anaconda.master - en to cs translation catalogue (1171 entries)

en: 
    
    Press 'OK' to choose a different partitioning option.
cs: 
    
    Klikněte na 'OK' pro výběr jinou metodu rozdělení disku.

en: 
    
    Press 'OK' to exit the installer.
cs: 
    
    Klikněte na 'OK' pro ukončení instalace.

en: 
    
    The installer has detected %s MB of RAM.
cs: 
    
    Instalační program detekoval %s MB RAM.

en: 
    
    Unknown Error.  Aborting.
cs: 
    
    Neznámá chyba. Přerušeno.

en: 
    
    WARNING! ALL DATA ON THE TARGET DRIVES WILL BE DESTROYED.
cs: 
    
    VAROVÁNÍ! VŠECHNA DATA NA CÍLOVÝCH DISCÍCH BUDOU SMAZÁNA.

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
cs: 
    
    VAROVÁNÍ!!! VNC server je spuštěn BEZ HESLA!
    Pokud chcete server zabezpečit, můžete použít
    při startu systému parametr vncpassword=<heslo>.

en: 
    
    You chose to connect to a listening vncviewer. 
    This does not require a password to be set.  If you 
    set a password, it will be used in case the connection 
    to the vncviewer is unsuccessful
cs: 
    
    Rozhodli jste se připojit k naslouchajícímu vncviewer.
    K tomu není potřeba nastavit heslo. Pokud jste
    nastavili heslo, bude použito, pokud připojení
    k vncviewer nebude úspěšné

en: 
    
    You chose to execute vnc with a password.
cs: 
    
    Rozhodli jste se spustit VNC s heslem.

en: 
    This cannot be corrected in cmdline mode.
    Halting.
cs: 
    Problém nemůže být na příkazovém řádku vyřešen.
    Zastaveno.

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |  <Space> selects   |  <F12> next screen
cs:   <Tab>/<Alt-Tab> další položka   |   <Mezera> označit   |   <F12> pokračovat

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  | <Space> selects | <F12> next screen
cs:   <Tab>/<Alt-Tab> další položka   |  <Mezera> vybrat   |  <F12> další obrazovka

en:  against anaconda at %s
cs:  programu Anaconda na %s

en:  with the provider of this software.
cs:  u poskytovatele tohoto software.

en: %(productName)s %(productVersion)s installation
cs: Instalace systému %(productName)s %(productVersion)s

en: %(productName)s %(productVersion)s installation on host %(name)s
cs: Instalace systému %(productName)s %(productVersion)s na %(name)s

en: %(type)s filesystem check failure on %(device)s:
cs: selhání kontroly souborového systému %(type)s na %(device)s:

en: %s Byte | %s Bytes
cs[0]: %s bajtů
cs[1]: %s bajtů
cs[2]: %s bajtů

en: %s Installer
cs: Instalační program %s

en: %s KB
cs: %s kB

en: %s directory:
cs: Adresář %s:

en: %s has a partition type of 0x82 (Linux swap) but does not appear to be formatted as a Linux swap partition.
    
    Would you like to format this partition as a swap partition?
cs: Oddíl %s je typu 0x82 (odkládací oddíl - Linux swap), ale zřejmě není jako swap naformátován.
    
    Chcete oddíl naformátovat jako swap?

en: %s must have a %s disk label.
cs: %s musí mít diskový label %s.

en: %s must have a bsd disk label.
cs: %s musí mít bsd disk label.

en: %s must have a mac disk label.
cs: %s musí mít mac disk label.

en: '%s' is an invalid IP address.
cs: '%s' není platná IP adresa.

en: '%s' is not a valid IPv6 address.
cs: '%s' není platná IPv6 adresa.

en: (Max size is %s MB)
cs: (Maximum je %s MB)

en: /boot/efi is not EFI.
cs: /boot/efi není EFI.

en: <Enter> to exit
cs: <Enter> pro ukončení

en: <Not Applicable>
cs: <Není použitelné>

en: <Space>,<+>,<-> selection   |   <F2> Add drive   |   <F12> next screen
cs: <Mezera>,<+>,<-> vybrat  |  <F2> přidat jednotku  |  <F12> další obrazovka

en: <b>%s device(s) (%s MB) selected</b> out of %s device(s) (%s MB) total.
cs: <b>%s zařízení (%s MB) vybráno</b> z %s zařízení (%s MB) celkem.

en: <b>%s devices (%s) selected</b> out of %s devices (%s) total.
cs: <b>zvoleno %s zařízení (%s) </b> z celkem %s zařízení (%s).

en: <b>CHAP _Password:</b>
cs: <b>CHAP _heslo:</b>

en: <b>CHAP _Username:</b>
cs: <b>CHAP _jméno:</b>

en: <b>Data Storage Devices</b> (to be mounted only)
cs: <b>Zařízení pro ukládání dat</b> (určená k připojení)

en: <b>Device number:</b>
cs: <b>Číslo zařízení:</b>

en: <b>Gateway:</b>
cs: <b>Brána:</b>

en: <b>IPv4 Address:</b>
cs: <b>IPv4 adresa:</b>

en: <b>IPv6 Address:</b>
cs: <b>IPv6 adresa:</b>

en: <b>Install Target Devices</b>
cs: <b>Cílová zařízení pro instalaci</b>

en: <b>Installing %(pkgStr)s</b> (%(size)s)
cs: <b>Instalování %(pkgStr)s</b> (%(size)s)

en: <b>Nameserver:</b>
cs: <b>DNS server:</b>

en: <b>Repository _name:</b>
cs: <b>_Název repozitáře:</b>

en: <b>Repository _type:</b>
cs: <b>_Typ repozitáře:</b>

en: <b>Reverse CHAP P_assword:</b>
cs: <b>Reverzní CHAP h_eslo:</b>

en: <b>Reverse CHAP U_sername:</b>
cs: <b>Reverzní CHAP j_méno:</b>

en: <b>Shrink partition _to size (in MB):</b>
cs: <b>Z_menšit oddíl na velikost (v MB):</b>

en: <b>Tip:</b> All Linux filesystems on install target devices will be reformatted and wiped of any data.  Make sure you have backups.
cs: <b>Upozornění:</b> Volba smaže na vybraných zařízeních všechna data a disky budou naformátovány. Ujistěte se, že máte jejich zálohu.

en: <b>Tip:</b> Install target devices will be reformatted and wiped of any data.  Make sure you have backups.
cs: <b>Upozornění:</b> Volba smaže na vybraných zařízeních všechna data. Ujistěte se, že máte jejich zálohu.

en: <b>Tip:</b> Selecting a drive on this screen does not necessarily mean it will be wiped by the installation process.  Also, note that post-installation you may mount drives you did not select here by modifying your /etc/fstab file.
cs: <b>Poznámka:</b> Vybraná zařízení nemusí být během instalace naformátována a tím na nich mohou být data zachována. Po instalaci můžete připojit další zařízení úpravou souboru /etc/fstab.

en: <b>Tip:</b> Your filesystems on install target devices will not be wiped unless you choose to do so during customization.
cs: <b>Upozornění:</b> Cílové disky nebudou smazány, pokud to sami neurčíte při rozvržení disků.

en: <b>Which %s installation would you like to upgrade?</b>
cs: <b>Který systém %s chcete aktualizovat?</b>

en: <b>_Interface:</b>
cs: <b>_Rozhraní:</b>

en: <b>_Target IP Address:</b>
cs: <b>_IP adresa cíle:</b>

en: <b>iSCSI Initiator _Name:</b>
cs: <b>_Název iSCSI iniciátoru:</b>

en: <span size="small" color="gray">Create a RAID formated partition</span>
cs: <span size="small" color="gray">Vytvořit formátovaný RAID oddíl</span>

en: <span size="small" color="gray">Create a logical volume on selected volume group</span>
cs: <span size="small" color="gray">Na vybrané skupině (VG) vytvořit logický svazek (LV)</span>

en: <span size="small" color="gray">Create an LVM formated partition</span>
cs: <span size="small" color="gray">Vytvořit formátovaný LVM oddíl</span>

en: <span size="small" color="gray">Facilitates RAID device creation</span>
cs: <span size="small" color="gray">Usnadnit vytvoření RAID zařízení</span>

en: <span size="small" color="gray">General purpose partition creation</span>
cs: <span size="small" color="gray">Vytvoření obecného oddílu</span>

en: <span size="small" color="gray">Requires at least 1 free LVM formated partition</span>
cs: <span size="small" color="gray">Vyžaduje alespoň 1 volný formátovaný LVM oddíl</span>

en: <span size="small" color="gray">Requires at least 2 free RAID formated partitions</span>
cs: <span size="small" color="gray">Vyžaduje alespoň 2 volné formátované RAID oddíly</span>

en: A RAID%d set requires atleast %d members
cs: RAID%d vyžaduje alespoň %d členy.

en: A boot loader password prevents users from changing kernel options, increasing security.
cs: Heslo zavaděče systému zabraňuje uživatelům měnit volby jádra, což zvyšuje zabezpečení systému.

en: A fatal error occurred when installing the %s package.  This could indicate errors when reading the installation media.  Installation cannot continue.
cs: Vyskytla se kritická chyba při instalaci balíku %s, což může být způsobeno chybami při čtení z instalačního média. Instalace nemůže pokračovat.

en: A minimum swap file size of %d MB is recommended.  Please enter a size for the swap file:
cs: Doporučená velikost odkládacího souboru je alespoň %d MB. Vložte prosím velikost odkládacího souboru:

en: A module name must be specified for the kickstart device command.
cs: Pro příkaz kickstartu device musí být zadán název modulu.

en: A password will prevent unauthorized listeners connecting and monitoring your installation progress.  Please enter a password to be used for the installation
cs: Heslo zabrání neautorizovaným klientům, aby se také připojili a sledovali průběh vaší instalace. Zadejte proto heslo, které chcete pro připojení k instalaci použít.

en: A screenshot named '%s' has been saved.
cs: Snímek obrazovky se jménem '%s' byl uložen.

en: A swap file is strongly recommended. Failure to create one could cause the installer to abort abnormally.  Are you sure you wish to continue?
cs: Vytvoření odkládacího souboru je důrazně doporučeno. Pokud jej nevytvoříte, může být běh instalačního programu neočekávaně ukončen. Opravdu chcete pokračovat?

en: A value is required for the field %s
cs: V poli %s je vyžadována hodnota.

en: A value is required for the field %s.
cs: V poli %s je nutné vyplnit hodnotu.

en: About LVM
cs: LVM

en: About RAID
cs: Softwarový RAID

en: Absolute Symlinks
cs: Absolutní symbolické linky

en: Add Advanced Target
cs: Přidat pokročilý cíl

en: Add Device
cs: Přidat zařízení

en: Add FCP Device
cs: Přidat FCP zařízení

en: Add FCP device
cs: Přidat zařízení FCP

en: Add FCoE SAN
cs: Přidat FCoE SAN

en: Add Partition
cs: Přidat oddíl

en: Add Repository
cs: Přidat repozitář

en: Add Swap
cs: Přidat swap

en: Add _FCoE SAN
cs: Přidat _FCoE SAN

en: Add _ZFCP LUN
cs: Přidat ZFCP _LUN

en: Add _iSCSI target
cs: Přidat _iSCSI target

en: Additional Size Options
cs: Další volby pro velikost

en: Advanced Server
cs: Pokročilý server

en: Advanced Storage Options
cs: Pokročilé volby pro ukládání dat

en: Afrikaans
cs: Afrikánština

en: After shutdown, please perform a manual IPL from DASD device %s to continue installation
cs: Po vypnutí prosím pro pokračování instalace proveďte ruční IPL z DASD zařízení %s

en: After shutdown, please perform a manual IPL from FCP %(device)s with WWPN %(wwpn)s and LUN %(lun)s to continue installation
cs: Po vypnutí prosím pro pokračování instalace proveďte ruční IPL z FCP %(device)s s WWPN %(wwpn)s a LUN %(lun)s

en: After shutdown, please perform a manual IPL from the device now containing /boot to continue installation
cs: Pro pokračování instalace proveďte po vypnutí systému ruční IPL ze zařízení, které nyní obsahuje /boot

en: Allowable _Drives:
cs: _Výběr disků:

en: Also add this passphrase to all existing encrypted devices
cs: Používat tuto heslovou frázi pro všechna šifrovaná zařízení

en: Also add this passphrase to all existing encrypted devices to streamline the boot process
cs: Používat toto heslo pro všechna šifrovaná zařízení pro urychlení startu systému

en: An error has occurred - no valid devices were found on which to create new file systems. Please check your hardware for the cause of this problem.
cs: Došlo k chybě - nebyla nalezena žádná platná zařízení, na nichž by bylo možné vytvořit nové systémy souborů. Může se jednat o hardwarovou chybu.

en: An error occured finding the installation image on your hard drive.  Please check your images and try again.
cs: Při hledání instalačního obrazu na vašem pevném disku došlo k chybě. Zkontrolujte prosím své obrazy a zkuste to znovu.

en: An error occurred converting the value entered for "%(field)s":
    %(errmsg)s
cs: Při konverzi hodnoty zadané pro "%(field)s" došlo k chybě:
    %(errmsg)s

en: An error occurred mounting device %(path)s as %(mountpoint)s.  You may continue installation, but there may be problems.
cs: Při připojování zařízení %(path)s do %(mountpoint)s došlo k chybě. Je možné pokračovat v instalaci, ale mohou nastat problémy.

en: An error occurred mounting device %(path)s as %(mountpoint)s: %(msg)s. This is a fatal error and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to exit the installer.
cs: Při připojování zařízení %(path)s do %(mountpoint)s došlo k chybě: %(msg)s. Chyba je závažná a instalace nemůže pokračovat.
    
    Pro ukončení instalace stiskněte <Enter>.

en: An error occurred mounting the source device %s.  This may happen if your ISO images are located on an advanced storage device like LVM or RAID, or if there was a problem mounting a partition.  Click exit to abort the installation.
cs: Při připojováni ISO obrazu %s došlo k chybě. Chyba může být způsobena umístěním ISO obrazů na zařízení s LVM nebo RAID nebo při problémech s připojením oddílu. Pro opuštění instalace klikněte na Ukončit.

en: An error occurred saving screenshots to disk.
cs: Při ukládání snímků obrazovky na disk došlo k chybě.

en: An error occurred transferring the install image to your hard drive.  This is often cause by damaged or low quality media.
cs: Došlo k chybě při přenosu instalačního obrazu na pevný disk. Problém je často způsoben vadným nebo nekvalitním instalačním médiem.

en: An error occurred transferring the install image to your hard drive. You are probably out of disk space.
cs: Došlo k chybě při přenosu instalačního obrazu na pevný disk. Disk je zřejmě plný.

en: An error occurred trying to bring up the %s network interface.
cs: Při nastavování síťového zařízení %s došlo k chybě.

en: An error occurred trying to mount some or all of your system. Some of it may be mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell. The system will reboot automatically when you exit from the shell.
cs: Při připojování oddílů došlo k chybě. Některé mohou být připojeny v adresáři %s.
    
    Stiskněte Enter pro vstup do shellu. Počítač bude po ukončení shellu automaticky restartován.

en: An error occurred unmounting the disc.  Please make sure you're not accessing %s from the shell on tty2 and then click OK to retry.
cs: Při odpojování média došlo k chybě. Zkontrolujte, že v příkazovém řádku shellu (na tty2, tj. druhá virtuální konzole) nepřistupujete na %s a stiskněte 'OK' pro další pokus.

en: An error occurred when attempting to load an installer interface component.
    
    className = %s
cs: Chyba při pokusu o načtení komponenty rozhraní instalačního programu.
    
    className = %s

en: An error occurred when trying to create %(mountpoint)s: %(msg)s.  This is a fatal error and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to exit the installer.
cs: Při pokusu o vytvoření %(mountpoint)s došlo k chybě: %(msg)s. Chyba je závažná a instalace nemůže pokračovat.
    
    Instalaci ukončíte stisknutím <Enter>.

en: An error occurred when trying to create %s.  Some element of this path is not a directory. This is a fatal error and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to exit the installer.
cs: Při pokusu o vytvoření %s došlo k chybě. Některá část cesty není adresář. Problém je závažný a instalace nemůže pokračovat.
    
    Instalaci ukončíte stisknutím <Enter>.

en: An error occurred while saving the screenshot.  If this occurred during package installation, you may need to try several times for it to succeed.
cs: Při ukládání snímku obrazovky došlo k chybě. Jestliže k ní došlo v průběhu instalace balíčků, můžete se pokusit získat snímek obrazovky znovu.

en: An error was encountered while migrating filesystem on device %s.
cs: Při migraci souborového systému na zařízení %s došlo k chybě.

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please save a copy of the detailed exception and file a bug report
cs: Byla zachycena neobsloužená výjimka, což je nejspíše chyba v programu. Uložte prosím podrobný záznam výjimky a nahlaste tuto chybu vývojářům.

en: Apple Bootstrap
cs: Apple zavaděč

en: Arabic
cs: Arabština

en: Are you sure you want to delete the logical volume "%s"?
cs: Opravdu chcete odstranit logický svazek (LV) "%s"?

en: Are you sure you want to reset the partition table to its original state?
cs: Chcete opravdu obnovit tabulku oddílů do jejího původního stavu?

en: Are you sure you want to skip entering a passphrase for device %s?
    
    If you skip this step the device's contents will not be available during installation.
cs: Opravdu chcete přeskočit zadání heslové fráze pro zařízení %s?
    
