic links and restart the upgrade.
nso: Tše latelago ke ditšhupetšo tšeo di swanetšego go ba dikgokaganyo tša mohlala, tšeo di tla bakago mathata ka dikaonafatšo.  Hle di bušetše boemong bja tšona bjo tlwaelegilego bjalo ka dikgokaganyo tša mohlala gomme o thome kaonafatšo ka leswa.

en: The following devices have been found on your system.
nso: Didirišwa tše latelago di hweditšwe tshepedišong ya gago.

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Please boot your Linux installation, let the file systems be checked and shut down cleanly to upgrade.
    %s
nso: Ditshepedišo tše latelago tša faele tša tshepedišo ya gago ya Linux di be di sa kgobelanywa ka tsela e hlwekilego. Hle thomiša tsenyo ya gago ya Linux, o dumelele gore ditshepedišo tša faele di lekolwe le go tingwa ka tsela e hlwekilego gore go kaonafatšwe.
    %s

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Would you like to mount them anyway?
    %s
nso: Ditshepedišo tše latelago tša faele bakeng sa tshepedišo ya gago ya Linux di be di sa kgobelanywa ka tsela e hlwekilego. Na o ka rata go di kgobelanya lege go le bjalo?
    %s

en: The following files are absolute symbolic links, which we do not support during an upgrade. Please change them to relative symbolic links and restart the upgrade.
nso: Difaele tše latelago ke dikgokaganyo tša mehlala feela, tšeo di sa thekgego nakong ya kaonafatšo. Hle di fetole gore e be dikgokaganyo tše tswalanago tša mehlala gomme o thome kaonafatšo ka leswa.

en: The following partitions were not deleted because they are in use:
    
    %s
nso: Dikarolo tše latelago ga se tša phumolwa ka ge di be di dirišwa:
    
    %s

en: The following pre-existing partitions have been selected to be formatted, destroying all data.
nso: Dikarolo tše latelago tšeo di šetšego di le gona di kgethilwe gore di dirwe sebopego, di senye tsebišo ka moka.

en: The following warnings exist with your requested partition scheme.
    
    %s
    
    Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
nso: Ditemošo tše latelago di gona sekemeng sa gago sa karolo se kgopetšwego.
    
    %s
    
    Na o tla rata go tšwela pele le sekema sa gago sa karolo seo se kgopetšwego?

en: The installer is unable to detect the boot loader currently in use on your system.
nso: Setsenyi ga se kgone go utolla selaiši sa go thoma seo gona bjale se dirišwago tshepedišong ya gago.

en: The logical volume name "%s" is already in use. Please pick another.
nso: Leina la bolumo le kwagalago "%s" le šetše le dirišwa. Hle kgetha le lengwe.

en: The password must be at least six characters long.
nso: Lentšu-phetišo le swanetše go ba bonyenyane ditlhaka tše tshelela ka botelele.

en: The passwords you entered were different.  Please try again.
nso: Mantšu-phetišo ao o a tsentšhitšego a be a sa swane.  Hle leka gape.

en: The passwords you entered were different. Please try again.
nso: Mantšu-phetišo ao o a tsentšhitšego a be a sa swane. Hle leka gape.

en: The physical extent size cannot be changed because otherwise the space required by the currently defined logical volumes will be increased to more than the available space.
nso: Bogolo bja kgonthe bo ka se fetolwe ka gobane sekgoba se nyakwago ke bolumo ya gona bjale e kwagalago se hlalositšwego se tla oketšwa go feta sekgoba seo se lego gona.

en: The physical extent size cannot be changed because the resulting maximum logical volume size (%10.2f MB) is smaller than one or more of the currently defined logical volumes.
nso: Bogolo bja kgonthe bja koketšo bo ka se fetolwe ka gobane bogolo bja bolumo bjo kwagalago bjo bogolo (%10.2f MB) ke bjo bonyenyane go feta e tee goba tše dintši tša dibolumo tše kwagalago tšeo gona bjale di hlalositšwego.

en: The requested size as entered is not a valid number greater than 0.
nso: Bogolo bjo kgopetšwego go ya kamoo bo tsentšhitšwego ga se nomoro ya kgonthe e kgolo go feta 0.

en: The rescue environment will now attempt to find your Linux installation and mount it under the directory %s.  You can then make any changes required to your system.  If you want to proceed with this step choose 'Continue'.  You can also choose to mount your file systems read-only instead of read-write by choosing 'Read-Only'.
    