    Pokud tento krok přeskočíte, obsah zařízení nebude při instalaci k dipozici.

en: Are you sure you wish to exit the installer?
cs: Opravdu chcete instalační program ukončit?

en: Assamese
cs: Asámština

en: At least one existing installation has been detected on your system.  What would you like to do?
cs: Ve vašem systému byla nalezena alespoň jedna stávající instalace. Co chcete udělat?

en: At least one unused physical volume partition is needed to create an LVM Volume Group.
    
    Create a partition or RAID array of type "physical volume (LVM)" and then select the "LVM" option again.
cs: Pro vytvoření skupiny svazků (VG) v LVM je potřeba alespoň jeden oddíl s fyzickým svazkem (PV).
    
    Vytvořte oddíl nebo pole RAID typu "fyzický svazek (PV)" a pak znovu zvolte volbu "LVM".

en: At least two unused software RAID partitions are needed to create a RAID device.
    
    First create at least two partitions of type "software RAID", and then select the "RAID" option again.
cs: Pro vytvoření zařízení RAID jsou potřeba alespoň dva nepoužité oddíly softwarového RAID.
    
    Nejdříve vytvořte alespoň dva oddíly typu "softwarový RAID", pak zvolte znovu volbu "RAID".

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
cs: Připojování k VNC klientovi na počítači %s...

en: Automatic Partitioning Errors
cs: Chyby při automatickém vytváření oddílů

en: BIOS Drive Order
cs: Pořadí disků v BIOSu

en: Back
cs: Zpět

en: Bad argument to HD kickstart method command: %s
cs: Chybný argument HD metody příkazu kickstartu: %s

en: Bad argument to NFS kickstart method command: %s
cs: Chybný argument kickstart příkazu metody NFS: %s

en: Bad argument to URL kickstart method command: %s
cs: Chybný argument kickstart příkazu metody URL: %s

en: Bad argument to device kickstart method command: %s
cs: Chybný argument kickstart příkazu metody device: %s

en: Bad argument to kickstart network command: %s
cs: Chybný argument kickstart příkazu network: %s

en: Bad argument to shutdown kickstart method command: %s
cs: Chybný argument kickstart příkazu metody shutdown: %s

en: Bad bootproto %s specified in network command
cs: Chybný bootproto %s v příkazu network

en: Basic Devices
cs: Jednoduchá zařízení

en: Basic Storage Devices
cs: Jednoduchá úložná zařízení

en: Below are the storage devices you've selected to be a part of this installation.  Please indicate using the arrows below which devices you'd like to use as data drives (these will not be formatted, only mounted) and which devices you'd like to use as system drives (these may be formatted).
cs: Ve výpisu jsou zařízení, která byla označena jako součást instalace. Pomocí šipek určete, která zařízení budou určena pro data (nebudou formátována, jen připojena) a na která zařízení bude nainstalován systém (mohou být naformátována).

en: Bengali
cs: Bengálština

en: Bengali(India)
cs: Bengálština (Indie)

en: Boot Loader Configuration
cs: Nastavení zavaděče systému

en: Boot label contains illegal characters
cs: Název obsahuje nedovolené znaky

en: Boot loader device
cs: Zařízení zavaděče systému

en: Boot loader operating system list
cs: Seznam operačních systémů pro zavaděč

en: Bootable RAID1 set members must be partitions.
cs: Při zavádění systému z RAID1 musí být jeho členové oddíly.

en: Bootable partitions can only be on RAID1 devices.
cs: Oddíl pro zavedení systému může být pouze na RAID1 zařízení.

en: Bootable partitions cannot be on a RAID device.
cs: Oddíl pro zavedení systému nemůže být na RAID zařízení.

en: Bootable partitions cannot be on a logical volume.
cs: Oddíl pro zavádění systému nemůže být na logickém svazku (LV).

en: Bootable partitions cannot be on an %s filesystem.
cs: Oddíl pro zavádění systému nemůže být na systému souborů %s.

en: Bootable partitions cannot be on an encrypted block device
cs: Oddíl pro zavádění systému nemůže být na šifrovaném blokovém zařízení

en: Bootloader
cs: Zavaděč

en: Bulgarian
cs: Bulharština

en: CHAP password
cs: CHAP heslo

en: CHAP username
cs: CHAP jméno

en: C_ontinue
cs: _Pokračovat

en: Can't have a question in command line mode!
cs: V režimu příkazového řádku není možné používat otázky!

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancelled
cs: Přerušeno

en: Cannot Delete
cs: Nemohu odstranit

en: Cannot find hard drive for BIOS disk %s
cs: Nelze najít pevný disk pro odpovídající disk BIOSu %s

en: Cannot find kickstart file on CDROM.
cs: Na CD není možné nalézt kickstart soubor.

en: Cannot find kickstart file on hard drive.
cs: Na pevném disku nelze najít kickstart soubor.

en: Cannot find ks.cfg on removable media.
cs: Na výměnném médiu nelze nalézt ks.cfg.

en: Cannot perform any creation action
cs: Nelze provést žádnou akci vytvoření

en: Capacity
cs: Kapacita

en: Caps Lock is on.
cs: Caps Lock je aktivní.

en: Catalan
cs: Katalánština

en: Chandev Parameters
cs: Parametry chandev

en: Chandev line
cs: Řádek chandev

en: Change Disc
cs: Výměna média

en: Change _password
cs: Změnit _heslo

en: Checking
cs: Kontrola

en: Checking "%s".
cs: Kontroluji "%s".

en: Checking dependencies in packages selected for installation
cs: Kontroluji závislosti mezi balíčky vybranými pro instalaci

en: Checking filesystem on %s
cs: Kontrolování souborového systému na %s

en: Checking media.
cs: Probíhá kontrola média.

en: Checksum Test
cs: Test kontrolních součtů

en: Chinese(Simplified)
cs: Čínština (zjednodušená)

en: Chinese(Traditional)
cs: Čínština (tradiční)

en: Choose "%s" to test the disc currently in the drive, or "%s" to eject the disc and insert another for testing.
cs: Pro test média právě vloženého do mechaniky zvolte "%s". Pro kontrolu jiného média stiskněte "%s".

en: Choose a Language
cs: Výběr jazyka

en: Choose a passphrase for the encrypted devices. You will be prompted for this passphrase during system boot.
cs: Vložte heslovou frázi pro šifrovaná zařízení. O heslo budete požádáni při startu systému.

en: Choose a passphrase for this encrypted partition. You will be prompted for the passphrase during system boot.
cs: Zvolte heslo pro šifrovaný oddíl. O heslo budete žádáni při zavádění systému.

en: Choose this option if you would like to upgrade your existing %s system.  This option will preserve the existing data on your storage device(s).
cs: Zvolte aktualizaci, jestliže chcete aktualizovat systém %s. Aktualizace zachová data na vašich discích.

en: Choose this option to install a fresh copy of %s on your system.  Existing software and data may be overwritten depending on your configuration choices.
cs: Čistou instalaci zvolte, pokud chcete používat novou instalaci systému %s. Existující software a data mohou být přepsána podle toho, jaká nastavení dále zvolíte.

en: Clear Disks Selector
cs: Vymazat sektory disku

en: Clone Drive Tool
cs: Nástroj pro klonování disků

en: Clone Drives
cs: Klonovat disky

en: Command line mode requires all choices to be specified in a kickstart configuration file.
cs: Režim příkazového řádku vyžaduje, aby v kickstart souboru byly určeny všechny volby.

en: Complete
cs: Hotovo

en: Completed
cs: Dokončeno

en: Con_firm:
cs: Heslo (znov_u):

en: Configure FCoE Parameters
cs: Konfigurace parametrů FCoE

en: Configure TCP/IP
cs: Nastavení TCP/IP

en: Configure _proxy
cs: Nastavit _proxy

en: Configure iSCSI Parameters
cs: Konfigurace iSCSI parametrů

en: Configuring Network Interfaces
cs: Nastavení síťového rozhraní

en: Confirm
cs: Potvrzuji

en: Confirm Delete
cs: Potvrzení odstranění

en: Confirm Physical Extent Change
cs: Potvrzení změny velikosti fyzického extentu.

en: Confirm Reset
cs: Potvrzení obnovení

en: Confirm passphrase:
cs: Potvrzení hesla:

en: Confirm:
cs: Potvrzení:

en: Congratulations
cs: Gratulujeme

en: Congratulations, your %s installation is complete.
cs: Blahopřejeme, instalace %s je dokončena.

en: Congratulations, your %s installation is complete.
    
    Please reboot to use the installed system.  Note that updates may be available to ensure the proper functioning of your system and installation of these updates is recommended after the reboot.
cs: Blahopřeji, instalace %s je dokončena.
    
    Prosím restartujte počítač, abyste mohli nainstalovaný systém používat. K nainstalovanému systému mohou být k dispozici aktualizace, které systém vylepší. Po restartu proto aktualizace nainstalujte.

en: Connected!
cs: Připojeno!

en: Connecting to FCoE SAN
cs: Připojování k FCoE SAN

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Copying File
cs: Kopírování souboru

en: Copying live image to hard drive.
cs: Kopírování live obrazu na pevný disk.

en: Could not add LUN %(fcplun)s to WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
cs: Nelze přidat LUN %(fcplun)s k WWPN %(wwpn)s na zFCP zařízení %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not add WWPN %(wwpn)s to zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
cs: Nelze přidat WWPN %(wwpn)s k zFCP zařízení %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not allocate requested partitions: 
    
    %(msg)s.%(extra)s
cs: Nelze alokovat požadované oddíly: 
    
    %(msg)s.%(extra)s

en: Could not allocate requested partitions: %s.
cs: Nemohu alokovat požadované oddíly: %s.

en: Could not correctly delete SCSI device of zFCP %(devnum)s %(wwpn)s %(fcplun)s (%(e)s).
cs: Nelze korektně smazat SCSI zařízení z zFCP %(devnum)s %(wwpn)s %(fcplun)s (%(e)s).

en: Could not find enough free space for automatic partitioning, please use another partitioning method.
cs: Pro automatické rozdělení disku nebyl nalezen dostatek volného místa. Použijte jinou metodu pro rozdělení disku na oddíly.

en: Could not find enough free space for automatic partitioning.  Press 'OK' to exit the installer.
cs: Pro automatické rozdělení disku nebyl nalezen dostatek volného místa. Pro ukončení instalačního programu stiskněte 'OK'.

en: Could not free zFCP device %(devnum)s from device ignore list (%(e)s).
cs: Nelze uvolnit zFCP zařízení %(devnum)s ze seznamu ignorovaných zařízení (%(e)s).

en: Could not log in to any of the discovered nodes
cs: K žádnému nalezenému nodu se nelze přihlásit

en: Could not read failed attribute of LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
cs: Nelze číst selhaný atribut LUN %(fcplun)s na WWPN %(wwpn)s na zFCP zařízení %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not remove LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
cs: Nelze odebrat LUN %(fcplun)s z WWPN %(wwpn)s na zFCP zařízení %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not remove WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s (%(e)s).
cs: Nelze odebrat WWPN %(wwpn)s na zFCP zařízení %(devnum)s (%(e)s).

en: Could not set zFCP device %(devnum)s offline (%(e)s).
cs: Nelze nastavit zFCP zařízení %(devnum)s offline (%(e)s).

en: Could not set zFCP device %(devnum)s online (%(e)s).
cs: Nelze nastavit zFCP zařízení %(devnum)s online (%(e)s).

en: Couldn't Create Drive Clone Editor
cs: Nemohu vytvořit editor klonů disku

en: Couldn't Mount ISO Source
cs: Nelze připojit ISO obraz

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create Custom Layout
cs: Vytvořit oddíly ručně

en: Create LVM
cs: Vytvořit LVM

en: Create Partition
cs: Vytvořit oddíl

en: Create Software RAID
cs: Vytvořit softwarový RAID

en: Create Storage
cs: Vytvořit úložný prostor

en: Create new boot loader configuration
cs: Vytvořit nové nastavení zavaděče

en: Creating
cs: Vytváření

en: Creating %s filesystem on %s
cs: Vytváření souborového systému %s na %s

en: Creating %s on %s
cs: Vytváření %s na %s

en: Creating device %s
cs: Vytváření zařízení %s

en: Creating file %s
cs: Vytváření souboru %s

en: Croatian
cs: Chorvatština

en: Customize _later
cs: Upravit _později

en: Czech
cs: Čeština

en: DISPLAY variable not set. Starting text mode.
cs: Proměnná prostředí DISPLAY není nastavena. Spouští se textový režim.

en: Danish
cs: Dánština

en: Default
cs: Implicitní

en: Default Boot _Target
cs: _Implicitně zaváděný systém

en: Dependency Check
cs: Kontrola závislostí

en: Device
cs: Zařízení

en: Device %s does not appear to contain an installation image.
cs: Zařízení %s zřejmě instalační obraz neobsahuje.

en: Device %s is encrypted. In order to access the device's contents during installation you must enter the device's passphrase below.
cs: Zařízení %s je šifrováno. Aby mohl instalační program k zařízení přistupovat,  musíte zadat příslušnou heslovou frázi.

en: Device Filter
cs: ZařízeníFiltr zařízení

en: Devices
cs: Zařízení

en: Directory holding image:
cs: Adresář obsahující obraz:

en: Dirty File Systems
cs: Systémy souborů s chybami

en: Disc Found
cs: Médium nalezeno

en: Disc Not Found
cs: Médium nenalezeno

en: Disk %s contains BIOS RAID metadata, but is not part of any recognized BIOS RAID sets. Ignoring disk %s. | Disks %s contain BIOS RAID metadata, but are not part of any recognized BIOS RAID sets. Ignoring disks %s.
cs[0]: Disk %s obsahuje BIOS RAID metadata, ale není součástí žádného BIOS RAID setu. Disk %s bude ignorován.
cs[1]: Disky %s obsahují BIOS RAID metadata, ale nejsou součástí žádného BIOS RAID setu. Disky %s budou ignorovány.
cs[2]: Disky %s obsahují BIOS RAID metadata, ale nejsou součástí žádného BIOS RAID setu. Disky %s budou ignorovány.

en: Do _Not Format
cs: _Neformátovat

en: Do you have a driver disk?
cs: Máte disk s ovladači?

en: Do you want to start the network interfaces on this system?
cs: Chcete aktivovat síťová rozhraní?

en: Do you wish to load any more driver disks?
cs: Chcete načíst další disky s ovladači?

en: Done
cs: Hotovo

en: Drive %(drive)s (%(size)-0.f MB) (Model: %(model)s)
cs: Disk %(drive)s (%(size)-0.f MB) (model: %(model)s)

en: Driver Disk Source
cs: Umístění ovladačů

en: Driver disk
cs: Disk s ovladači

en: Driver disk is invalid for this release of %s.
cs: Disk s ovladači není pro systém %s platný.

en: Drives
cs: Disky

en: Due to system changes, your boot loader configuration can not be automatically updated.
cs: Konfigurace zavaděče nemůže být kvůli systémovým změnám automaticky aktualizována.

en: Duplicate Device
cs: Duplicitní zařízení

en: Duplicate Label
cs: Název je již používán

en: Dutch
cs: Holandština

en: Dynamic IP Address
cs: Dynamická IP adresa

en: EFI System Partition
cs: Systémový oddíl EFI

en: E_xit Installer
cs: _Ukončit instalátor

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit LVM Volume Group
cs: Upravit skupinu svazků (VG) LVM

en: Edit LVM Volume Group: %s
cs: Upravit skupinu svazků (VG) LVM: %s

en: Edit Logical Volume: %s
cs: Upravit logický svazek (LV): %s

en: Edit Partition: %s
cs: Upravit oddíl: %s

en: Edit RAID Device
cs: Upravit RAID zařízení

en: Edit RAID Device: %s
cs: Upravit RAID zařízení: %s

en: Edit Repository
cs: Upravit repozitář

en: Eject Disc
cs: Vysunout disk

en: Enable HTTP proxy
cs: Povolit HTTP proxy

en: Enable IPv4 support
cs: Povolit podporu IPv4

en: Enable IPv6 support
cs: Povolit podporu IPv6

en: Enable IPv_4 support
cs: Povolit podporu IPv_4

en: Enable IPv_6 support
cs: Povolit podporu IPv_6

en: Enable network interface
cs: Povolit síťové rozhraní

en: Encrypt device?
cs: Šifrovat zařízení?

en: Encrypted
cs: Šifrováno

en: Encrypting %s
cs: Šifrování %s

en: Encryption key escrow requires networking, but there was an error enabling the network on your system.
cs: Přístup k dešifrovacímu klíči vyžaduje počítačovou síť, avšak při její aktivaci došlo k chybě.

en: English
cs: Angličtina

en: Enter Boot Loader Password
cs: Vložit heslo pro zavaděč systému

en: Enter Module Parameters
cs: Zadejte parametry modulu

en: Enter a boot loader password and then confirm it.  (Note that your BIOS keymap may be different than the actual keymap you are used to.)
cs: Zadejte heslo pro zavaděč systému (pro kontrolu dvakrát). POZOR: Mapa klávesnice může být při startu počítače jiná, než je právě používané rozložení kláves. Zavaděč používá ke čtení klávesnice BIOS, který se neřídí národními mapami klávesnic (obvykle používá anglické rozložení).

en: Enter a label for the boot loader menu to display. The device (or hard drive and partition number) is the device from which it boots.
cs: Vložte název, který bude zobrazen v menu zavaděče. Zařízení (nebo disk a číslo oddílu) určuje, odkud bude systém zaveden.

en: Enter passphrase for encrypted partition
cs: Zadejte heslo pro šifrovaný oddíl

en: Enter passphrase:
cs: Zadejte heslo:

en: Enter the IPv4 and/or the IPv6 address and prefix (address / prefix).  For IPv4, the dotted-quad netmask or the CIDR-style prefix are acceptable. The gateway and name server fields must be valid IPv4 or IPv6 addresses.
cs: Vložte IPv4 a/nebo IPv6 adresy a prefixy (adresa/prefix). V případě IPv4 můžete zadat masku ve formátu čtyř čísel oddělených tečkami nebo použít CIDR-styl. Brána a adresy DNS serverů musí být platné IPv4 nebo IPv6 adresy.

en: Error
cs: Chyba

en: Error - the logical volume name %s is not valid.
cs: Chyba - jméno logického svazku (LV) %s není platné.

en: Error - the logical volume name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
cs: Chyba - jméno logického svazku (LV) obsahuje nedovolené znaky nebo mezery. Povolené znaky jsou písmena, čísla, '.' a '_'.

en: Error - the volume group name %s is not valid.
cs: Chyba - jméno skupiny svazku (VG) %s není platné.

en: Error - the volume group name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
cs: Chyba - jméno skupiny svazků obsahuje neplatné znaky nebo mezery. Povolené znaky jsou písmena, čísla, '.' a '_'.

en: Error Configuring Network
cs: Chyba při konfiguraci sítě

en: Error Installing Package
cs: Chyba při instalaci balíku

en: Error Parsing Kickstart Config
cs: Chyba při parsování kickstart souboru

en: Error Partitioning
cs: Chyba při vytváření oddílů

en: Error Running Transaction
cs: Chyba při provádění transakce

en: Error Saving Screenshot
cs: Chyba při ukládání snímku obrazovky

en: Error Setting Up Repository
cs: Chyba při přípravě repozitáře

en: Error With Data
cs: Chyba v datech

en: Error configuring network device
cs: Chyba při nastavování síťového rozhraní

en: Error configuring network device %s
cs: Chyba nastavování síťového zařízení %s

en: Error configuring network device:
cs: Chyba při konfigurování síťového rozhraní

en: Error determining boot device's disk name
cs: Chyba při zjišťování názvu disku pro zařízení, ze kterého se zavádí systém

en: Error downloading kickstart file
cs: Chyba při stahování kickstart souboru

en: Error downloading updates image
cs: Chyba při stahování obrazu s aktualizacemi

en: Error enabling swap device %(name)s: %(msg)s
    
    The /etc/fstab on your upgrade partition does not reference a valid swap device.
    
    Press OK to exit the installer
cs: Chyba při aktivaci odkládacího zařízení %(name)s: %(msg)s
    
    Soubor /etc/fstab na oddílu určeném pro aktualizaci se neodkazuje na platný odkládací oddíl.
    
    Instalaci ukončete stisknutím OK.

en: Error enabling swap device %(name)s: %(msg)s
    
    This most likely means this swap device has not been initialized.
    
    Press OK to exit the installer.
cs: Chyba při aktivaci odkládacího zařízení %(name)s: %(msg)s
    
    Většinou je způsobena tím, že oddíl není naformátován.
    
    Instalaci ukončete stisknutím OK.

en: Error in %s on line %d of kickstart file %s.
cs: Chyba v %s na řádku %d kickstart souboru %s.

en: Error opening kickstart file %s: %m
cs: Chyba při otevírání kickstart souboru %s: %m

en: Error processing %%ksappend lines: %s
cs: Chyba při zpracovávání %%ksappend: %s

en: Error processing LVM.
    There is inconsistent LVM data on %(msg)s.  You can reinitialize all related PVs (%(pvs)s) which will erase the LVM metadata, or ignore which will preserve the contents.  This action may also be applied to all other PVs with inconsistent metadata.
cs: Chyba zpracování LVM.
    Na %(msg)s jsou nekonzistentní LVM data. Můžete reinicializovat všechny související PV (%(pvs)s), což přepíše LVM metadata. Nebo můžete chybu ignorovat, což zachová obsah LVM svazku. Tato akce může být aplikována též na ostatní PV s nekonzistentními metadaty.

en: Error processing drive:
    
    %(path)s
    %(size)-0.fMB
    %(description)s
    
    This device may need to be reinitialized.
    
    REINITIALIZING WILL CAUSE ALL DATA TO BE LOST!
    
    This action may also be applied to all other disks needing reinitialization.%(details)s
cs: Chyba při zpracování disku:
    
    %(path)s
    %(size)-0.fMB
    %(description)s
    
    Zařízení by mělo být znovu inicializováno.
    
    INICIALIZACE ZPŮSOBÍ, ŽE VŠECHNA DATA BUDOU ZTRACENA!
    
    Inicializaci můžete aplikovat i na další disky, které ji budou potřebovat.%(details)s

en: Error reading contents of kickstart file %s: %m
cs: Chyba při čtení obsahu kickstart souboru %s: %m

en: Error storing an encryption key: %s
cs: Chyba při ukládání šifrovacího klíče: %s

en: Error with Data
cs: Chyba v datech

en: Error with Hostname
cs: Chyba ve jménu počítače

en: Error with Partitioning
cs: Chyba při vytváření oddílů

en: Error with Password
cs: Chyba v hesle

en: Error with passphrase
cs: Chyba v hesle

en: Error!
cs: Chyba!

en: Error: Could not reset loadparm (%s)
cs: Chyba: Nemohu resetovat loadparm (%s)

en: Error: Could not set %(device)s as reIPL device (%(e)s)
cs: Chyba: Nemohu nastavit %(device)s jako reIPL zařízení (%(e)s)

en: Error: On close, cannot set reIPL method to %(reipl_type)s (%(filename)s: %(e)s)
cs: Chyba: Při zavření nelze nastavit reIPL metodu na %(reipl_type)s (%(filename)s: %(e)s)

en: Error: On open, cannot set reIPL method to %(reipl_type)s (%(filename)s: %(e)s)
cs: Chyba: Při otevření nelze nastavit reIPL metodu na %(reipl_type)s (%(filename)s: %(e)s)

en: Error: On write, cannot set reIPL method to %(reipl_type)s (%(filename)s: %(e)s)
cs: Chyba: Při zápisu nelze nastavit reIPL metodu na %(reipl_type)s (%(filename)s: %(e)s)

en: Error: reading FCP property %(syspath_property)s for reIPL (%(e)s)
cs: Chyba: čtení FCP vlastnosti %(syspath_property)s pro reIPL (%(e)s)

en: Error: writing FCP property %(reipl_property)s for reIPL (%(e)s)
cs: Chyba: zápis FCP vlastnosti %(reipl_property)s pro reIPL (%(e)s)

en: Error: writing default FCP property %(reipl_property)s for reIPL (%(e)s)
cs: Chyba: zápis výchozí FCP vlastnosti %(reipl_property)s pro reIPL (%(e)s)

en: Errors like this usually mean there is a problem with the filesystem that will require user interaction to repair.  Before restarting installation, reboot to rescue mode or another system that allows you to repair the filesystem interactively.  Restart installation after you have corrected the problems on the filesystem.
cs: Chyba při kontrole souborového systému obvykle znamená, že je při opravě vyžadována interakce s uživatelem (potvrzení navrhované opravy, která vede k větším změnám). Proto je nutné restartovat systém do záchranného režimu, kde je možné ručně provést interaktivní opravu. Po opravě je možné znovu spustit instalační program.

en: Estonian
cs: Estonština

en: Exit
cs: Ukončit

en: Exit installer
cs: Ukončit instalátor

en: Exiting
cs: Ukončování

en: FCoE not available
cs: FCoE není k dispozici

en: Failed LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s removed again.
cs: Selhalo LUN %(fcplun)s z WWPN %(wwpn)s na zFCP zařízení %(devnum)s znovu odebráno.

en: Failed to load driver disk from file.
cs: Ze souboru nelze načíst disk s ovladači.

en: Failed to mount driver disk.
cs: Disk s ovladači nelze připojit.

en: Failed to mount partition.
cs: Nelze připojit oddíl.

en: Failed to mount updates disk
cs: Nemohu připojit disk s aktualizací

en: Failed to read directory %s: %m
cs: Nemohu číst adresář %s: %m

en: File System _Type:
cs: _Typ systému souborů:

en: File system errors left uncorrected.
cs: Na souborovém systému zůstaly neopravené chyby.

en: Filesystems have already been activated.  You cannot go back past this point.
    
    Would you like to continue with the installation?
cs: Souborové systémy již byly aktivovány. Před tento krok se není možné vrátit.
    
    Chcete pokračovat v instalaci?

en: Fill all space _up to (MB):
cs: Vyplnit _volné místo do (MB):

en: Fill to maximum _allowable size
cs: Vyplnit vš_echno volné místo

en: Filter By:
cs: Filtrovat podle

en: Final Warning
cs: Poslední varování

en: Finding Devices
cs: Vyhledávání zařízení

en: Finding storage devices
cs: Vyhledávání úložných zařízení

en: Finishing upgrade
cs: Dokončuji aktualizaci

en: Finishing upgrade process.  This may take a little while.
cs: Dokončuji proces aktualizace. Může to chvíli trvat.

en: Finnish
cs: Finština

en: Firmware RAID
cs: Firmware RAIDu

en: First BIOS drive:
cs: První disk BIOSu:

en: First sector of boot partition
cs: První sektor zaváděcího oddílu

en: Flashing %s port lights for %d seconds.
cs: Blikám kontrolkami portu %s na %d sekund.

en: Following warnings occurred during automatic partitioning:
    
    %s
cs: Automatické vytváření oddílů způsobilo následující varování:
    
    %s

en: Force to be a _primary partition
cs: Vytvořit jako _primární oddíl

en: Format
cs: Formátovat

en: Format Warning
cs: Varování před formátováním

en: Format Warnings
cs: Varování před formátováním

en: Format as Swap?
cs: Formátovat jako SWAP?

en: Format uninitialized DASD device?
    
    There is %d uninitialized DASD device on this system.  To continue installation, the device must be formatted.  Formatting will remove any data on this device. | Format uninitialized DASD devices?
    
    There are %d uninitialized DASD devices on this system.  To continue installation, the devices must be formatted.  Formatting will remove any data on these devices.
cs[0]: Naformátovat neinicializované DASD zařízení?
    
    V systému je %d neinicializované DASD zařízení. Aby mohla instalace pokračovat, musí být zařízení naformátováno. Formátování smaže na zařízení všechna data.
cs[1]: Naformátovat neinicializovaná DASD zařízení?
    
    V systému jsou %d neinicializovaných DASD zařízení. Aby mohla instalace pokračovat, musí být zařízení naformátována. Formátování smaže na zařízeních všechna data.
cs[2]: Naformátovat neinicializovaná DASD zařízení?
    
    V systému je %d neinicializovaných DASD zařízení. Aby mohla instalace pokračovat, musí být zařízení naformátována. Formátování smaže na zařízeních všechna data.

en: Format?
cs: Formátovat?

en: Formatting
cs: Formátování

en: Formatting DASD Device | Formatting DASD Devices
cs[0]: Formátování DASD zařízení
cs[1]: Formátování DASD zařízení
cs[2]: Formátování DASD zařízení

en: Found local installation media
cs: Nalezeno místní instalační médium

en: Fourth BIOS drive:
cs: Čtvrtý disk BIOSu:

en: Free
cs: Volno

en: Free Space
cs: Volné místo

en: Free Space (MB)
cs: Volný prostor (MB)

en: Free Space:
cs: Volné místo:

en: French
cs: Francouzština

en: Fresh Installation
cs: Čistá instalace

en: Gateway:
cs: Brána:

en: German
cs: Němčina

en: Giving up attempting to connect after %d try!
     | Giving up attempting to connect after %d tries!
cs[0]: Ukončeno po %d neúspěšných pokusech!
cs[1]: Po %d pokusech ukončeny pokusy o připojení!
cs[2]: Po %d pokusech ukončeny pokusy o připojení!

en: Go _back
cs: _Vrátit se zpět

en: Graphical Desktop
cs: Grafický desktop

en: Graphical installation is not available. Starting text mode.
cs: Grafická instalace není k dispozici. Spouští se textový režim.

en: Greek
cs: Řečtina

en: Gujarati
cs: Gudžarátština

en: HTTP/FTP
    CD/DVD
    NFS
    Hard Drive
cs: HTTP/FTP
    CD/DVD
    NFS
    Pevný disk

en: Hard Drives
cs: Pevné disky

en: Hard drive
cs: Pevný disk

en: Hebrew
cs: Hebrejština

en: Hindi
cs: Hindština

en: Hostname must be 255 or fewer characters in length.
cs: Jméno počítače musí být dlouhé nejvýše 255 znaků.

en: Hostname must start with a valid character in the ranges 'a-z', 'A-Z', or '0-9'
cs: Jméno počítače musí začínat platným znakem z rozsahu 'a-z', 'A-Z' nebo '0-9' (bez háčků a čárek)

en: Hostname:
cs: Jméno počítače:

en: Hostnames can only contain the characters 'a-z', 'A-Z', '0-9', '-', or '.'
cs: Jméno počítače může obsahovat jen znaky 'a-z', 'A-Z', '0-9', '-' nebo '.' (bez háčků a čárek)

en: How would you like to modify your drive configuration?
cs: Jak chcete upravit nastavení disků?

en: Hungarian
cs: Maďarština

en: I _don't want to create a swap file
cs: _Nechci vytvořit odkládací soubor

en: I _want to create a swap file
cs: Chci _vytvořit odkládací soubor

en: I can't go to the previous step from here. You will have to try again.
cs: Nelze se již vrátit zpět. Musíte to zkusit znovu.

en: IP Address
cs: IP adresa

en: IP address is missing.
cs: Chybí IP adresa.

en: IPv4 Address:
cs: IPv4 adresa:

en: IPv4 CIDR prefix must be between 0 and 32.
cs: Prefix CIDR IPv4 musí být mezi 0 a 32.

en: IPv4 Needed for NFS
cs: Pro NFS je potřeba IPv4

en: IPv4 Network Mask
cs: IPv4 maska sítě

en: IPv4 Network Mask
cs: Maska IPv4 sítě

en: IPv4 address:
cs: IPv4 adresa:

en: IPv4 addresses must contain four numbers between 0 and 255, separated by periods.
cs: IPv4 adresy musí obsahovat čtyři čísla od 0 do 255 oddělená tečkami.

en: IPv6 address:
cs: IPv6 adresa:

en: Icelandic
cs: Islandština

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Identifier:
cs: Identifikátor

en: Identify
cs: Identifikovat

en: Identify NIC
cs: Identifikace NIC

en: If you would like to test additional media, insert the next disc and press "%s". Testing each disc is not strictly required, however it is highly recommended.  Minimally, the discs should be tested prior to using them for the first time. After they have been successfully tested, it is not required to retest each disc prior to using it again.
cs: Chcete-li otestovat další médium, vložte jej do mechaniky stiskněte "%s".Otestování všech médií není vyžadováno, je však doporučeno. Otestována by měla být poprvé používaná média. Média není nutné pokaždé znovu testovat.

en: Ignore _all
cs: Ignorovat _vše

en: Illegal Logical Volume Name
cs: Neplatné jméno logického svazku (LV)

en: Illegal logical volume name
cs: Neplatné jméno logického svazku (LV)

en: Illegal size
cs: Neplatná velikost

en: Iloko
cs: Ilokáno

en: Image
cs: Obraz

en: In progress
cs: Probíhá

en: In which time zone are you located?
cs: Ve které časové zóně je počítač umístěn?

en: Indonesian
cs: Indonézština

en: Info
cs: Informace

en: Initializing iSCSI initiator
cs: Inicializace iSCSI iniciátoru

en: Insert Driver Disk
cs: Vložte disk s ovladači

en: Insert your driver disk into /dev/%s and press "OK" to continue.
cs: Vložte disk s ovladači do zařízení /dev/%s a pokračujte stisknutím "OK".

en: Insert your updates disk into %s and press "OK" to continue.
cs: Vložte disk s aktualizací do %s a pokračujte stisknutím "OK".

en: Install
cs: Instalace

en: Install Window
cs: Instalační okno

en: Install on System
cs: Instalovat na systém

en: Install the live CD to your hard disk
cs: Instalovat Live CD na pevný disk

en: Install to Hard Drive
cs: Instalovat na pevný disk

en: Installation Key
cs: Instalační klíč

en: Installation Method
cs: Instalační režim

en: Installation Progress
cs: Postup instalace

en: Installation Starting
cs: Instalace začíná

en: Installation cannot continue.
cs: Instalace nemůže pokračovat.

en: Installation requires partitioning of your hard drive.  The default layout is suitable for most users.  Select what space to use and which drives to use as the install target.
cs: Před instalací je potřeba rozdělit disk na oddíly. Implicitní rozdělení je ve většině případů vyhovující. Vyberte, jaké místo a jaké disky mají být pro instalaci použity.

en: Installing %s
cs: Instalace %s

en: Installing Packages
cs: Instalace balíčků

en: Installing bootloader.
cs: Instalace zavaděče systému.

en: Installing on a FireWire device.  This may or may not produce a working system.
cs: Instalace na FireWire zařízení, která může (ale nemusí) vést k vytvoření funkčního systému.

en: Installing on a USB device.  This may or may not produce a working system.
cs: Instalace na USB zařízení, která může (ale nemusí) vést k vytvoření funkčního systému.