    If for some reason this process fails you can choose 'Skip' and this step will be skipped and you will go directly to a command shell.
nso: Tikologo ya go phološa bjale e tla leka go hwetša go tsenya ga Linux le go e kgobela ka tlase ga tšhupetšo ya %s.  O ka dira diphetogo le ge e le dife tšeo di nyakegago tshepedišong ya gago.  Ge eba o nyaka go tšwela pele le mogato wo kgetha 'Tšwela pele'.  O ka kgetha gape go kgobela tshepedišo ya gago ya faele ya go bala feela go e na le bala o ngwale ka go kgetha 'Bala Feela'.
    
    Ge eba ka lebaka le itšego mosepelo wo o palelwa o ka kgetha 'Taboga' ke moka mogato wo o tla tabogwa gomme o tla ya legaping la taelo ka go lebanya.

en: The root account is used for administering the system.  Enter a password for the root user.
nso: Akhaonto ya modu e dirišetšwa go laola tshepedišo. Tsenya lentšu-phetišo la modiriši wa modu.

en: The root password must be at least 6 characters long.
nso: Lentšu-phetišo la modu le swanetše go ba bonyenyane ditlhaka tše 6 ka botelele.

en: The root password must be at least six characters long.
nso: Lentšu-phetišo la modu le swanetše go ba bonyenyane ditlhaka tše tshelela ka botelele.

en: The source drive has no partitions to be cloned.  You must first define partitions of type 'software RAID' on this drive before it can be cloned.
nso: Draeve ya motheo ga e na dikarolo tšeo di swanetšego go kopišwa.  O swanetše go thoma ka go hlalosa dikarolo tša mohuta wa 'RAID ya lenaneo la khomphuthara' draeveng ye pele ga ge di ka kopišwa.

en: The swap file must be between 1 and 2000 MB in size.
nso: Faele ya go ananya e swanetše go ba magareng ga 1 le 2000 MB ka bogolo.

en: The system will be rebooted now.
nso: Tshepedišo e tla thomološwa gona bjale.

en: The value you entered is not a valid number.
nso: Boleng bjo o bo tsentšhitšego ga se nomoro ya kgonthe.

en: The volume group name "%s" is already in use. Please pick another.
nso: Leina la sehlopha sa bolumo la "%s" le šetše le dirišwa. Hle kgetha le lengwe.

en: The z/IPL Boot Loader will now be installed on your system.
    
    The root partition will be the one you selected previously in the partition setup.
    
    The kernel used to start the machine will be the one to be installed by default.
    
    If you wish to make changes later after the installation feel free to change the /etc/zipl.conf configuration file.
    
    You can now enter any additional kernel parameters which your machine or your setup may require.
nso: Selaiši sa go Thoma sa z/IPL se tla tsenywa tshepedišong ya gago.
    
    Karolo ya modu e tla ba yona yeo o e kgethilego nakong e fetilego peakanyong ya karolo.
    
    Kerenele yeo e bego e dirišwa go thoma motšhene ke yona yeo e tla tsenywago ka tlhaelelo.
    
    Ge eba o rata go dira diphetogo ka moragonyana ka morago ga go tsenya lokologa go fetola faele ya go fetola sebopego ya /etc/zipl.conf.
    
    Gona bjale o ka tsenya dikarolwana le ge ele dife tše oketšegilego tša kerenele tšeo motšhene wa gago goba peakanyo ya gago e ka di nyakago.

en: The z/IPL boot loader will be installed on your system.
nso: Selaiši sa go thoma sa z/IPL se tla tsenywa tshepedišong ya gago.

en: There are multiple partitions on this device which could contain the driver disk image.  Which would you like to use?
nso: Go na le dikarolo tše dintši sedirišweng se tšeo di ka bago le seswantšho sa tisiki ya mootledi. Na o ka rata go diriša?

en: There is not enough space on the device you selected for the swap partition.
nso: Ga go na sekgoba se lekanego sedirišweng seo o se kgethilego bakeng sa karolo ya go ananya.

en: There was an error clearing the target drives.  Cloning failed.
nso: Go bile le phošo ya go hlakiša di-draeve tše lebantšwego. Go kopiša go padile.

en: This boot target cannot be deleted because it is for the %s system you are about to install.
nso: Se seo se lebantšwego sa go thoma se ka se phumolwe ka gobane ke sa tshepedišo ya %s yeo o lego kgauswi le go e tsenya.

en: This change in the value of the physical extent will waste substantial space on one or more of the physical volumes in the volume group.
nso: Phetogo ye go boleng bja koketšo ya kgonthe e tla senya sekgoba sa bohlokwa go e tee goba tše dintši tša dibolumo tša kgonthe sehlopheng sa bolumo.

en: This device is already being used for another boot entry.
nso: Sedirišwa se se šetše se dirišeditšwe botseno bjo nngwe bja go thoma.

en: This is the recommended option.
nso: Ye ke kgetho yeo e eletšwago.

en: This label is already in use for another boot entry.
nso: Leswao le le šetše le dirišwa ke botseno bjo bongwe bja go thoma.

en: This partition is holding the data for the hard drive install.
nso: Karolo ye e swere tsebišo bakeng sa go tsenya ga draeve e thata.

en: This will update your current boot loader.
nso: Se se tla kaonafatša selaiši sa gago sa go thoma sa gona bjale.

en: Time Zone Selection
nso: Kgetho ya Lefelo la Nako

en: Too small
nso: Nyenyane kudu

en: Total Space:
nso: Palomoka ya Sekgoba:

en: Turkish
nso: se-Turkey

en: Type
nso: Mohuta

en: Ukrainian
nso: se-Ukrain

en: Unable To Delete
nso: Ga e kgone go Phumola

en: Unable To Edit
nso: Ga e Kgone go Lokiša

en: Unable to Start X
nso: Ga e Kgone go Thoma X

en: Unable to find any devices of the type needed for this installation type.  Would you like to manually select your driver or use a driver disk?
nso: Ga e kgone go hwetša didirišwa le ge e le dife tša mohuta wo o nyakegago bakeng sa mohuta wo wa go tsenya. Na o ka rata go ikgethela mootledi wa gago goba o diriše tisiki ya mootledi?

en: Unable to find install image %s
nso: Ga e kgone go hwetša seswantšho sa go tsenya %s

en: Unable to load title bar
nso: Ga e kgone go laiša bara ya sehlogo

en: Unable to read the disc checksum from the primary volume descriptor.  This probably means the disc was created without adding the checksum.
nso: Ga e kgone go bala palomoka ya go lekola ya tisiki go tšwa sehlalošing sa bolumo ya mathomo. Se mohlomongwe se bolela gore tisiki e hlamilwe ka ntle go hlakantšha palomoka ya go lekola.

en: Unable to retrieve the install image.
nso: Ga e kgone go buša seswantšho sa go tsenya.

en: Unknown Linux system
nso: Tshepedišo e sa Tsebjwego ya Linux

en: Unknown Url method %s
nso: Mokgwa o sa tsebjwego wa Url ya %s

en: Unknown driver disk kickstart source: %s
nso: Mothopo o sa tsebjwego wa go thomiša tisiki ya mootledi: %s

en: Unrecoverable Error
nso: Phošo e sa Bonwego

en: Update Disk Source
nso: Kaonafatša Mothopo wa Tisiki

en: Update boot loader configuration
nso: Kaonafatša go fetola sebopego sa selaiši sa go thoma

en: Updates
nso: Dikaonafatšo

en: Updates Disk
nso: Tisiki ya Dikaonafatšo

en: Upgrade Boot Loader Configuration
nso: Kaonafatša go Fetola Sebopego sa Selaiši sa go Thoma

en: Upgrade Examine
nso: Kaonafatša Tlhahlobo

en: Upgrade Swap Partition
nso: Kaonafatša Karolo ya go Ananya

en: Use a driver disk
nso: Diriša tisiki ya mootledi

en: Use text mode
nso: Diriša mokgwa wa sengwalwa

en: Used Space:
nso: Sekgoba se Dirišitšwego:

en: VNC Configuration
nso: Go fetola sebopego ga VNC

en: Vietnamese
nso: se-Vietnam

en: Volume Group Name:
nso: Leina la Sehlopha sa Bolumo:

en: Volume Group Names must be less than 128 characters
nso: Maina a Sehlopha a Bolumo a swanetše go ba ka tlase ga ditlhaka tše 128

en: Warning
nso: Temošo

en: Warning! This is pre-release software!
nso: Temošo! Le ke lenaneo la khomphuthara le lokolotšwego pele!

en: Warning: %s.
nso: Temošo: %s.

en: Warnings During Automatic Partitioning
nso: Ditemošo Nakong ya Karolo e Itiragalelago

en: Welcome to %s
nso: O a amogelwa go %s

en: Welcome to %s!
nso: O a amogelwa go %s!

en: Welsh
nso: se-Welsh

en: What language would you like to use during the installation process?
nso: Ke leleme lefe leo o tla ratago go le diriša nakong ya mosepelo wo wa go tsenya?

en: What type of keyboard do you have?
nso: O nale boroto ya dinotlelo ya mohuta ofe?

en: What type of media contains the rescue image?
nso: Ke methopo ya mohuta ofe ya ditaba yeo e nago le seswantšho sa go phološa?

en: What would you like to do?
nso: Na o tla rata go dira eng?