en: Installs or upgrades to devices such as Storage Area Networks (SANs) or mainframe attached disks (DASD), usually in an enterprise environment
cs: Provádí instalace a aktualizace na speciální zařízení, jako je například SAN (Storage Area Networks) nebo DASD (Direct access storage device), které jsou obvyklé v podnikovém prostředí.

en: Installs or upgrades to typical types of storage devices.  If you're not sure which option is right for you, this is probably it.
cs: Provádí instalace a aktualizace na všechny běžné typy úložných zařízení. Pokud si nejste jisti, jakou volbu vybrat, bude nejspíše právě tato pro vás nejvhodnější.

en: Interconnect
cs: Propojení

en: Interconnect
    Vendor
    Identifier
cs: Připojení
    Výrobce
    Identifikátor

en: Invalid Directories
cs: Neplatné adresáře

en: Invalid Duration
cs: Neplatná doba

en: Invalid Initiator Name
cs: Neplatný název iSCSI iniciátoru

en: Invalid Prefix
cs: Neplatný prefix

en: Invalid Proxy URL
cs: Neplatné URL proxy

en: Invalid Repository Name
cs: Neplatné jméno repozitáře

en: Invalid Repository URL
cs: Neplatné URL repozitáře

en: Invalid Volume Group Name
cs: Neplatné jméno skupiny svazků (VG)

en: Invalid mount point
cs: Neplatné místo připojení

en: Italian
cs: Italština

en: Japanese
cs: Japonština

en: Kannada
cs: Kannadština

en: Kernel Parameters
cs: Parametry jádra

en: Keyboard Selection
cs: Výběr klávesnice

en: Keyboard Type
cs: Typ klávesnice

en: Kickstart Error
cs: Chyba kickstartu

en: Korean
cs: Korejština

en: LUN %(fcplun)s at WWPN %(wwpn)s on zFCP device %(devnum)s already configured.
cs: LUN %(fcplun)s na WWPN %(wwpn)s na zFCP zařízení %(devnum)s je již nakonfigurován.

en: LVM Logical Volume
cs: Logický LVM svazek (LV)

en: LVM Physical Volume
cs: Fyzický LVM svazek (PV)

en: LVM Volume Group
cs: Skupina LVM svazku (VG)

en: LVM Volume Group %s (%-0.f MB)
cs: Skupina svazků (VG) LVM %s (%-0.f MB)

en: LVM Volume Groups
cs: Skupiny svazků LVM

en: Label
cs: Název

en: Language Selection
cs: Výběr jazyka

en: Load another disk
cs: Načíst jiný disk

en: Load driver disk
cs: Načíst disk s ovladači

en: Loading
cs: Načítání

en: Loading %s driver
cs: Zavádění ovladače %s

en: Loading SCSI driver
cs: Zavádění SCSI ovladače

en: Local CD/DVD
cs: Lokální CD/DVD

en: Logging in to iSCSI nodes
cs: Přihlašování k iSCSI nodům

en: Logical Volume Manager (LVM) is a 3 level construct. The first level is made up of disks or partitions formatted with LVM metadata called Physical Volumes (PV).  A Volume Group (VG) sits on top of one or more PVs. The VG, in turn, is the base to create one or more Logical Volumes (LV).  Note that a VG can be an aggregate of PVs from multiple physical disks.  For more information on using LVM please consult the %s documentation
cs: LVM (Logical Volume Manager) používá 3 vrstvy. První úroveň tvoří fyzické svazky (PV). Skupina svazků (VG) obsahuje jeden nebo více PV, které mohou být na různých discích. Ve skupině svazků lze vytvořit jeden nebo více logických svazků (LV). Pro doplňující informace o LVM si přečtěte dokumentaci k systému %s.

en: Logical Volume Name
cs: Jméno logického svazku (LV)

en: Logical Volume Name:
cs: Jméno logického svazku (LV):

en: Logical Volume Names must be less than 128 characters
cs: Jméno logického svazku (LV) musí mít méně než 128 znaků

en: Looking for installation images on CD device %s
cs: Hledání instalačních obrazů v CD mechanice %s

en: Looking for installation images on CD device %s
cs: Hledání instalačních obrazů v CD mechanice %s

en: Macedonian
cs: Makedonština

en: Make LVM Volume Group
cs: Vytvořit skupinu svazků (VG) LVM

en: Make Logical Volume
cs: Vytvořit logický svazek (LV)

en: Make RAID Device
cs: Vytvořit RAID zařízení

en: Malay
cs: Malajština

en: Malayalam
cs: Malajálamština

en: Manual TCP/IP Configuration
cs: Ruční konfigurace TCP/IP

en: Manually choose
cs: Zvolit ručně

en: Manually create your own custom layout on the selected device(s) using our partitioning tool.
cs: Ruční vytvoření vlastního rozložení na vybraných zařízeních.

en: Marathi
cs: Maráthština

en: Master Boot Record (MBR)
cs: Hlavní zaváděcí záznam (MBR)

en: Media Check
cs: Kontrola média

en: Media Detected
cs: Zjištěno médium

en: Mi_grate filesystem to:
cs: _Migrovat systém souborů na:

en: Migrate File Systems
cs: Migrace souborových systémů

en: Migration Failed
cs: Migrace selhala

en: Minimal
cs: Minimální

en: Missing Device
cs: Chybějící zařízení

en: Missing Group
cs: Chybějící skupina

en: Missing ISO 9660 Image
cs: Chybějící obraz formátu ISO 9660

en: Missing Information
cs: Chybějící informace

en: Missing Package
cs: Chybějící balíček

en: Missing Protocol
cs: Chybějící protokol

en: Missing options on line %d of kickstart file %s.
cs: Chybějící volba na řádku %d kickstart souboru %s.

en: More Driver Disks?
cs: Další disk s ovladači?

en: Mount Point
cs: Připojit do

en: Mount Point/
    RAID/Volume
cs: Připojit do/
    RAID/svazek

en: Mount failed
cs: Připojení selhalo

en: Mount point in use
cs: Místo připojení je již používáno

en: Multipath Devices
cs: Multipath zařízení

en: Must supply a --url argument to Url kickstart method.
cs: Kickstart metodě URL musíte zadat argument --url.

en: NFS Setup
cs: Nastavení NFS

en: NFS directory
cs: NFS adresář

en: NFS installation method requires IPv4 support.
cs: NFS instalace vyžaduje podporu IPv4.

en: NFS mount options (optional):
cs: Volby pro NFS (volitelně):

en: NFS server name:
cs: Jméno NFS serveru:

en: Name Server:
cs: DNS server:

en: Name in use
cs: Jméno je již používáno

en: Nameserver
cs: DNS server

en: Nameserver:
cs: DNS server:

en: Nepali
cs: Nepálština

en: Network Error
cs: Chyba sítě

en: Network Install Required
cs: Je nutná síťová instalace

en: Networking Device
cs: Síťové zařízení

en: No
cs: Ne

en: No Drives Found
cs: Nenalezeny žádné disky

en: No Media Found
cs: Médium nenalezeno

en: No Network Available
cs: Síť není k dispozici

en: No Software Repos Enabled
cs: Nebyl povolen žádný repozitář

en: No device drivers have been loaded for your system.  Would you like to load any now?
cs: Pro váš systém nebyly zavedeny žádné ovladače zařízení. Chcete nějaké zavést?

en: No devices of the appropriate type were found on this driver disk.  Would you like to manually select the driver, continue anyway, or load another driver disk?
cs: Na disku s ovladači nebyla nalezena žádná zařízení potřebného typu. Chcete vybrat ovladač ručně, i přesto pokračovat, nebo načíst jiný disk s ovladači?

en: No driver found
cs: Ovladač nebyl nalezen

en: No drivers found
cs: Nenalezen žádný ovladač

en: No drivers were found to manually insert.  Would you like to use a driver disk?
cs: Nebyly nalezeny žádné ovladače pro ruční zavedení. Chcete použít disk s ovladači?

en: No free slots
cs: Žádné volné pozice

en: No free space
cs: Žádné volné místo

en: No iSCSI nodes discovered
cs: Nenalezeny žádné iSCSI nody

en: No initiator name set
cs: Nebylo zadáno jméno iniciátoru

en: No installation media was found. Please insert a disc into your drive and try again.
cs: Nebylo nalezeno instalační médium. Vložte prosím do mechaniky disk a zkuste to znovu.

en: No kernel packages were installed on the system.  Bootloader configuration will not be changed.
cs: Do systému nebyl nainstalován balíček s jádrem. Nastavení zavaděče systému proto nebude změněno.

en: No network cards present.
cs: Nenalezeny žádné síťové karty

en: No new iSCSI nodes discovered
cs: Nenalezeny žádné nové iSCSI nody

en: No partitions are available to resize.  Only physical partitions with specific filesystems can be resized.
cs: Není k dispozici žádný oddíl s možností změny velikosti. Velikost lze změnit jen u fyzických oddílů s některými systémy souborů.

en: No password
cs: Žádné heslo

en: Northern Sotho
cs: Severní Sotho

en: Norwegian(Bokmål)
cs: Norština (Bokmål)

en: Not enough physical volumes
cs: Nedostatek fyzických svazků (PV)

en: Not enough space
cs: Nedostatek místa

en: Note that the creation action requires one of the following:
    
    * Free space in one of the Hard Drives.
    * At least two free Software RAID partitions.
    * At least one free physical volume (LVM) partition.
    * At least one Volume Group with free space.
cs: Vytvoření vyžaduje alespoň jedno z tohoto:
    
    * volné místo na jednom pevném disku
    * alespoň dva oddíly software RAID
    * alespoň jeden volný fyzický svazek (PV) pro LVM
    * alespoň jeden diskový svazek (VG) s volným místem

en: Note that updates may be available to ensure the proper functioning of your system and installation of these updates is recommended after the reboot.
cs: Upozornění: K nainstalovanému systému mohou být k dispozici aktualizace, které systém vylepší. Po restartu proto aktualizace nainstalujte.

en: Notice
cs: Upozornění

en: Number of _spares:
cs: Počet _rezerv:

en: Operational error.
cs: Funkční chyba.

en: Optional packages selected: %(inst)d of %(cnt)d
cs: Volitelné balíčky: %(inst)d z %(cnt)d

en: Original File System Label:
cs: Původní jmenovka systému souborů:

en: Original File System Type:
cs: Původní typ systému souborů:

en: Oriya
cs: Urijština

en: Other SAN Devices
cs: Ostatní SAN zařízení

en: PPC PReP Boot
cs: PPC PReP zavaděč

en: Package Installation
cs: Instalace balíčků

en: Packages completed: %(donepkgs)d of %(numpkgs)d | Packages completed: %(donepkgs)d of %(numpkgs)d
cs[0]: Dokončen %(donepkgs)d balíček z %(numpkgs)d
cs[1]: Dokončeny %(donepkgs)d balíčky z %(numpkgs)d
cs[2]: Dokončeno %(donepkgs)d balíčků z %(numpkgs)d

en: Packages in %s
cs: Balíčky v %s

en: Partition
cs: Oddíl

en: Partitioning
cs: Vytváření oddílů

en: Partitioning Errors
cs: Chyby v oddílech

en: Partitioning Type
cs: Typ tabulky oddílů

en: Partitioning Warning
cs: Varování při vytváření oddílů

en: Partitioning Warnings
cs: Varování o oddílech

en: Partitions of type '%s' must be constrained to a single drive.  To do this, select the drive in the 'Allowable Drives' checklist.
cs: Oddíly typu '%s' musí být omezeny na jeden disk. Vyberte pouze jeden disk v seznamu 'Výběr disků'.

en: Passphrase
cs: Heslová fráze

en: Passphrase for encrypted device
cs: Heslová fráze pro šifrované zařízení

en: Password
cs: Heslo

en: Password (confirm):
cs: Heslo (znovu):

en: Password Length
cs: Délka hesla

en: Password Mismatch
cs: Hesla nejsou stejná

en: Password:
cs: Heslo:

en: Passwords do not match
cs: Hesla nejsou stejná.

en: Passwords don't match
cs: Hesla nejsou stejná.

en: Paths
cs: Cesty

en: Performing post-installation configuration
cs: Zápis nastavení po instalaci

en: Performing post-installation filesystem changes.  This may take several minutes.
cs: Provádění poinstalačních změn v souborovém systému, které mohou trvat několik minut.

en: Performing post-upgrade configuration
cs: Zápis nastavení po aktualizaci

en: Persian
cs: Perština

en: Physical Volumes to _Use:
cs: _Použít fyzické svazky (PV):

en: Pick a root password. You must type it twice to ensure you know it and do not make a typing mistake.
cs: Vložte heslo pro uživatele root (správce systému). Heslo musíte zadat dvakrát, abyste zajistili, že je víte a že jste se při psaní nespletli.

en: Please Select A Device
cs: Zvolte disk.

en: Please enter a logical volume name.
cs: Vložte jméno logického svazku (LV).

en: Please enter a volume group name.
cs: Vložte jméno skupiny svazků (VG).

en: Please enter an NFS server and path.
cs: Zadejte prosím vložte NFS server a cestu.

en: Please enter any parameters which you wish to pass to the %s module separated by spaces.  If you don't know what parameters to supply, skip this screen by pressing the "OK" button.
cs: Zadejte parametry, které chcete předat modulu %s, oddělte je mezerami. Pokud nevíte, jaké parametry zadat, stiskněte tlačítko "OK".

en: Please enter the URL containing the %s installation image on your server.
cs: Zadejte URL serveru obsahující instalační obraz systému %s.

en: Please enter the server and path to your %s installation image and optionally additional NFS mount options.
cs: Zadejte název serveru a cestu k instalačnímu obrazu %s a volitelně parametry k NFS

en: Please insert %(productName)s disc %(discnum)d to continue.
cs: Pro pokračování vložte médium %(productName)s disk %(discnum)d.

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
cs: Pro spuštění instalace připojte ručně VNC klienta k %s.

en: Please manually connect your vnc client to begin the install.
cs: Pro spuštění instalace připojte ručně VNC klienta.

en: Please name this computer.  The hostname identifies the computer on a network.
cs: Pojmenujte tento počítač. Jméno identifikuje počítač v síti.

en: Please provide the configuration information for this software repository.
cs: Zadejte informace pro nastavení tohoto repozitáře se software.

en: Please reboot to use the installed system.
cs: Restartujte, abyste mohli nainstalovaný systém používat

en: Please select a source drive.
cs: Zvolte zdrojový disk.

en: Please select any additional repositories that you want to use for software installation.
cs: Aktivujte další repozitáře, které chcete pro instalaci použít:

en: Please select the driver below which you wish to load.  If it does not appear and you have a driver disk, press F2.
cs: Vyberte ovladač, který chcete načíst. Pokud není uveden a máte disk s ovladači, stiskněte F2.

en: Please select the drives you'd like to install the operating system on, as well as any drives you'd like to automatically mount to your system, below:
cs: Označte zařízení, na která se bude instalovat operační systém a která mají být po ukončení instalace automaticky připojována.

en: Please select the network interface which is connected to
    your FCoE switch.
cs: Zvolte síťové rozhraní, které je připojeno k FCoE switchi.

en: Please select the target drives for the clone operation.
cs: Vyberte cílové disky pro klonování.

en: Please shutdown to use the installed system.
cs: Vypněte systém, abyste mohli nainstalovaný systém používat

en: Please specify a mount point for this partition.
cs: Zvolte adresář pro připojení oddílu.

en: Polish
cs: Polština

en: Port / Target / LUN
    Target Identifier
cs: Port, cíl, LUN
    Identifikátor

en: Portuguese
cs: Portugalština

en: Portuguese(Brazilian)
cs: Portugalština (brazilská)

en: Post Installation
cs: Po instalaci

en: Post Upgrade
cs: Dokončení aktualizace

en: Post-Installation
cs: Po instalaci

en: Pre-Installation
cs: Před instalací

en: Prefix must be between 1 and 32 for IPv4 networks or between 1 and 128 for IPv6 networks
cs: Prefix musí být pro IPv4 sítě mezi 1 a 32 a pro IPv6 sítě mezi 1 a 128

en: Preparing %d DASD device for use with Linux... | Preparing %d DASD devices for use with Linux...
cs[0]: Příprava %d DASD zařízení pro použití s Linuxem...
cs[1]: Příprava %d DASD zařízení pro použití s Linuxem...
cs[2]: Příprava %d DASD zařízení pro použití s Linuxem...

en: Preparing to install
cs: Příprava na instalaci

en: Preparing transaction from installation source
cs: Připravuje se transakce ze zdroje instalace.

en: Press <enter> for a shell
cs: Pro spuštění shellu stiskněte <Enter>

en: Proceed with upgrade?
cs: Provést aktualizaci?

en: Proxy URL
cs: URL proxy

en: Proxy U_RL (host:port)
cs: Proxy U_RL (počítač:port)

en: Proxy pass_word
cs: _Heslo proxy

en: Proxy u_sername
cs: Jméno _uživatele proxy

en: Punjabi
cs: Paňdžábština

en: RAID Clone
cs: Klonovat RAID

en: RAID Device
cs: RAID zařízení

en: RAID Devices
cs: RAID zařízení

en: RAID Partition
cs: RAID oddíl

en: RAID _Device:
cs: RAID z_ařízení:

en: RAID _Level:
cs: RAID ú_roveň:

en: RAM detected (MB):
cs: Detekovaná RAM (MB):

en: Re-ini_tialize all
cs: Inicializovat _vše

en: Re_boot
cs: _Restartovat

en: Re_set
cs: O_bnovit

en: Re_view and modify partitioning layout
cs: _Prohlédnout a upravit rozložení oddílů

en: Read-Only
cs: Jen pro čtení

en: Reading anaconda updates
cs: Načítání aktualizací anacondy

en: Reading driver disk
cs: Načítání disku s ovladači

en: Reboo_t
cs: _Restartovat

en: Reboot
cs: Restartovat

en: Reboot?
cs: Restartovat?

en: Recent kernels (2.4 or newer) need significantly more swap than older kernels, up to twice the amount of RAM on the system.  You currently have %dMB of swap configured, but you may create additional swap space on one of your file systems now.
cs: Moderní jádra (2.4 a novější) potřebují více odkládacího prostoru, než jádra starší. Doporučená velikost odkládacího prostoru je až dvojnásobek velikosti RAM, kterou máte ve vašem počítači. V současné době máte %d MB odkládacího prostoru. Chcete-li, můžete na jednom ze systémů souborů odkládací prostor přidat.

en: Recoverable errors have been detected or dosfsck has discovered an internal inconsistency.
cs: Program dosfsck detekoval odstranitelné chyby nebo nalezl interní nekonzistenci.

en: Reinstall System
cs: Přeinstalovat systém

en: Removes all Linux partitions on the selected device(s). This does not remove other partitions you may have on your storage device(s) (such as VFAT or FAT32).
    