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
nso: Ge o feditše hle etšwa legaping gomme tshepedišo ya gago e tla thomološa.

en: Which drive(s) do you want to use for this installation?
nso: Ke (di) draeve dife tšeo o nyakago go di dirišetša go tsenya mo?

en: Which model keyboard is attached to this computer?
nso: Ke mohuta ofe wa boroto ya dinotlelo wo o tsentšhitšwego khomphuthareng ye?

en: Will try to connect again in 15 seconds...
nso: E tla leka go ikgokaganya gape ka morago ga metsotswana e 15...

en: Would you like to continue with the upgrade?
nso: Na o ka rata go tšwela pele ka kaonafatšo?

en: Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
nso: Na o ka rata go tšwela pele le sekema sa gago se kgopetšwego sa karolo?

en: Would you like to perform a checksum test of the ISO image:
    
       %s?
nso: Na o ka rata go dira teko ya palomoka ya go lekola ya seswantšho sa ISO:
    
       %s?

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical install or continue with a text mode install?
nso: X e be e sa kgone go thoma motšheneng wa gago. Na o ka rata go thoma VNC gore e kgokaganye le khomphuthara ye go tloga khomphuthareng e nngwe gomme e dire go tsenya ga diswantšho goba o tšwele pele le go tsenya ga mokgwa wa sengwalwa?

en: Yes
nso: Ee

en: You appear to be upgrading from a system which is too old to upgrade to this version of %s.  Are you sure you wish to continue the upgrade process?
nso: O bonagala o kaonafatša go tšwa tshepedišong yeo e lego ya kgale kudu gore e ka kaonafatša kgatišo ye ya %s.  Na o kgonthišegile gore o nyaka go tšwela pele le mosepelo wa go kaonafatša?

en: You are about to delete a RAID device.
nso: O kgauswi le go phumola sedirišwa sa RAID.

en: You are about to delete the logical volume "%s".
nso: O kgauswi le go phumola bolumo e kwagalago ya "%s".

en: You are about to delete the volume group "%s".
    
    ALL logical volumes in this volume group will be lost!
nso: O kgauswi le go phumola sehlopha sa bolumo sa "%s".
    
    Dibolumo KA MOKA tše kwagalago sehlopheng se sa bolumo di tla lahlega!

en: You cannot delete a partition of a LDL formatted DASD.
nso: O ka se kgone go phumola karolo ya DASD yeo e bopilwego ya LDL.

en: You cannot remove this physical volume because otherwise the volume group will be too small to hold the currently defined logical volumes.
nso: O ka se kgone go tloša bolumo ye ya kgonthe ka gobane sehlopha sa bolumo se tla ba se senyenyane kudu gore se ka swara dibulumo tše kwagalago tšeo gona bjale di hlalositšwego.

en: You do not have enough RAM to install %s on this machine.
nso: Ga o na RAM e lekanego gore o ka tsenya %s motšheneng wo.

en: You do not have enough RAM to use the graphical installer.  Starting text mode.
nso: Ga o na RAM (Kgopolo ya Neng le Neng) e lekanego gore o ka diriša setsenyi sa ditswantšho. Go thoma mokgwa wa sengwalwa.

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell. The system will reboot automatically when you exit from the shell.
nso: Ga o na dikarolo le ge ele dife tša Linux. Kgotla boela gore o hwetša legapi. Tshepedišo e tla ithomološa ge o tšwa legaping.

en: You don't seem to have any hard drives on your system! Would you like to configure additional devices?
nso: Ga o bonagale o na le di-draeve tshepedišong ya gago! Na o ka rata go fetola sebopego sa didirišwa tše oketšegilego?

en: You have multiple devices which could serve as sources for a driver disk.  Which would you like to use?
nso: O na le didirišwa tše dintši tšeo di ka šomago bjalo ka methopo bakeng sa tisiki ya mootledi. Ke efe yeo o tla ratago go e diriša?

en: You have multiple devices which could serve as sources for an update disk.  Which would you like to use?
nso: O nale didirišwa tše dintši tšeo di ka šomago bjalo ka methopo bakeng sa tisiki ya go kaonafatša. Ke dife tšeo o tla ratago go di diriša?

en: You have multiple network devices on this system. Which would you like to install through?
nso: O na le didirišwa tše dintši tša neteweke tshepedišong ye. Ke sefe seo o tla ratago go se tsenya?

en: You have not defined a root partition (/), which is required for installation of %s to continue.
nso: Ga se wa hlalosa karolo ya modu (/), yeo e nyakegago bakeng sa go tsenya %s gore o tšwele pele.

en: You have not specified a FCP LUN or the number is invalid.
nso: Ga se wa laetša FCP LUN goba nomoro ga se ya kgonthe.

en: You have not specified a device number or the number is invalid
nso: Ga se wa laetša nomoro ya sedirišwa goba nomoro ya se ya kgonthe

en: You have not specified a swap partition.  Although not strictly required in all cases, it will significantly improve performance for most installations.
nso: Ga se wa laetša karolo ya go ananya.  Gaešita le ge e sa nyakege ka go mo go tiilego mabakeng ka moka, e tla kaonafatša go šoma ka tsela e bonagalago bakeng sa go tsenya go gontši.

en: You have not specified a worldwide port name or the name is invalid.
nso: Ga se wa laetša leina la lefelo la lefase ka bophara goba leina ga se la kgonthe.

en: You must enter your root password and confirm it by typing it a second time to continue.
nso: O swanetše go tsenya lentšu-phetišo la modu gomme o le tiišetše ka go le tlanya ka lekga la bobedi gore o tšwele pele.

en: You must first select a partition to delete.
nso: O swanetše go thoma ka go kgetha karolo yeo e swanetšego go phumolwa.

en: You must specify a label for the entry
nso: O swanetše go laetša leswao la botseno

en: Your root partition is less than 250 megabytes which is usually too small to install %s.
nso: Karolo ya gago ya modu e ka tlase ga di-megapaete tše 250 tšeo ka mo go tlwaelegilego e lego tše nyenyane kudu gore o ka tsenya %s.

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  Press return to get a shell from which you can fsck and mount your partitions.  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
nso: Tshepedišo ya gago e na le ditshepedišo tša faele tše ditšhila tšeo o kgethilego gore o ka se di kgobelanye. Kgotla boela gore o hwetše legapi leo o ka lokišago le go kgobelanya dikarolo tša gago. Tshepedišo e tla ithomološa ge o tšwa legaping.

en: Your system is mounted under the %s directory.
nso: Tshepedišo ya gago e kgobelantšwe ka tlase ga tšhupetšo ya %s.

en: Your system will now be rebooted...
nso: Tshepedišo ya gago bjale e tla thomološwa...

en: Zulu
nso: se-Zulu

en: _Abort
nso: _Fediša

en: _Add
nso: _Oketša

en: _Back
nso: _Morago

en: _Continue
nso: _Tšwela pele

en: _Create new boot loader configuration
nso: _Hlama go fetola sebopego sa selaiši sa go thoma

en: _Debug
nso: _Fokotša Diphošo

en: _Delete
nso: _Phumola

en: _Device
nso: _Sedirišwa

en: _Edit
nso: _Lokiša

en: _Exit
nso: _Etšwa

en: _File System Type:
nso: _Mohuta wa Tshepedišo ya Faele:

en: _Fixed size
nso: _Bogolo bjo beilwego

en: _Format
nso: _Sebopego

en: _Format partition?
nso: _Bopa karolo?

en: _Install anyway
nso: _Lega go le bjalo tsenya

en: _Label
nso: _Leswao

en: _Logical Volume Name:
nso: _Leina la Bolumo le Kwagalago:

en: _Modify Partition
nso: _Mpshafatša Karolo

en: _Mount Point:
nso: _Ntlha ya go Kgobelana:

en: _Next
nso: _Latelago

en: _Password:
nso: _Lentšu-phetišo:

en: _Physical Extent:
nso: _Koketšo ya Kgonthe:

en: _RAID Members:
nso: _Maloko a RAID:

en: _Reboot
nso: _Thomološa

en: _Retry
nso: _Leka gape

en: _Size (MB):
nso: _Bogolo (MB):

en: _Skip boot loader updating
nso: _Taboga go kaonafatšwa ga selaiši sa go thoma

en: _Update boot loader configuration
nso: _Kaonafatša go fetola sebopego sa selaiši sa go thoma

en: _Use a boot loader password
nso: _Diriša lentšu-phetišo la selaiši sa go thoma

en: _Volume Group Name:
nso: _Leina la Sehlopha sa Bolumo:

en: default:LTR
nso: tlhaelelo:LTR

en: loader has already been run.  Starting shell.
nso: selaiši se šetše se dirišitšwe.  Go thoma legapi.

en: z/IPL Boot Loader Configuration
nso: Go Fetola Sebopego sa Selaiši sa go Thoma sa z/IPL

en: z/IPL Configuration
nso: Go Fetola Sebopego ga z/IPL