    <b>Tip:</b> This option will remove data from the selected device(s).  Make sure you have backups.
cs: Na vybraných zařízeních budou odstraněny všechny Linuxové oddíly. Budou zachovány ostatní oddíly a na nich umístěná data (například FAT, NTFS atp).
    
    <b>Upozornění:</b> Volba smaže na vybraných oddílech všechna data. Ujistěte se, že máte jejich zálohu.

en: Removes all partitions on the selected device(s).  This includes partitions created by other operating systems.
    
    <b>Tip:</b> This option will remove data from the selected device(s).  Make sure you have backups.
cs: Na vybraných zařízeních budou odstraněny všechny oddíly včetně oddílů vytvořených jinými operačními systémy.
    
    <b>Upozornění:</b> Volba smaže na vybraných zařízeních všechna data. Ujistěte se, že máte jejich zálohu.

en: Replace Existing Linux System(s)
cs: Nahradit existující Linuxové systémy

en: Replace existing Linux system
cs: Nahradit existující Linuxový systém

en: Repository %r is missing name in configuration, using id
cs: Repozitáři %r chybí název, používám id

en: Repository _URL
cs: _URL repozitáře

en: Repository editing is not available in text mode.
cs: Úprava repozitářů není v textovém režimu k dispozici.

en: Requested password contains non-ASCII characters, which are not allowed.
cs: Heslo nesmí obsahovat znaky, které nepatří do ASCII.

en: Required Install Media
cs: Potřebná instalační média

en: Rescue
cs: Záchranné prostředí

en: Rescue Method
cs: Záchranný režim

en: Rescue Mode
cs: Záchranný režim

en: Resize Device Error
cs: Chyba změny velikosti zařízení

en: Resize FileSystem Error
cs: Chyba změny velikosti souborového systému

en: Resizing
cs: Změna velikosti

en: Resizing Failed
cs: Změna velikosti selhala

en: Resizing filesystem on %s
cs: Změna velikosti systému souborů na %s

en: Retains your current data and partitions and uses only the unpartitioned space on the selected device(s), assuming you have enough free space available.
cs: Zachová oddíly a na nich uložená data a využije pouze volný prostor na vybraných zařízeních. Předpokládá se, že máte dostatek volného místa.

en: Retrieving
cs: Načítání

en: Retrieving installation information for %s.
cs: Načítání instalačních informací pro %s.

en: Retrieving installation information.
cs: Načítání informací o instalaci.

en: Retry
cs: Opakovat

en: Retrying
cs: Zkouší se znovu

en: Retrying download.
cs: Opakování stažení.

en: Reverse CHAP password
cs: Reverzní CHAP heslo

en: Reverse CHAP username
cs: Reverzní CHAP jméno

en: Romanian
cs: Rumunština

en: Root Password
cs: Heslo správce systému

en: Root Password:
cs: Heslo správce systému:

en: Root _Password:
cs: _Heslo správce systému:

en: Running anaconda %s, the %s rescue mode - please wait.
cs: Spouštím anacondu %s, záchranný režim systému %s - čekejte prosím.

en: Running anaconda %s, the %s system installer - please wait.
cs: Spouštím anacondu %s, instalační program systému %s - čekejte prosím.

en: Running anaconda via telnet.
cs: Spouštění anacondy přes telnet.

en: Running post-installation scripts
cs: Spuštění poinstalačních skriptů

en: Running pre-installation scripts
cs: Spouštění předinstalačních skriptů

en: Running...
cs: Provádění...

en: Russian
cs: Ruština

en: Saving Screenshot
cs: Ukládání snímku obrazovky

en: Scanning
cs: Hledání

en: Scanning iSCSI nodes
cs: Hledání iSCSI nodů

en: Screenshots Copied
cs: Snímek obrazovky zkopírován

en: Scriptlet Failure
cs: Chyba skriptu

en: Search
cs: Hledat

en: Search By:
cs: Hledat podle

en: Search Results:
cs: Výsledky hledání

en: Second BIOS drive:
cs: Druhý disk BIOSu:

en: Seconds:
cs: Vteřiny:

en: Select 'Yes' to continue and format these partitions, or 'No' to go back and change these settings.
cs: Pro pokračování a naformátování oddílů klikněte na 'Ano'. Pokud zvolíte 'Ne', bude možné provést změny v nastavení.

en: Select A Directory
cs: Vybrat adresář

en: Select Device Driver to Load
cs: Vyberte ovladač zařízení, který se má načíst

en: Select Partition
cs: Vybrat oddíl

en: Select driver
cs: Vybrat ovladač

en: Select driver disk image
cs: Zvolte obraz disku s ovladači

en: Select the _partition to put the swap file on:
cs: Zvolte _oddíl, na kterém se má vytvořit odkládací soubor:

en: Select the file which is your driver disk image.
cs: Zvolte soubor, který obsahuje disk s ovladači.

en: Select which NIC is connected to the FCoE SAN.
cs: Zvolit síťovou kartu, ke které je připojen FCoE SAN.

en: Sending request for IP address information for %s
cs: Odesílám žádost o IP informace pro %s

en: Serbian
cs: Srbština

en: Serbian(Latin)
cs: Srbština (latinka)

en: Serial Number
cs: Sériové číslo

en: Setup Networking
cs: Nastavení sítě

en: Shared library error.
cs: Chyba sdílených knihoven

en: Show Identifiers that Include:
cs: Zobrazit identifikátory obsahující:

en: Show Only Devices From:
cs: Zobrazit pouze zařízení z:

en: Show Only Devices Using:
cs: Zobrazit zařízení obsahující:

en: Shrink Current System
cs: Zmenšit současný systém

en: Shrinks existing partitions to create free space for the default layout.
cs: Zmenšit existující oddíly a vytvořit tak volné místo, na kterém bude vytvořeno implicitní rozložení oddílů.

en: Shutdown
cs: Vypnout

en: Sinhala
cs: Sinhálština

en: Size
    (MB)
cs: Velikost
    (MB)

en: Size (MB)
cs: Velikost (MB)

en: Size (MB):
cs: Velikost (MB):

en: Skip
cs: Vynechat

en: Skip boot loader updating
cs: Vynechat aktualizaci zavaděče

en: Slovak
cs: Slovenština

en: Slovenian
cs: Slovinština

en: Software Development
cs: Vývoj software

en: Software RAID allows you to combine several disks into a larger RAID device.  A RAID device can be configured to provide additional speed and reliability compared to using an individual drive.  For more information on using RAID devices please consult the %s documentation.
cs: Softwarový RAID umožňuje zkombinovat několik disků do většího MD zařízení. RAID může být nakonfigurováno tak, aby poskytl větší rychlost a spolehlivost než jednotlivý disk. Pro více informací o používání zařízení RAID si prosím přečtěte dokumentaci systému %s.

en: Some of the packages you have selected for install are missing dependencies.  You can exit the installation, go back and change your package selections, or continue installing these packages without their dependencies.
cs: Balíčkům zvoleným pro instalaci chybí závislosti. Můžete ukončit instalaci nebo se vrátit a změnit výběr balíčků nebo pokračovat v instalaci bez toho, aby byly závislosti vyřešeny a chybějící balíčky tak nebudou nainstalovány.

en: Some of your software repositories require networking, but there was an error enabling the network on your system.
cs: Některé repozitáře vyžadují síť, ale objevila se chyba při nastavování sítě.

en: Some packages associated with this group are not required to be installed but may provide additional functionality.  Please choose the packages which you would like to have installed.
cs: Některé balíčky asociované s touto skupinou nejsou pro instalaci vyžadovány ale mohou nabízet přídavné funkce. Prosím vyberte si balíčky, které chcete nainstalovat.

en: Source Drive Error
cs: Chyba zdrojového disku

en: Source Drive:
cs: Zdrojový disk:

en: Spanish
cs: Španělština

en: Specialized Storage Devices
cs: Specializovaná úložná zařízení

en: Specify optional module arguments
cs: Volitelné parametry modulů

en: Standard Partition
cs: Standardní oddíl

en: Start VNC
cs: Spustit VNC

en: Starting VNC...
cs: Startuji VNC...

en: Starting graphical installation.
cs: Spouští se grafická instalace.

en: Starting installation process
cs: Zahájení instalačního procesu

en: Storing encryption keys
cs: Ukládání šifrovacích klíčů

en: Success
cs: V pořádku

en: Suggested size (MB):
cs: Doporučená velikost (MB):

en: Swap file _size (MB):
cs: _Velikost odkládacího souboru (MB):

en: Swap file size (MB):
cs: Velikost odkládacího souboru (MB):

en: Swedish
cs: Švédština

en: System clock uses UTC
cs: Systémové hodiny obsahují UTC čas (počítače výhradně s Linuxem)

en: System to Rescue
cs: Opravit systém

en: System to Upgrade
cs: Systém k aktualizaci

en: Tajik
cs: Tádžičtina

en: Tamil
cs: Tamilština

en: Target
cs: Cíl

en: Target Drive Error
cs: Chyba cílového disku

en: Target Drive(s):
cs: Cílový disk(y):

en: Target IP Address
cs: Cílová IP adresa

en: Target:
cs: Cíl:

en: Telugu
cs: Telugština

en: Text mode provides a limited set of installation options.  It does not allow you to specify your own partitioning layout or package selections.  Would you like to use VNC mode instead?
cs: Textový režim poskytuje při instalaci omezené možnosti. Neumožňuje vytvořit vlastní rozložení diskových oddílů nebo výběr balíčků. Chcete raději použít VNC režim?

en: Thank you for downloading this pre-release of %(productName)s.
    
    This is not a final release and is not intended for use on production systems.  The purpose of this release is to collect feedback from testers, and it is not suitable for day to day usage.
    
    To report feedback, please visit:
    
       %(bugzillaUrl)s
    
    and file a report against '%(fileagainst)s'.
cs: Děkujeme vám, že jste si stáhli předběžnou verzi distribuce %(productName)s.
    
    Předběžná verze není dokončeným produktem a není určena pro běžné použití. Účelem předběžné verze je testování a získání ohlasů od testerů.
    
    Pro nahlášení zkušeností a chyb navštivte prosím:
    
        %(bugzillaUrl)s
    
    a vyplňte hlášení chyb pro produkt '%(fileagainst)s'.

en: That directory could not be mounted from the server.
cs: Uvedený adresář nelze připojit.

en: That directory does not seem to contain a %s installation image.
cs: Uvedený adresář zřejmě neobsahuje instalační obraz systému %s.

en: That's not the correct %s disc.
cs: Nesprávné %s médium.

en: The %s disc was not found in any of your CDROM drives. Please insert the %s disc and press %s to retry.
cs: Instalační médium %s nebylo nalezeno v žádné jednotce. Vložte médium %s a pro opakování stiskněte tlačítko %s.

en: The %s disc was not found in any of your drives. Please insert the %s disc and press %s to retry.
cs: V žádné jednotce není možné najít %s. Vložte médium %s a pro nový pokus stiskněte tlačítko %s.

en: The ISO image %s has a size which is not a multiple of 2048 bytes.  This may mean it was corrupted on transfer to this computer.
    
    It is recommended that you exit and abort your installation, but you can choose to continue if you think this is in error.
cs: ISO obraz %s má velikost, která není násobkem 2048 bajtů. Obraz byl pravděpodobně při kopírování poškozen.
    
    Doporučujeme přerušit a ukončit instalaci. Pokud si myslíte, že to není chyba, můžete v instalaci pokračovat.

en: The VNC server is now running.
cs: VNC server byl spuštěn.

en: The arch of the release of %(productName)s you are upgrading to appears to be %(myarch)s which does not match your previously installed arch of %(arch)s.  This is likely to not succeed.  Are you sure you wish to continue the upgrade process?
cs: Aktualizujete na systém %(productName)s architektury %(myarch)s, který neodpovídá dříve nainstalované architektuře %(arch)s. Aktualizace zřejmě nebude úspěšná. Opravdu chcete v aktualizaci pokračovat?

en: The boot partition must be within the first 4MB of the disk.
cs: Zaváděcí oddíl musí být v prvních 4MB disku.

en: The current requested size (%(size)10.2f MB) is larger than the maximum logical volume size (%(maxlv)10.2f MB). To increase this limit you can create more Physical Volumes from unpartitioned disk space and add them to this Volume Group.
cs: Požadovaná velikost (%(size)10.2f MB) je větší, než maximální velikost logického svazku (LV, tj. %(maxlv)10.2f MB). Limit můžete zvýšit vytvořením dalších fyzických svazků (PV) ve volném diskovém prostoru a jejich přidáním do této skupiny svazků (VG).

en: The default installation of %s includes a set of software applicable for general internet usage.  What additional tasks would you like your system to support?
cs: Standardní instalace %s obsahuje sadu programů pro běžné používání Internetu. Které další činnosti by měl váš systém podporovat?

en: The default installation of %s includes a set of software applicable for general internet usage. You can optionally select a different set of software now.
cs: Standardní instalace systému %s obsahuje sadu programů pro připojení k Internetu a jeho používání. Zde můžete zvolit jiný výběr instalovaného software:

en: The default installation of %s is a minimal install. You can optionally select a different set of software now.
cs: Implicitní instalace %s je minimální instalací. Můžete zvolit jiný výběr instalovaného software.

en: The disk %s requires at least 1MB of free space at the beginning.
cs: Disk %s musí mít alespoň 1MB volného místa na začátku.

en: The drive %s will now be cloned to the following drives:
cs: Disk %s bude naklonován na následující disky:

en: The drive clone editor could not be created for some reason.
cs: Z nějakého důvodu nelze vytvořit editor klonů disku.

en: The file %s cannot be opened.  This is due to a missing file, a corrupt package or corrupt media.  Please verify your installation source.
    
    If you exit, your system will be left in an inconsistent state that will likely require reinstallation.
cs: Nelze otevřít soubor %s. Důvodem může být chybějící soubor, poškozený balíček nebo poškozené médium. Zkontrolujte prosím svůj zdroj instalace.
    
    Ukončíte-li instalaci, zůstane systém v nekonzistentním stavu, což bude pravděpodobně vyžadovat reinstalaci.

en: The file systems of the Linux installation you have chosen to upgrade have already been mounted. You cannot go back past this point.
cs: Systémy souborů s instalací Linuxu, kterou jste zvolili k aktualizaci, již byly připojeny. Nelze se již vrátit zpět.

en: The following are directories which should instead be symbolic links, which will cause problems with the upgrade.  Please return them to their original state as symbolic links and restart the upgrade.
cs: Níže jsou vypsány adresáře, které však mají být symbolické linky, což při aktualizaci způsobí problémy. Změňte je zpět na symbolické linky a spusťte aktualizaci znovu.

en: The following critical errors exist with your requested partitioning scheme. These errors must be corrected prior to continuing with your install of %(productName)s.
    
    %(errorstr)s
cs: V požadovaném rozdělení na oddíly se vyskytly následující kritické chyby, které musí být před pokračováním instalace distribuce %(productName)s opraveny.
    
    %(errorstr)s

en: The following devices have been found on your system.
cs: Ve vašem systému byla nalezena následující zařízení.

en: The following error occurred when mounting the file systems listed in /etc/fstab.  Please fix this problem and try to upgrade again.
    %s
cs: Při připojování souborových systémů zapsaných v /etc/fstab došlo k následující chybě. Odstraňte problém a spusťte aktualizaci znovu.
    %s

en: The following error occurred while setting up the installation repository:
    
    %(e)s
    
    Please provide the correct information for installing %(productName)s.
cs: Při přípravě instalačního repozitáře došlo k následující chybě:
    
    %(e)s
    
    Zadejte správné informace pro instalaci systému %(productName)s.

en: The following error occurred while setting up the repository:
    
    %s
cs: Při nastavování repozitáře se vyskytla následující chyba:
    
    %s

en: The following error was found while parsing the kickstart configuration file:
    
    %s
cs: Při parsování souboru kickstart byla nalezena následující chyba:
    
    %s

en: The following errors occurred with your partitioning:
    
    %(errortxt)s
    
    This can happen if there is not enough space on your hard drive(s) for the installation. %(extra)s
cs: Při vytváření oddílů došlo k následujícím chybám:
    
    %(errortxt)s
    
    Chyby mohou vzniknout v případě, že na disku (discích) není pro instalaci  dostatek místa. %(extra)s

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Please boot your Linux installation, let the file systems be checked and shut down cleanly to upgrade.
    %s
cs: Následující systémy souborů nebyly správně odpojeny. Spusťte svůj Linuxový systém a nechte ho, aby disky opravil. Pak systém správně ukončete a proveďte aktualizaci.
    %s

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Would you like to mount them anyway?
    %s
cs: Následující systémy souborů nebyly správně odpojeny. Chcete je přesto připojit?
    %s

en: The following files are absolute symbolic links, which we do not support during an upgrade. Please change them to relative symbolic links and restart the upgrade.
cs: Níže jsou vypsány absolutní symbolické linky, které nejsou aktualizací podporovány. Změňte je na relativní a spusťte aktualizaci znovu.

en: The following invalid argument was specified for the kickstart driver disk command: %s
cs: Pro disk s ovladači byl v kickstart souboru zadán neplatný argument příkazu: %s

en: The following partitions were not deleted because they are in use:
    
    %s
cs: Následující oddíly nebyly odstraněny, protože jsou právě používány:
    
    %s

en: The following pre-existing devices have been selected to be formatted, destroying all data.
cs: Níže uvedené oddíly budou naformátovány, což smaže všechna data, která jsou na nich uložena:

en: The following pre-existing partitions have been selected to be formatted, destroying all data.
cs: Následující oddíly budou naformátovány, což smaže všechna data, která jsou na nich uložena:

en: The following warnings exist with your requested partition scheme.
    
    %s
    
    Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
cs: V požadovaném rozdělení na oddíly se vyskytla následující varování:
    
    %s
    
    Chcete přesto pokračovat?

en: The given location isn't a valid %s live CD to use as an installation source.
cs: Zadané místo není platným %s Live CD, které by mohlo být použito jako zdroj pro instalaci.

en: The hostname "%(hostname)s" is not valid for the following reason:
    
    %(herrors)s
cs: Jméno počítače "%(hostname)s" není platné z následujícího důvodu:
    
    %(herrors)s

en: The image which was just tested has errors. This could be due to a corrupt download or a bad disc.  If applicable, please clean the disc and try again.  If this test continues to fail you should not continue the install.
cs: Obraz, který byl právě otestován, obsahuje chyby, což může být způsobeno chybným stažením nebo vadným médiem. Je-li to možné, očistěte médium a zkuste test znovu. Bude-li test nadále selhávat, neměli byste pokračovat v instalaci.

en: The image which was just tested was successfully verified.  It should be OK to install from this media.  Note that not all media/drive errors can be detected by the media check.
cs: Obraz byl úspěšně otestován. Instalace z tohoto média by měla být bez problémů. Pozor - tento test neodhalí všechny chyby média nebo mechaniky.

en: The installation source given by device %s could not be found.  Please check your parameters and try again.
cs: Zdroj instalace daný zařízením %s nemůže být nalezen. Zkontrolujte parametry a zkuste to znovu.

en: The installer has detected the %(type)s boot loader currently installed on %(bootDev)s.
cs: Instalační program nalezl zavaděč %(type)s nainstalovaný na %(bootDev)s.

en: The installer has tried to mount image #%s, but cannot find it on the hard drive.
    
    Please copy this image to the drive and click Retry.  Click Exit to abort the installation.
cs: Instalátor se pokusil připojit obraz #%s, ale na pevném disku se ho nepodařilo nalézt.
    
    Zkopírujte požadovaný obraz na disk a stiskněte Opakovat. Chcete-li instalaci opustit, zvolte Ukončit.

en: The installer is unable to detect the boot loader currently in use on your system.
cs: Instalační program není schopen detekovat, jaký zavaděč je v systému používán.

en: The kickstart configuration file is missing required information that anaconda cannot prompt for.  Please add the following sections and try again:
    %s
cs: V konfiguračním souboru kickstart chybí informace, které anaconda nemůže zjistit. Přidejte prosím následující sekce a zkuste to znovu:
    %s

en: The logical volume name "%s" is already in use. Please pick another.
cs: Jméno logického svazku "%s" je již používáno. Zadejte jiné.

en: The logical volumes you have configured require %(size)d MB, but the volume group only has %(tempvgsize)d MB.  Please either make the volume group larger or make the logical volume(s) smaller.
cs: Logické svazky, které jste nakonfigurovali, vyžadují %(size)d MB, ale skupina svazků (VG) má pouze %(tempvgsize)d MB. Buď nastavte skupinu svazků větší nebo zmenšete logické svazky (LV).

en: The mount point "%s" is in use. Please pick another.
cs: Místo připojení "%s" je již používáno. Zadejte jiné.

en: The mount point %s is invalid.  Mount points must start with '/' and cannot end with '/', and must contain printable characters and no spaces.
cs: Místo připojení %s není platné. Musí začínat znakem '/' a nesmí tímto znakem končit. Může obsahovat pouze tisknutelné znaky a žádné mezery.

en: The mount point %s must be on a linux file system.
cs: Přípojný bod musí %s musí být na linuxovém systému souborů.

en: The mount point /boot or / is on a disk that we are not familiar with
cs: Bod připojení /boot nebo / je na disku, který nebyl rozpoznán

en: The partitioning options you have selected will now be written to disk.  Any data on deleted or reformatted partitions will be lost.
cs: Vytvořené rozložení oddílů bude zapsáno na disk. Všechna data na odstraněných nebo formátovaných oddílech budou ztracena.

en: The partitioning scheme you requested caused the following critical errors.
cs: Rozdělení disku, které bylo vybráno, skončilo s následujícími chybami.

en: The partitioning scheme you requested generated the following warnings.
cs: Rozdělení disku, které bylo vybráno, proběhlo s následujícími varováními.

en: The passphrase must be at least %d character long. | The passphrase must be at least %d characters long.
cs[0]: Heslová fráze musí být alespoň %d znaků dlouhá.
cs[1]: Heslová fráze musí být alespoň %d znaků dlouhá.
cs[2]: Heslová fráze musí být alespoň %d znaků dlouhá.

en: The passphrase must be at least eight characters long.
cs: Heslová fráze musí být alespoň osm znaků dlouhá.

en: The passphrases you entered were different.  Please try again.
cs: Hesla, která jste zadali, jsou různá. Zadejte je znovu.

en: The password must be at least six characters long.
cs: Heslo musí mít délku alespoň 6 znaků.

en: The passwords you entered were different.  Please try again.
cs: Hesla, která jste zadali, jsou různá. Zadejte je znovu.

en: The passwords you entered were different. Please try again.
cs: Nezadali jste stejná hesla. Zadejte je prosím znovu.

en: The physical extent size cannot be changed because otherwise the space required by the currently defined logical volumes will be increased to more than the available space.
cs: Velikost extentu nelze změnit, protože velikost potřebná pro definované logické svazky (LV) by byla větší, než je dostupné místo.

en: The physical extent size cannot be changed because the resulting maximum logical volume size (%10.2f MB) is smaller than one or more of the currently defined logical volumes.
cs: Velikost extentu nelze změnit, protože výsledná maximální velikost logického svazku (LV, tj. %10.2f MB) je menší, než jeden nebo více z aktuálně definovaných logických svazků (LV).

en: The physical extent size cannot be changed because the value selected (%(curpe)10.2f MB) is larger than the smallest physical volume (%(maxpvsize)10.2f MB) in the volume group.
cs: Velikost fyzického extentu nelze změnit, protože zvolená hodnota (%(curpe)10.2f MB) je větší, než nejmenší fyzický svazek (PV %(maxpvsize)10.2f MB) ve skupině svazků (VG).

en: The physical extent size cannot be changed because the value selected (%(curpe)10.2f MB) is too large compared to the size of the smallest physical volume (%(maxpvsize)10.2f MB) in the volume group.
cs: Velikost fyzického extentu nelze změnit, protože zvolená hodnota (%(curpe)10.2f MB) je příliš velká vzhledem k velikosti nejmenšího fyzického svazku (PV %(maxpvsize)10.2f MB) ve skupině svazků (VG).

en: The repository %s has already been added.  Please choose a different repository name and URL.
cs: Repozitář %s již byl přidán. Zvolte jiné jméno repozitáře a URL.

en: The requested size as entered is not a valid number greater than 0.
cs: Vložená velikost není není platné číslo větší než 0.

en: The rescue environment will now attempt to find your Linux installation and mount it under the directory %s.  You can then make any changes required to your system.  If you want to proceed with this step choose 'Continue'.  You can also choose to mount your file systems read-only instead of read-write by choosing 'Read-Only'.
    
    If for some reason this process fails you can choose 'Skip' and this step will be skipped and you will go directly to a command shell.
cs: Záchranné prostředí se pokusí najít vaši instalaci Linuxu a připojit ji do adresáře %s. Pak budete moci provést v systému změny. Pokud chcete pokračovat, stiskněte tlačítko 'Pokračovat'. Místo připojení disků v režimu pro zápis mohou být připojeny jen pro čtení stiskem tlačítka 'Jen pro čtení'.
    
    Pokud vyhledávání z nějakého důvodu selhává, stiskněte tlačítko 'Vynechat' a dostanete se přímo do shellu.

en: The root account is used for administering the system.  Enter a password for the root user.
cs: Účet root se používá pro správu systému. Zadejte heslo pro uživatele root.

en: The root filesystem you created is not large enough for this live image (%.2f MB required).
cs: Vytvořený kořenový systém souborů není pro tento live obraz dost velký (potřebuje %.2f MB).

en: The root for the previously installed system was not found.
cs: Kořen předchozího instalovaného systému nebyl nalezen.

en: The root for the previously installed system was not found.  You can exit installer or backtrack to choose installation instead of upgrade.
cs: Kořenový adresář předchozího nainstalovaného systému nebyl nalezen. Můžete přerušit aktualizaci nebo se vrátit zpět a vybrat místo aktualizace instalaci.

en: The root password must be at least 6 characters long.
cs: Heslo pro uživatele root musí obsahovat nejméně 6 znaků.

en: The root password must be at least six characters long.
cs: Heslo pro uživatele root musí být alespoň 6 znaků dlouhé.

en: The screenshots have been saved in the directory:
    
    	/root/anaconda-screenshots/
    
    You can access these when you reboot and login as root.
cs: Snímky obrazovky byly uloženy do adresáře:
    
    	/root/anaconda-screenshots/
    
    Soubory můžete použít po restartu počítače a přihlášení se jako root.

en: The software you have selected to install will require the following %(productName)s %(productVersion)s discs:
    
    %(reqcdstr)s
    Please have these ready before proceeding with the installation.  If you need to abort the installation and exit please select "Reboot".
cs: Pro programy, které jste se rozhodli nainstalovat, budou potřeba následující média distribuce %(productName)s %(productVersion)s:
    
    %(reqcdstr)s
    Připravte si je před pokračováním v instalaci. Pokud potřebujete instalaci přerušit a restartovat, zvolte "Restartovat".

en: The source drive %s cannot be selected as a target drive as well.
cs: Zdrojový disk %s nemůže být zvolen i jako cílový disk.

en: The source drive has no partitions to be cloned.  You must first define partitions of type 'software RAID' on this drive before it can be cloned.
cs: Zdrojový disk nemá žádné oddíly pro klonování. Než může být disk klonován, musí na něm nejdříve být definovány oddíly typu 'softwarový RAID'.

en: The source drive you selected has partitions which are not constrained to the drive %s.
    
    You must remove these partitions or restrict them to this drive before this drive can be cloned.
cs: Zvolený zdrojový disk obsahuje oddíly, které nejsou omezeny na disk %s.
    
    Aby bylo možné klonovat disk, musíte je odstranit nebo omezit pouze na zdrojový disk.

en: The source drive you selected has partitions which are not of type 'software RAID'.
    
    You must remove these partitions before this drive can be cloned.
cs: Zvolený zdrojový disk obsahuje oddíly, které nejsou typu 'softwarový RAID'.
    
    Aby bylo možné klonovat disk, musíte je odstranit.

en: The source drive you selected has software RAID partition(s) which are members of an active software RAID device.
    
    You must remove these partitions before this drive can be cloned.
cs: Zvolený zdrojový disk obsahuje oddíl 'softwarový RAID', který je členen aktivního softwarového RAID zařízení.
    
    Aby bylo možné klonovat disk, musíte je odstranit.

en: The storage configuration you have chosen has already been activated. You can no longer return to the disk editing screen. Would you like to continue with the installation process?
cs: Změny v oddílech, které jste zvolili, byly již zapsány. Proto již není možné vrátit se zpět na úpravu oddílů. Chcete pokračovat v instalaci?

en: The swap device:
    
         %s
    
    does not contain a supported swap volume.  In order to continue installation, you will need to format the device or skip it.
cs: Odkládací oddíl (swap):
    
         %s
    
    neobsahuje podporovaný formát odkládacího oddílu. Pro pokračování je nutné ho naformátovat nebo ho přeskočit a nepoužívat.

en: The swap device:
    
         %s
    
    in your /etc/fstab file is currently in use as a software suspend device, which means your system is hibernating. If you are performing a new install, make sure the installer is set to format all swap devices.
cs: Odkládací oddíl (swap):
    
         %s
    
    obsažený v /etc/fstab je právě používán jako oddíl pro uspání počítače (software suspend) a systém je právě uspán (hibernován). Při provádění instalace se přesvědčte, že bude oddíl nově naformátován.

en: The swap device:
    
         %s
    
    in your /etc/fstab file is currently in use as a software suspend device, which means your system is hibernating. To perform an upgrade, please shut down your system rather than hibernating it.
cs: Odkládací oddíl (swap):
    
         %s
    
    obsažený v /etc/fstab je právě používán jako oddíl pro uspání počítače (software suspend) a systém je právě uspán (hibernován). Před provedením aktualizace systém nejprve úplně vypněte a nepoužívejte přitom režim spánku.

en: The swap device:
    
         %s
    
    is an old-style Linux swap partition.  If you want to use this device for swap space, you must reformat as a new-style Linux swap partition.
cs: Odkládací oddíl:
    
         %s
    
    je zastarale naformátován. Pokud ho chcete využít jako odkládací prostor, musíte ho přeformátovat na novou strukturu (odkládací oddíl typicky neobsahuje žádná data).

en: The swap file must be between 1 and 2000 MB in size.
cs: Velikost odkládacího souboru musí být mezi 1 a 2000 MB.

en: The system will be rebooted now.
cs: Systém bude restartován.

en: The system will now reboot.
cs: Systém bude restartován.

en: The target drive %(path)s has a partition which cannot be removed for the following reason:
    
    "%(rc)s"
    
    You must remove this partition before this drive can be a target.
cs: Na cílovém disku %(path)s je oddíl, který nelze odstranit z následujícího důvodu:
    
    "%(rc)s"
    
    Aby disk mohl být cílem, musíte oddíl odstranit.

en: The value you entered is not a valid number.
cs: Vložený údaj není platné číslo.

en: The volume group name "%s" is already in use. Please pick another.
cs: Jméno skupiny svazků (VG) "%s" je již používáno. Zadejte jiné.

en: The z/IPL Boot Loader will be installed on your system after installation is complete. You can now enter any additional kernel and chandev parameters which your machine or your setup require.
cs: Zavaděč z/IPL bude na váš systém nainstalován po dokončení instalace. Zadejte vlastní parametry jádra a chandev, které jsou pro počítač potřeba.

en: The z/IPL Boot Loader will now be installed on your system.
    
    The root partition will be the one you selected previously in the partition setup.
    
    The kernel used to start the machine will be the one to be installed by default.
    
    If you wish to make changes later after the installation feel free to change the /etc/zipl.conf configuration file.
    
    You can now enter any additional kernel parameters which your machine or your setup may require.
cs: Do systému bude nainstalován zavaděč z/IPL.
    
    Kořenový oddíl bude ten, který jste dříve zvolili při nastavování oddílů.
    
    Při startu systému bude zavedeno implicitně nainstalované jádro.
    
    Pokud budete chtít změnit nastaveni, upravte konfigurační soubor /etc/zipl.conf.
    
    Zde můžete zadat doplňující parametry jádra, které jsou potřeba pro váš počítač.

en: The z/IPL boot loader will be installed on your system.
cs: Do systému bude nainstalován z/IPL zavaděč.

en: There are multiple partitions on this device which could contain the driver disk image.  Which would you like to use?
cs: Na zařízení je více oddílů, které by mohly obsahovat obraz disku s ovladači. Který chcete použít?

en: There are multiple partitions on this device which could contain the update disk image.  Which would you like to use?
cs: Na zařízení je více oddílů, které by mohly obsahovat obraz disku s aktualizacemi. Který chcete použít?

en: There is no room left in the volume group to create new logical volumes. To add a logical volume you must reduce the size of one or more of the currently existing logical volumes
cs: Ve skupině svazků (VG) není místo pro vytvoření nových logických svazků (LV). Zmenšete velikost jednoho nebo více z existujících logických svazků (LV).

en: There is not enough space on the device you selected for the swap partition.
cs: Na vybraném zařízení není pro odkládací oddíl dostatek volného místa.

en: There seem to be one or more existing Linux installations on your system.
    
    Please choose one to upgrade, or select 'Reinstall System' to freshly install your system.
cs: Na vašem systému byla nalezena jedna nebo více dalších instalací Linuxu.
    
    Chcete-li některou z nich aktualizovat, vyberte ji. Úplně nový systém můžete nainstalovat volbou 'Přeinstalovat systém'.

en: There was an error clearing the target drives.  Cloning failed.
cs: Při mazání cílových disků došlo k chybě. Klonování selhalo.

en: There was an error configuring your network interface.
cs: Při konfiguraci síťového rozhraní došlo k chybě.

en: There was an error encountered while resizing the device %s.
cs: Při změně velikosti zařízení %s se vyskytla chyba.

en: There was an error installing the bootloader.  The system may not be bootable.
cs: Při instalaci zavaděče se vyskytla chyba. Systém pravděpodobně nebude možné spustit.

en: There was an error installing the live image to your hard drive.  This could be due to bad media.  Please verify your installation media.
    
    If you exit, your system will be left in an inconsistent state that will require reinstallation.
cs: Při kopírování live obrazu na pevný disk došlo k chybě, která může být způsobena vadným médiem. Zkontrolujte prosím instalační médium.
    
    Pokud ukončíte-li instalaci, bude systém v nekonzistentním stavu, který bude vyžadovat reinstalaci.

en: There was an error running the kickstart script at line %(lineno)s.  You may examine the output in %(msgs)s.  This is a fatal error and installation will be aborted.  Press the OK button to exit the installer.
cs: Při provádění kickstart skriptu došlo k chybě na řádku %(lineno)s. Výstup můžete zkontrolovat v %(msgs)s. Po závažné chybě bude instalace  přerušena. Pro ukončení stiskněte tlačítko OK.

en: There was an error running your transaction for the following reason(s): %s.
cs: Při provádění transakce došlo k chybě z následujících důvodů: %s.

en: There was an error running your transaction for the following reason: %s
cs: Při provádění transakce došlo k chybě z následujícího důvodu: %s

en: There were file conflicts when checking the packages to be installed:
    %s
cs: Při kontrole balíčků pro instalaci došlo ke konfliktům souborů:
    %s

en: Third BIOS drive:
cs: Třetí disk BIOSu:

en: This boot target cannot be deleted because it is for the %s system you are about to install.
cs: Položku v zavaděči nelze odstranit, protože je pro systém %s, který budete instalovat.

en: This change in the value of the physical extent will require the sizes of the current logical volume requests to be rounded up in size to an integer multiple of the physical extent.
    
    This change will take effect immediately.
cs: Změna velikosti extentu způsobí, že se velikost logického svazku (LV) zaokrouhlí nahoru na celočíselný násobek velikosti extentu.
    
    Změna bude mít okamžitý účinek.

en: This change in the value of the physical extent will waste substantial space on one or more of the physical volumes in the volume group.
cs: Změna velikosti extentu způsobí nezanedbatelné plýtvání místem na jednom nebo více fyzických svazcích (PV) ve skupině svazků (VG).

en: This device is already being used for another boot entry.
cs: Zařízení je již používáno v jiné položce zavaděče.

en: This device is an extended partition which contains logical partitions that cannot be deleted:
cs: Zařízení je rozšířeným oddílem obsahujícím logické oddíly, které nemohou být smazány:

en: This device is part of a LVM volume group.
cs: Zařízení je částí LVM skupiny svazků (VG).

en: This device is part of a RAID device.
cs: Zařízení je částí RAID zařízení.

en: This device is part of the LVM volume group '%s'.
cs: Zařízení je částí LVM skupiny svazků (VG) '%s'.

en: This device is part of the RAID device %s.
cs: Zařízení je částí RAID zařízení %s.

en: This is a global passphrase
cs: Toto je globální heslová fráze

en: This is the recommended option.
cs: Doporučená volba.

en: This label is already in use for another boot entry.
cs: Název je již používána v jiné položce zavaděče.

en: This mount point is invalid.  The %s directory must be on the / file system.
cs: Přípojný bod není platný. Adresář %s musí být v kořenovém (/) souborovém systému.

en: This option creates a new boot loader configuration.  If you wish to switch boot loaders, you should choose this.
cs: Vytvoření nového nastavení zavaděče systému použijte též v případě, že chcete přejít na jiný zavaděč.

en: This option makes no changes to boot loader configuration.  If you are using a third party boot loader, you should choose this.
cs: V nastavení zavaděče nebudou provedeny žádné změny. Volbu použijte v případě, že používáte zavaděč třetí strany.

en: This partition is holding the data for the hard drive install.
cs: Oddíl obsahuje data pro instalaci z disku.

en: This partition is part of an inconsistent LVM Volume Group.
cs: Oddíl je část nekonzistentní LVM skupiny svazků (VG).

en: This release of %(productName)s supports an updated file system, which has several benefits over the file system traditionally shipped in %(productName)s.  This installation program can migrate formatted partitions without data loss.
    
    Which of these partitions would you like to migrate?
cs: Systém %(productName)s podporuje novější verzi souborového systému, než byl dříve v systému %(productName)s používán. Instalační program může migrovat (převést) oddíly na novější verzi beze ztráty dat.
    
    Které z oddílů chcete migrovat?

en: This requires that you have an active network connection during the installation process.  Please configure a network interface.
cs: Pro pokračování instalace potřebujete aktivní síťové připojení. Nakonfigurujte prosím síťové rozhraní.

en: This tool clones the layout from a partitioned source onto other similar sized drives. The source must have partitions which are restricted to that drive and must ONLY contain unused software RAID partitions.  EVERYTHING on the target drive(s) will be destroyed.
cs: Nástroj pro klonování disků umožňuje přenést oddíly ze zdrojového disku na přibližně stejně velký cílový disk. Zdrojový disk musí obsahovat pouze oddíly omezené na tento disk a musí obsahovat POUZE nepoužívané oddíly typu software RAID. VŠECHNA data na cílovém disku budou smazána.

en: This will update your current boot loader.
cs: Bude provedena aktualizace zavaděče systému.

en: Time Zone Selection
cs: Výběr časové zóny

en: To begin testing the media before installation press %s.
    
    Choose %s to skip the media test and start the installation.
cs: Pro otestování média před vlastní instalací stiskněte %s.
    
    Kliknutím na %s bude test vynechán a instalace bude pokračovat.

en: To create a PV you need a partition with free space.  To create a VG you need a PV that is not part of any existing VG.  To create an LV you need a VG with free space.
cs: Pro vytvoření fyzického svazku (PV) je potřeba volný oddíl. Pro vytvoření skupiny svazků (VG) je potřeba alespoň jeden PV, který není použit v jiném VG. Pro vytvoření logického svazku (LV) je potřeba VG s volným místem.

en: To use RAID you must first create at least two partitions of type 'software RAID'.  Then you can create a RAID device that can be formatted and mounted.
cs: Pro využití RAID musíte nejprve vytvořit alespoň dva oddíly typu 'softwarový RAID'. Pak lze vytvořit RAID zařízení, které je možné naformátovat a připojit.

en: To use iSCSI disks, you must provide the address of your iSCSI target and the iSCSI initiator name you've configured for your host.
cs: Chcete-li používat iSCSI disky, musíte zadat adresu a jméno vašeho iSCSI iniciátoru, které jste pro počítač nakonfigurovali.

en: Too small
cs: Příliš malé

en: Total Space:
cs: Celkem:

en: Transferring install image to hard drive
cs: Přenášení instalačního obrazu na pevný disk

en: Turkish
cs: Turečtina

en: Type
cs: Typ

en: URL Setup
cs: Nastavení URL

en: URL is a _mirror list
cs: URL je _seznam kopií

en: URL must be either an ftp or http URL
cs: URL musí být buď typu ftp nebo http

en: Ukrainian
cs: Ukrajinština

en: Unable To Delete
cs: Nelze odstranit

en: Unable To Edit
cs: Nelze upravit

en: Unable to Start X
cs: Nelze spustit X

en: Unable to access the disc.
cs: Nelze přistupovat na médium.

en: Unable to activate a networking device.  Networking will not be available in rescue mode.
cs: Nemohu aktivovat síťové zařízení. Síť nebude během záchranného módu dostupná.

en: Unable to download the kickstart file.  Please modify the kickstart parameter below or press Cancel to proceed as an interactive installation.
cs: Chyba při stahování kickstart souboru. Opravte umístění kickstart souboru nebo stiskněte 'Přerušit' a instalace bude dále pokračovat interaktivně.

en: Unable to download the updates image.  Please modify the updates location below or press Cancel to proceed without updates..
cs: Nelze stáhnout obraz s aktualizacemi. Opravte prosím umístění aktualizací níže nebo pokračujte bez aktualizací stisknutím Zrušit..

en: Unable to find /bin/sh to execute!  Not starting shell
cs: Nemohu najít a spustit /bin/sh! Nespouštím shell

en: Unable to find any devices of the type needed for this installation type.  Would you like to manually select your driver or use a driver disk?
cs: Nelze najít žádná zařízení, která jsou potřeba pro provedení tohoto typu instalace. Chcete ručně vybrat ovladač nebo chcete použít disk s ovladači?

en: Unable to find image
cs: Nelze najít obraz

en: Unable to find install image %s
cs: Nemohu najít instalační obraz %s

en: Unable to load title bar
cs: Nemohu přečíst titulek

en: Unable to mount filesystem
cs: Nelze připojit souborový systém

en: Unable to read group information from repositories.  This is a problem with the generation of your install tree.
cs: Ze zadaných repozitářů nelze přečíst informace o skupinách. Příprava vašeho instalačního stromu nebyla úspěšná.

en: Unable to read package metadata from repository.  This may be due to a missing repodata directory.  Please ensure that your repository has been correctly generated.
    
    %s
cs: Nelze načíst metadata balíčků z repozitáře. Důvodem může být chybějící adresář repodata. Zkontrolujte, zda metadata repozitáře byla správně vygenerována.
    
    %s

en: Unable to read package metadata. This may be due to a missing repodata directory.  Please ensure that your install tree has been correctly generated.
    
    %s
cs: Nelze přečíst metadata balíčků. Důvodem může být chybějící adresář repodata. Zkontrolujte prosím, že byl instalační strom správně vygenerován.
    
    %s

en: Unable to read the disc checksum from the primary volume descriptor.  This probably means the disc was created without adding the checksum.
cs: Nemohu přečíst kontrolní součet disku z primárního deskriptoru svazku. Disk byl pravděpodobně vytvořen bez kontrolního součtu.

en: Unable to retrieve %s.
cs: Nemohu načíst %s.

en: Unable to retrieve the install image.
cs: Nemohu načíst instalační obraz.

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Unformatted DASD Device Found | Unformatted DASD Devices Found
cs[0]: Nalezeno nenaformátované DASD zařízení
cs[1]: Nalezena nenaformátovaná DASD zařízení
cs[2]: Nalezena nenaformátovaná DASD zařízení

en: Unknown Device
cs: Neznámé zařízení

en: Unknown Linux system
cs: Neznámý systém Linux

en: Unknown Url method %s
cs: Neznámá metoda v URL %s

en: Unknown driver disk kickstart source: %s
cs: Neznámy zdroj pro disk s ovladači v kickstartu: %s

en: Unknown error processing %%ksappend lines: %s
cs: Neznámá chyba při zpracovávání %%ksappend: %s

en: Unknown return code: %d.
cs: Neznámý návratový kód: %d.

en: Unrecoverable Error
cs: Neopravitelná chyba

en: Update Disk Source
cs: Zdroj disku s aktualizací

en: Update boot loader configuration
cs: Aktualizace zavaděče systému

en: Updates
cs: Aktualizace

en: Updates Disk
cs: Disk s aktualizací

en: Upgrade Boot Loader Configuration
cs: Aktualizace zavaděče systému

en: Upgrade Examine
cs: Analýza aktualizace

en: Upgrade Swap Partition
cs: Aktualizace odkládacího oddílu

en: Upgrade an Existing Installation
cs: _Aktualizovat existující instalaci

en: Upgrade root not found
cs: Kořen pro aktualizaci nenalezen

en: Upgrading %s
cs: Aktualizace %s

en: Usage error.
cs: Chyba použití.

en: Usage or syntax error.
cs: Chybné použití nebo syntaktická chyba

en: Use All Space
cs: Využít veškeré místo

en: Use Anyway
cs: Přesto použít

en: Use DCB
cs: Použít DCB

en: Use Free Space
cs: Použít volné místo

en: Use _dynamic IP configuration (DHCP)
cs: Dy_namické nastavení IP adresy (DHCP)

en: Use a driver disk
cs: Použít disk s ovladači

en: Use dynamic IP configuration (DHCP)
cs: Používat dynamické nastavení IP adresy (DHCP)

en: Use entire drive
cs: Použít celý disk

en: Use free space
cs: Použít volné místo

en: Use text mode
cs: Použít textový režim

en: Used Space:
cs: Použité místo:

en: Username
cs: Jméno uživatele

en: VNC Configuration
cs: Nastavení VNC

en: Vendor
cs: Výrobce

en: Vietnamese
cs: Vietnamština

en: Volume Group Name:
cs: Jméno skupiny svazků (VG):

en: Volume Group Names must be less than 128 characters
cs: Jméno skupiny svazků (VG) musí mít méně než 128 znaků

en: Volume to Shrink
cs: Svazek ke zmenšení

en: WWPN %(wwpn)s not found at zFCP device %(devnum)s.
cs: WWPN %(wwpn)s nenalezeno na zFCP zařízení %(devnum)s.

en: Waiting for NetworkManager
cs: Čekání na NetworkManager...

en: Waiting for NetworkManager to configure %s.
cs: Čeká se, až NetworkManager nastaví %s.

en: Waiting for telnet connection.
cs: Čekání na připojení telnetu.

en: Warning
cs: Varování

en: Warning! This is pre-release software!
cs: Varování! Používáte předběžnou verzi!

en: Warning: %s.
cs: Varování: %s.

en: Warning: Could not reset parm (%s)
cs: Varování: Nelze resetovat parm (%s)

en: Warnings During Automatic Partitioning
cs: Varování při automatickém vytvoření oddílů

en: Weak Password
cs: Slabé heslo

en: Web Server
cs: Webový server

en: Welcome to %(productName)s for %(productArch)s
cs: Vítá vás systém %(productName)s pro %(productArch)s

en: Welcome to %s
cs: Vítá vás %s

en: Welcome to %s for %s
cs: Vítá vás %s pro %s

en: Welcome to %s for %s - Rescue Mode
cs: Vítá vás %s pro %s - Záchranný režim

en: Welcome to %s!
cs: Vítá vás %s!

en: Welsh
cs: Velština

en: What language would you like to use during the installation process?
cs: Který jazyk chcete používat během instalace?

en: What partition and directory on that partition holds the installation image for %s?  If you don't see the disk drive you're using listed here, press F2 to configure additional devices.
cs: Který oddíl a adresář obsahuje instalační obraz pro systém %s? Pokud používaný disk nevidíte na seznamu, můžete další zařízení nakonfigurovat stisknutím F2.

en: What type of devices will your installation involve?
cs: Jaká zařízení budete při instalaci používat?

en: What type of keyboard do you have?
cs: Jaký typ klávesnice máte?

en: What type of media contains the installation image?
cs: Který typ média obsahuje obraz instalačního režimu?

en: What type of media contains the rescue image?
cs: Který typ média obsahuje obraz záchranného režimu?

en: What would you like to do?
cs: Co chcete provést?

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
cs: Po dokončení práce ukončete shell a váš systém bude restartován.

en: Where would you like to install the boot loader for your system?
cs: Kam chcete nainstalovat zavaděč systému?

en: Which device holds the root partition of your installation?
cs: Které zařízení obsahuje kořenový oddíl nainstalovaného systému?

en: Which drive(s) do you want to use for this installation?
cs: Které disky chcete pro instalaci použít?

en: Which model keyboard is attached to this computer?
cs: Jaký model klávesnice je k počítači připojen?

en: Which partition would you like to shrink to make room for your installation?
cs: Který oddíl chcete zmenšit, abyste vytvořili místo pro instalaci?

en: Which type of installation would you like?
cs: Který typ instalace chcete použít?

en: Will try to connect again in 15 seconds...
cs: Nový pokus o připojení za 15 sekund...

en: Would you like to continue with the upgrade?
cs: Chcete pokračovat v aktualizaci?

en: Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
cs: Chcete pokračovat s požadovaným schématem oddílů?

en: Would you like to perform a checksum test of the ISO image:
    
       %s?
cs: Chcete zkontrolovat kontrolní součty v ISO obrazu:
    
       %s?

en: Would you like to use VNC?
cs: Chcete použít VNC?

en: Writing storage configuration to disk
cs: Zapisuji nastavení oddílů na disk

en: Wrong Disc
cs: Nesprávné médium

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical install or continue with a text mode install?
cs: Na počítači selhalo spuštění grafického prostředí X Window System. Pokračovat můžete pomocí instalace v textovém režimu nebo můžete spustit VNC. Pomocí VNC je možné se k počítači připojit z jiného počítače a využít instalaci v grafickém režimu.

en: Yes
cs: Ano

en: You appear to be upgrading from a system which is too old to upgrade to this version of %s.  Are you sure you wish to continue the upgrade process?
cs: Zřejmě aktualizujete ze systému, který je příliš starý pro aktualizaci na verzi %s. Opravdu chcete pokračovat v procesu aktualizace?

en: You are about to delete a RAID device.
cs: Odstranění RAID zařízení.

en: You are about to delete all partitions on the device '%s'.
cs: Odstranění všech oddílů na zařízení '%s'.

en: You are about to delete the %(type)s %(name)s
cs: Chcete smazat %(type)s %(name)s

en: You are about to delete the %s partition.
cs: Chcete odstranit oddíl %s.

en: You are about to delete the logical volume "%s".
cs: Chcete odstranit logický svazek (LV) "%s".

en: You are about to delete the volume group "%s".
    
    ALL logical volumes in this volume group will be lost!
cs: Chcete odstranit skupinu svazků (VG) "%s".
    
    VŠECHNY logické svazky (LV) ve skupině (VG) budou smazány!

en: You can further customize the software selection now, or after install via the software management application.
cs: Výběr instalovaných součástí můžete změnit teď hned nebo až po provedení instalace pomocí aplikace pro správu balíčků.

en: You can identify the physical port for
cs: Můžete identifikovat fyzický port pro

en: You cannot create more than %d logical volume per volume group. | You cannot create more than %d logical volumes per volume group.
cs[0]: V jedné skupině svazků (VG) nelze vytvořit více než %d logických svazků (LV).
cs[1]: V jedné skupině svazků (VG) nelze vytvořit více než %d logických svazků (LV).
cs[2]: V jedné skupině svazků (VG) nelze vytvořit více než %d logických svazků (LV).

en: You cannot delete a partition of a LDL formatted DASD.
cs: Nelze odstranit oddíl DASD formátovaného LDL.

en: You cannot edit this device:
    
    %s
cs: Nelze upravovat toto zařízení:
    
    %s

en: You cannot remove this physical volume because otherwise the volume group will be too small to hold the currently defined logical volumes.
cs: Nelze odstranit fyzický svazek (PV), protože jinak by byla skupina svazků (VG) příliš malá pro aktuálně definované logické svazky (LV).

en: You currently have %d available PV free to use.
     | You currently have %d available PVs free to use.
cs[0]: K dispozici je %d fyzický svazek (PV).
cs[1]: K dispozici jsou %d fyzické svazky (PV).
cs[2]: K dispozici je %d fyzických svazků (PV).

en: You currently have %d software RAID partition free to use. | You currently have %d software RAID partitions free to use.
cs[0]: Aktuálně je k dispozici %d oddíl typu software RAID.
cs[1]: Aktuálně jsou k dispozici %d oddíly typu software RAID.
cs[2]: Aktuálně je k dispozici %d oddílů typu software RAID.

en: You currently have free space to create PVs.
cs: Existuje volné místo pro vytvoření fyzického svazku (PV).

en: You do not have enough RAM to install %s on this machine.
cs: Nemáte dostatek paměti RAM pro instalaci distribuce %s.

en: You do not have enough RAM to use the graphical installer.  Starting text mode.
cs: Nemáte dostatek paměti RAM pro grafický instalační program. Spouštím textový režim.

en: You don't have any Linux partitions.  Rebooting.
cs: Nenalezeny žádné Linuxové oddíly. Počítač bude restartován.

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell. The system will reboot automatically when you exit from the shell.
cs: Ve vašem systému nejsou žádné oddíly s Linuxem. Stiskněte Enter pro vstup do shellu. Počítač bude po ukončení shellu automaticky restartován.

en: You don't seem to have any hard drives on your system! Would you like to configure additional devices?
cs: V počítači nebyly nalezeny žádné pevné disky! Chcete nakonfigurovat další zařízení?

en: You have chosen to use a pre-existing partition for this installation without formatting it. We recommend that you format this partition to make sure files from a previous operating system installation do not cause problems with this installation of Linux. However, if this partition contains files that you need to keep, such as home directories, then continue without formatting this partition.
cs: Rozhodli jste se pro instalaci použít existující oddíl bez jeho naformátování. Doporučujeme oddíl naformátovat, aby soubory dříve nainstalovaného operačního systému nemohly v této instalaci Linuxu způsobit problémy. Pokud ale oddíl obsahuje data, která potřebujete zachovat (např. domácí adresáře uživatelů), pak pokračujte bez formátování tohoto oddílu.

en: You have multiple devices which could serve as sources for a driver disk.  Which would you like to use?
cs: V počítači je k dispozici více zařízení, která by mohla být použita pro načtení disku s ovladači. Vyberte zařízení, ze kterého chcete ovladače načíst.

en: You have multiple devices which could serve as sources for an update disk.  Which would you like to use?
cs: Máte více zařízení, která by mohla být použita pro disk s aktualizací. Které chcete použít?

en: You have multiple network devices on this system. Which would you like to install through?
cs: V počítači je více síťových zařízení. Pomocí kterého chcete instalovat?

en: You have not created a /boot/efi partition.
cs: Nevytvořili jste oddíl /boot/efi.

en: You have not created a bootable partition.
cs: Není vytvořen zaváděcí oddíl.

en: You have not defined a root partition (/), which is required for installation of %s to continue.
cs: Není definován kořenový oddíl (/), který je nutný pro pokračování instalace systému %s.

en: You have not specified a FCP LUN or the number is invalid.
cs: Neurčili jste FCP LUN nebo číslo není platné.

en: You have not specified a device number or the number is invalid
cs: Neurčili jste číslo zařízení nebo číslo zařízení není platné

en: You have not specified a swap partition.  Although not strictly required in all cases, it will significantly improve performance for most installations.
cs: Neurčili jste odkládací oddíl (swap). Přestože není nezbytně nutný, jeho použití vede ve většině případů k výrazně vyšší výkonnosti systému.

en: You have not specified a swap partition.  Due to the amount of memory present, a swap partition is required to complete installation.
cs: Neurčili jste odkládací oddíl (swap). Kvůli nedostatku paměti je pro dokončení instalace odkládací oddíl nutný.

en: You have not specified a worldwide port name or the name is invalid.
cs: Neurčili jste uznávaný název portu nebo název portu není platný.

en: You have provided a weak password: %s
cs: Zadali jste slabé heslo: %s

en: You have provided a weak password: %s
    
    Would you like to continue with this password?
cs: Zadáno slabé heslo: %s
    
    Chcete s tímto heslem pokračovat?

en: You have specified that the group '%s' should be installed. This group does not exist. Would you like to continue or abort this installation?
cs: V kickstart souboru je požadována instalace skupiny '%s'. Taková skupina neexistuje. Chcete pokračovat nebo přerušit instalaci?

en: You have specified that the package '%s' should be installed.  This package does not exist. Would you like to continue or abort this installation?
cs: V kickstart souboru je požadována instalace balíčku '%s'. Takový balíček neexistuje. Chcete pokračovat nebo přerušit instalaci?

en: You must correct these errors before you continue your installation of %s.
cs: Před pokračováním instalace systému %s musí být chyby opraveny.

en: You must enter a URL.
cs: Musíte zadat URL.

en: You must enter a valid hostname for this computer.
cs: Musíte vložit platné jméno počítače

en: You must enter both a valid IPv4 address and a network mask or CIDR prefix.
cs: Musíte zadat platnou IPv4 adresu včetně masky sítě nebo CIDR prefixu.

en: You must enter both a valid IPv6 address and a CIDR prefix.
cs: Musíte zadat platnou IPv6 adresu včetně platného CIDR prefixu.

en: You must enter the number of seconds as an integer between 1 and 30.
cs: Počet vteřin musí být zadán jako celé číslo mezi 1 a 30.

en: You must enter your root password and confirm it by typing it a second time to continue.
cs: Zadejte heslo pro uživatele root a potvrďte ho opakovaným zadáním.

en: You must first select a partition to delete.
cs: Nejprve musíte zvolit oddíl, který chcete odstranit.

en: You must have at least one software repository enabled to continue installation.
cs: Pro pokračováním instalace musíte mít povolen aspoň jeden repozitář se software.

en: You must provide a repository name.
cs: Musíte vložit jméno repozitáře.

en: You must provide an HTTP, HTTPS, or FTP URL to a proxy.
cs: Musíte zadat HTTP, HTTPS, FTP nebo URL proxy.

en: You must provide an HTTP, HTTPS, or FTP URL to a repository.
cs: Musíte zadat HTTP, HTTPS, FTP nebo URL repozitáře.

en: You must provide an initiator name.
cs: Musíte vložit jméno iniciátoru.

en: You must select a NIC to use.
cs: Musíte vybrat síťovou kartu

en: You must select a network device
cs: Musíte vybrat síťové zařízení

en: You must select at least one drive to be used for installation.
cs: Pro instalaci musíte vybrat alespoň jeden disk.

en: You must select at least one protocol (IPv4 or IPv6).
cs: Musíte vybrat alespoň jeden z protokolů (IPv4 nebo IPv6).

en: You must select one drive to boot from.
cs: Musíte vybrat alespoň jeden disk, ze kterého bude zaveden systém.

en: You must specify a label for the entry
cs: Pro položku musíte zvolit jmenovku

en: You need more space on the following file systems:
cs: Na následujících systémech souborů je potřeba více místa:

en: You need to select at least one hard drive to install %s.
cs: Musíte vybrat alespoň jeden disk, na který nainstalujete %s.

en: You specified block device encryption should be enabled, but you have not supplied a passphrase. If you do not go back and provide a passphrase, block device encryption will be disabled.
cs: Zadali jste šifrování blokového zařízení, ale nezadali jste heslovou frázi. Pokud se nevrátíte a nezadáte heslovou frázi, bude šifrování blokového zařízení vypnuto.

en: Your %(mount)s partition is less than %(size)s megabytes which is lower than recommended for a normal %(productName)s install.
cs: Připojovaný oddíl %(mount)s je menší než %(size)s MB, což je méně, než je doporučená velikost pro obvyklou instalaci systému %(productName)s.

en: Your / partition does not match the the live image you are installing from.  It must be formatted as %s.
cs: Kořenový oddíl (/) neodpovídá live obrazu, ze kterého instalujete. Musí být naformátován jako %s.

en: Your / partition is less than %(min)s MB which is lower than recommended for a normal %(productName)s install.
cs: Kořenový oddíl (/) je menší než %(min)s MB, což je méně než je doporučená velikost pro obvyklou instalaci systému %(productName)s.

en: Your boot loader password is shorter than six characters.  We recommend a longer boot loader password.
    
    Would you like to continue with this password?
cs: Heslo pro zavaděč systému je kratší než 6 znaků. Doporučujeme použít delší heslo.
    
    Chcete pokračovat s tímto heslem?

en: Your installation source is set to a network location, but no netork devices were found on your system.  To avoid a network installation, boot with the full DVD, full CD set, or do not pass a repo= parameter that specifies a network source.
cs: Zdroj pro instalaci je umístěn na síti, avšak v systému nebylo nalezeno žádné použitelné síťové zařízení (síťová karta, WiFi karta atp.). Aby se instalace ze sítě nepoužila, zaveďte instalační program z DVD, kompletní sady CD nebo nepředávejte při startu parametr repo=, který odkazuje na zdroj umístěný v síti.

en: Your root partition is less than 250 megabytes which is usually too small to install %s.
cs: Kořenový oddíl je menší než 250 MB, což je obvykle příliš málo pro instalaci systému %s.

en: Your selected packages require %d MB of free space for installation, but you do not have enough available.  You can change your selections or exit the installer.
cs: Vybrané balíčky vyžadují pro instalaci %d MB volného místa. Tolik místa není k dispozici. Můžete změnit výběr balíčků pro instalaci nebo instalaci ukončit.

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  Press return to get a shell from which you can fsck and mount your partitions.  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
cs: V počítači jsou systémy souborů s chybami, které nebyly připojeny. Po stisknutí klávesy <Enter>, bude spuštěn příkazový řádek (shell), ze kterého můžete chyby opravit příkazem fsck, a pak je bezpečně připojit příkazem mount. Počítač bude po ukončení shellu automaticky restartován.

en: Your system has been mounted under %(rootPath)s.
    
    Press <return> to get a shell. If you would like to make your system the root environment, run the command:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    The system will reboot automatically when you exit from the shell.
cs: Systém byl připojen do adresáře %(rootPath)s.
    
    Stiskněte <Enter> pro vstup do shellu. Pokud chcete, aby byl výše uvedený adresář kořenem a mohli jste s ním přímo pracovat, napište příkaz:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    Počítač bude po ukončení shellu automaticky restartován.

en: Your system is mounted under the %s directory.
cs: Systém je připojen v adresáři %s.

en: Your system will now be rebooted...
cs: Počítač bude restartován...

en: Zulu
cs: Zulština

en: _Abort
cs: _Přerušit

en: _Add
cs: _Přidat

en: _Add FCoE Disk(s)
cs: _Přidat FCoE disk(y)

en: _Add additional software repositories
cs: _Přidat rozšiřující repozitáře

en: _Add drive
cs: _Přidat disk

en: _Add target
cs: _Přidat cíl

en: _Back
cs: _Předchozí

en: _Change device
cs: Z_měnit zařízení

en: _Confirm:
cs: _Potvrdit:

en: _Continue
cs: _Pokračovat

en: _Create
cs: _Vytvořit

en: _Create new boot loader configuration
cs: _Vytvořit nové nastavení zavaděče

en: _Customize now
cs: Upravit _hned

en: _Debug
cs: _Ladění

en: _Delete
cs: _Odstranit

en: _Deselect
cs: _Odstranit

en: _Deselect all optional packages
cs: Odstranit _všechny volitelné balíčky

en: _Details
cs: _Podrobnosti

en: _Device
cs: Z_ařízení

en: _Directory
cs: _Adresář

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Eject
cs: _Vysunout

en: _Encrypt
cs: Ši_frovat

en: _Encrypt system
cs: _Šifrovat systém

en: _Exit
cs: _Konec

en: _Exit installer
cs: _Ukončit instalátor

en: _File Bug
cs: _Nahlásit chybu

en: _File System Type:
cs: _Typ systému souborů:

en: _Fixed size
cs: _Fixní velikost

en: _Format
cs: _Formátovat

en: _Format as:
cs: _Formátovat jako:

en: _Format partition?
cs: _Formátovat oddíl?

en: _Ignore
cs: _Ignorovat

en: _Ignore All
cs: _Ignorovat Vše

en: _Install anyway
cs: I_nstalovat předběžnou verzi

en: _Install boot loader on /dev/%s.
cs: _Instalovat zavaděč systému na /dev/%s.

en: _Label
cs: _Název

en: _Logical Volume Name:
cs: _Jméno logického svazku (LV):

en: _Logical Volumes
cs: _Logické svazky

en: _Modify Partition
cs: _Upravit oddíl

en: _Modify repository
cs: _Upravit repozitář

en: _Mount Point:
cs: _Připojit do adresáře:

en: _Next
cs: _Další

en: _Optional packages
cs: _Volitelné balíčky

en: _Options
cs: _Možnosti

en: _Partition
cs: _Oddíl

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: _Path
cs: _Cesta

en: _Physical Extent:
cs: _Fyzický extent:

en: _RAID Members:
cs: Členové _RAID:

en: _Re-initialize
cs: _Inicializovat

en: _Reboot
cs: _Restartovat

en: _Resize
cs: Změnit _velikost

en: _Retry
cs: _Opakovat

en: _Select
cs: _Vybrat

en: _Select all optional packages
cs: Vybrat vš_echny volitelné balíčky

en: _Shrink
cs: Z_menšit

en: _Size (MB):
cs: _Velikost (MB):

en: _Skip boot loader updating
cs: _Vynechat aktualizaci zavaděče

en: _Update boot loader configuration
cs: _Aktualizovat zavaděč systému

en: _Use a boot loader password
cs: _Heslo pro zavaděč systému

en: _Volume Group Name:
cs: _Jméno skupiny svazků (VG):

en: _Write changes to disk
cs: Zapsat změny na d_isk

en: by flashing the LED lights for a number of seconds.  Enter a number between 1 and 30 to set the duration to flash the LED port lights.
cs: pomocí LED kontrolek blikajících na několik sekund. Nastavte dobu blikání LED kontrolek číslem mezi 1 a 30.

en: default:LTR
cs: implicitně:LTR

en: e2fsck cancelled by user request.
cs: e2fsck bylo přerušeno na žádost uživatele

en: file conflicts
cs: kolize souborů

en: filesystem configuration missing a type
cs: u konfigurace souborového systému chybí typ

en: iSCSI Initiator Name
cs: Název iSCSI iniciátoru

en: iSCSI not available
cs: iSCSI není k dispozici

en: insufficient disk inodes
cs: nedostatek inodů na disku

en: insufficient disk space
cs: nedostatek místa na disku

en: loader has already been run.  Starting shell.
cs: loader byl již spuštěn. Spouštím shell.

en: lvs failed for %s
cs: lvs selhalo pro %s

en: older package(s)
cs: starší balíčky

en: package already installed
cs: balíček je již nainstalován

en: package conflicts
cs: kolize balíčků

en: package for incorrect arch
cs: balíček pro nesprávnou architekturu

en: package for incorrect os
cs: balíček pro nesprávný operační systém

en: required package
cs: vyžadovaný balíček

en: vginfo failed for %s
cs: vginfo selhalo pro %s

en: z/IPL Boot Loader Configuration
cs: Nastavení zavaděče systému z/IPL

en: z/IPL Configuration
cs: Nastavení z/IPL

en: zFCP device %s not found, not even in device ignore list.
cs: zFCP zařízení %s nenalezeno, dokonce ani v seznamu ignorovaných zařízení.

en: zSeries machines can access industry-standard SCSI devices via Fibre Channel (FCP). You need to provide a 16 bit device number, a 64 bit World Wide Port Name (WWPN), and a 64 bit FCP LUN for each device.
cs: Počítače zSeries mohou používat standardní zařízení SCSI přes Fibre Channel (FCP). Pro každé zařízení musíte zadat tyto parametry: 16 bitové číslo zařízení, 64 bitové World Wide Port Name (WWPN) a 64 bitové FCP LUN.
